Visos kategorijos

Qoltec Optical Adapter SC/UPC to ST/UPC Singlemode

(0)
5★
4★
3★
2★
1★

Vertinti gali tik užsiregistravę klientai atlikę bent vieną sėkmingą pirkimą

Prekės kodas: 54155 Garantija:  24 mėnesiai
Kaina
0.50 €

Galima užsakyti

Į krepšelį Kiekis:

Pristatymo būdai:

Atsiimkite 1a.lt biure
Ketvirtadienį (26.10) po 10:00
Pristatymo punktuose
Penktadienį (27.10) po 10:00
Pristatymas kurjeriu Jūsų adresu
Penktadienį (27.10) po 08:00

Prekės pagrindinės savybės:

  • Prekės tipas: Adapteriai
Daugiau apie prekę

"GF Lizingas" skaičiuoklė:

Mėnesinė įmoka: 0.05
Gamintojas Qoltec
Prekės tipas Adapteriai
Specifikacija Pluošto tipas - Singlemode
Jungtys:

SC/UPC
ST/UPC
Qoltec Qoltec Optical Adapter SC/UPC to ST/UPC Singlemode 54155 0.50
Užduoti klausimą

captcha