„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau
Turime sandėlyje
TOP prekė

Belaidės ausinės Apple AirPods Gen 2

Prekės kodas: 604321

Pratęsta pirkinio garantija
Nemokamas remontas arba keitimas nauja preke
Jokio papildomo streso sugedus įrenginiui
Tik vienas skambutis įvykiui registruoti

Pristatymas kurjeriu

Gaukite į namus nemokamai*. Pristatysime antradienį, balandžio 27 d.

Gaukite į namus už 2,99 €*. Pristatysime antradienį, balandžio 27 d.

* Pristatymo kaina apskaičiuota įvertinus aptarnavimo mokestį ir prekės svorį: 0.14 kg
** Galimas siuntų pristatymo vėlavimas dėl COVID-19.

Atsiėmimas parduotuvėje

Atsiimkite nemokamai. Paruošime antradienį, balandžio 27 d.

Atsiėmimas paštomate

Gaukite į paštomatą už 1,99 €. Pristatysime antradienį, balandžio 27 d.

Prekės informacija

Gaminio savybės

Bendrosios charakteristikos

Prekės tipas Ausinės
Prekės ženklas Apple
Modelis AirPods Gen 2
Ausinių tipas Bevielės, In-Ear
Spalva Balta

Valdymas ir mikrofonas

Integruotas mikrofonas
Mikrofonas suteikia galimybę bendrauti, naudojantis programomis Skype, Google Talk ir kt.
Taip
Mikrofono tipas Įmontuotas
Belaidės Taip

Jungčių tipai

Jungtis
Prijungimas, tai būdas, kuomet ausinės sujungiamos su kompiuteriu, mobiliuoju telefonu arba kitu įrenginiu. Įprastai žmonės renkasi tarp įprastų ir bevielių ausinių, kurios yra techniškai suderinamos su pageidaujamu naudoti įrenginiu.
Belaidė, Bluetooth

Garso parametrai

Dažnių diapazonas
Žmogaus klausos dažnių diapazonas paprastai siekia nuo labai žemo 20 Hz (hercų) iki 20kHz (20 000 Hz) ir aukštesnio dažnio garsų. Todėl kuo platesnis ausinių garso dažnių diapazonas, tuo geriau.
20 - 20000 Hz
Triukšmo slopinimo sistema
Yra du triukšmo slopinimo tipai - Pasyvus - triukšmo slopinimo stiprumas pilnai priklauso nuo ausinių konstrukcijos ir medžiagų. Pasyvus triukšmo slopinimas dažniausiai gali panaikinti tik dalį aukšto dažnio triukšmo; Aktyvus - išorinio triukšmo lygio mažinimui naudojamas mikrofonas integruotas į ausinės pagalvėlę (dažniausiai veikia nuo elemento) dėka kurio slopinama dauguma išorinio triukšmo (tiek aukšto dažnio, tiek ir žemo dažnio)
Nėra

Papildomai

Veikimo laikas 5 h
Komplekte ausinės, belaidis krovimo dėklas, krovimo laidas
Garantija 24 mėn
Papildoma informacija iki 5 valandų klausymo laikas; iki 3 valandų pokalbių laikas
Apple AirPods Gen 2


Stebuklingos. Kaip niekada anksčiau.

Dar ilgesnis „AirPods“ pokalbių laikas ir naujas belaidžio įkrovimo dėklas sukuria neprilygstamą belaidžių ausinių patirtį. Tiesiog išpakuok ir jos iškart pasirengusios naudoti su visais tavo įrenginiais. Įsidėk ausines į ausis ir jos iškart prisijungs bei panardins tave į sodrų, aukštos kokybės garsą. Taip, visai kaip magija.Jokių laidų. Jokių ribų.

„AirPods“ lengvai sukonfigūruosi vienu bakstelėjimu ir jos bus automatiškai prijungtos visam laikui.1 Jomis išties lengva naudotis. Jos žino, kai įsidedi ausines į ausis, ir muzika pristabdoma, kai jas išsiimi. „AirPods“ puikiai veikia klausantis muzikos per „iPhone“, „iPad“ ar „Mac“.

Tu turi tai išgirsti.

„Apple“ H1 ausinių lustas užtikrina spartesnį ir stabilesnį belaidį ryšį su tavo įrenginiais – iki 2 kartų greičiau persijungia prie aktyvių įrenginių2 ir 1,5 karto greičiau sujungia telefono skambučius.3 Todėl, kai žaisi, klausysiesi muzikos ar mėgausies tinklalaidėmis, girdėsi geresnės kokybės garsą.

Žino, kada klausai.

Optiniai jutikliai ir judesio akcelerometrai veikia kartu, kad automatiškai valdytų garso patirtį, įjungtų mikrofoną telefono skambučių metu ir įgalintų „AirPods“ leisti garsą, kai tik įdedi jas į ausis. Taip pat be jokių suvaržymų gali nešiotis tik vieną ar abi „AirPods“ ausines ir paleisti arba praleisti dainą dukart spustelint ausinę.

Žino, kada kalbi.

Balso atpažinimo akcelerometras nustato, kai kalbi, o kryptingi mikrofonai filtruoja išorinį triukšmą ir susitelkia į tavo balsą.


Tu paguldai. Jos įsikrauna.

Su naujuoju belaidžio įkrovimo dėklu įkrauti ausines labai paprasta - tiesiog padėk „AirPods“ dėklą ant su „Qi“ suderinamo įkrovimo kilimėlio. Ir viskas. Dėklo priekyje esantis LED indikatorius rodo, kad „AirPods“ įkraunamos. Kai šalia įkrovimo kilimėlio nėra, gali naudoti „Lightning“ prievadą.

24 val. veikiančio akumuliatoriaus galia.

„AirPods“ užtikrina vieną ilgiausių rinkoje4 5 valandų klausymo laiką5, o dabar net iki 3 valandų pokalbių laiką6 – ir visa tai vos vienu įkrovimu. Be to, jas paprasta priderinti prie savo poreikių - dėka įkrovimo dėklo ausines gali įkrauti kelis kartus ir klausytis ilgiau nei 24 valandas.7 Reikia greitai įkrauti? Tiesiog įdėk „AirPods“ atgal į dėklą 15 minučių ir galėsi klausytis iki 3 val.8 arba kalbėtis iki 2 val.9 Jei nori patikrinti akumuliatoriaus įkrovos lygį, tiesiog palaikyk „AirPods“ šalia „iPhone“.

Ilgiau nei 24 val. veikiantis akumuliatorius, naudojant įkrovimo dėklą.
Iki 5 val. klausymo laiko įkrovus vos kartą
Įkrovus vos 15 min. galėsi klausytis 3 valandas

Lengva prijungti. Lengva užsiklausyti.

„AirPods“ akimirksniu prisijungia prie tavo „iPhone“, o garsas sklandžiai persijungia tarp įrenginių. Nori klausytis iš „Mac“ ar „iPad“? Tiesiog pasirink „AirPods“ šiuose įrenginiuose.1 Prisijungia lengvai, o rezultatai - magiški.


Šios dainos galima klausytis dviese.

Su nauja garso dalinimosi funkcija10 gali lengvai bendrinti dainą, tinklalaidę ar kitą garso transliaciją dviems „AirPods“ rinkiniams – kiekvienos garsumą galima reguliuoti individualiai. Jei tavo „AirPods“ dėkle, tiesiog padėk jas šalia „iPhone“ arba „iPad“, su kuriuo nori bendrinti, ir sujunk vienu bakstelėjimu. Jei tavo „AirPods“ ausyse, pakelk „iPhone“ prie ausinių.

  1. Reikia „iCloud“ paskyros ir „macOS 10.14.4“, „iOS 12.2“, „watchOS 5.2“ arba naujesnės versijos.
  2. Testą „Apple“ atliko 2019 m. vasario mėn. naudodama „AirPods“ (antros kartos) ir „AirPods“ prototipus bei programinę įrangą, susietą su iPhone XS Max“ ir „iPad Pro“ (12,9 colių) (trečios kartos) su dar neišleista programine įranga. Atliekant testą, garso šaltinis buvo perjungiamas iš „iPad“ į „iPhone“. Akumuliatoriaus veikimo trukmė priklauso nuo įrenginio nustatymų, aplinkos ir daugelio kitų veiksnių.
  3. Testą „Apple“ atliko 2019 m. vasario mėn. naudodama „AirPods“ (antros kartos) ir „AirPods“ prototipus bei programinę įrangą, susietą su iPhone XS Max“ protipais ir dar neišleista programine įranga. Atliekant testą, telefono skambučio garsas buvo perduodamas iš „iPhone“ į „AirPods“. Akumuliatoriaus veikimo trukmė priklauso nuo įrenginio nustatymų, aplinkos ir kitų veiksnių.
  4. Ausinės lygintos su visiškai belaidėmis stereofoninėmis ausinėmis.
  5. Testą „Apple“ atliko 2019 m. vasario mėn. naudodama „AirPods“ (antros kartos), įkrovimo dėklo ir belaidžio įkrovimo dėklo prototipus bei programinę įrangą, susietą su iPhone XS Max“ protipais ir dar neišleista programine įranga. Grojaraštį sudarė 358 skirtingi garso takeliai, įsigyti iš „iTunes Store“ (256 Kbps AAC kodavimas). Buvo nustatytas 50 % garsumo lygis. Atliekant testą, „AirPods“ akumuliatorius buvo visiškai iškrautas leidžiant garsą, kol viena iš „AirPods“ ausinių nebeatkūrė garso. Akumuliatoriaus veikimo trukmė priklauso nuo įrenginio nustatymų, aplinkos, naudojimo ir daugelio kitų veiksnių.
  6. Testą „Apple“ atliko 2019 m. vasario mėn. naudodama „AirPods“ (antros kartos), įkrovimo dėklo ir belaidžio įkrovimo dėklo prototipus bei programinę įrangą, susietą su iPhone XS Max“ protipais ir dar neišleista programine įranga. Buvo nustatytas 50 % garsumo lygis. Atliekant testą, „AirPods“ akumuliatorius buvo visiškai iškrautas skambučio metu, kol viena iš „AirPods“ ausinių nebeatkūrė garso. Akumuliatoriaus veikimo trukmė priklauso nuo įrenginio nustatymų, aplinkos, naudojimo ir daugelio kitų veiksnių.
  7. Testą „Apple“ atliko 2019 m. vasario mėn. naudodama „AirPods“ (antros kartos), įkrovimo dėklo ir belaidžio įkrovimo dėklo prototipus bei programinę įrangą, susietą su iPhone XS Max“ protipais ir dar neišleista programine įranga. Grojaraštį sudarė 358 skirtingi garso takeliai, įsigyti iš „iTunes Store“ (256 Kbps AAC kodavimas). Buvo nustatytas 50 % garsumo lygis. Atliekant testą, „AirPods“ akumuliatorius buvo visiškai iškrautas leidžiant garsą, kol viena iš „AirPods“ ausinių nebeatkūrė garso. Iškrautos „AirPods“ buvo įkrautos iki 100 proc., tada garso atkūrimas buvo tęstas, kol viena iš „AirPods“ ausinių nebeatkūrė garso. Šis ciklas buvo kartojamas, kol abi „AirPods“ ausinės ir įkrovimo dėklas buvo visiškai iškrauti. Akumuliatoriaus veikimo trukmė priklauso nuo įrenginio nustatymų, aplinkos, naudojimo ir daugelio kitų veiksnių.
  8. Testą „Apple“ atliko 2019 m. vasario mėn. naudodama „AirPods“ (antros kartos), įkrovimo dėklo ir belaidžio įkrovimo dėklo prototipus bei programinę įrangą, susietą su iPhone XS Max“ protipais ir dar neišleista programine įranga. Grojaraštį sudarė 358 skirtingi garso takeliai, įsigyti iš „iTunes Store“ (256 Kbps AAC kodavimas). Buvo nustatytas 50 % garsumo lygis. Atliekant 15 minučių įkrovimo testą, iškrautos „AirPods“ buvo įkraunamos 15 minučių, tada buvo akuriamas garsas, kol viena iš ausinių „AirPods“ nebeatkūrė garso. Akumuliatoriaus veikimo trukmė priklauso nuo įrenginio nustatymų, aplinkos, naudojimo ir daugelio kitų veiksnių.
  9. Testą „Apple“ atliko 2019 m. vasario mėn. naudodama „AirPods“ (antros kartos), įkrovimo dėklo ir belaidžio įkrovimo dėklo prototipus bei programinę įrangą, susietą su iPhone XS Max“ protipais ir dar neišleista programine įranga. Buvo nustatytas 50 % garsumo lygis. Buvo atliktas 15 minučių įkrovimo testas, kurio metu iškrautos „AirPods“ buvo įkraunamos 15 minučių, tada buvo pradedamas telefono skambutis ir laukiama, kol viena iš ausinių nustos atkurti skambučio garsą. Akumuliatoriaus veikimo trukmė priklauso nuo įrenginio nustatymų, aplinkos, naudojimo ir daugelio kitų veiksnių.
  10. Veikia su „iPhone 8“ arba naujesniu modeliu ir „iPod touch“ (7-os kartos) su naujausia „iOS“ versija; ir su 12,9 colio „iPad Pro“ (2-os kartos arba naujesniu modeliu), 11 colių „iPad Pro“, 10,5 colio „iPad Pro“, „iPad“ (5-os kartos arba naujesniu modeliu), „iPad Air“ (3-os kartos) ir „iPad mini“ (5-os kartos) su naujausia „iPadOS“ versija.

Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje skelbiamos prekių kainos, akcijos gali skirtis nuo prekių kainų, akcijų taikomų prekybos, aptarnavimo centruose. Prekių likutis sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad pristatymo terminai gali skirtis nuo nurodytų užsakymo pateikimo metu ir / arba Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį (tokiais atvejais, Pirkėjas yra nedelsiant apie tai informuojamas).

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums