Intellinet 1000Base-T to 1000Base-SX (SC) Multi-Mode

Intellinet 1000Base-T to 1000Base-SX (SC) Multi-Mode

Prekės kodas: 380393

83,53 / vnt.
83,53 / vnt.
Gaukite į namus už 2,99 €*. Pristatysime rugsėjo 5 d.
* Pristatymo kaina apskaičiuota įvertinus aptarnavimo mokestį ir prekės svorį: 1.00 kg
Atsiimkite nemokamai. Paruošime rugsėjo 4 d.
Gaukite į paštomatą už 1,99 €. Pristatysime rugsėjo 5 d.
Prekės informacija

Gaminio savybės

Prekės tipas Optiniai keitikliai
Prekės ženklas Intellinet
Jungtys RJ-45
Bangos ilgis 850 nm
Duomenų perdavimo greitis 1 Mb/s
Tinklo standartai IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Maksimalus veikimo nuotolis 550 m
Garantija 24 mėn
Papildoma informacija Metalinis korpusas
Intellinet 1000Base-T to 1000Base-SX (SC) Multi-Mode
Prekės aprašymas anglų kalba:





The Intellinet Network Solutions Gigabit Ethernet Media Converter was specifically designed to offer the network designer a device for migration from copper-based Ethernet to Fiber Ethernet. Now migration or expansion of existing networks can be achieved with minimum cost and complexity. The converter is completely transparent to the network so the network performs exactly the way it did before – only now it can support both copper and fiber mediums.

Expands the Size of an Existing Network
Provides fiber connectivity to Ethernet segments, allowing for even further networking expansion between extended workgroups. Also provides building-to-building connectivity without the need for the cost and disruption associated with the installation of additional routers.

Enhances the Distance between Networking Devices
Connecting the converter to fiber segments can further extend distances between networking nodes. This can be achieved by direct connection between the converter and a fiber-based node or networking device.

Cabling Flexibility
Network managers can install fiber cabling anywhere within a network without changing the arrangement of copper-based Ethernet. The compact size of the converter allows it to be easily deployed in any narrow desktop location or to be used in a wall-mount installation. Several converters can be simultaneously installed into a 19" rack-mountable chassis.
Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Produkto aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos produkto savybės. El. parduotuvės prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų prekybos centruose. Akcijos el. parduotuvėje gali skirtis nuo aptarnavimo centruose ar parduotuvėse taikomų akcijų. Prekių likutis sandėlyje ir el. parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad pristatymo terminai gali skirtis nuo nurodytų užsakymo pateikimo metu ir/arba Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums