Все категории
Товар недоступен
Товар недоступен

ПОДРОБНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

ОБЩИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Производитель Asus
Серия Asus ROG
Тип ноутбука (Назначение) Для мультимедии, компьютерных игр
Цвет корпуса Серебристый
Габариты

Plotis x aukštis x ilgis

390 x 266 x 23.5 мм
Вес (кг) 2.3
ЭКРАН
Размер экрана 15.6"
Тип экрана

Yra trys ekranų tipai – blizgus, matinis ir sensorinis.

Blizgiam (Glare) ekranui būdingas didesnis kontrastas bei spalvų ryškumas, lyginant jį su matiniu (AntiGlare) ekranu. Tokio tipo ekranai dažniausiai pasirenkami namams.

„AntiGlare“ arba matiniai ekranai paprastai naudojami verslui, nes yra tinkamiausi darbui su dokumentais bei apskaitos programomis. Tokio tipo ekranų privalumas – dalinė šviesos atspindžių (akinimo) prevencija.

Sensorinis ekranas (lietimui jautrus ekranas) reaguoja į prisilietimą. Sensoriniai ekranai naudojami telefonuose bei planšetiniuose kompiuteriuose. Tokių ekranų privalumas – paprastas naudojimo būdas, greitas duomenų įvedimas bei peržiūra ir patobulintos multimedijos galimybės.

Матовый (LED Anti-Glare)
Экран IPS Нет
Максимальное разрешение

Maksimali skiriamoji geba - maksimali skiriamoji geba charakterizuoja spalvinių taškų (pikselių) skaičių kompiuterio ekrane. Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo geresnis vaizdo ryškumas ir kokybė.

1920 x 1080
Тип операционной системы Windows 10
ОПЕРАЦИОННАЯ СИСТЕМА
Операционная система

Nurodoma, kokia legali operacinės sistemos versija teikiama su kompiuteriu. Operacinė sistema susideda iš specialių programų ir programų funkcijų, kurios užtikrina sklandžią kompiuterinės įrangos veiklą, o taip pat vartotojui leidžia visapusiškai naudotis programomis bei valdyti kompiuterio darbą.

Microsoft Windows 10 Home 64-bit
ПРОЦЕССОР
Серия процессора Intel Core i7
Поколения процессора Kaby Lake (Intel)
Процессор

Procesorius - tai kompiuterinis mazgas, kuris programinės įrangos pagalba realizuoja matematinius ir loginius duomenų apdorojimus ir tam tikrais momentais paleidžia likusius kompiuterio komponentus. Vienas pagrindinių procesoriaus spartos parametrų yra jo veikimo dažnis, kuris yra nurodomas gigahercais (GHz). Kuo didesnis veikimo dažnis, tuo greičiau kompiuteris apdoroja duomenis.

Intel® Core™ i7-7700HQ Processor (6 МБ Cache, 2.8 ГГц)
Количество ядер процессора

Kuo daugiau procesorius turi branduolių, tuo jis yra galingesnis.

4
Кэш-память

Cache atmintis (Cache – saugojimo) – tai viena iš atminties rūšių, kurią naudoja kompiuterio procesorius, kad sutrumpėtų vidutinis prieigos laikas iki operatyviosios atminties ir būtų paspartintas kompiuterio darbas. Taip pat ji lemia didesnį pagrindinės plokštės ir kietojo disko darbo greitį. Kuo didesnė Cache atmintis tuo didesnė bendra kompiuterio galia.

6 МБ
Набор микросхем (chipset)

Lustų rinkinys tai mikroschemų grupė kompiuterio pagrindinėje plokštėje, kuri valdo duomenų srautą, užtikrindama kompiuterinės įrangos sąveiką ("suriša" procesorių su atmintimi, palaiko vieno ar kito tipo atminties valdymą, pajungia AGP magistralę, klaviatūrą, pelę, ir t.t.) bei sklandų darbą. Lustų rinkinys kontroliuoja ryšius tarp procesoriaus ir išorinės kompiuterinės įrangos, jis ypatingai svarbus užtikrinant efektyvų sistemos darbą.

Intel HM170
ОПЕРАТИВНАЯ ПАМЯТЬ
Установленный объём оперативной памяти

Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims.

Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.

12 ГБ
Максимальный объём памяти

Maksimali operatyvioji atmintis - rodiklis nurodantis kiek maksimaliai GB operatyviosios atminties (RAM) galima įmontuoti į nešiojamą kompiuterį.

32 ГБ
Шина памяти

Atminties tipas (technologija) - informacijos apsikeitimas tarp mikroprocesoriaus ir operatyviosios atminties. Jis nurodo kokį atminties tipą palaiko pagrindinė kompiuterio plokštė.

DDR4 - 2133 МГц
Слоты памяти

Atminties lizdų (operatyviosios atminties lizdų) skaičius nurodo kiek operatyviosios atminties (RAM) modulių galima įdėti į pagrindinę kompiuterio plokštę. Priklausomai nuo pagrindinės plokštės tipo atminties lizdų gali būti nuo dviejų iki keturių (gali būti ir daugiau jeigu pagrindinė plokštė yra aukštesnės klasės).

2
ЖЕСТКИЙ ДИСК
Жесткий диск (HDD)

Kietasis diskas (sutrumpintai HD arba HDD - Hard Disk Drive) yra pagrindinė duomenų laikmena, kurioje yra įrašomos kompiuterinės programos bei duomenys Jūsų kompiuteryje. Kuo didesnė kietojo disko talpa, tuo daugiau informacijos ir duomenų jame gali būti išsaugoma.

1000 ГБ (1 ТБ)
HDD обороты

HDD apsukos yra kietojo disko greičio indikatorius. Dažniausiai HDD greičio diapazonas svyruoja nuo 5400 iki 7200 apsisukimų.

Nešiojami kompiuteriai su 7200 apsisukimų per minutę greičiu užtikrins sklandų operacinės sistemos darbą, spartesnį duomenų parsisiuntimą bei kopijavimą. Kuo didesnis kietojo disko apsisukimų per minutę skaičius, tuo didesnės energijos sąnaudos. Svarbu iš anksto įsitikinti ar kompiuterio akumuliatorius patenkins didesnius energijos poreikius.

5400 об./мин.
Жесткий диск (SSD)

SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės).

SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams.

SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.

128 ГБ
ВИДЕОКАРТА
Тип видеокарты

Yra du vaizdo plokščių tipai.

Neintegruotose atskira atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms.

Integruotos vaizdo plokštės, kurios paprastai naudoja dalį nešiojamo kompiuterio operatyviosios atminties, tinka verslui bei mokslams.

NVIDIA GeForce
Видеокарта

Vaizdo plokštė (kitaip vadinama grafiniu adapteriu) - tai kompiuterio įrenginys, kuris skaitmeninį atmintyje saugomą vaizdą verčia signalu, kurį gali atvaizduoti kompiuterio monitorius/ekranas. Vaizdo plokštės savybes lemia jos procesoriaus ir atminties taktinis dažnis. Šios savybės priklauso nuo to, kokio modelio ir gamintojo vaizdo plokštė įmontuota į nešiojamąjį kompiuterį.

GeForce GTX 1060
Память видео карты

Vaizdo plokštės atmintis nurodo ar vaizdo plokštė savo funkcijoms naudos dalį nešiojamojo kompiuterio operatyviosios atminties Dinaminė vaizdo plokštė (integruota vaizdo plokštė) ar vaizdo plokštė turi tam tikrą kiekį savo atminties GB (jei vaizdo plokštė neintegruota). Kuo didesnė atminties apimtis, tuo greitesnė duoto modelio vaizdo plokštė.

6 ГБ GDDR5
БЕСПРОВОДНЫЕ СОЕДИНЕНИЯ И ИНТЕРНЕТ
WiFi (беспроводной интернет)

WiFi (bevielis internetas) - įrenginys, skirtas be laidų pagalbos sujungti kompiuterį su tinklu.

Да (802.11 ac)
3G

Kompiuteris, kuris palaiko 3G interneto ryšį, leidžia naudotis internetu be interneto kabelio, jeigu Jūs esate užsisakę šią paslaugą iš savo mobiliojo ryšio operatoriaus. 3G mobiliojo interneto paslauga leidžia perduoti duomenis 7,2 Mbit/s. Šią paslaugą teikia visi Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriai, tereikia užsisakyti paslaugą.

Нет
4G поддержка

4G – tai naujos kartos bevielio plačiajuosčio ryšio technologija, aprūpinanti greitu ir stabiliu internetu kurio maksimalus greitis iki 150 Mbit/s.

Нет
Bluetooth

Ši sąsaja leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip nešiojamieji ir asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, skaitmeniniai fotoaparatai, ausinės ir t.t. Šių įrenginių sujungimui per Bluetooth įrenginiai turi palaikyti Bluetooth technologiją.

Да (4.0)
NFC

NFC (anglų k. Near Field Communication) yra technologijų paketas, kuris užtikrina nedidelio nuotolio belaidį ryšį.

