Visos kategorijos
340

! Liko paskutiniai 2 vnt.!

Į krepšelį Kiekis:
Kabelio ilgis (m):
0.5
1
2
3
5
7
10

Pristatymo būdai:

SELF_DELIVERY Atsiimkite 1a.lt klientų aptarnavimo centre
Ketvirtadienį (26.04) po 10:00
PICKUP Pristatymo punktuose
Penktadienį (27.04) po 10:00
ADDRESS Pristatymas kurjeriu Jūsų adresu
Penktadienį (27.04) po 08:00

Prekės pagrindinės savybės:

  • Tipas: Optinis (fiber-optical)
  • 1-a kabelio jungtis: SC/UPC
  • 2-a kabelio jungtis: SC/UPC
  • Kabelio ilgis (m): 7
Daugiau apie prekę

DETALI INFORMACIJA

Gamintojas Qoltec
Tipas Optinis (fiber-optical)
1-a kabelio jungtis SC/UPC
2-a kabelio jungtis SC/UPC
Kabelio ilgis (m) 7
Spalva Geltona
Ypatingos žymės Saugus apvalkalas be halogeno – LSZH
Pluoštas - 9/125

Atsiliepimai

0.0 iš 5 žvaigždučių (Viso 0 atsiliepimų)

5★
4★
3★
2★
1★
Qoltec Qoltec SC/UPC to SC/UPC Optic Singlemode Cable Yellow 7m 54301 3.40
Užduoti klausimą

captcha
Į viršų