Visos kategorijos
Šiuo metu prekės nėra
Šiuo metu prekės nėra

DETALI INFORMACIJA

Gamintojas Qoltec
Tipas Optinis (fiber-optical)
1-a kabelio jungtis LC/UPC
2-a kabelio jungtis ST/UPC
Kabelio ilgis (m) 3
Spalva Oranžinė
Ypatingos žymės Laido skersmuo - 3.0 mm
Gijos skersmuo - 50 mkm
Apvalkalo skersmuo - 125 mkm
Duomenų perdavimo būdas – Duplex
Laido tipas - 50/125

Atsiliepimai

0.0 iš 5 žvaigždučių (Viso 0 atsiliepimų)

5★
4★
3★
2★
1★
Qoltec Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to ST/UPC 50/125 OM2 3m 54073
Užduoti klausimą

captcha
Į viršų