Все категории
Товар недоступен
Товар недоступен

ПОДРОБНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

ОБЩИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Производитель Sony
Тип цифровой камеры

Skaitmeninių fotoaparatų tipai: kompaktiški, pusiau profesionalūs ir atsparūs smūgiams bei vandeniui fotoaparatai.

Kompaktiški skaitmeniniai fotoaparatai sukurti tam, kad jais būtų lengviau naudotis ir nešiotis. Fotoaparatai turi optinį vaizdo ieškiklį ir didelį LCD ekraną.

Pusiau profesionalūs fotoaparatai turi geresnės kokybės optiką ir CCD jutiklį. Tokiuose fotoaparatuose yra leidžiamas rankinis režimas ir geriau nurodomi energijos naudojimo rodmenys (tokie fotoaparatai gali veikti ilgiau). Šie fotoaparatai taip pat leidžia vartotojams pasirinkti kokiu formatu turi būti išsaugomos nuotraukos.

Atsparūs smūgiams ir vandeniui fotoaparatai skirti tiems kurie nori aktyviai pailsėti ir tuo pačiu metu užfiksuoti savo atostogų akimirkas nuotraukų ar vaizdo įrašų pagalba. Tokie fotoaparatai turi hermetišką korpusą, kuris leidžia jį naudoti po vandeniu, taip pat sugeria smūgius ir yra apsaugoti nuo dulkių.

Полупрофессиональные камеры
Система питания Аккумулятор
Вес (только корпус)(г) 813
Габариты

Plotis x aukštis x ilgis

129 x 88 x 102 мм
СЕНСОР И ИЗОБРАЖЕНИЕ
Число пикселей (Mpix)

Kiekvienas fotoaparatas turi nurodytą didžiausią pikselių skaičių kurį fotoaparato kompiuteris gali panaudoti formuodamas nuotraukas.

Pikselių skaičius - visų šviesai jautrių taškų skaičius skaitmeninio fotoaparato matricoje. Nuotrauka yra padaryta iš smulkių detalių dar vadinamų pikseliais, kurie yra mažiausi vaizdo blokeliai. Didelis kiekis šių pikselių sudėtas kaip mozaika į vieną visumą iš toli atrodo kaip paveikslas. Fotoaparatuose su šviesai jautrių diodų pagalba vaizdas yra suskaidomas į milijonus spalvotų kvadratėlių, t.y. išsklaidomas į pikselius, išsaugomas ir perkeliamas į skystųjų kristalų ekranus.

Kuo nuotraukoje daugiau pikselių, tuo nuotraukos bus detalesnės ir galėsite atspausdinti didesnio formato nuotrauką.

20.2
Максимальное разрешение

Kuo didesnė maksimali skiriamoji geba, tuo aiškesnės nuotraukos.

5472 x 3648
Форматы изображений

Aukščio ir pločio santykis.

16:9
4:3
3:2
1:1
Размер сенсора

Nuo fotoaparato sensoriaus (jutiklio) dydžio beveik tiesiogiai priklauso vaizdo kokybė. Kuo didesnis sensoriaus plotas, tuo didesnis sensoriaus dinaminis diapazonas, vaizde mažiau triukšmų.

Didesni jutikliai leidžia efektingiau nuotraukoje išskirti fokusuojamą vaizdą.

1"
Тип сенсора

Populiariausi sensorių tipai: CCD ir CMOS.

CCD sensoriai vartotini ten, kur svarbiausia yra vaizdo kokybė ir žemas triukšmų lygis.

CMOS sensoriai sunaudoja mažiau energijos nei CCD sensoriai, tačiau tradiciškai daug jautresni triukšmams.

BSI-CMOS
Чувствительность камеры (ISO)

Šis parametras charakterizuoja matricos jautrumą šviesai. Kuo didesnis ISO skaičius, tuo didesnė tikimybė, kad prie blogo apšvietimo padaryta nuotrauka gausis aiškesnė. ISO būna nustatomas automatiškai arba rankiniu būdu.

Авто
125 - 12800
Баланс белого

Nurodomas baltos spalvos balanso nustatymų kiekis: automatinis ir rankiniu būdu naudotojo reguliuojamas pozicijos.

Baltos spalvos balansas naudojamas spalvoms reguliuoti užtikrinant, kad balti objektai ir būtų balti, o ne gelsvi, rausvi ar melsvi.

Авто, 9 позиции + 1 пользователя
Форматы файлов

Dažniausiai pasitaikantys formatai: TIFF, JPEG, RAW.

JPEG formatas labai efektyviai suspaudžia fotografinius vaizdus. Nepaisant to, net ir su žemiausiu suspaudimu, JPEG nuotrauka užima mažiau vietos nei TIFF formato nuotrauka.

RAW – tai fotoaparato neapdorotas skaitmeninis kadro pavidalas. Jis suteikia plačias nuotraukos redagavimo galimybes. RAW failai yra žymiai didesni už JPG, juos galima peržiūrėti tik su specialiomis vaizdo redagavimo programomis, tačiau jie išsaugo žymiai daugiau informacijos nei paprasti JPG failai.

TIFF profesionalus formatas išsaugomas be jokio suspaudimo ir išlaiko aukščiausios kokybės vaizdus.

AVCHD
JPEG
MP4
RAW
ОБЪЕКТИВ
Оптический зум

Šis parametras nurodo, kiek kartų fotoaparatas gali „priartinti“ fotografuojamą objektą naudodamas optiką/objektyvą.

Optinis priartinimas palengvina kadro komponavimą ir padeda nufotografuoti objektus, kurie yra toli t.y. išlaiko pastovią vaizdo kokybę visame priartinimo diapazone.

Kuo optinis priartinimas didesnis, tuo iš toli fotografuojamas „priartintas“ vaizdas bus kokybiškesnis ir neiškraipytas. Nežiūrint į tai, fotografuojant maksimaliai priartinus objektą ir norint išgauti kokybišką atvaizdą, gali prireikti trikojo ar bent nevirpančios rankos.

8.3x
Цифровой зум

Skaitmeninis priartinimas yra naudingas, kai nebeįmanoma labiau priartėti prie objekto naudojant optinį priartinimą.

Skaitmeninis priartinimas turėtų būti naudojamas saikingai, nes jį naudojant yra aukojama nuotraukų kokybė (priartinant skaitmeniniu būdu, didinami vaizdą sudarantys taškai ir jis subyra „kvadratukais“), ir jokiu būdu skaitmeninis priartinimas neturėtų būti laikomas pakaitalu galingam optiniam priartinimui.

6.6x
Оптика

Šis parametras nurodo fotoaparato optikos/objektyvo gamintoją. Dažniausiai objektyvą gamina ta pati kompanija kuri pagamino ir fotoaparatą.

Carl Zeiss Vario-Sonnar T
Авто / Ручная фокусировка

Automatinis fokusavimas - fotoaparato funkcija, kurios pagalba fotoaparatas suveda ryškumą į fotografuojamą objektą. Šis parametras yra neatsiejama visų skaitmeninių fotoaparatų funkcija.

Automatinis fokusavimas žymimas simboliais iESP ir Spot.

Rankinis fokusavimas – fokusavimo tipas, kurį fotoaparato naudotojas nustatinėja rankiniu būdu.

Да / Да
Тип автофокусировки Автофокус с определением контрастности
Расстояние фокуса в макро режиме

Trumpiausias atstumas tarp optikos/objektyvo centro ir fotografuojamo objekto, kai galite nufotografuoti ryškų vaizdą.

„Makro“ režimas sukonfigūruoja Jūsų fotoaparatą fotografuoti smulkius objektus iš labai arti stambiu planu (monetų, dokumentų fotografijoms ir pan.).

3 см - бесконечность (широкий угол) / 30 см - бесконечность (теле)
Диафрагма

Diafragma - tai objektyve esančių metalinių plokštelių sistema, ribojanti praeinančio šviesos srauto kiekį.

Diafragmos dydis matuojamas F.skaičiu. Atvirą diafragmą atitinka mažas skaičius (pvz. F.2.8), uždarą didelis (pvz. F.22). Su kiekviena diafragmos reikšme pro objektyvą patenka dvigubai daugiau arba mažiau šviesos, priklausomai nuo to, ar diafragma yra atidaroma, ar uždaroma.

F2.8
ЭКРАН И ВИДОИСКАТЕЛЬ
Дисплей

Fotoaparato ekrano dydis coliais (cm).

3.0 дюйма (7.62 см)
Сенсорный дисплей

Ekranas kuris jautrus lietimams (liečiamas ekranas).

Нет
Разрешение дисплея

Kuo didesnis pikselių skaičius, tuo ekrane atvaizduojamas vaizdas bus ryškesnis.

1 290 000 пикселей
Видоискатель

Fotoaparato "akis", pro kurią žiūrite fotografuodami. Pro ją žiūrėdami galite orientuotis, kokia vaizdo dalis atsidurs kadre.

Да (Электронный видоискатель)
ФОТО
Вспышка

Beveik visada yra įmontuota į fotokamerą. Blykstė suveikia automatiškai, kuomet aplinkos apšvietimas tampa mažesnis už tam tikrą ribinę reikšmę.

Встроенная (Pop-Up)
Режимы вспышки

Populiarūs blykstės režimai: automatinė, priverstinai įjungta, išjungta ir raudonų akių panaikinimo režimas.

Automatiniame režime fotoaparatas pats nusprendžia kada reikia naudoti blykstę.

Priverstinai įjungtame režime blykstė fotografuojant naudojama visada.

Raudonų akių panaikinimo (red eye reduction) režimą - blykstė prieš apšviesdama kadrą duos keletą labai silpnų impulsų, kurie privers akies vyzdį susitraukti (raudonos akys nuotraukose matomos tada, kai tiesioginė blykstės šviesa atsispindi nuo akių dugno kraujagyslių).

Fill-In
Авто
Включено
Медленная синхронизация
Синхронизация по задней шторке
Уменьшение эффекта "красных глаз"
Возможность присоеденить внешнюю вспышку

Išorinės blykstės pajungimas. Gerai, kuomet jis yra, nes norint gauti itin aukštos kokybės nuotraukas patalpose arba tamsoje, vidinės blykstės galimybių neužtenka, tad tenka naudotis kur kas galingesnėmis išorinėmis blykstėmis.

Да
Экспокоррекция

Tai fotoaparato nustatytos ekspozicijos reguliavimas. Ekspozicija galima reguliuoti į teigiamą ir neigiamą pusę, t.y. kadrą šviesinti arba tamsinti.

Dažniausiai ekspoziciją galima reguliuoti nuo -2,0 iki +2,0 EV, 1/3 žingsniu (pvz.+0,3; +0,7; +1,0; arba -0,3; -0,7; -1,0), bet yra fotoaparatų, kurių ekspozicija koreguojasi nuo -5,0 iki +5,0 EV 1/2 arba 1/3 EV žingsniu.

- 3 EV до + 3 EV с шагом 1/3 EV
Диапазон выдержек

Taip pat vadinamas kaip išlaikymo laikas. Tai laikas, per kurį ant matricos patenka šviesa, kad esant silpnam apšvietimui gauti nuotrauką su teisinga ekspozicija

Reikia atsižvelgti į tai, kad vaizdas gali būti neryškus, jeigu fotografuojant fotoaparatas ar objektas sujudės.

30 сек. - 1/3200 сек.
ВИДЕО
Видеозапись

Full HD (labai aukštos raiškos), HD (aukštos raiškos) ir VGA (žemos kokybės raiškos) vaizdo įrašai.

Full HD
Разрешение видеозаписи

Raiška, kuria kamera gali filmuoti vaizdą.

1440 x 1080 (30 кадров/с)
1920 x 1080 (24 кадров/с)
1920 x 1080 (60 кадров/с)
640 x 480 (30 кадров\с)
Микрофон Да (Стерео)
ПАМЯТЬ
Встроенная память

Kuo daugiau fotoaparatas turi įmontuotos vidinės atminties, tuo daugiau nufotografuotų nuotraukų galėsite jame išsaugoti.

Нет
Тип карты памяти

Yra keli atminties kortelių tipai:

CompactFlash (CF) atminties kortelių pagrindiniai privalumai – nedidelė kaina ir aukšto lygio saugumas.

Secure Digital (SD) trečios kartos atminties kortelės. SD kortelės pasižymi tuo, kad yra aukšto saugumo lygio, nedidelės, pasižymi dideliu duomenų skaitymo/įrašymo greičiu, yra suderinamos su Multi Media Card, o taip pat pasižymi dideliais darbo resursais.

Memory Stick (MS) kortelės turi apsaugos mechanizmą nuo atsitiktinio duomenų pašalinimo ir 10 sąlyčio jungčių, kurios užtikrina saugų kortelės pajungimą. Šioje atminties kortelėje vienu metu galima saugoti video, nuotraukas, garso ir tekstinius failus.

XD Picture (XD) atminties kortelės turi tik flash atmintį ir neturi valdiklio, kuris leidžia įrenginiui kortelę priimti kaip įprastą kietąjį diską, todėl kortelei reikalingas adapteris. XD kortelė turi didelę atminties apimtį, didelį skaitymo/įrašymo greitį bei yra mažo dydžio.

SmartMedia (SM) atminties kortelės yra nedidelės ir nedaug kainuoja. Tačiau, šios kortelės yra jautrios išoriniam poveikiui ir turi nedidelę atminties apimtį.

MultiMediaCard (MMC) yra pačios mažiausios flash atminties kortelės, kurios numatytos nedideliems duomenų kiekiams ir pasižymi nedidelėmis energijos sąnaudomis.

SD (Secure Digital)
SDHC (Secure Digital High Capacity)
SDXC (Secure Digital Extended Capacity)
Memory Stick Duo
Memory Stick PRO Duo
Memory Stick PRO-HG Duo
СОЕДИНЕНИЯ
USB порт

Šios jungties pagalba galėsite prijungti foto kamerą prie kompiuterio ir kitų įrenginių.

Да (USB 2.0)
HDMI порт

Tai skaitmeninė aukštos kokybės jungtis kurią galite panaudoti prijungti fotoaparatą prie televizoriaus, projektoriaus ar kitų įrenginių kurie taip pat turi šią jungtį.

Да (micro)
WiFi соединение

Ši technologija leis Jums fotoaparatą pajungti prie WiFi (belaidžio interneto) kurio pagalba galėsite perkelti ar persiųsti nuotraukas į internetą ar savo kompiuterį.

Да
Wi-Fi Direct

Wi-Fi Direct (anksčiau žinomas kaip Wi-Fi Peer-to-Peer) - standartas suteikiantis galimybę kompiuteriams ir įvairiems nešiojamiesiems įrenginiams palaikyti tiesioginį Wi-Fi ryšį nenaudojant bevielių maršrutizatorių ar prieigos stotelių.

WiFi Direct vieno mygtuko paspaudimu, be sudėtingų konfigūracijų, aprūpins bevieliu sujungimu. Šios funkcijos dėka Jūs turėsite galimybę persiųsti duomenis (fotografijas, muzikos įrašus ir t.t.) tarp kitų prijungtų įrenginių.

Нет
NFC

NFC (ang. Near Field Communication) yra mažo nuotolio radijo ryšio technologija. Pavyzdžiui, Jūs turite galimybę padaryti mokėjimą už paslaugas, ar siųsti duomenis tarp įrenginių (pvz., išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių), kurie palaiko NFC.

Да
DLNA

DLNA (Digital Living Network Alliance) - tai elektronikos gamintojų sukurtas standartas leidžiantis namų tinkle esantiems elektronikos prietaisams, taip pat palaikančiais DLNA funkciją, tarpusavyje keistis skaitmenine informacija.

Да
ДОПОЛНИТЕЛЬНО
Встроенный GPS

GPS yra visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Ji leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje ir įtraukti šiuos duomenis į nuotraukos informaciją.

Нет
3D фотографирование

3D režimas leidžia foto kamerai fotografuoti 3D nuotraukas. Iš serijos panoraminių fotografijų, fotoaparatas automatiškai parenka labiausiai tinkamas ir iš jų sintezuoja 3D kompoziciją.

Нет
Специальные отметки Технология NFC
Процессор BIONZ X
Технология Triluminos
OLED Tru-Finder™

Описание модели

Sony Cyber-shot DSC-RX10

Расширьте свою перспективу до новых границ
Большое максимальное значение диафрагмы F2.8 при обширном диапазоне фокусных расстояний 24-200 мм* даст вам огромные возможности для выражения своего видения. Выделите объект съемки — регулируйте глубину резкости, чтобы размыть фон для получения художественного эффекта, как делают первоклассные фотографы. Улучшенная и компактная конструкция фиксированным фокусным расстоянием безупречного объектива Carl Zeiss Vario-Sonnar T* фиксированным фокусным расстоянием позволяет оптимизировать качество изображения от края до края.

*Фокусное расстояние 35 мм (эквивалент).

Больше пространства для зума
Простая съемка крупных планов. Не нужно переключаться в режим макросъемки. Используйте все возможности зума с невероятной телефотосъемкой на расстоянии 30 см. Благодаря встроенному объективу еще проще делать потрясающие снимки в широком диапазоне фокусных расстояний.

Больше мощности в меньшем размере
Передняя асферическая линза (типа AA) уменьшает диаметр и длину объектива и сохраняет высокое разрешение даже на краях изображения. С помощью нового прямого привода SSM (ультразвуковой привод) вы можете регулировать движение объектива с большой точностью. Повышенная оптическая гибкость сводит к минимуму физические размеры. Точное совмещение матрицы и объектива позволяет уместить огромную производительность в небольшом корпусе.

Высочайшая чувствительность отчетливо заметна
Благодаря технологии обратной засветки и увеличенной в четыре раза светочувствительной области, уникальной для цифровых фотокамер, матрица Exmor R CMOS типа 1.0 с разрешением 20,2 мегапикселя от Sony эффективно захватывает свет и снижает уровень шума. Это, а также высокие значения внутри широкого диапазона светочувствительности, позволяет делать четкие снимки даже при слабом освещении.

Процессор изображений нового поколения BIONZ X открывает новые возможности
Новый революционный процессор изображений BIONZ X не только выводит качество изображения на уровень, доступный только идеально подогнанным корпусу и объективу, — он также на непревзойденной скорости обработки реалистично передает текстуру и детали в реальном времени, словно вы смотрите на них невооруженным глазом. Снимая и просматривая фотографии и видео, вы расширяете границы своего восприятия, любуясь реалистичными изображениями с более богатыми оттенками и более низким уровнем шума, чем было возможно ранее. Благодаря высокой мощности в любой ситуации, процессор BIONZ X естественным образом позволит вам любоваться миром во всем его великолепии.

Технология воспроизведения деталей
Уменьшая цифровое искажение (жесткие контуры и грубые края) при воспроизведении изображения, технология воспроизведения деталей делает каждую деталь, текстуру и измерение изображения более реалистичными, четкими и естественными.

Технология снижения дифракции
Эта технология обеспечивает непревзойденную четкость за счет подбора фильтрации для конкретной диафрагмы, подавляя и компенсируя дифракцию – явление, которое в противном случае ограничило бы фотографическое разрешение и вызывало размытие точечных источников света, особенно на изображениях, снятых с небольшим значением диафрагмы (при больших F-числах).

Улучшенная функция шумоподавления в отдельных областях снимка
Теперь функция шумоподавления настраивается индивидуально на основе изменений структуры изображения, чтобы добиться большей четкости и точности деталей даже на изображениях, снятых при низком освещении.

Быстрая фокусировка даже на больших фокусных расстояниях
Высокоскоростная автофокусировка работает удивительно плавно, благодаря механизму прямого привода SSM (ультразвуковой привод) с точно установленными позициями для остановки, которые уменьшают дистанцию фокусировки, что, в свою очередь, снижает время.

Новая функция Eye AF – фокусировка на самой душе объекта
Благодаря улучшенной технологии фокусировки новая функция Eye AF позволяет определить и сфокусироваться на глазе объекта съемки, даже если объект повернут или смотрит в сторону. На изображении в видоискателе вокруг этого глаза появится мигающая зеленая рамка, указывающая на точку фокуса для снимков.

Расширенный выбор области фокусировки
Выберите одну из трех концентрических рамок Flexible Spot для более универсальной и точной фокусировки, чем у других фотокамер с фиксированной рамкой.

Фиксированные варианты автоматической наводки с высокой точностью
Просто нажмите кнопку затвора наполовину, чтобы активировать* режим Lock-on AF. Эта функция позволяет точно фокусироваться даже на движущихся объектах за счет непрерывной подстройки размера нужного кадра на основе распознавания характеристик объекта. Вы легко можете сфокусироваться на основном действии, поскольку эта инновационная система отслеживания объекта оптимизирует время автофокусировки. Даже если объект временно выходит из кадра, слежение возобновляется в тот момент, когда он снова ухватывается после возвращения в кадр.

*Активация функции Lock-on AF с помощью кнопки затвора доступна только в режиме AF-C.

Больше функций – шире границы для творчества
Многочисленные мощные и высокоэффективные функции и параметры незаменимы для съемки движущихся объектов с высоким разрешением, удивительной четкостью и минимальным уровнем шума даже при работе зума. Большое количество разъемов позволяет легко создать еще более универсальную систему, подключив к аппарату самые современные записывающие, контрольные и обрабатывающие устройства.

Обеспечивает звук профессионального качества и многое другое
Камера RX10 снабжена множеством функций, которые сделают ваше видео еще более качественным. Чтобы записывать звук с точностью, не уступающей профессиональному уровню, подключите высококачественный микрофон через входной разъем. Слушайте оригинальное стереозвучание через наушники премиум-качества от Sony, подключенные в гнездо для наушников. Встроенный выходной разъем HDMI также позволяет подключать камеру к телевизору, компьютеру или DVD-проигрывателю/записывающему устройству. Замер аудиопараметров и управление уровнем записи имеют решающее значение для сохранения высокого качества звучания. Используйте мультиинтерфейсный разъем и дополнительный комплект адаптера XLR фотокамеры, чтобы подключить внешние записывающие устройства, вспышку и другие аксессуары. Все это предоставляет возможности для съемки на профессиональном уровне, недоступные другим компактным фотокамерам.

Чистый выходной сигнал
Четкий, несжатый выходной сигнал цифрового видео может быть передан на внешний монитор или записывающее устройство (подключенное через разъем HDMI) одновременно в режиме реального времени с фотокамеры RX10. Экран с информацией о съемке может быть отключен для еще более качественного просмотра видео на внешнем мониторе или записывающем устройстве.

Больше кадров в формате Full HD
Sony воплощает весь потенциал записи видео в разрешении Full High Definition (Full HD) для съемки невероятно плавного видео в мельчайших подробностях, используя каждый пиксель матрицы на увеличенной скорости и новейшие технологии обработки высокоскоростных процессоров BIONZ X, в том числе технологию воспроизведения деталей и функцию шумоподавления в отдельных областях снимка. Видео записывается в прогрессивном формате AVCHD (1920 x 1080). Вы сами выбираете скорость: 60 кадров в секунду для очень плавного воспроизведения или 24 кадра в секунду для создания кинематографического эффекта. Оптическая стабилизация изображения в активном режиме также позволяет снизить нерезкость изображения из-за дрожания камеры.

Отзывы

0.0 из 5 звездочек (Всего 0 оценок)

5★
4★
3★
2★
1★
SONY Sony Cyber-shot DSC-RX10 Sony Cyber-shot DSC-RX10

Расширьте свою перспективу до новых границ
Большое максимальное значение диафрагмы F2.8 при обширном диапазоне фокусных расстояний 24-200 мм* даст вам огромные возможности для выражения своего видения. Выделите объект съемки — регулируйте глубину резкости, чтобы размыть фон для получения художественного эффекта, как делают первоклассные фотографы. Улучшенная и компактная конструкция фиксированным фокусным расстоянием безупречного объектива Carl Zeiss Vario-Sonnar T* фиксированным фокусным расстоянием позволяет оптимизировать качество изображения от края до края.

*Фокусное расстояние 35 мм (эквивалент).

Больше пространства для зума
Простая съемка крупных планов. Не нужно переключаться в режим макросъемки. Используйте все возможности зума с невероятной телефотосъемкой на расстоянии 30 см. Благодаря встроенному объективу еще проще делать потрясающие снимки в широком диапазоне фокусных расстояний.

Больше мощности в меньшем размере
Передняя асферическая линза (типа AA) уменьшает диаметр и длину объектива и сохраняет высокое разрешение даже на краях изображения. С помощью нового прямого привода SSM (ультразвуковой привод) вы можете регулировать движение объектива с большой точностью. Повышенная оптическая гибкость сводит к минимуму физические размеры. Точное совмещение матрицы и объектива позволяет уместить огромную производительность в небольшом корпусе.

Высочайшая чувствительность отчетливо заметна
Благодаря технологии обратной засветки и увеличенной в четыре раза светочувствительной области, уникальной для цифровых фотокамер, матрица Exmor R CMOS типа 1.0 с разрешением 20,2 мегапикселя от Sony эффективно захватывает свет и снижает уровень шума. Это, а также высокие значения внутри широкого диапазона светочувствительности, позволяет делать четкие снимки даже при слабом освещении.

Процессор изображений нового поколения BIONZ X открывает новые возможности
Новый революционный процессор изображений BIONZ X не только выводит качество изображения на уровень, доступный только идеально подогнанным корпусу и объективу, — он также на непревзойденной скорости обработки реалистично передает текстуру и детали в реальном времени, словно вы смотрите на них невооруженным глазом. Снимая и просматривая фотографии и видео, вы расширяете границы своего восприятия, любуясь реалистичными изображениями с более богатыми оттенками и более низким уровнем шума, чем было возможно ранее. Благодаря высокой мощности в любой ситуации, процессор BIONZ X естественным образом позволит вам любоваться миром во всем его великолепии.

Технология воспроизведения деталей
Уменьшая цифровое искажение (жесткие контуры и грубые края) при воспроизведении изображения, технология воспроизведения деталей делает каждую деталь, текстуру и измерение изображения более реалистичными, четкими и естественными.

Технология снижения дифракции
Эта технология обеспечивает непревзойденную четкость за счет подбора фильтрации для конкретной диафрагмы, подавляя и компенсируя дифракцию – явление, которое в противном случае ограничило бы фотографическое разрешение и вызывало размытие точечных источников света, особенно на изображениях, снятых с небольшим значением диафрагмы (при больших F-числах).

Улучшенная функция шумоподавления в отдельных областях снимка
Теперь функция шумоподавления настраивается индивидуально на основе изменений структуры изображения, чтобы добиться большей четкости и точности деталей даже на изображениях, снятых при низком освещении.

Быстрая фокусировка даже на больших фокусных расстояниях
Высокоскоростная автофокусировка работает удивительно плавно, благодаря механизму прямого привода SSM (ультразвуковой привод) с точно установленными позициями для остановки, которые уменьшают дистанцию фокусировки, что, в свою очередь, снижает время.

Новая функция Eye AF – фокусировка на самой душе объекта
Благодаря улучшенной технологии фокусировки новая функция Eye AF позволяет определить и сфокусироваться на глазе объекта съемки, даже если объект повернут или смотрит в сторону. На изображении в видоискателе вокруг этого глаза появится мигающая зеленая рамка, указывающая на точку фокуса для снимков.

Расширенный выбор области фокусировки
Выберите одну из трех концентрических рамок Flexible Spot для более универсальной и точной фокусировки, чем у других фотокамер с фиксированной рамкой.

Фиксированные варианты автоматической наводки с высокой точностью
Просто нажмите кнопку затвора наполовину, чтобы активировать* режим Lock-on AF. Эта функция позволяет точно фокусироваться даже на движущихся объектах за счет непрерывной подстройки размера нужного кадра на основе распознавания характеристик объекта. Вы легко можете сфокусироваться на основном действии, поскольку эта инновационная система отслеживания объекта оптимизирует время автофокусировки. Даже если объект временно выходит из кадра, слежение возобновляется в тот момент, когда он снова ухватывается после возвращения в кадр.

*Активация функции Lock-on AF с помощью кнопки затвора доступна только в режиме AF-C.

Больше функций – шире границы для творчества
Многочисленные мощные и высокоэффективные функции и параметры незаменимы для съемки движущихся объектов с высоким разрешением, удивительной четкостью и минимальным уровнем шума даже при работе зума. Большое количество разъемов позволяет легко создать еще более универсальную систему, подключив к аппарату самые современные записывающие, контрольные и обрабатывающие устройства.

Обеспечивает звук профессионального качества и многое другое
Камера RX10 снабжена множеством функций, которые сделают ваше видео еще более качественным. Чтобы записывать звук с точностью, не уступающей профессиональному уровню, подключите высококачественный микрофон через входной разъем. Слушайте оригинальное стереозвучание через наушники премиум-качества от Sony, подключенные в гнездо для наушников. Встроенный выходной разъем HDMI также позволяет подключать камеру к телевизору, компьютеру или DVD-проигрывателю/записывающему устройству. Замер аудиопараметров и управление уровнем записи имеют решающее значение для сохранения высокого качества звучания. Используйте мультиинтерфейсный разъем и дополнительный комплект адаптера XLR фотокамеры, чтобы подключить внешние записывающие устройства, вспышку и другие аксессуары. Все это предоставляет возможности для съемки на профессиональном уровне, недоступные другим компактным фотокамерам.

Чистый выходной сигнал
Четкий, несжатый выходной сигнал цифрового видео может быть передан на внешний монитор или записывающее устройство (подключенное через разъем HDMI) одновременно в режиме реального времени с фотокамеры RX10. Экран с информацией о съемке может быть отключен для еще более качественного просмотра видео на внешнем мониторе или записывающем устройстве.

Больше кадров в формате Full HD
Sony воплощает весь потенциал записи видео в разрешении Full High Definition (Full HD) для съемки невероятно плавного видео в мельчайших подробностях, используя каждый пиксель матрицы на увеличенной скорости и новейшие технологии обработки высокоскоростных процессоров BIONZ X, в том числе технологию воспроизведения деталей и функцию шумоподавления в отдельных областях снимка. Видео записывается в прогрессивном формате AVCHD (1920 x 1080). Вы сами выбираете скорость: 60 кадров в секунду для очень плавного воспроизведения или 24 кадра в секунду для создания кинематографического эффекта. Оптическая стабилизация изображения в активном режиме также позволяет снизить нерезкость изображения из-за дрожания камеры.
DSCRX10.CE3 5 0
Задать вопрос

captcha
Bверх