„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Nikon D5600 Body

(17)

Prekės kodas: 239189

553,99 / vnt.
Pratęsta pirkinio garantija
Nemokamas remontas arba keitimas nauja preke
Jokio papildomo streso sugedus įrenginiui
Tik vienas skambutis įvykiui registruoti
Gaukite į namus už 2,99 €*. Pristatysime gruodžio 28 d.
* Pristatymo kaina apskaičiuota įvertinus aptarnavimo mokestį ir prekės svorį: 0.42 kg
Atsiimkite nemokamai. Paruošime gruodžio 28 d.
Gaukite į paštomatą už 1,99 €. Pristatysime gruodžio 28 d.

Gaminio savybės

Bendrosios charakteristikos

Prekės tipas Veidrodiniai fotoaparatai
Prekės ženklas Nikon

Matmenys, svoris ir spalva

Matmenys
Plotis x aukštis x ilgis
124 x 97 x 70 mm
Svoris 415 g

Sensorius ir vaizdas

Megapikselių skaičius
Kiekvienas fotoaparatas turi nurodytą didžiausią pikselių skaičių kurį fotoaparato kompiuteris gali panaudoti formuodamas nuotraukas. Pikselių skaičius - visų šviesai jautrių taškų skaičius skaitmeninio fotoaparato matricoje. Nuotrauka yra padaryta iš smulkių detalių dar vadinamų pikseliais, kurie yra mažiausi vaizdo blokeliai. Didelis kiekis šių pikselių sudėtas kaip mozaika į vieną visumą iš toli atrodo kaip paveikslas. Fotoaparatuose su šviesai jautrių diodų pagalba vaizdas yra suskaidomas į milijonus spalvotų kvadratėlių, t.y. išsklaidomas į pikselius, išsaugomas ir perkeliamas į skystųjų kristalų ekranus. Kuo nuotraukoje daugiau pikselių, tuo nuotraukos bus detalesnės ir galėsite atspausdinti didesnio formato nuotrauką.
24.7
Maksimali skiriamoji geba
Kuo didesnė maksimali skiriamoji geba, tuo aiškesnės nuotraukos.
6000 x 4000
Sensoriaus tipas
Populiariausi sensorių tipai: CCD ir CMOS. CCD sensoriai vartotini ten, kur svarbiausia yra vaizdo kokybė ir žemas triukšmų lygis. CMOS sensoriai sunaudoja mažiau energijos nei CCD sensoriai, tačiau tradiciškai daug jautresni triukšmams.
CMOS
Kameros jautrumas (ISO)
Šis parametras charakterizuoja matricos jautrumą šviesai. Kuo didesnis ISO skaičius, tuo didesnė tikimybė, kad prie blogo apšvietimo padaryta nuotrauka gausis aiškesnė. ISO būna nustatomas automatiškai arba rankiniu būdu.
100 - 25600
Sensoriaus dydis
Nuo fotoaparato sensoriaus (jutiklio) dydžio beveik tiesiogiai priklauso vaizdo kokybė. Kuo didesnis sensoriaus plotas, tuo didesnis sensoriaus dinaminis diapazonas, vaizde mažiau triukšmų. Didesni jutikliai leidžia efektingiau nuotraukoje išskirti fokusuojamą vaizdą.
23.5 x 15.6 mm
Baltos spalvos balansas
Nurodomas baltos spalvos balanso nustatymų kiekis: automatinis ir rankiniu būdu naudotojo reguliuojamas pozicijos. Baltos spalvos balansas naudojamas spalvoms reguliuoti užtikrinant, kad balti objektai ir būtų balti, o ne gelsvi, rausvi ar melsvi.
Auto, 7 pozicijos + 1 naudotojo
Nuotraukų formatai
Dažniausiai pasitaikantys formatai: TIFF, JPEG, RAW. JPEG formatas labai efektyviai suspaudžia fotografinius vaizdus. Nepaisant to, net ir su žemiausiu suspaudimu, JPEG nuotrauka užima mažiau vietos nei TIFF formato nuotrauka. RAW – tai fotoaparato neapdorotas skaitmeninis kadro pavidalas. Jis suteikia plačias nuotraukos redagavimo galimybes. RAW failai yra žymiai didesni už JPG, juos galima peržiūrėti tik su specialiomis vaizdo redagavimo programomis, tačiau jie išsaugo žymiai daugiau informacijos nei paprasti JPG failai. TIFF profesionalus formatas išsaugomas be jokio suspaudimo ir išlaiko aukščiausios kokybės vaizdus.
DCF, Exif, JPEG, RAW
Užrakto greitis
Taip pat vadinamas kaip išlaikymo laikas. Tai laikas, per kurį ant matricos patenka šviesa, kad esant silpnam apšvietimui gauti nuotrauką su teisinga ekspozicija Reikia atsižvelgti į tai, kad vaizdas gali būti neryškus, jeigu fotografuojant fotoaparatas ar objektas sujudės.
250 sek. - 1

Optika

Optika
Šis parametras nurodo fotoaparato optikos/objektyvo gamintoją. Dažniausiai objektyvą gamina ta pati kompanija kuri pagamino ir fotoaparatą.
Į komplektą neįeina
Rankinis fokusavimas
Rankinis fokusavimas – fokusavimo tipas, kurį fotoaparato naudotojas nustatinėja rankiniu būdu.
Taip
Autofokusavimas
Automatinis fokusavimas - fotoaparato funkcija, kurios pagalba fotoaparatas suveda ryškumą į fotografuojamą objektą. Šis parametras yra neatsiejama visų skaitmeninių fotoaparatų funkcija. Automatinis fokusavimas žymimas simboliais iESP ir Spot.
Taip
Autofokusavimo tipas TTL Autofokusavimas
Diafragma
Diafragma - tai objektyve esančių metalinių plokštelių sistema, ribojanti praeinančio šviesos srauto kiekį. Diafragmos dydis matuojamas F.skaičiu. Atvirą diafragmą atitinka mažas skaičius (pvz. F.2.8), uždarą didelis (pvz. F.22). Su kiekviena diafragmos reikšme pro objektyvą patenka dvigubai daugiau arba mažiau šviesos, priklausomai nuo to, ar diafragma yra atidaroma, ar uždaroma.
Priklauso nuo pasirinkto objektyvo

Ekranas ir vaizdo ieškiklis

Vaizdo ieškiklis
Fotoaparato "akis", pro kurią žiūrite fotografuodami. Pro ją žiūrėdami galite orientuotis, kokia vaizdo dalis atsidurs kadre.
Yra (elektroninis vaizdo ieškiklis)
Liečiamas ekranas
Ekranas kuris jautrus lietimams (liečiamas ekranas).
Taip
Ekrano įstrižainė
Fotoaparato ekrano dydis coliais (cm).
3.2 "

Foto

Blykstė
Beveik visada yra įmontuota į fotokamerą. Blykstė suveikia automatiškai, kuomet aplinkos apšvietimas tampa mažesnis už tam tikrą ribinę reikšmę.
Įmontuota (Pop-up)
Blykstės režimai
Populiarūs blykstės režimai: automatinė, priverstinai įjungta, išjungta ir raudonų akių panaikinimo režimas. Automatiniame režime fotoaparatas pats nusprendžia kada reikia naudoti blykstę. Priverstinai įjungtame režime blykstė fotografuojant naudojama visada. Raudonų akių panaikinimo (red eye reduction) režimą - blykstė prieš apšviesdama kadrą duos keletą labai silpnų impulsų, kurie privers akies vyzdį susitraukti (raudonos akys nuotraukose matomos tada, kai tiesioginė blykstės šviesa atsispindi nuo akių dugno kraujagyslių).
Lėta sinchronizacija su raudonų akių mažinimo efektu
Galimybė prijungti išorinę blykstę
Išorinės blykstės pajungimas. Gerai, kuomet jis yra, nes norint gauti itin aukštos kokybės nuotraukas patalpose arba tamsoje, vidinės blykstės galimybių neužtenka, tad tenka naudotis kur kas galingesnėmis išorinėmis blykstėmis.
Taip
Ekspozicijos kompensavimas
Tai fotoaparato nustatytos ekspozicijos reguliavimas. Ekspozicija galima reguliuoti į teigiamą ir neigiamą pusę, t.y. kadrą šviesinti arba tamsinti. Dažniausiai ekspoziciją galima reguliuoti nuo -2,0 iki +2,0 EV, 1/3 žingsniu (pvz.+0,3; +0,7; +1,0; arba -0,3; -0,7; -1,0), bet yra fotoaparatų, kurių ekspozicija koreguojasi nuo -5,0 iki +5,0 EV 1/2 arba 1/3 EV žingsniu.
- 5 EV iki + 5 EV su 1/2 EV arba 1/3 EV žingsniu
Filmavimo režimai
Full HD (labai aukštos raiškos), HD (aukštos raiškos) ir VGA (žemos kokybės raiškos) vaizdo įrašai.
Full HD

Video

Vaizdo įrašymo greitis
Raiška, kuria kamera gali filmuoti vaizdą.
[email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]

Atmintis

Vidinė atmintis
Kuo daugiau fotoaparatas turi įmontuotos vidinės atminties, tuo daugiau nufotografuotų nuotraukų galėsite jame išsaugoti.
0
Palaikomos atminties kortelės
Yra keli atminties kortelių tipai: CompactFlash (CF) atminties kortelių pagrindiniai privalumai – nedidelė kaina ir aukšto lygio saugumas. Secure Digital (SD) trečios kartos atminties kortelės. SD kortelės pasižymi tuo, kad yra aukšto saugumo lygio, nedidelės, pasižymi dideliu duomenų skaitymo/įrašymo greičiu, yra suderinamos su Multi Media Card, o taip pat pasižymi dideliais darbo resursais. Memory Stick (MS) kortelės turi apsaugos mechanizmą nuo atsitiktinio duomenų pašalinimo ir 10 sąlyčio jungčių, kurios užtikrina saugų kortelės pajungimą. Šioje atminties kortelėje vienu metu galima saugoti video, nuotraukas, garso ir tekstinius failus. XD Picture (XD) atminties kortelės turi tik flash atmintį ir neturi valdiklio, kuris leidžia įrenginiui kortelę priimti kaip įprastą kietąjį diską, todėl kortelei reikalingas adapteris. XD kortelė turi didelę atminties apimtį, didelį skaitymo/įrašymo greitį bei yra mažo dydžio. SmartMedia (SM) atminties kortelės yra nedidelės ir nedaug kainuoja. Tačiau, šios kortelės yra jautrios išoriniam poveikiui ir turi nedidelę atminties apimtį. MultiMediaCard (MMC) yra pačios mažiausios flash atminties kortelės, kurios numatytos nedideliems duomenų kiekiams ir pasižymi nedidelėmis energijos sąnaudomis.
SD, SDHC, SDXC

Jungtys

Jungtys
NFC (ang. Near Field Communication) yra mažo nuotolio radijo ryšio technologija. Pavyzdžiui, Jūs turite galimybę padaryti mokėjimą už paslaugas, ar siųsti duomenis tarp įrenginių (pvz., išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių), kurie palaiko NFC.
HDMI, NFC, USB 2.0
Navigacijos (GPS) funkcija
GPS yra visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Ji leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje ir įtraukti šiuos duomenis į nuotraukos informaciją.
Ne
WiFi sąsaja
Ši technologija leis Jums fotoaparatą pajungti prie WiFi (belaidžio interneto) kurio pagalba galėsite perkelti ar persiųsti nuotraukas į internetą ar savo kompiuterį.
Taip

Maitinimas

Maitinimo šaltinis Akumuliatorius

Papildomai

3D fotografavimas
3D režimas leidžia foto kamerai fotografuoti 3D nuotraukas. Iš serijos panoraminių fotografijų, fotoaparatas automatiškai parenka labiausiai tinkamas ir iš jų sintezuoja 3D kompoziciją.
Ne
Komplekte
Nurodo ar fotoaparatas komplekte su objektyvu ar jo nėra ("Body" versija).
Be objektyvo
Garantija 24 mėn
Papildoma informacija Bluetooth 4.1

Video medžiaga

Nikon D5600 Body
Prekės aprašymas anglų kalba:Fire up your creative spirit with the constantly-connected D5600.
The unexpected moment of beauty. The staged time-lapse movie that came off perfectly. Whether it’s shadow play when the sun’s high, or movies shot from intriguing angles, very little beats the thrill of creating something others appreciate.
Equipped with Nikon’s powerful image technology, the D5600 is where the magic happens. This is a camera that gives power to your ideas. The range of legendary NIKKOR lenses at your disposal means you’ll never run out of creative options. And Nikon’s SnapBridge lets you sync photos to your smart device as you shoot, or easily transfer movies whenever you want.

Move the imagination: Nikon DSLR Image Quality
When you’re the kind of photographer who sees what others miss, image quality is everything. Equipped with a large 24.2 megapixel DX-format image sensor, the D5600 is capable of sharply capturing fine textures and rendering images with superbly crisp detail. Your friends and followers will see exactly what you intended—shot after shot. An ISO range of 100-25600, and an expanded ISO sensitivity of 6400 in Night Landscape mode, ensures low-light scenes and difficult lighting situations are handled with ease. The EXPEED 4 image-processing engine boasts superior noise- reduction performance even at high ISOs. And with a wide range of interchangeable NIKKOR lenses at your disposal, images with stunning background blur and richly-toned contrasts are yours for the taking.


Too good not to share: Stay connected with SnapBridge

Connect and inspire as you share your DSLR-quality images in seconds. Nikon’s game-changing SnapBridge utilises Bluetooth® low energy technology¹ to open a constant connection between your D5600 and a compatible smart device. Connecting the camera to your smart device is simple. Once it’s done, the camera can sync photos to your device as you shoot, without you having to reconnect each time. Every shot you take appears instantly on your phone or tablet, ready for sharing. And you can transfer movies manually whenever you want. SnapBridge connectivity even lets you use your smart device to shoot remotely. However you use SnapBridge, you can continue to use your smart device without interruption, and you don’t need to worry about draining your camera’s battery. Your perspective is unique: SnapBridge lets you share it right there in the moment.


A Nikon DSLR: When photography really feels like photography
The exceptionally portable D5600’s faultless ergonomics make it easy to immerse yourself in the experience of photography. Create eye-catching compositions thanks to the high-quality optical viewfinder, which delivers an incredibly clear view through the lens—when you want to focus on your subject, shooting through the viewfinder lets you block out sunlight and distractions. You can also maintain a more stable hold on the camera when using a telephoto lens. The well-placed command dial and multi-selector make it easy to change settings as you shoot. And you can even use the touch Fn function to adjust settings via the large touchscreen without taking your eye away from the viewfinder. With a body that weighs just 415 g (approximately), and a monocoque carbon-reinforced shell, this camera is lightweight and tough enough to take anywhere. From your latest travel odyssey to busy urban streets, once you curve your fingers around this camera’s deep grip and start shooting you won’t want to put it down.


Catch what you see, the way you see it: Vari-Angle touchscreen

Now you can shoot with a DSLR that sees the world like you do - even when you see it from a completely different angle. Simply flip, tilt, or rotate the large 8.1 cm (3.2 in) vari-angle touchscreen to compose perfect shots: you’ll get a clear view whether the camera is up high, down low, or extended away from your body. You tap the touchscreen to focus and shoot, just like a smartphone. And you can use touch controls during viewfinder shooting or image playback. During viewfinder shooting, the touch Fn function offers an intuitive alternative to using the command dial or multi-selector: now you can select the focus point or adjust other important settings, like Aperture, Auto Sensitivity and more, via the large touchscreen. During image playback, a frame advance bar inherited from Nikon’s professional D5 and D500 cameras lets you quickly scroll through images. And you can pinch to zoom in and quickly trim an image.Miss nothing: speed and precision to capture every idea

When you notice everything, you want a camera that misses nothing. Whether you’re in the midst of the action or shooting from a distance, the D5600’s razor-sharp AF system will lock onto your subject and keep it in focus. The AF system’s 39 focus points cover a wide area of the frame, and nine highly accurate cross-type sensors in the central area deliver enhanced accuracy. When you shoot in Live View, the camera’s contrast-detect AF keeps you right on target. And when that perfect opportunist shot appears out of nowhere, this camera can shoot at a swift five frames per second to nail the moment with perfect precision.Movies you`ll be proud to share: D-Movie and Time-Lapse movie
Record smooth, finely detailed Full HD video clips you’ll be proud to share. D-Movie enables recording at frame rates of up to 50p/60p. Continuous Live View autofocus (Full-time-servo AF mode) keeps your subjects sharp even when the action is fast. And if you shoot with an AF-P NIKKOR kit lens, footage will be practically free of drive noise thanks to the lens’ built-in stepping motor. Time-Lapse Movie, inherited from Nikon’s advanced DSLRs, transforms scenes of slow-moving clouds, or a crowded street, into dramatic high-speed sequences. And movies shot with the D5600 are easy to share via the camera’s SnapBridge connection.

The artistic touch: In-camera creative tools

Maximize the impact of your photos and movies with a range of in-camera creative tools. Easily make every image express more with a range of special effects: you can preview your chosen effect in Live View, and adjust its intensity before you shoot. For even greater control over the look and feel of your images, shoot using Picture Controls to fine-tune settings like contrast and saturation. The Flat Picture Control makes it easier to perfect your movies in post-production. And you can even create and save a custom Picture Control for a characteristic that's all your own. A range of effects in the retouch menu lets you quickly heighten the atmosphere or change the mood of your photos in-camera. And SnapBridge connectivity means you can take advantage of your smartphone or tablet to continue the creative process using your favourite apps.Nikkor lenses: Legendary Optical Performance
The D5600 is compatible with the full range of DX-format NIKKOR lenses. No matter how your photographer’s eye sees the world, there’s a NIKKOR lens that shares your vision. Use a fast prime lens for beautiful background blur, a telephoto lens for distant subjects, or a wide-angle lens for dramatic composition. You can also shoot with a large selection of FX-format lenses.


Expand your photographic capabilities: Nikon accessories

The D5600 is part of Nikon’s endlessly-expandable DSLR system, which can support every photographic idea you have. When you want to explore the creative potential of light, Nikon’s acclaimed Speedlights make it easy. These portable flash units let you diffuse or soften light, add impact to daylight images, enhance twilight shots, or expose subject detail in backlit situations. For maximum portability, use the compact SB-500 Speedlight, which boasts an onboard high-intensity LED that’s ideal for close-up still images, or movie recording. When you want to achieve high-quality sound recordings, use the optional ME-1 Stereo Microphone. No matter where you want your photography to go, Nikon has the tools to get you there.

Prekės atspalvis gali skirtis nuo matomo nuotraukoje. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos prekės savybės. Internetinėje parduotuvėje skelbiamos prekių kainos, akcijos gali skirtis nuo prekių kainų, akcijų taikomų prekybos, aptarnavimo centruose. Prekių likutis sandėlyje ir internetinėje parduotuvėje išimtinais atvejais gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad pristatymo terminai gali skirtis nuo nurodytų užsakymo pateikimo metu ir / arba Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį (tokiais atvejais, Pirkėjas yra nedelsiant apie tai informuojamas).

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums