Visos kategorijos
Šiuo metu prekės nėra
Šiuo metu prekės nėra

DETALI INFORMACIJA

Gamintojas Qoltec
Tipas Optinis (fiber-optical)
1-a kabelio jungtis SC/UPC
2-a kabelio jungtis SC/UPC
Kabelio ilgis (m) 7
Spalva Geltona
Ypatingos žymės Saugus apvalkalas be halogeno – LSZH
Pluoštas - 9/125

Atsiliepimai

0.0 iš 5 žvaigždučių (Viso 0 atsiliepimų)

5★
4★
3★
2★
1★
Qoltec Qoltec SC/UPC to SC/UPC Optic Singlemode Cable Yellow 7m 54301 5 0
Užduoti klausimą

captcha
Į viršų