Visos kategorijos

Qoltec Fiber Optic Suppresor SC/UPC(F) to SC/UPC(F) Singlemode 8dB

(0)

Vertinti gali tik užsiregistravę klientai atlikę bent vieną sėkmingą pirkimą

Prekės kodas: 54192 Garantija:  24 mėnesiai
Kaina
1.70 €

Užsisakykite

Į krepšelį Kiekis:

Pristatymo būdai:

Atsiimkite 1a.lt biure
28.08.2017
Pristatymo punktuose
28.08.2017
Pristatymas kurjeriu Jūsų adresu
28.08.2017

Prekės pagrindinės savybės:

  • Prekės tipas: Optinio galingumo reguliatorius
Daugiau apie prekę

"GF Lizingas" skaičiuoklė:

Mėnesinė įmoka: 0.16
Gamintojas Qoltec
Prekės tipas Optinio galingumo reguliatorius
Specifikacija Sumažina optinio signalo galingumą

Šviesos slopinimo lygis - 8 dB

Jungtys:
SC/UPC Female
SC/UPC Male
Bangos ilgis: 1310 nm - 1550 nm
Qoltec Qoltec Fiber Optic Suppresor SC/UPC(F) to SC/UPC(F) Singlemode 8dB 54192 1.70
Užduoti klausimą

captcha