Visos kategorijos

Qoltec SC-APC Optic Pigtail Cable White 1 m

(0)

Vertinti gali tik užsiregistravę klientai atlikę bent vieną sėkmingą pirkimą

Prekės kodas: 54129 Garantija:  24 mėnesiai
Kaina
1.30 €

Užsisakykite

Į krepšelį Kiekis:

Pristatymo būdai:

Atsiimkite 1a.lt biure
23.08.2017
Pristatymo punktuose
23.08.2017
Pristatymas kurjeriu Jūsų adresu
23.08.2017

Prekės pagrindinės savybės:

  • Tipas: Optinis (fiber-optical)
  • 1-a kabelio jungtis: Nėra
  • 2-a kabelio jungtis: SC/APC
  • Kabelio ilgis (m): 1
Daugiau apie prekę

"GF Lizingas" skaičiuoklė:

Mėnesinė įmoka: 0.13
Gamintojas Qoltec
Tipas Optinis (fiber-optical)
1-a kabelio jungtis Nėra
2-a kabelio jungtis SC/APC
Kabelio ilgis (m) 1
Spalva Balta
Ypatingos žymės Pluoštas- 9/125
Saugus behalogeninis apvalkalas – LSZH
Qoltec Qoltec SC-APC Optic Pigtail Cable White 1 m 54129 1.30
Užduoti klausimą

captcha