Visos kategorijos
750
Gaukite KETVIRTADIENĮ
Į krepšelį Kiekis:
Kabelio ilgis (m):
1
2
5
10

Pristatymo būdai:

SELF_DELIVERY Atsiimkite 1a.lt klientų aptarnavimo centre
Ketvirtadienį (21.06) po 10:00
PICKUP Pristatymo punktuose
Ketvirtadienį (21.06) po 10:00
ADDRESS Pristatymas kurjeriu Jūsų adresu
Ketvirtadienį (21.06) po 08:00

Prekės pagrindinės savybės:

  • Tipas: Optinis (fiber-optical)
  • 1-a kabelio jungtis: LC Optic
  • 2-a kabelio jungtis: LC Optic
  • Kabelio ilgis (m): 5
Daugiau apie prekę

DETALI INFORMACIJA

Gamintojas Gembird
Tipas Optinis (fiber-optical)
1-a kabelio jungtis LC Optic
2-a kabelio jungtis LC Optic
Kabelio ilgis (m) 5
Spalva Oranžinė
Ypatingos žymės MultiMode
Temperatūra: -40~+80

Prekės aprašymas

Gembird Duplex Multimode LC-LC Fibre Optic Cable 5m
Prekės aprašymas anglų kalba:
  • Duplex multimode fibre optic cable (50/125 OM2)
  • Perfect for high speed data transfer with minimum signal loss
  • Integrated LC/LC-connectors for an easy and reliable connection

Atsiliepimai

0.0 iš 5 žvaigždučių (Viso 0 atsiliepimų)

5★
4★
3★
2★
1★
GEMBIRD Gembird Duplex Multimode LC-LC Fibre Optic Cable 5m Gembird Duplex Multimode LC-LC Fibre Optic Cable 5m
Prekės aprašymas anglų kalba:
  • Duplex multimode fibre optic cable (50/125 OM2)
  • Perfect for high speed data transfer with minimum signal loss
  • Integrated LC/LC-connectors for an easy and reliable connection
CFO-LCLC-OM2-5M 7.50
Užduoti klausimą

captcha
Į viršų