Visos kategorijos

Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to ST/UPC 50/125 OM2 3m

(0)

Vertinti gali tik užsiregistravę klientai atlikę bent vieną sėkmingą pirkimą

Prekės kodas: 54073 Garantija:  24 mėnesiai
Kaina
4.70 €

! Liko paskutiniai 4 vnt.!

Į krepšelį Kiekis:

Pristatymo būdai:

Atsiimkite 1a.lt biure
Antradienį (29.08) po 10:00
Pristatymo punktuose
Antradienį (29.08) po 10:00
Pristatymas kurjeriu Jūsų adresu
Antradienį (29.08) po 08:00

Prekės pagrindinės savybės:

  • Tipas: Optinis (fiber-optical)
  • 1-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • 2-a kabelio jungtis: ST/UPC
  • Kabelio ilgis (m): 3
Daugiau apie prekę

"GF Lizingas" skaičiuoklė:

Mėnesinė įmoka: 0.45
Gamintojas Qoltec
Tipas Optinis (fiber-optical)
1-a kabelio jungtis LC/UPC
2-a kabelio jungtis ST/UPC
Kabelio ilgis (m) 3
Spalva Oranžinė
Ypatingos žymės Laido skersmuo - 3.0 mm
Gijos skersmuo - 50 mkm
Apvalkalo skersmuo - 125 mkm
Duomenų perdavimo būdas – Duplex
Laido tipas - 50/125
Qoltec Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to ST/UPC 50/125 OM2 3m 54073 4.70
Užduoti klausimą

captcha