„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Nauja intuityvi virtuvės įrangos kolekcija

Susipažinkite su mūsų pažangiausiais virtuvės prietaisais, kurie sužadins naujus skonius. Naudodami naują intuityvią virtuvės kolekciją iš „Electrolux“, galėsite sukurti savo svajonių virtuvę, kurioje kiekvienas prietaisas dirbs jūsų patogumui.

Orkaitės

Susipažinkite su mūsų pažangiausiais virtuvės prietaisais, kurie sužadins naujus skonius. Naudodami naują intuityvią virtuvės kolekciją iš „Electrolux“, galėsite sukurti savo svajonių virtuvę, kurioje kiekvienas prietaisas dirbs jūsų patogumui.

Žiūrėti produktus

Skalbyklės

Suraskite jums tinkamą skalbimo mašiną – įrenginį, kuris rūpinsis jūsų skalbiniais kokybiškai. Atnaujinkite drabužius naudodami garus – jie taip pat tinka vilnai, kurią iki šiol skalbėte tik rankomis. Skalbimo mašina yra neatsiejama šiuolaikinio namų ūkio dalis. Jūsų norams ir poreikiams yra įvairių tipų skalbimo mašinų – tiek iš viršaus, tiek per priekį pakraunamų, tiek kompaktiškų ir integruojamų. Sužinokite šių skalbimo mašinų tipų privalumus!

Žiūrėti produktus

Įmontuojamos indaplovės

Virtuvė, tai namų širdis, todėl drąsiai naudokite visus joje esančius įrankius.

Indaplovių ekspertai „Electrolux“ žino, kaip sudėtinga susidoroti su nešvariais indais. Tačiau naudojant pažangius sprendimus, netvarką virtuvėje pašalinsite akimirksniu. Praktiškos, galingos ir ekologiškos – mūsų įmontuojamos indaplovės paverčia jūsų gyvenimą paprastesniu, švaresniu ir gražesniu.

Žiūrėti produktus

Intuityvus pasirinkimas

Naujosios „Electrolux“ intuityvių prietaisų kolekcijos sukurtos naudojimuisi be jokio vargo. Nuo šiol pasieksite profesionalių virtuvės šefo rezultatų gamindami savo namuose.

Mūsų gamybos ekspertai nuolat seka technologinius pasiekimus ir naujienas, todėl mes renkamės tik kokybiškiausias ir gamtai draugiškas medžiagas bei dizaino sprendimus. Skandinaviškas dizainas sukurtas taip, kad būtų užtikrintas optimaliausias prietaiso panaudojimas. Mes pažadame, kad su šiais prietaisais pasieksite naują lygmenį ir gyvenime ir maisto gaminime.

Prietaisai mąstantys už jus

Nesvarbu, ar ieškote naujausių technologinių sprendimų idealiems rezultatams, ar lengvai pritaikomų ir elegantiškų prietaisų – „Electrolux“ nauji intuityvūs virtuvės prietaisai tam tiks puikiai. Mes siūlome didelį išmaniųjų įrenginių pasirinkimą, todėl galite rinktis tai, kas tinka būtent jums.

„AssistedCooking“ – išskirtinis pasirinkimas, padėsiantis pagaminti net sudėtingiausius patiekalus namuose. Net ir ruošiant vakarienę didelei grupei žmonių, galite tikėtis gardžių, aukščiausios kokybės patiekalų.

Mūsų naujieji virtuvės prietaisai sujungia novatoriškumą ir prisitaikymą, užtikrinant patogų maisto ruošimą ir taupant jūsų laiką. Be to, prietaisai yra stilingi ir puikiai dera prie kiekvienos modernios virtuvės. Pažiūrėkite ir įsitikinkite patys.

Išbandykite naują intuityvią virtuvės įrangos kolekciją „Electrolux“