Pavyzdžiui, Jūs turėsite galimybę atlikti apmokėjimą už paslaugas, atspausdinti dokumentus, fotografijas ar perduoti duomenis tarp įrenginių (pavyzdžiui išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių) kurie taip pat palaiko NFC.

Нет
WiDi

WiDi (Intel® Wireless Display) technologijos dėka, aukštos kokybės Full HD vaizdą ir garsą į namų televizorių, kuris suderinamas su šia technologija, galėsite perduoti bevieliu būdu be kokybės praradimo.

Tai ypač patogus ir greitas būdas pademonstruoti nuotraukas, vaizdo įrašus, mėgstamą filmuką iš interneto ar tiesiog mėgautis filmų vakaru.

Be to, kol vaizdas yra transliuojamas į televizorių, Jūs galite tęsti kitą darbą su kompiuteriu.

Да
ФИЗИЧЕСКИЕ СОЕДИНЕНИЯ
Порты USB

USB yra labiausiai paplitusi universalioji jungtis, leidžianti prijungti išorinius įrenginius prie kompiuterio. Nešiojamuosiuose kompiuteriuose paprastai yra bent dvi USB jungtys. Kuo daugiau yra USB jungčių, tuo daugiau išorinių įrenginių galima prijungti prie kompiuterio tuo pačiu metu.

USB 2.0 yra labiausiai paplitusi išorinė kompiuterio jungtis, išorinių įrenginių pajungimui. Dėka šio įrenginio prie kompiuterio galima pajungti pelę, klaviatūrą, web kamerą, spausdintuvą, USB atmintines, išorinius kietuosius diskus ir daug kitų įrenginių.

USB 3.0 naujausios kartos ir pati greičiausia USB jungtis, kurios dėka prie kompiuterio galima pajungti visus ankstesnės kartos USB 2.0 ir naujos kartos USB 3.0 įrenginius.

3 x USB 3.0
1 x USB Type-C
Вход HDMI

Tai skaitmeninė jungtis, kuri gali būti naudojama televizoriaus, projektoriaus arba kito įrenginio pajungimui prie nešiojamojo kompiuterio. Kitaip nei VGA jungtis, HDMI perduodą garsą ir vaizdą be iškraipymų ir didelės raiškos (HD, Full HD jei tai yra įmanoma).

Да
Внешние интерфейсы

Sujungimo elementai ir pagalbinės valdymo schemos naudojamos sujungti įrenginius.

AC Power In
Combo audio jack
Mini DisplayPort
RJ-45
ВСТРОЕННЫЕ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ УСТРОЙСТВА
Дисковод

Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD.

Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.

Нет
Аудио

Garso plokštė tai garso sistema, kuri yra integruota į kompiuterį arba gali būti pajungiama. Aukštos kokybės garso sistema (HD) leidžia kompiuteriui veikti kaip imtuvui ir garso stiprintuvui.

Į kompiuterį integruoti garsiakalbiai suteikia galimybę mėgautis muzika, filmais ir žaidimais nesinaudojant ausinėmis.

Stereo garsiakalbiai suteiks erdvinį garsą ir realistišką garso kokybę, lyginant su mono garsiakalbiais.

Стерео динамики (High Quality)
Сетевая карта

Tinklo plokštė - komponentas, kuris skirtas pajungti kompiuterį prie tinklo (vietinis tinklas). Kadangi, populiariausia kompiuterinio tinklo paskirstymo forma yra Ethernet standartas, Ethernet tinklo plokštės labiausiai naudojamos.

Да (Gigabit Ethernet)
Встроенная вебкамера

Internetinė kamera perduodama vaizdus suteiks Jums galimybę bendrauti kompiuterine programa Skype, dalyvauti vaizdo konferencijose, bei kitas galimybes naudojantis internetu.

Yra trys internetinių kamerų tipai: standartinės, aukštos raiškos (HD) ir labai aukštos raiškos (Full HD).

Да (HD)
Встроенный микрофон

Gali būti naudojamas ryšiui Skype, Google Talk ir kitos programose.

Да
Встроен считыватель флеш карт

Atminties kortelių skaitytuvas - tai duomenų įvedimo įrenginys, kuris nuskaito duomenis iš atminties kortelių. Pavyzdžiui, Jūs galite išimti atminties kortelę iš fotoaparato ir įstatę ją į kortelių skaitytuvą peržiūrėti arba perkelti fotografijas į savo kompiuterį.

Да
КЛАВИАТУРА И КОРПУС
Раскладка клавиатуры ENG
Подсветка клавиатуры Да
Влагостойкая клавиатура Нет
Материал корпуса Пластмасса
Алюминий
БАТАРЕЯ И БЕЗОПАСНОСТЬ
Батарея

Būna dviejų tipų baterijos arba akumuliatoriai: ličio-jonų (Li-ion), jas naudoja daugumoje nešiojamų kompiuterių ir ličio-polimero (Li-Poly).

Li-ion 4-Cell
Время работы батареи

Baterijos veikimo trukmė - tai apytikslis laikas, kuriuo Jūsų nešiojamas kompiuteris galės dirbti atjungtas nuo elektros energijos šaltinio su pilnai įkrauta baterija. Nešiojamieji kompiuteriai su ličio baterijomis paprastai garantuoja kompiuterio darbą nuo trijų iki penkių valandų. Tai priklauso nuo kompiuterio konfigūracijos ir to kaip naudosite kompiuterį.

До 5 часов
Безопасность Гнездо для защитного замка (замок приобретается отдельно)
ДОПОЛНИТЕЛЬНО
Специальные отметки Система охлаждения Hyper Cool Duo-Copper
Клавиатура с NumPad
Аудиосистема ICEpower®

Описание модели

Asus ROG Strix GL502Ноутбук ROG Strix GL502VT – это новейший процессор Intel и геймерская видеокарта NVIDIA GeForce GTX в компактном и легком корпусе. С этим мобильным компьютером Вы сможете играть в любимые игры где угодно.Идеальное сочетание мощности и мобильности
Великолепная производительность
В аппаратную конфигурацию ноутбука ROG Strix GL502VT входит процессор Intel Core i7 шестого поколения и дискретная видеокарта NVIDIA GeForce GTX 970M с поддержкой Microsoft DirectX 12.
Мощные компоненты обеспечивают высокую скорость в современных играх и «тяжелых» приложениях, например при редактировании видео.

Мобильная платформа для игр
Ноутбук ROG Strix GL502VT – это тонкое (23,5 мм) и легкое (2,2 кг) устройство, учитывая тот факт, что он представляет собой полноценную геймерскую платформу. Он без труда поместится в сумку или рюкзак и позволит своему владельцу окунуться в современные компьютерные игры в любом месте и в любое время.

ЖК-панель, изготовленная по технологии IPS
ROG Strix GL502 оснащается 15-дюймовым IPS-дисплеем с широкими (178°) углами обзора, разрешение которого составляет 3840x2160 (формат Ultra-HD) или 1920x1080 (Full-HD) пикселей.Мощная система охлаждения
В новых ноутбуках серии ROG Strix GL502 реализована высокоэффективная система охлаждения с тепловыми трубками и двумя вентиляторами, независимо друг от друга обслуживающими центральный и графический процессоры. Продуманное охлаждение – залог стабильной работы мобильного компьютера даже во время самых жарких виртуальных сражений.

Большой объем оперативной памяти
ROG Strix GL502 оснащается оперативной памятью новейшего стандарта DDR4, которая обеспечивает повышенную скорость передачи данных и уменьшенное энергопотребление по сравнению с предыдущими стандартами. Ее общий объем составляет до 32 гигабайт.

Высокоскоростной твердотельный накопитель
ROG Strix GL502 оснащается твердотельным накопителем, чья высокая скорость передачи данных позволит операционной системе, приложениям и игровым данным загружаться быстрее, а для хранения больших объемов можно воспользоваться традиционным жестким диском емкостью до 2 терабайт.

Клавиатура с подсветкой
Клавиатура ноутбуков серии ROG Strix GL502 оптимизирована специально для геймеров: ее клавиши сделаны на основе ножничного механизма, а знаменитая комбинация WASD выделена среди остальных.

Микрофон с фильтрацией шумов
Микрофонный массив, реализованный в данном ноутбуке, обеспечит великолепное качество звука при голосовом общении с партнерами по онлайн-игре, а функция фильтрации шумов будет полезной на громкой LAN-вечеринке.

Аудиосистема ICEpower
Динамики встроенной аудиосистемы размещены таким образом, чтобы обеспечить максимальное качество звука, возможное в столь компактном корпусе.

Утилита ROG Gaming Center
Программное обеспечение ROG Gaming Center – это комплексный центр управления всевозможными геймерскими функциями. С его помощью можно, например, просмотреть информацию о компьютерной системе, задать «горячие клавиши» для игровых команд, изменить настройки аудиосистемы или записать процесс игры в формате видеоролика. Используемый в ноутбуке сетевой контроллер поддерживает технологию GameFirst III, которая обеспечивает комфортную сетевую игру без «лагов» при одновременном использовании интернет-соединения несколькими приложениями.
Вы можете выбрать один из предустановленных режимов – Оптимизация, Игры, Онлайн-видео, Передача файлов – или управлять приоритетами пропускной способности на уровне отдельных программ.

Отзывы

4.2 из 5 звездочек (Всего 27 оценок)

5★
15
4★
10
3★
2
2★
0
1★
0

Gintautas - 02.02.2018

Верифицированная покупка

Kai užsakinėjau kompiuterį buvo savaitgalis ir kaina viršijo banko nurodytą limitą, todėl man pasiūlė padaryti pavedimą per du kartus. Viskas vyko sklandžiai. Pirmadienį užsakymas buvo patvirtintas ir dar penktadienį sulaukiau kompiuterio. Atsiėmiau omniva pašto dėžutėje, prekė buvo gerai supakuota. Kompiuteryje nemačiau jokių išorinių defektų, o pats veikia puikiai.

ASUS Asus ROG Strix GL502VM GL502VM-GZ363T|12 Asus ROG Strix GL502Ноутбук ROG Strix GL502VT – это новейший процессор Intel и геймерская видеокарта NVIDIA GeForce GTX в компактном и легком корпусе. С этим мобильным компьютером Вы сможете играть в любимые игры где угодно.Идеальное сочетание мощности и мобильности
Великолепная производительность
В аппаратную конфигурацию ноутбука ROG Strix GL502VT входит процессор Intel Core i7 шестого поколения и дискретная видеокарта NVIDIA GeForce GTX 970M с поддержкой Microsoft DirectX 12.
Мощные компоненты обеспечивают высокую скорость в современных играх и «тяжелых» приложениях, например при редактировании видео.

Мобильная платформа для игр
Ноутбук ROG Strix GL502VT – это тонкое (23,5 мм) и легкое (2,2 кг) устройство, учитывая тот факт, что он представляет собой полноценную геймерскую платформу. Он без труда поместится в сумку или рюкзак и позволит своему владельцу окунуться в современные компьютерные игры в любом месте и в любое время.

ЖК-панель, изготовленная по технологии IPS
ROG Strix GL502 оснащается 15-дюймовым IPS-дисплеем с широкими (178°) углами обзора, разрешение которого составляет 3840x2160 (формат Ultra-HD) или 1920x1080 (Full-HD) пикселей.Мощная система охлаждения
В новых ноутбуках серии ROG Strix GL502 реализована высокоэффективная система охлаждения с тепловыми трубками и двумя вентиляторами, независимо друг от друга обслуживающими центральный и графический процессоры. Продуманное охлаждение – залог стабильной работы мобильного компьютера даже во время самых жарких виртуальных сражений.

Большой объем оперативной памяти
ROG Strix GL502 оснащается оперативной памятью новейшего стандарта DDR4, которая обеспечивает повышенную скорость передачи данных и уменьшенное энергопотребление по сравнению с предыдущими стандартами. Ее общий объем составляет до 32 гигабайт.

Высокоскоростной твердотельный накопитель
ROG Strix GL502 оснащается твердотельным накопителем, чья высокая скорость передачи данных позволит операционной системе, приложениям и игровым данным загружаться быстрее, а для хранения больших объемов можно воспользоваться традиционным жестким диском емкостью до 2 терабайт.

Клавиатура с подсветкой
Клавиатура ноутбуков серии ROG Strix GL502 оптимизирована специально для геймеров: ее клавиши сделаны на основе ножничного механизма, а знаменитая комбинация WASD выделена среди остальных.

Микрофон с фильтрацией шумов
Микрофонный массив, реализованный в данном ноутбуке, обеспечит великолепное качество звука при голосовом общении с партнерами по онлайн-игре, а функция фильтрации шумов будет полезной на громкой LAN-вечеринке.

Аудиосистема ICEpower
Динамики встроенной аудиосистемы размещены таким образом, чтобы обеспечить максимальное качество звука, возможное в столь компактном корпусе.

Утилита ROG Gaming Center
Программное обеспечение ROG Gaming Center – это комплексный центр управления всевозможными геймерскими функциями. С его помощью можно, например, просмотреть информацию о компьютерной системе, задать «горячие клавиши» для игровых команд, изменить настройки аудиосистемы или записать процесс игры в формате видеоролика. Используемый в ноутбуке сетевой контроллер поддерживает технологию GameFirst III, которая обеспечивает комфортную сетевую игру без «лагов» при одновременном использовании интернет-соединения несколькими приложениями.
Вы можете выбрать один из предустановленных режимов – Оптимизация, Игры, Онлайн-видео, Передача файлов – или управлять приоритетами пропускной способности на уровне отдельных программ.
GL502VM-GZ363T|12 4.2 27
Задать вопрос

captcha
Bверх