Nikon Coolpix B500 Red

(5)

Prekės kodas: 189662

Atsiprašome, šios prekės dabar neturime. Tačiau siūlome peržiūrėti kitas šios kategorijos prekes – tikime, kad rasite panašią prekę.


Taip pat galite tęsti apsipirkimą grįždami į titulinį puslapį arba paieškos laukelyje įrašydami, kokios prekės ieškote.

Gaminio savybės

Bendrosios charakteristikos

Prekės tipas Skaitmeniniai fotoaparatai
Prekės ženklas Nikon

Matmenys, svoris ir spalva

Matmenys
Plotis x aukštis x ilgis
113.5 x 78.3 x 94.9 mm
Spalva Raudona

Sensorius ir vaizdas

Megapikselių skaičius
Kiekvienas fotoaparatas turi nurodytą didžiausią pikselių skaičių kurį fotoaparato kompiuteris gali panaudoti formuodamas nuotraukas. Pikselių skaičius - visų šviesai jautrių taškų skaičius skaitmeninio fotoaparato matricoje. Nuotrauka yra padaryta iš smulkių detalių dar vadinamų pikseliais, kurie yra mažiausi vaizdo blokeliai. Didelis kiekis šių pikselių sudėtas kaip mozaika į vieną visumą iš toli atrodo kaip paveikslas. Fotoaparatuose su šviesai jautrių diodų pagalba vaizdas yra suskaidomas į milijonus spalvotų kvadratėlių, t.y. išsklaidomas į pikselius, išsaugomas ir perkeliamas į skystųjų kristalų ekranus. Kuo nuotraukoje daugiau pikselių, tuo nuotraukos bus detalesnės ir galėsite atspausdinti didesnio formato nuotrauką.
16
Maksimali skiriamoji geba
Kuo didesnė maksimali skiriamoji geba, tuo aiškesnės nuotraukos.
4608 x 3456
Sensoriaus tipas
Populiariausi sensorių tipai: CCD ir CMOS. CCD sensoriai vartotini ten, kur svarbiausia yra vaizdo kokybė ir žemas triukšmų lygis. CMOS sensoriai sunaudoja mažiau energijos nei CCD sensoriai, tačiau tradiciškai daug jautresni triukšmams.
CMOS
Kameros jautrumas (ISO)
Šis parametras charakterizuoja matricos jautrumą šviesai. Kuo didesnis ISO skaičius, tuo didesnė tikimybė, kad prie blogo apšvietimo padaryta nuotrauka gausis aiškesnė. ISO būna nustatomas automatiškai arba rankiniu būdu.
3200
Sensoriaus dydis
Nuo fotoaparato sensoriaus (jutiklio) dydžio beveik tiesiogiai priklauso vaizdo kokybė. Kuo didesnis sensoriaus plotas, tuo didesnis sensoriaus dinaminis diapazonas, vaizde mažiau triukšmų. Didesni jutikliai leidžia efektingiau nuotraukoje išskirti fokusuojamą vaizdą.
1/2.3"
Nuotraukų formatai
Dažniausiai pasitaikantys formatai: TIFF, JPEG, RAW. JPEG formatas labai efektyviai suspaudžia fotografinius vaizdus. Nepaisant to, net ir su žemiausiu suspaudimu, JPEG nuotrauka užima mažiau vietos nei TIFF formato nuotrauka. RAW – tai fotoaparato neapdorotas skaitmeninis kadro pavidalas. Jis suteikia plačias nuotraukos redagavimo galimybes. RAW failai yra žymiai didesni už JPG, juos galima peržiūrėti tik su specialiomis vaizdo redagavimo programomis, tačiau jie išsaugo žymiai daugiau informacijos nei paprasti JPG failai. TIFF profesionalus formatas išsaugomas be jokio suspaudimo ir išlaiko aukščiausios kokybės vaizdus.
DCF, Exif, H.264, JPEG, MP4, MPEG-4
Užrakto greitis
Taip pat vadinamas kaip išlaikymo laikas. Tai laikas, per kurį ant matricos patenka šviesa, kad esant silpnam apšvietimui gauti nuotrauką su teisinga ekspozicija Reikia atsižvelgti į tai, kad vaizdas gali būti neryškus, jeigu fotografuojant fotoaparatas ar objektas sujudės.
1/1500 sek.

Optika

Optika
Šis parametras nurodo fotoaparato optikos/objektyvo gamintoją. Dažniausiai objektyvą gamina ta pati kompanija kuri pagamino ir fotoaparatą.
Nikkor
Skaitmeninis priartinimas (x)
Skaitmeninis priartinimas yra naudingas, kai nebeįmanoma labiau priartėti prie objekto naudojant optinį priartinimą. Skaitmeninis priartinimas turėtų būti naudojamas saikingai, nes jį naudojant yra aukojama nuotraukų kokybė (priartinant skaitmeniniu būdu, didinami vaizdą sudarantys taškai ir jis subyra „kvadratukais“), ir jokiu būdu skaitmeninis priartinimas neturėtų būti laikomas pakaitalu galingam optiniam priartinimui.
2
Optinis priartinimas (x)
Šis parametras nurodo, kiek kartų fotoaparatas gali „priartinti“ fotografuojamą objektą naudodamas optiką/objektyvą. Optinis priartinimas palengvina kadro komponavimą ir padeda nufotografuoti objektus, kurie yra toli t.y. išlaiko pastovią vaizdo kokybę visame priartinimo diapazone. Kuo optinis priartinimas didesnis, tuo iš toli fotografuojamas „priartintas“ vaizdas bus kokybiškesnis ir neiškraipytas. Nežiūrint į tai, fotografuojant maksimaliai priartinus objektą ir norint išgauti kokybišką atvaizdą, gali prireikti trikojo ar bent nevirpančios rankos.
40
Autofokusavimas
Automatinis fokusavimas - fotoaparato funkcija, kurios pagalba fotoaparatas suveda ryškumą į fotografuojamą objektą. Šis parametras yra neatsiejama visų skaitmeninių fotoaparatų funkcija. Automatinis fokusavimas žymimas simboliais iESP ir Spot.
Taip
Autofokusavimo tipas Autofokusavimas su kontrasto aptikimu
Diafragma
Diafragma - tai objektyve esančių metalinių plokštelių sistema, ribojanti praeinančio šviesos srauto kiekį. Diafragmos dydis matuojamas F.skaičiu. Atvirą diafragmą atitinka mažas skaičius (pvz. F.2.8), uždarą didelis (pvz. F.22). Su kiekviena diafragmos reikšme pro objektyvą patenka dvigubai daugiau arba mažiau šviesos, priklausomai nuo to, ar diafragma yra atidaroma, ar uždaroma.
F3.0 - F6.5

Ekranas ir vaizdo ieškiklis

Vaizdo ieškiklis
Fotoaparato "akis", pro kurią žiūrite fotografuodami. Pro ją žiūrėdami galite orientuotis, kokia vaizdo dalis atsidurs kadre.
Yra (elektroninis vaizdo ieškiklis)
Liečiamas ekranas
Ekranas kuris jautrus lietimams (liečiamas ekranas).
Ne
Ekrano įstrižainė
Fotoaparato ekrano dydis coliais (cm).
3 "
Ekrano raiška taškais
Kuo didesnis pikselių skaičius, tuo ekrane atvaizduojamas vaizdas bus ryškesnis.
921

Foto

Blykstė
Beveik visada yra įmontuota į fotokamerą. Blykstė suveikia automatiškai, kuomet aplinkos apšvietimas tampa mažesnis už tam tikrą ribinę reikšmę.
Įmontuota (Pop-up)
Blykstės režimai
Populiarūs blykstės režimai: automatinė, priverstinai įjungta, išjungta ir raudonų akių panaikinimo režimas. Automatiniame režime fotoaparatas pats nusprendžia kada reikia naudoti blykstę. Priverstinai įjungtame režime blykstė fotografuojant naudojama visada. Raudonų akių panaikinimo (red eye reduction) režimą - blykstė prieš apšviesdama kadrą duos keletą labai silpnų impulsų, kurie privers akies vyzdį susitraukti (raudonos akys nuotraukose matomos tada, kai tiesioginė blykstės šviesa atsispindi nuo akių dugno kraujagyslių).
Automatinis TTL blykstės režimas su bandomąja blykste
Galimybė prijungti išorinę blykstę 
Išorinės blykstės pajungimas. Gerai, kuomet jis yra, nes norint gauti itin aukštos kokybės nuotraukas patalpose arba tamsoje, vidinės blykstės galimybių neužtenka, tad tenka naudotis kur kas galingesnėmis išorinėmis blykstėmis.
Ne
Ekspozicijos kompensavimas
Tai fotoaparato nustatytos ekspozicijos reguliavimas. Ekspozicija galima reguliuoti į teigiamą ir neigiamą pusę, t.y. kadrą šviesinti arba tamsinti. Dažniausiai ekspoziciją galima reguliuoti nuo -2,0 iki +2,0 EV, 1/3 žingsniu (pvz.+0,3; +0,7; +1,0; arba -0,3; -0,7; -1,0), bet yra fotoaparatų, kurių ekspozicija koreguojasi nuo -5,0 iki +5,0 EV 1/2 arba 1/3 EV žingsniu.
- 2 EV iki + 2 EV su 1/3 EV žingsniu
Filmavimo režimai
Full HD (labai aukštos raiškos), HD (aukštos raiškos) ir VGA (žemos kokybės raiškos) vaizdo įrašai.
Full HD

Video

Vaizdo proporcija
Aukščio ir pločio santykis.
16:9, 1:1
Mikrofonas Yra (Stereo)

Atmintis

Vidinė atmintis
Kuo daugiau fotoaparatas turi įmontuotos vidinės atminties, tuo daugiau nufotografuotų nuotraukų galėsite jame išsaugoti.
20 MB
Palaikomos atminties kortelės
Yra keli atminties kortelių tipai: CompactFlash (CF) atminties kortelių pagrindiniai privalumai – nedidelė kaina ir aukšto lygio saugumas. Secure Digital (SD) trečios kartos atminties kortelės. SD kortelės pasižymi tuo, kad yra aukšto saugumo lygio, nedidelės, pasižymi dideliu duomenų skaitymo/įrašymo greičiu, yra suderinamos su Multi Media Card, o taip pat pasižymi dideliais darbo resursais. Memory Stick (MS) kortelės turi apsaugos mechanizmą nuo atsitiktinio duomenų pašalinimo ir 10 sąlyčio jungčių, kurios užtikrina saugų kortelės pajungimą. Šioje atminties kortelėje vienu metu galima saugoti video, nuotraukas, garso ir tekstinius failus. XD Picture (XD) atminties kortelės turi tik flash atmintį ir neturi valdiklio, kuris leidžia įrenginiui kortelę priimti kaip įprastą kietąjį diską, todėl kortelei reikalingas adapteris. XD kortelė turi didelę atminties apimtį, didelį skaitymo/įrašymo greitį bei yra mažo dydžio. SmartMedia (SM) atminties kortelės yra nedidelės ir nedaug kainuoja. Tačiau, šios kortelės yra jautrios išoriniam poveikiui ir turi nedidelę atminties apimtį. MultiMediaCard (MMC) yra pačios mažiausios flash atminties kortelės, kurios numatytos nedideliems duomenų kiekiams ir pasižymi nedidelėmis energijos sąnaudomis.
SD, SDHC, SDXC

Jungtys

Jungtys
NFC (ang. Near Field Communication) yra mažo nuotolio radijo ryšio technologija. Pavyzdžiui, Jūs turite galimybę padaryti mokėjimą už paslaugas, ar siųsti duomenis tarp įrenginių (pvz., išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių), kurie palaiko NFC.
HDMI, USB, USB 2.0
Navigacijos (GPS) funkcija
GPS yra visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Ji leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje ir įtraukti šiuos duomenis į nuotraukos informaciją.
Ne
WiFi sąsaja
Ši technologija leis Jums fotoaparatą pajungti prie WiFi (belaidžio interneto) kurio pagalba galėsite perkelti ar persiųsti nuotraukas į internetą ar savo kompiuterį.
Taip

Maitinimas

Maitinimo šaltinis Baterija

Papildomai

3D fotografavimas
3D režimas leidžia foto kamerai fotografuoti 3D nuotraukas. Iš serijos panoraminių fotografijų, fotoaparatas automatiškai parenka labiausiai tinkamas ir iš jų sintezuoja 3D kompoziciją.
Taip
Garantija 24 mėn
Nikon Coolpix B500 Red

Pribloškiamą vaizdo kokybę su Nikon COOLPIX B500 išgauti paprasta.
Išmėginkite galingą 40 k. optiškai priartinantį NIKKOR objektyvą su priartinimo net 80 k. funkcija Dynamic Fine Zoom¹ – visada būsite veiksmo sūkuryje, o šoninis priartinimo valdiklis padės išlaikyti stabilumą. Fotografuokite unikaliu kampu naudodami didelės raiškos pakreipiamąjį LCD ekraną, lengvai iš naujo užfiksuokite objektus naudodami priartinimo mygtuką su apžvalgos funkcija ir prijunkite fotoaparatą prie išmaniojo įrenginio per SnapBridge. Dėl intuityvaus valdymo fotografuoti paprasta, dažnai naudojamas funkcijas galima pasiekti naudojant režimo pasirinkimo ratuką, o dėl klasikinio dizaino fotoaparatą patogu laikyti rankose.
Fotografuojant 16 megapikselių COOLPIX B500 galima rinktis kūrybiškesnį stebėjimo kampą.

PAPRASTAS IR INTUITYVUS VALDYMAS BEI PUIKI VAIZDO KOKYBĖ
Mėgaukitės lengvu valdymu ir puikiais rezultatais, visą dėmesį skirdami kūrybai ir kompozicijai. Dažnai naudojamas funkcijas lengva pasiekti naudojant režimo pasirinkimo ratuką, o dėl funkcijų gausos paprasta kurti įspūdingus „Full HD“ filmus (1 080p/60i) ir išskirtines kelionių arba hobių (pvz., žvaigždžių arba paukščių stebėjimo) nuotraukas. Naudodami 16 megapikselių itin efektyvų iš galinės pusės apšviečiamą CMOS jutiklį fiksuokite aukštos kokybės vaizdus, kokių visada norėjote; be to, galite fotografuoti bet kada keliaudami, nes fotoaparatas maitinamas AA dydžio akumuliatoriais, kurių įsigyti galima bet kur pasaulyje.

40 K. OPTIŠKAI PRIARTINANTIS NIKKOR OBJEKTYVAS
Įamžinkite sporto varžybų akimirkas, miesto kvartaluose fotografuokite tolimus objektus su aiškiomis detalėmis arba fiksuokite stulbinančiai ryškius mėnulio ir naktinio dangaus vaizdus naudodami 40 k. optiškai priartinantį NIKKOR objektyvą su priartinimo net 80 k. funkcija Dynamic Fine Zoom¹. Patikima NIKKOR optika veikia nepriekaištingai, todėl galite mėgautis galingu objektyvu, kurio aprėptis – nuo 22,5 mm plačiakampio objektyvo iki geriausio telefotografijos 900 mm objektyvo apžvalgos kampo (atitinka 35 mm židinio nuotolį) kompaktiškame fotoaparate.

ITIN EFEKTYVUS VIRPESIŲ MAŽINIMAS (VR)
Fotoaparato stabilumas yra labai svarbus veiksnys siekiant fiksuoti ryškius vaizdus. Efektyvi VR technologija padeda išvengti dėl fotoaparato drebėjimo atsirandančio suliejimo, net visiškai priartinus 40 k., todėl kadrai bus ryškūs. Lęšio poslinkio VR efektas atitinka 3,0 padalos didesnį užrakto greitį (pagal CIPA standartą, išmatuota maksimaliai priartinus teleobjektyvą), be to, fotoaparatą patogu laikyti, todėl sumažėja jo drebėjimas.

REŽIMO PASIRINKIMO RATUKAS
Tinkinkite, nustatykite kaip parankines ir režimo pasirinkimo ratuku fotoaparato viršuje lengvai pasiekite fotografavimo funkcijas, pvz., automatinį, scenos arba sporto režimą. Tada fotoaparato valdymas taps paprastas ir intuityvus, o puikius kadrus fiksuosite akimirksniu.

ITIN SKLANDŪS „FULL HD“ FILMAI
Visam laikui pamirškite neryškius vaizdo įrašus kurdami „Full HD“ (1 080p/60i) filmus naudodami itin efektyvią 4 ašių mišriojo virpesių mažinimo (VR) funkciją, apimančią lęšio poslinkio ir elektroninį VR, kad būtų sumažintas fotoaparato drebėjimo poveikis ir suliejimo efektas, net visiškai optiškai priartinus 40 k. Sužavėkite draugus nepaprastai aiškiais šeimos švenčių, koncertų, architektūros arba laukinės gamtos filmais, kurie bus ryškūs ir detalūs, kad ir kaip toli būtų filmavimo objektas, o filmuodami įrašykite nuotraukas.

DIDELIS 7,5 CM (3,0 COL.) 921 TŪKST. TAŠKŲ LCD PAKREIPIAMASIS EKRANAS
Fotografuoti naudojant plataus stebėjimo kampo pakreipiamąjį ekraną paprasta, kūrybiškai komponuoti lengva ir visada aišku, kas patenka į kadrą. Patogiai filmuokite ir fotografuokite bet kokio tipo objektą iš įvairių kampų. Didelės raiškos ekranas vartoja labai mažai energijos, todėl akumuliatoriaus energijos užteks ilgam ir galėsite fotografuoti, kai to labiausiai reikia. Ryškių spalvų atkūrimas ir puikus matomumas, net jei pasirinktas įstrižinis stebėjimo kampas. Dėl nuo atspindėjimo apsaugančios dangos ir nuo pirštų antspaudų apsaugančios akrilinės dangos ekrane visada matomas aiškus vaizdas, o 5 lygių ryškumo reguliavimo funkcija užtikrina puikų matomumą atkuriant vaizdus saulėtomis dienomis.

PATOGU LAIKYTI RANKOSE IR NEŠIOTIS
Ergonomišką fotoaparatą lengva laikyti tvirtai suėmus, nepaisant to, kad jo korpusas yra itin kompaktiškas (maždaug 113,5 (P) x 78,3 (I) x 94,9 (S) mm), todėl jį patogu laikyti rankose. Klasikinio dizaino ir puikių savybių fotoaparatas taip pat yra lengvas – sveria maždaug 542 g (su akumuliatoriais ir SD kortele).

OBJEKTO APTIKIMO AF
Sufokusuokite objektą akimirksniu naudodami objekto aptikimo AF technologiją, kuri išanalizuoja fotografavimo sąlygas ir greitai identifikuoja fotografuojamą objektą. Tiesiog nukreipkite fotoaparatą į norimą objektą ir fotoaparatas akimirksniu nustatys reikiamą fokusavimo sritį. Aktyvioji fokusavimo sritis automatiškai nustatoma pagal objekto dydį, todėl visi vaizdai bus visada aiškiai sufokusuoti. Objekto aptikimo AF funkcija puikiai veikia fotografuojant kadro centre esančius ir nuo jo nutolusius objektus, be to, ją naudojant taip pat galima fotografuoti mažesnius objektus, pvz., gėles arba maistą.

Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje skelbiamos prekių kainos, akcijos gali skirtis nuo prekių kainų, akcijų taikomų prekybos, aptarnavimo centruose. Prekių likutis sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad pristatymo terminai gali skirtis nuo nurodytų užsakymo pateikimo metu ir / arba Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį (tokiais atvejais, Pirkėjas yra nedelsiant apie tai informuojamas).

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums

3,7/5
5 įvertinimai
  • {{ item.value }}
    {{ item.percent }}%
{{ item.consumer.name }}
{{ item.rating_value }} /5
{{ RatingsHelper.formatDate(item.reviewed_at) }}

{{ item.content }}

Laukiama...