„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau
-13% su kodu

Insekticidas Mkds Innovation Smog Midi, 0.011 kg

Prekės kodas: 816782

8,49 / vnt.
-13%
Pasinaudokite nuolaidos kodu BAISU13 ir gaukite 13% nuolaidą. Informacija, kaip pasinaudoti kodu
Nuolaidos kodas galioja iki 2020-11-02
Gaukite į namus už 2,99 €*. Pristatysime lapkričio 10 d.
* Pristatymo kaina apskaičiuota įvertinus aptarnavimo mokestį ir prekės svorį: 0.02 kg
Atsiimkite nemokamai. Paruošime lapkričio 10 d.
Gaukite į paštomatą už 1,99 €. Pristatysime lapkričio 10 d.
Prekės informacija

Gaminio savybės

Prekės tipas Insekticidas
Prekės ženklas MKDS Innovation
Svoris 11 g
Kenkėjų priemonės poveikis Naikinti
Kenkėjų tipas Musės, Skruzdėlės, Tarakonai, Uodai
Su purškikliu Ne
Naudojimas Įvertinkite kiek dūmadėžių reikės apdoroti norimo tūrio patalpai. Esant stipriems kenkėjų antplūdžiams, fumigaciją gali tekti pakartoti. Patalpose neturi likti žmonių ir gyvūnų (įskaitant žuvis akvariumuose). Dūmadėžę padėkite ant grindų, geriausia ant karščiui atsparaus paviršiaus, pvz.: lėkštės, padėtos ant 50×50cm aliuminio folijos lakšto. SVARBU: uždegus dagtį gali išsiskirti žiežirbų. Uždegant produktą imkitės būtinų atsargumo priemonių. Apdorojamas patalpas kiek įmanoma labiau užsandarinkite - uždarykite langus, orlaides ir pan. Atidarykite dangtelį, uždekite toliausiai nuo išėjimo esančios dūmadėžės dagtį, po to palaipsniui arčiau išėjimo esančių dūmadėžių dagčius ir apleiskite patalpas. Išeidami sandariai uždarykite duris. Durų plyšelių užsandarinti nebūtina. Palikite fumiguoti mažiausiai dviem valandoms (geriausiai visai nakčiai). Po apdorojimo patalpas gerai išvėdinkite. Jei kenkėjų antplūdis ypač stiprus, fumigaciją pakartokite dar tris kartus, kas 5-7 dienas.
Signalinis žodis ATSARGIAI
Pavojingumo frazė H272 Gali padidinti gaisrą, oksidatorius., H302 Kenksminga prarijus., H317 Gali sukelti alerginę odos reakciją., H332 Kenksminga įkvėpus., H410 Labai toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.
Atsargumo frazė dėl prevencijos P210 Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos arba kitų degimo šaltinių. Nerūkyti., P261 Stengtis neįkvėpti dulkių/dūmų/dujų/rūko/garų/aerozolio., P264 Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas., P270 Naudojant šį produktą, nevalgyti, negerti ir nerūkyti., P271 Naudoti tik lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje., P272 Užterštų darbo drabužių negalima išnešti iš darbo vietos., P273 Saugoti, kad nepatektų į aplinką., P280 Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones/naudoti klausos apsaugos priemones.
Atsargumo frazė dėl reakcijos P304 + P340 ĮKVĖPUS: išnešti nukentėjusįjį į gryną orą; jam būtina patogi padėtis, leidžianti laisvai kvėpuoti., P330 Išskalauti burną., P333 + P313 Jeigu sudirginama oda arba ją išberia: kreiptis į gydytoją., P362 + P364 Nusivilkti užterštus drabužius ir išskalbti prieš vėl apsivelkant., P391 Surinkti ištekėjusią medžiagą.
Įspėjimas dėl cheminių medžiagų Biocidinius produktus naudokite saugiai, prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.
Smog Midi – insekticidinė dūmadėžė tarakonams, skruzdėms, musėms, vaisinėms muselėms, uodams, vapsvoms, blusoms ir patalynės blakėms naikinti. Skirta vidutinio dydžio patalpoms (iki 400 kv/m). Šis produktas ypač vertingas patalpas kolonizuojančių įkyrių ir sunkiai sukontroliuojamų kenkėjų - faraoninių, kvapiųjų naminių skruzdžių, vapsvų kontrolei. Minėtųjų rūšių skruzdėms, būdingos kolonijos, kuriose yra ne viena, o daug motinėlių (karalienių). Todėl, net ir vieną ar kelias pavykus sunaikinti įprastų insekticidų pagalba, kolonijos toliau sėkmingai funkcionuoja. Kai vapsvos įkuria savo kolonijų lizdus palėpėse, mažiau naudojamose patalpose, jų ypač sudėtinga atsikratyti dėl specifinio šių vapsvų gyvenimo būdo. Ar lizdą apipurkštumėte insekticidais, ar numuštumėte ir sudegintumėte, dalis kolonijos individų vis tiek liks gyvų (insekticidai nepasieks gilesnių lizdo vietų, o mėginant sunaikinti fiziškai dalis darbininkių išskris). Vapsvos pasižymi savybe lizdus pasidaryti senųjų ar sunaikintųjų vietoje, todėl yra didelė tikimybė po kurio laiko toje pačioje vietoje atrasti naują vapsvų lizdą. Kadangi naudojant SMOG dūmadėžes išsiskiria vabzdžiams toksiškos dujos, jos nesunkiai pateks ir į skruzdžių kolonijų, ir vapsvų lizdų gilumą. Todėl žus lervos, darbininkės ir motinėlės, ir tokiu būdu pilnai sunaikinamos kolonijos.
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje skelbiamos prekių kainos, akcijos gali skirtis nuo prekių kainų, akcijų taikomų prekybos, aptarnavimo centruose. Prekių likutis sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad pristatymo terminai gali skirtis nuo nurodytų užsakymo pateikimo metu ir / arba Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį (tokiais atvejais, Pirkėjas yra nedelsiant apie tai informuojamas).

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums