Prekių pristatymas

Prekių, įsigytų iš internetinės parduotuvės www.1a.lt pristatymas ypač paprastas ir patogus – užsisakykite prekes internetu, arba paskambinkite telefonu +37052054455 ir Jūsų užsakytos prekės jau kelyje – mes pristatysime Jūsų užsakymą bet kuriuo adresu Lietuvoje. Intensyvesnės prekybos periodais pristatymas gali užtrukti šiek tiek ilgiau, tikslesnę informaciją visada suteiks klientų aptarnavimo vadybininkai.


image description
Prekių atsiėmimas 1a.lt klientų aptarnavimo centre

Prekės atsiėmimas per 1 - 3 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo datos (jeigu prekės yra tiekėjo sandėlyje);

  • I-V 10:00 - 20:00, VI-VII 10:00 - 16:00
Pristatymo kaina: NEMOKAMAI

Adresu P. Lukšio g. 34, Vilnius

 
Parodyti žemėlapyje
image description
Pristatymas Jūsų nurodytu adresu

Pristatymo laikas nurodomas prie kiekvienos prekės, šventinės prekybos metu, užsakymų vykdymas gali užtrukti ilgiau.

  • pristatymas į didžiuosius Lietuvos miestus darbo dienomis 08:00-22:00,
  • likusioje Lietuvos teritorijoje pristatymas vykdomas 08:00-18:00
Kur?
Svoris
Pristatymo kaina0.00
Svarbu! Perkant mobiliojoje programėlėje, taikoma nemokamo pristatymo akcija. Akcijos sąlygos: užsakymo suma yra virš 75 €, o siuntos svoris iki 75 kg.
image description
Pristatymas į atsiėmimo punktus

Pristatymo laikas nurodomas prie kiekvienos prekės, šventinės prekybos metu, užsakymų vykdymas gali užtrukti ilgiau.

  • visoje Lietuvoje: 00:00-24:00
Pristatymo kaina:
%PICKUP% Atsiėmimo punktai

Standartinės kurjerio paslaugos

 

1. Kai bendras siuntos svoris yra iki 30 kg, kurjeris iškrauna siuntą ir atneša ją Pirkėjui/Gavėjui iki pirmos saugios vietos patalpoje (pro buto, namo ar garažo duris įneš, bet nenešios siuntų po kambarius ar kiemą). Papildomos krovos darbų paslaugos tokiu atveju užsakyti nereikia.

 

2. Jei bent viena siuntos pakuotė sveria nuo 30 kg iki 80 kg (pvz. didelė buitinė technika, baldai ir pan.) kurjeris tik padės Pirkėjui/Gavėjui šią siuntą iškrauti iš automobilio, tačiau nepadės jos nunešti į pageidaujamą vietą.


Nestandartinės kurjerio paslaugos

 

Kad nekiltų rūpesčių dėl sunkios siuntos užnešimo į jūsų pageidaujamą vietą, rekomenduojame užsakyti krovos darbų paslaugą:

Užsakyti krovos darbai - tai garantuotas sunkios siuntos iškrovimas ir/ar sunešimas iš transporto priemonės pristatymo adresu į gavėjo nurodytą vietą, jeigu įmanoma tai padaryti neišpakavus ir nepažeidus siuntos turinio (pvz. patalpos durys per siauros šaldytuvui įnešti). Paslaugą atlieka du kurjerio krovikai.

Iškraunant ir nešant pakuotes nedalyvauja nei Siuntėjas, nei Pirkėjas/Gavėjas.

Paslauga vykdoma tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Telšiai, Utena).

 

 

SVARBU:
Tokios siuntos vežamos krovininėmis transporto priemonėmis ir iškraunamos tik šios technikos pagalba Gavėjo nurodytu adresu. Gavėjas turi užtikrinti, kad yra sudarytos sąlygos pravažiuoti krovininiam transportui iki gavėjo pageidaujamos iškrovimo vietos, kitu atveju siuntos pristatyti nepavyks. Pristatymas vykdomas tik darbo dienomis ir tik iki 16 val. Po 16 val. šios paslaugos suteikti negalėsime. Savaitgaliais siuntų pristatymo ir krovos darbai neatliekami. Užsisakius šią paslaugą pageidaujamo pristatymo laiko pasirinkimo intervalas negalimas.

 

YPAČ SVARBU: 
Užsakytų krovos darbų paslauga netaikoma jeigu bendras užsakymo svoris yra didesnis nei 80 kg. Bendras užsakymo svoris negali viršyti 700 kg.

Į viršų