Visos kategorijos

Qoltec Optical Adapter SC/UPC to ST/UPC Singlemode

(0)
5★
4★
3★
2★
1★

Vertinti gali tik užsiregistravę klientai atlikę bent vieną sėkmingą pirkimą

Prekės kodas: 54155 Garantija:  24 mėnesiai
Šiuo metu prekės nėra
Šiuo metu prekės nėra
Gamintojas Qoltec
Prekės tipas Adapteriai
Specifikacija Pluošto tipas - Singlemode
Jungtys:

SC/UPC
ST/UPC
Qoltec Qoltec Optical Adapter SC/UPC to ST/UPC Singlemode 54155
Užduoti klausimą

captcha
Į viršų