Visos kategorijos
640
Gaukite KETVIRTADIENĮ
Į krepšelį Kiekis:
Kabelio ilgis (m):
2
3
5

Pristatymo būdai:

SELF_DELIVERY Atsiimkite 1a.lt klientų aptarnavimo centre
Ketvirtadienį (24.05) po 10:00
PICKUP Pristatymo punktuose
Ketvirtadienį (24.05) po 10:00
ADDRESS Pristatymas kurjeriu Jūsų adresu
Ketvirtadienį (24.05) po 08:00

Prekės pagrindinės savybės:

  • Tipas: Optinis (fiber-optical)
  • 1-a kabelio jungtis: SC/UPC
  • 2-a kabelio jungtis: LC/UPC
  • Kabelio ilgis (m): 5
Daugiau apie prekę

DETALI INFORMACIJA

Gamintojas Qoltec
Tipas Optinis (fiber-optical)
1-a kabelio jungtis SC/UPC
2-a kabelio jungtis LC/UPC
Kabelio ilgis (m) 5
Spalva Oranžinė
Ypatingos žymės Laido skersmuo - 3.0 mm
Gijos skersmuo - 50 mkm
Apvalkalo skersmuo - 125 mkm
Duomenų perdavimo būdas – Duplex
Laido tipas - 50/125

Atsiliepimai

0.0 iš 5 žvaigždučių (Viso 0 atsiliepimų)

5★
4★
3★
2★
1★
Qoltec Qoltec Fiber Optic Cable Multimode SC/UPC to LC/UPC 50/125 OM2 5m 54042 6.40
Užduoti klausimą

captcha
Į viršų