Все категории
Товар недоступен
Товар недоступен

ПОДРОБНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

ОБЩИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Производитель Dell
Серия Dell Latitude
Тип ноутбука (Назначение) Для бизнеса
Цвет корпуса Черный
Габариты

Plotis x aukštis x ilgis

334.9 x 231.1 x 23.2 мм
Вес (кг) 1.67
ЭКРАН
Размер экрана 14"
Тип экрана

Yra trys ekranų tipai – blizgus, matinis ir sensorinis.

Blizgiam (Glare) ekranui būdingas didesnis kontrastas bei spalvų ryškumas, lyginant jį su matiniu (AntiGlare) ekranu. Tokio tipo ekranai dažniausiai pasirenkami namams.

„AntiGlare“ arba matiniai ekranai paprastai naudojami verslui, nes yra tinkamiausi darbui su dokumentais bei apskaitos programomis. Tokio tipo ekranų privalumas – dalinė šviesos atspindžių (akinimo) prevencija.

Sensorinis ekranas (lietimui jautrus ekranas) reaguoja į prisilietimą. Sensoriniai ekranai naudojami telefonuose bei planšetiniuose kompiuteriuose. Tokių ekranų privalumas – paprastas naudojimo būdas, greitas duomenų įvedimas bei peržiūra ir patobulintos multimedijos galimybės.

Матовый (LED Anti-Glare)
Экран IPS Нет
Максимальное разрешение

Maksimali skiriamoji geba - maksimali skiriamoji geba charakterizuoja spalvinių taškų (pikselių) skaičių kompiuterio ekrane. Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo geresnis vaizdo ryškumas ir kokybė.

1366 x 768
Тип операционной системы Windows 10
ОПЕРАЦИОННАЯ СИСТЕМА
Операционная система

Nurodoma, kokia legali operacinės sistemos versija teikiama su kompiuteriu. Operacinė sistema susideda iš specialių programų ir programų funkcijų, kurios užtikrina sklandžią kompiuterinės įrangos veiklą, o taip pat vartotojui leidžia visapusiškai naudotis programomis bei valdyti kompiuterio darbą.

Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
ПРОЦЕССОР
Серия процессора Intel Core i3
Поколения процессора Skylake (Intel)
Процессор

Procesorius - tai kompiuterinis mazgas, kuris programinės įrangos pagalba realizuoja matematinius ir loginius duomenų apdorojimus ir tam tikrais momentais paleidžia likusius kompiuterio komponentus. Vienas pagrindinių procesoriaus spartos parametrų yra jo veikimo dažnis, kuris yra nurodomas gigahercais (GHz). Kuo didesnis veikimo dažnis, tuo greičiau kompiuteris apdoroja duomenis.

Intel® Core™ i3-6100U Processor (3 МБ Cache, 2.3 ГГц)
Количество ядер процессора

Kuo daugiau procesorius turi branduolių, tuo jis yra galingesnis.

2
Кэш-память

Cache atmintis (Cache – saugojimo) – tai viena iš atminties rūšių, kurią naudoja kompiuterio procesorius, kad sutrumpėtų vidutinis prieigos laikas iki operatyviosios atminties ir būtų paspartintas kompiuterio darbas. Taip pat ji lemia didesnį pagrindinės plokštės ir kietojo disko darbo greitį. Kuo didesnė Cache atmintis tuo didesnė bendra kompiuterio galia.

3 МБ
Набор микросхем (chipset)

Lustų rinkinys tai mikroschemų grupė kompiuterio pagrindinėje plokštėje, kuri valdo duomenų srautą, užtikrindama kompiuterinės įrangos sąveiką ("suriša" procesorių su atmintimi, palaiko vieno ar kito tipo atminties valdymą, pajungia AGP magistralę, klaviatūrą, pelę, ir t.t.) bei sklandų darbą. Lustų rinkinys kontroliuoja ryšius tarp procesoriaus ir išorinės kompiuterinės įrangos, jis ypatingai svarbus užtikrinant efektyvų sistemos darbą.

Intel Express
ОПЕРАТИВНАЯ ПАМЯТЬ
Установленный объём оперативной памяти

Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims.

Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.

4 ГБ
Максимальный объём памяти

Maksimali operatyvioji atmintis - rodiklis nurodantis kiek maksimaliai GB operatyviosios atminties (RAM) galima įmontuoti į nešiojamą kompiuterį.

8 ГБ
Шина памяти

Atminties tipas (technologija) - informacijos apsikeitimas tarp mikroprocesoriaus ir operatyviosios atminties. Jis nurodo kokį atminties tipą palaiko pagrindinė kompiuterio plokštė.

DDR4 - 2133 МГц
Слоты памяти

Atminties lizdų (operatyviosios atminties lizdų) skaičius nurodo kiek operatyviosios atminties (RAM) modulių galima įdėti į pagrindinę kompiuterio plokštę. Priklausomai nuo pagrindinės plokštės tipo atminties lizdų gali būti nuo dviejų iki keturių (gali būti ir daugiau jeigu pagrindinė plokštė yra aukštesnės klasės).

1
ЖЕСТКИЙ ДИСК
Жесткий диск (HDD)

Kietasis diskas (sutrumpintai HD arba HDD - Hard Disk Drive) yra pagrindinė duomenų laikmena, kurioje yra įrašomos kompiuterinės programos bei duomenys Jūsų kompiuteryje. Kuo didesnė kietojo disko talpa, tuo daugiau informacijos ir duomenų jame gali būti išsaugoma.

500 ГБ
HDD обороты

HDD apsukos yra kietojo disko greičio indikatorius. Dažniausiai HDD greičio diapazonas svyruoja nuo 5400 iki 7200 apsisukimų.

Nešiojami kompiuteriai su 7200 apsisukimų per minutę greičiu užtikrins sklandų operacinės sistemos darbą, spartesnį duomenų parsisiuntimą bei kopijavimą. Kuo didesnis kietojo disko apsisukimų per minutę skaičius, tuo didesnės energijos sąnaudos. Svarbu iš anksto įsitikinti ar kompiuterio akumuliatorius patenkins didesnius energijos poreikius.

7200 об./мин.
Жесткий диск (SSD)

SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės).

SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams.

SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.

Нет
ВИДЕОКАРТА
Тип видеокарты

Yra du vaizdo plokščių tipai.

Neintegruotose atskira atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms.

Integruotos vaizdo plokštės, kurios paprastai naudoja dalį nešiojamo kompiuterio operatyviosios atminties, tinka verslui bei mokslams.

Intel (интегрированная)
Видеокарта

Vaizdo plokštė (kitaip vadinama grafiniu adapteriu) - tai kompiuterio įrenginys, kuris skaitmeninį atmintyje saugomą vaizdą verčia signalu, kurį gali atvaizduoti kompiuterio monitorius/ekranas. Vaizdo plokštės savybes lemia jos procesoriaus ir atminties taktinis dažnis. Šios savybės priklauso nuo to, kokio modelio ir gamintojo vaizdo plokštė įmontuota į nešiojamąjį kompiuterį.

Intel HD Graphics 520
Память видео карты

Vaizdo plokštės atmintis nurodo ar vaizdo plokštė savo funkcijoms naudos dalį nešiojamojo kompiuterio operatyviosios atminties Dinaminė vaizdo plokštė (integruota vaizdo plokštė) ar vaizdo plokštė turi tam tikrą kiekį savo atminties GB (jei vaizdo plokštė neintegruota). Kuo didesnė atminties apimtis, tuo greitesnė duoto modelio vaizdo plokštė.

Dynamic
БЕСПРОВОДНЫЕ СОЕДИНЕНИЯ И ИНТЕРНЕТ
WiFi (беспроводной интернет)

WiFi (bevielis internetas) - įrenginys, skirtas be laidų pagalbos sujungti kompiuterį su tinklu.

Да (802.11 ac)
3G

Kompiuteris, kuris palaiko 3G interneto ryšį, leidžia naudotis internetu be interneto kabelio, jeigu Jūs esate užsisakę šią paslaugą iš savo mobiliojo ryšio operatoriaus. 3G mobiliojo interneto paslauga leidžia perduoti duomenis 7,2 Mbit/s. Šią paslaugą teikia visi Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriai, tereikia užsisakyti paslaugą.

Нет
4G поддержка

4G – tai naujos kartos bevielio plačiajuosčio ryšio technologija, aprūpinanti greitu ir stabiliu internetu kurio maksimalus greitis iki 150 Mbit/s.

Нет
Bluetooth

Ši sąsaja leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip nešiojamieji ir asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, skaitmeniniai fotoaparatai, ausinės ir t.t. Šių įrenginių sujungimui per Bluetooth įrenginiai turi palaikyti Bluetooth technologiją.

Да (4.0)
NFC

NFC (anglų k. Near Field Communication) yra technologijų paketas, kuris užtikrina nedidelio nuotolio belaidį ryšį.

Pavyzdžiui, Jūs turėsite galimybę atlikti apmokėjimą už paslaugas, atspausdinti dokumentus, fotografijas ar perduoti duomenis tarp įrenginių (pavyzdžiui išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių) kurie taip pat palaiko NFC.

Нет
WiDi

WiDi (Intel® Wireless Display) technologijos dėka, aukštos kokybės Full HD vaizdą ir garsą į namų televizorių, kuris suderinamas su šia technologija, galėsite perduoti bevieliu būdu be kokybės praradimo.

Tai ypač patogus ir greitas būdas pademonstruoti nuotraukas, vaizdo įrašus, mėgstamą filmuką iš interneto ar tiesiog mėgautis filmų vakaru.

Be to, kol vaizdas yra transliuojamas į televizorių, Jūs galite tęsti kitą darbą su kompiuteriu.

Нет
ФИЗИЧЕСКИЕ СОЕДИНЕНИЯ
Порты USB

USB yra labiausiai paplitusi universalioji jungtis, leidžianti prijungti išorinius įrenginius prie kompiuterio. Nešiojamuosiuose kompiuteriuose paprastai yra bent dvi USB jungtys. Kuo daugiau yra USB jungčių, tuo daugiau išorinių įrenginių galima prijungti prie kompiuterio tuo pačiu metu.

USB 2.0 yra labiausiai paplitusi išorinė kompiuterio jungtis, išorinių įrenginių pajungimui. Dėka šio įrenginio prie kompiuterio galima pajungti pelę, klaviatūrą, web kamerą, spausdintuvą, USB atmintines, išorinius kietuosius diskus ir daug kitų įrenginių.

USB 3.0 naujausios kartos ir pati greičiausia USB jungtis, kurios dėka prie kompiuterio galima pajungti visus ankstesnės kartos USB 2.0 ir naujos kartos USB 3.0 įrenginius.

3 x USB 3.0
Вход HDMI

Tai skaitmeninė jungtis, kuri gali būti naudojama televizoriaus, projektoriaus arba kito įrenginio pajungimui prie nešiojamojo kompiuterio. Kitaip nei VGA jungtis, HDMI perduodą garsą ir vaizdą be iškraipymų ir didelės raiškos (HD, Full HD jei tai yra įmanoma).

Да
Внешние интерфейсы

Sujungimo elementai ir pagalbinės valdymo schemos naudojamos sujungti įrenginius.

AC Power In
Combo audio jack
D-Sub
RJ-45
ВСТРОЕННЫЕ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ УСТРОЙСТВА
Дисковод

Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD.

Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.

Нет
Аудио

Garso plokštė tai garso sistema, kuri yra integruota į kompiuterį arba gali būti pajungiama. Aukštos kokybės garso sistema (HD) leidžia kompiuteriui veikti kaip imtuvui ir garso stiprintuvui.

Į kompiuterį integruoti garsiakalbiai suteikia galimybę mėgautis muzika, filmais ir žaidimais nesinaudojant ausinėmis.

Stereo garsiakalbiai suteiks erdvinį garsą ir realistišką garso kokybę, lyginant su mono garsiakalbiais.

Стерео динамики (High Quality)
Сетевая карта

Tinklo plokštė - komponentas, kuris skirtas pajungti kompiuterį prie tinklo (vietinis tinklas). Kadangi, populiariausia kompiuterinio tinklo paskirstymo forma yra Ethernet standartas, Ethernet tinklo plokštės labiausiai naudojamos.

Да (Gigabit Ethernet)
Встроенная вебкамера

Internetinė kamera perduodama vaizdus suteiks Jums galimybę bendrauti kompiuterine programa Skype, dalyvauti vaizdo konferencijose, bei kitas galimybes naudojantis internetu.

Yra trys internetinių kamerų tipai: standartinės, aukštos raiškos (HD) ir labai aukštos raiškos (Full HD).

Да (HD)
Встроенный микрофон

Gali būti naudojamas ryšiui Skype, Google Talk ir kitos programose.

Да
Встроен считыватель флеш карт

Atminties kortelių skaitytuvas - tai duomenų įvedimo įrenginys, kuris nuskaito duomenis iš atminties kortelių. Pavyzdžiui, Jūs galite išimti atminties kortelę iš fotoaparato ir įstatę ją į kortelių skaitytuvą peržiūrėti arba perkelti fotografijas į savo kompiuterį.

Да
КЛАВИАТУРА И КОРПУС
Раскладка клавиатуры ENG
Подсветка клавиатуры Нет
Влагостойкая клавиатура Нет
Материал корпуса Пластмасса
БАТАРЕЯ И БЕЗОПАСНОСТЬ
Батарея

Būna dviejų tipų baterijos arba akumuliatoriai: ličio-jonų (Li-ion), jas naudoja daugumoje nešiojamų kompiuterių ir ličio-polimero (Li-Poly).

Li-ion 4-Cell
Время работы батареи

Baterijos veikimo trukmė - tai apytikslis laikas, kuriuo Jūsų nešiojamas kompiuteris galės dirbti atjungtas nuo elektros energijos šaltinio su pilnai įkrauta baterija. Nešiojamieji kompiuteriai su ličio baterijomis paprastai garantuoja kompiuterio darbą nuo trijų iki penkių valandų. Tai priklauso nuo kompiuterio konfigūracijos ir to kaip naudosite kompiuterį.

До 7 часов
Безопасность Гнездо для защитного замка (замок приобретается отдельно)
ДОПОЛНИТЕЛЬНО
Специальные отметки ENERGY STAR 6.1
EPEAT Gold

Описание модели

DELL Latitude E5470Новый дизайн и полный набор функций.
Этот 14-дюймовый ноутбук поставляется с аккумулятором на 47 Вт·ч или опционально на 62 Вт·ч. Он оснащен двумя четырехъядерными процессорами Intel® Core™ i шестого поколения (можно приобрести процессоры с поддержкой vPro), опциональной клавиатурой с подсветкой и множеством портов. Ноутбук обладает широкими возможностями подключения, и в него можно установить различные типы накопителей. Кроме того, вам доступен широкий выбор мобильных аксессуаров для эффективной работы в любых условиях.
Усовершенствованные компоненты, в частности лучшие в отрасли твердотельные накопители M.2 SATA и M.2 PCIe/NVME, передают информацию в 4 раза быстрее по сравнению с традиционными жесткими дисками.
Новые модули памяти DDR4 помогают ускорить обработку данных и сократить энергопотребление, а три порта USB 3.0 и разъемы RJ-45, HDMI и VGA позволяют подключить все ваши устройства и аксессуары.

Сделан на совесть
Наш самый защищенный ноутбук бизнес-класса теперь обладает еще более изящным корпусом из высококачественных материалов.
Защита от царапин. Доступен сенсорный экран Full HD с опциональным покрытием Corning® Gorilla® NBT™.
Усовершенствованная конструкция. Крышка ноутбука изготовлена из полимеров с углеродным волокном, благодаря чему она стала особо прочной, а его клавиатура теперь защищена от попадания жидкости. Кроме того, доступна модель с сенсорным дисплеем.
Адаптация к любым задачам. Анодированная петля позволяет разворачивать ноутбук на 180 градусов и располагать монитор и клавиатуру горизонтально на любой плоской поверхности.

Интеллектуальные стыковочные решения
Свобода от проводов
Возможность подключать питание к двум внешним дисплеям и другой периферии. Технология Intel® Pro Wireless Display (Intel® Pro WiDi) позволяет подключать проекторы и дисплеи по защищенной беспроводной связи.
Беспроблемная совместимость
Уже доступные док-станции и решения семейства E-Dock позволяют легко и безопасно подключать на рабочем столе любые устройства и интегрировать их в вашу офисную среду. Просто подсоедините периферийные устройства и вы уже готовы к работе!

Безопасность
Только устройства Dell оснащаются как лучшими в отрасли системами шифрования и аутентификации, в том числе опциональным считывателем отпечатков пальцев, так и передовыми функциями защиты от вредоносного ПО, готовыми к работе без дополнительной настройки. Кроме того, ПО Dell Data Protection | Protected Workspace обеспечивает защиту ваших данных во всех оконечных системах, в том числе на внешних носителях, накопителях с самошифрованием и в общедоступных облачных хранилищах.

Удобство работы
Самый удобный ноутбук в мире теперь поддерживает многофункциональную и автоматизированную настройку системы и BIOS при помощи бесплатных инструментов Dell Client Command Suite. Мы поможем вам упростить развертывание, мониторинг и модернизацию парка Latitude.

Надежность
Ноутбук имеет прочный, долговечный корпус, прошедший многочисленные испытания на соответствие военным стандартам MIL-STD 810G, так что будьте уверены: ваша система готова к работе в реальных условиях.

Отзывы

0.0 из 5 звездочек (Всего 0 оценок)

5★
4★
3★
2★
1★
DELL DELL Latitude E5470 N104LE5470U14 DELL Latitude E5470Новый дизайн и полный набор функций.
Этот 14-дюймовый ноутбук поставляется с аккумулятором на 47 Вт·ч или опционально на 62 Вт·ч. Он оснащен двумя четырехъядерными процессорами Intel® Core™ i шестого поколения (можно приобрести процессоры с поддержкой vPro), опциональной клавиатурой с подсветкой и множеством портов. Ноутбук обладает широкими возможностями подключения, и в него можно установить различные типы накопителей. Кроме того, вам доступен широкий выбор мобильных аксессуаров для эффективной работы в любых условиях.
Усовершенствованные компоненты, в частности лучшие в отрасли твердотельные накопители M.2 SATA и M.2 PCIe/NVME, передают информацию в 4 раза быстрее по сравнению с традиционными жесткими дисками.
Новые модули памяти DDR4 помогают ускорить обработку данных и сократить энергопотребление, а три порта USB 3.0 и разъемы RJ-45, HDMI и VGA позволяют подключить все ваши устройства и аксессуары.

Сделан на совесть
Наш самый защищенный ноутбук бизнес-класса теперь обладает еще более изящным корпусом из высококачественных материалов.
Защита от царапин. Доступен сенсорный экран Full HD с опциональным покрытием Corning® Gorilla® NBT™.
Усовершенствованная конструкция. Крышка ноутбука изготовлена из полимеров с углеродным волокном, благодаря чему она стала особо прочной, а его клавиатура теперь защищена от попадания жидкости. Кроме того, доступна модель с сенсорным дисплеем.
Адаптация к любым задачам. Анодированная петля позволяет разворачивать ноутбук на 180 градусов и располагать монитор и клавиатуру горизонтально на любой плоской поверхности.

Интеллектуальные стыковочные решения
Свобода от проводов
Возможность подключать питание к двум внешним дисплеям и другой периферии. Технология Intel® Pro Wireless Display (Intel® Pro WiDi) позволяет подключать проекторы и дисплеи по защищенной беспроводной связи.
Беспроблемная совместимость
Уже доступные док-станции и решения семейства E-Dock позволяют легко и безопасно подключать на рабочем столе любые устройства и интегрировать их в вашу офисную среду. Просто подсоедините периферийные устройства и вы уже готовы к работе!

Безопасность
Только устройства Dell оснащаются как лучшими в отрасли системами шифрования и аутентификации, в том числе опциональным считывателем отпечатков пальцев, так и передовыми функциями защиты от вредоносного ПО, готовыми к работе без дополнительной настройки. Кроме того, ПО Dell Data Protection | Protected Workspace обеспечивает защиту ваших данных во всех оконечных системах, в том числе на внешних носителях, накопителях с самошифрованием и в общедоступных облачных хранилищах.

Удобство работы
Самый удобный ноутбук в мире теперь поддерживает многофункциональную и автоматизированную настройку системы и BIOS при помощи бесплатных инструментов Dell Client Command Suite. Мы поможем вам упростить развертывание, мониторинг и модернизацию парка Latitude.

Надежность
Ноутбук имеет прочный, долговечный корпус, прошедший многочисленные испытания на соответствие военным стандартам MIL-STD 810G, так что будьте уверены: ваша система готова к работе в реальных условиях.
N104LE5470U14
Задать вопрос

captcha
Bверх