Все категории
Товар недоступен
Товар недоступен

ПОДРОБНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

ОБЩИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Производитель HP
Серия HP G5
Тип ноутбука (Назначение) Для дома, учебы и др.
Цвет корпуса Черный
Габариты

Plotis x aukštis x ilgis

384.3 x 254.6 x 24.3 мм
Вес (кг) 1.96
ЭКРАН
Размер экрана 15.6"
Тип экрана

Yra trys ekranų tipai – blizgus, matinis ir sensorinis.

Blizgiam (Glare) ekranui būdingas didesnis kontrastas bei spalvų ryškumas, lyginant jį su matiniu (AntiGlare) ekranu. Tokio tipo ekranai dažniausiai pasirenkami namams.

„AntiGlare“ arba matiniai ekranai paprastai naudojami verslui, nes yra tinkamiausi darbui su dokumentais bei apskaitos programomis. Tokio tipo ekranų privalumas – dalinė šviesos atspindžių (akinimo) prevencija.

Sensorinis ekranas (lietimui jautrus ekranas) reaguoja į prisilietimą. Sensoriniai ekranai naudojami telefonuose bei planšetiniuose kompiuteriuose. Tokių ekranų privalumas – paprastas naudojimo būdas, greitas duomenų įvedimas bei peržiūra ir patobulintos multimedijos galimybės.

Матовый (LED Anti-Glare)
Экран IPS Нет
Максимальное разрешение

Maksimali skiriamoji geba - maksimali skiriamoji geba charakterizuoja spalvinių taškų (pikselių) skaičių kompiuterio ekrane. Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo geresnis vaizdo ryškumas ir kokybė.

1366 x 768
Тип операционной системы DOS
ОПЕРАЦИОННАЯ СИСТЕМА
Операционная система

Nurodoma, kokia legali operacinės sistemos versija teikiama su kompiuteriu. Operacinė sistema susideda iš specialių programų ir programų funkcijų, kurios užtikrina sklandžią kompiuterinės įrangos veiklą, o taip pat vartotojui leidžia visapusiškai naudotis programomis bei valdyti kompiuterio darbą.

DOS
ПРОЦЕССОР
Серия процессора Intel Celeron
Поколения процессора Braswell (Intel)
Процессор

Procesorius - tai kompiuterinis mazgas, kuris programinės įrangos pagalba realizuoja matematinius ir loginius duomenų apdorojimus ir tam tikrais momentais paleidžia likusius kompiuterio komponentus. Vienas pagrindinių procesoriaus spartos parametrų yra jo veikimo dažnis, kuris yra nurodomas gigahercais (GHz). Kuo didesnis veikimo dažnis, tuo greičiau kompiuteris apdoroja duomenis.

Intel® Celeron® Processor N3060 (2 МБ Cache, 1.60 ГГц)
Количество ядер процессора

Kuo daugiau procesorius turi branduolių, tuo jis yra galingesnis.

2
Кэш-память

Cache atmintis (Cache – saugojimo) – tai viena iš atminties rūšių, kurią naudoja kompiuterio procesorius, kad sutrumpėtų vidutinis prieigos laikas iki operatyviosios atminties ir būtų paspartintas kompiuterio darbas. Taip pat ji lemia didesnį pagrindinės plokštės ir kietojo disko darbo greitį. Kuo didesnė Cache atmintis tuo didesnė bendra kompiuterio galia.

2 МБ
Набор микросхем (chipset)

Lustų rinkinys tai mikroschemų grupė kompiuterio pagrindinėje plokštėje, kuri valdo duomenų srautą, užtikrindama kompiuterinės įrangos sąveiką ("suriša" procesorių su atmintimi, palaiko vieno ar kito tipo atminties valdymą, pajungia AGP magistralę, klaviatūrą, pelę, ir t.t.) bei sklandų darbą. Lustų rinkinys kontroliuoja ryšius tarp procesoriaus ir išorinės kompiuterinės įrangos, jis ypatingai svarbus užtikrinant efektyvų sistemos darbą.

Intel Express
ОПЕРАТИВНАЯ ПАМЯТЬ
Установленный объём оперативной памяти

Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims.

Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.

4 ГБ
Максимальный объём памяти

Maksimali operatyvioji atmintis - rodiklis nurodantis kiek maksimaliai GB operatyviosios atminties (RAM) galima įmontuoti į nešiojamą kompiuterį.

16 ГБ
Шина памяти

Atminties tipas (technologija) - informacijos apsikeitimas tarp mikroprocesoriaus ir operatyviosios atminties. Jis nurodo kokį atminties tipą palaiko pagrindinė kompiuterio plokštė.

DDR3 - 1600 МГц
Слоты памяти

Atminties lizdų (operatyviosios atminties lizdų) skaičius nurodo kiek operatyviosios atminties (RAM) modulių galima įdėti į pagrindinę kompiuterio plokštę. Priklausomai nuo pagrindinės plokštės tipo atminties lizdų gali būti nuo dviejų iki keturių (gali būti ir daugiau jeigu pagrindinė plokštė yra aukštesnės klasės).

2
ЖЕСТКИЙ ДИСК
Жесткий диск (HDD)

Kietasis diskas (sutrumpintai HD arba HDD - Hard Disk Drive) yra pagrindinė duomenų laikmena, kurioje yra įrašomos kompiuterinės programos bei duomenys Jūsų kompiuteryje. Kuo didesnė kietojo disko talpa, tuo daugiau informacijos ir duomenų jame gali būti išsaugoma.

500 ГБ
HDD обороты

HDD apsukos yra kietojo disko greičio indikatorius. Dažniausiai HDD greičio diapazonas svyruoja nuo 5400 iki 7200 apsisukimų.

Nešiojami kompiuteriai su 7200 apsisukimų per minutę greičiu užtikrins sklandų operacinės sistemos darbą, spartesnį duomenų parsisiuntimą bei kopijavimą. Kuo didesnis kietojo disko apsisukimų per minutę skaičius, tuo didesnės energijos sąnaudos. Svarbu iš anksto įsitikinti ar kompiuterio akumuliatorius patenkins didesnius energijos poreikius.

5400 об./мин.
Жесткий диск (SSD)

SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės).

SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams.

SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.

Нет
ВИДЕОКАРТА
Тип видеокарты

Yra du vaizdo plokščių tipai.

Neintegruotose atskira atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms.

Integruotos vaizdo plokštės, kurios paprastai naudoja dalį nešiojamo kompiuterio operatyviosios atminties, tinka verslui bei mokslams.

Intel (интегрированная)
Видеокарта

Vaizdo plokštė (kitaip vadinama grafiniu adapteriu) - tai kompiuterio įrenginys, kuris skaitmeninį atmintyje saugomą vaizdą verčia signalu, kurį gali atvaizduoti kompiuterio monitorius/ekranas. Vaizdo plokštės savybes lemia jos procesoriaus ir atminties taktinis dažnis. Šios savybės priklauso nuo to, kokio modelio ir gamintojo vaizdo plokštė įmontuota į nešiojamąjį kompiuterį.

Intel HD Graphics 400
Память видео карты

Vaizdo plokštės atmintis nurodo ar vaizdo plokštė savo funkcijoms naudos dalį nešiojamojo kompiuterio operatyviosios atminties Dinaminė vaizdo plokštė (integruota vaizdo plokštė) ar vaizdo plokštė turi tam tikrą kiekį savo atminties GB (jei vaizdo plokštė neintegruota). Kuo didesnė atminties apimtis, tuo greitesnė duoto modelio vaizdo plokštė.

Dynamic
БЕСПРОВОДНЫЕ СОЕДИНЕНИЯ И ИНТЕРНЕТ
WiFi (беспроводной интернет)

WiFi (bevielis internetas) - įrenginys, skirtas be laidų pagalbos sujungti kompiuterį su tinklu.

Да (802.11 a/b/g/n/ac)
3G

Kompiuteris, kuris palaiko 3G interneto ryšį, leidžia naudotis internetu be interneto kabelio, jeigu Jūs esate užsisakę šią paslaugą iš savo mobiliojo ryšio operatoriaus. 3G mobiliojo interneto paslauga leidžia perduoti duomenis 7,2 Mbit/s. Šią paslaugą teikia visi Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriai, tereikia užsisakyti paslaugą.

Нет
4G поддержка

4G – tai naujos kartos bevielio plačiajuosčio ryšio technologija, aprūpinanti greitu ir stabiliu internetu kurio maksimalus greitis iki 150 Mbit/s.

Нет
Bluetooth

Ši sąsaja leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip nešiojamieji ir asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, skaitmeniniai fotoaparatai, ausinės ir t.t. Šių įrenginių sujungimui per Bluetooth įrenginiai turi palaikyti Bluetooth technologiją.

Да (4.0)
NFC

NFC (anglų k. Near Field Communication) yra technologijų paketas, kuris užtikrina nedidelio nuotolio belaidį ryšį.

Pavyzdžiui, Jūs turėsite galimybę atlikti apmokėjimą už paslaugas, atspausdinti dokumentus, fotografijas ar perduoti duomenis tarp įrenginių (pavyzdžiui išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių) kurie taip pat palaiko NFC.

Нет
WiDi

WiDi (Intel® Wireless Display) technologijos dėka, aukštos kokybės Full HD vaizdą ir garsą į namų televizorių, kuris suderinamas su šia technologija, galėsite perduoti bevieliu būdu be kokybės praradimo.

Tai ypač patogus ir greitas būdas pademonstruoti nuotraukas, vaizdo įrašus, mėgstamą filmuką iš interneto ar tiesiog mėgautis filmų vakaru.

Be to, kol vaizdas yra transliuojamas į televizorių, Jūs galite tęsti kitą darbą su kompiuteriu.

Нет
ФИЗИЧЕСКИЕ СОЕДИНЕНИЯ
Порты USB

USB yra labiausiai paplitusi universalioji jungtis, leidžianti prijungti išorinius įrenginius prie kompiuterio. Nešiojamuosiuose kompiuteriuose paprastai yra bent dvi USB jungtys. Kuo daugiau yra USB jungčių, tuo daugiau išorinių įrenginių galima prijungti prie kompiuterio tuo pačiu metu.

USB 2.0 yra labiausiai paplitusi išorinė kompiuterio jungtis, išorinių įrenginių pajungimui. Dėka šio įrenginio prie kompiuterio galima pajungti pelę, klaviatūrą, web kamerą, spausdintuvą, USB atmintines, išorinius kietuosius diskus ir daug kitų įrenginių.

USB 3.0 naujausios kartos ir pati greičiausia USB jungtis, kurios dėka prie kompiuterio galima pajungti visus ankstesnės kartos USB 2.0 ir naujos kartos USB 3.0 įrenginius.

2 x USB 2.0
1 x USB 3.0
Вход HDMI

Tai skaitmeninė jungtis, kuri gali būti naudojama televizoriaus, projektoriaus arba kito įrenginio pajungimui prie nešiojamojo kompiuterio. Kitaip nei VGA jungtis, HDMI perduodą garsą ir vaizdą be iškraipymų ir didelės raiškos (HD, Full HD jei tai yra įmanoma).

Да
Внешние интерфейсы

Sujungimo elementai ir pagalbinės valdymo schemos naudojamos sujungti įrenginius.

AC Power In
Combo audio jack
D-Sub
RJ-45
ВСТРОЕННЫЕ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ УСТРОЙСТВА
Дисковод

Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD.

Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.

Нет
Аудио

Garso plokštė tai garso sistema, kuri yra integruota į kompiuterį arba gali būti pajungiama. Aukštos kokybės garso sistema (HD) leidžia kompiuteriui veikti kaip imtuvui ir garso stiprintuvui.

Į kompiuterį integruoti garsiakalbiai suteikia galimybę mėgautis muzika, filmais ir žaidimais nesinaudojant ausinėmis.

Stereo garsiakalbiai suteiks erdvinį garsą ir realistišką garso kokybę, lyginant su mono garsiakalbiais.

Стерео динамики (High Quality)
Сетевая карта

Tinklo plokštė - komponentas, kuris skirtas pajungti kompiuterį prie tinklo (vietinis tinklas). Kadangi, populiariausia kompiuterinio tinklo paskirstymo forma yra Ethernet standartas, Ethernet tinklo plokštės labiausiai naudojamos.

Да (Gigabit Ethernet)
Встроенная вебкамера

Internetinė kamera perduodama vaizdus suteiks Jums galimybę bendrauti kompiuterine programa Skype, dalyvauti vaizdo konferencijose, bei kitas galimybes naudojantis internetu.

Yra trys internetinių kamerų tipai: standartinės, aukštos raiškos (HD) ir labai aukštos raiškos (Full HD).

Да
Встроенный микрофон

Gali būti naudojamas ryšiui Skype, Google Talk ir kitos programose.

Да
Встроен считыватель флеш карт

Atminties kortelių skaitytuvas - tai duomenų įvedimo įrenginys, kuris nuskaito duomenis iš atminties kortelių. Pavyzdžiui, Jūs galite išimti atminties kortelę iš fotoaparato ir įstatę ją į kortelių skaitytuvą peržiūrėti arba perkelti fotografijas į savo kompiuterį.

Да
КЛАВИАТУРА И КОРПУС
Раскладка клавиатуры ENG
Подсветка клавиатуры Нет
Влагостойкая клавиатура Нет
Материал корпуса Пластмасса
БАТАРЕЯ И БЕЗОПАСНОСТЬ
Батарея

Būna dviejų tipų baterijos arba akumuliatoriai: ličio-jonų (Li-ion), jas naudoja daugumoje nešiojamų kompiuterių ir ličio-polimero (Li-Poly).

Li-ion 3-Cell
Время работы батареи

Baterijos veikimo trukmė - tai apytikslis laikas, kuriuo Jūsų nešiojamas kompiuteris galės dirbti atjungtas nuo elektros energijos šaltinio su pilnai įkrauta baterija. Nešiojamieji kompiuteriai su ličio baterijomis paprastai garantuoja kompiuterio darbą nuo trijų iki penkių valandų. Tai priklauso nuo kompiuterio konfigūracijos ir to kaip naudosite kompiuterį.

До 5 часов
Безопасность Гнездо для защитного замка (замок приобретается отдельно)
ДОПОЛНИТЕЛЬНО
Специальные отметки ENERGY STAR®
Клавиатура с NumPad
Аудиосистема DTS Studio Sound™

Описание модели

HP 250 G5Ноутбук HP 250 отличается выгодной ценой и позволяет всегда оставаться на связи. Ноутбук HP 250 на базе ОС Windows 10 Pro[1] — это отличное средство для решения любых задач. Он объединяет в себе технологии Intel® и все необходимое для совместной работы. Прочный корпус ноутбука надежно защищает его от повреждений при переноске.

Мобильный и надежный
Будьте уверены — HP 250 способен выполнять срочные задачи на ходу. Прочный корпус обеспечивает надежную защиту ноутбука и придает ему деловой внешний вид, соответствующий вашему стилю.

Разработанный для бизнеса
Оцените преимущества Windows 10 Pro[1] и мощность новейших процессоров Intel® Core™ i3/i5[2] с дополнительной памятью DDR4[3].

Дополнительные функции для удобства работы
Компания HP, мировой лидер на рынке персональных компьютеров, представляет полнофункциональный ноутбук, оснащенный всеми необходимыми функциями для решения бизнес-задач и разъемами для быстрого подключения дополнительных устройств[3].

Особенности
Вам ничто не должно мешать
Позаботьтесь о дальнейшем развитии бизнеса. Компьютеры HP на базе ОС Windows 10 Pro[1] объединяют в себе комплексные средства защиты от угроз, функции управления и высокую производительность.

Удобная система управления ИТ-инфраструктурой на основе облачных технологий
HP Touchpoint Manager с поддержкой непрерывного дистанционного управления[4] представляет собой единое облачное решение, объединяющее простые инструменты и службы для управления данными и безопасностью.

Все возможности для развлечений
Дополнительный привод SuperMulti DVD +/-RW[3] позволяет проигрывать DVD-диски и создавать резервные копии, необходимые для работы.

Избавьтесь от лишнего шума
ПО HP Noise Reduction избавит от окружающего шума, в том числе от звуков клавиатуры.

Великолепный звук и изображение
Оцените все преимущества виртуальных конференций[5]. Благодаря ПО DTS Studio Sound™ звук передается максимально реалистично, а низкие частоты звучат глубоко и чисто.

Четкость и яркость изображения
Чтобы добиться непревзойденного качества изображения, используйте дополнительную дискретную графическую карту AMD Radeon™[3], до 2 Гбайт памяти для обработки видео и дополнительный дисплей Full HD[3] ноутбуков HP 250.

Надежная защита важных данных
Встроенный модуль Trusted Platform Module (TPM)[6] обеспечивает создание аппаратных ключей шифрования для защиты информации, электронных писем и учетных данных.

Широкие возможности подключения
Оцените высокую скорость передачи данных благодаря комбинированному модулю с поддержкой Bluetooth® 4.2 для подключения к локальной сети Gigabit или беспроводной локальной сети 802.11ac[3],[7].

Дополнительные устройства хранения
Современные системы хранения обеспечивают максимальную производительность ноутбуков HP 250. В вашем распоряжении широкий выбор твердотельных накопителей3 или жестких дисков емкостью до 1 Тбайт[8].

1 Не все функции доступны во всех выпусках и версиях Windows. Для использования некоторых возможностей Windows требуется усовершенствованное и (или) дополнительное оборудование, драйверы, программное обеспечение или обновление BIOS. В ОС Windows 10 всегда включено автоматическое обновление. При обновлении может потребоваться оплата услуг интернет-провайдера и выполнение дополнительных требований. Дополнительные сведения см. по адресу https://windows.microsoft.com.
2 Технология Multi-Core разработана для повышения производительности определенных программных продуктов. Не все пользователи и программы могут воспользоваться преимуществами этой технологии. Производительность и тактовая частота зависят от используемых приложений, а также конфигурации оборудования и программного обеспечения. Нумерация продуктов Intel не является характеристикой уровня производительности.
3 Продается отдельно или в качестве дополнительной функции.
4 Для программы HP Touchpoint Manager требуется приобрести подписку. Это приложение поддерживается операционными системами Android™, iOS и Windows 7 (и более поздних версий) на ПК, ноутбуках, планшетах и смартфонах различных производителей. Доступно не во всех странах. Дополнительную информацию см. на веб-сайте www.hp.com/touchpoint.
5 Требуется подключение к сети Интернет.
6 Для TPM используется версия 2.0 микропрограммного обеспечения и версия v1.2 аппаратного обеспечения, что является подгруппой спецификаций TPM 2.0 версии v0.89, реализуемой технологией Intel Platform Trust (PTT).
7 Требуется точка доступа к беспроводной сети и Интернету. Наличие точек беспроводного доступа в общественных местах ограниченно. Характеристики модуля беспроводной локальной сети 802.11ac являются проектными и могут не совпадать с окончательными. Это может повлиять на возможность подключения ноутбука по глобальной сети к другим устройствам стандарта 802.11ac.
8 В отношении жестких дисков 1 Гбайт считается равным 1 миллиарду байт. 1 Тбайт считается равным 1 триллиону байт. Фактическая форматированная емкость меньше заявленной. До 30 Гбайт пространства на системном диске резервируется для ПО восстановления системы (Windows).

Отзывы

3.8 из 5 звездочек (Всего 8 оценок)

5★
3
4★
4
3★
0
2★
0
1★
1
HP HP 250 G5 HP 250 G5Ноутбук HP 250 отличается выгодной ценой и позволяет всегда оставаться на связи. Ноутбук HP 250 на базе ОС Windows 10 Pro[1] — это отличное средство для решения любых задач. Он объединяет в себе технологии Intel® и все необходимое для совместной работы. Прочный корпус ноутбука надежно защищает его от повреждений при переноске.

Мобильный и надежный
Будьте уверены — HP 250 способен выполнять срочные задачи на ходу. Прочный корпус обеспечивает надежную защиту ноутбука и придает ему деловой внешний вид, соответствующий вашему стилю.

Разработанный для бизнеса
Оцените преимущества Windows 10 Pro[1] и мощность новейших процессоров Intel® Core™ i3/i5[2] с дополнительной памятью DDR4[3].

Дополнительные функции для удобства работы
Компания HP, мировой лидер на рынке персональных компьютеров, представляет полнофункциональный ноутбук, оснащенный всеми необходимыми функциями для решения бизнес-задач и разъемами для быстрого подключения дополнительных устройств[3].

Особенности
Вам ничто не должно мешать
Позаботьтесь о дальнейшем развитии бизнеса. Компьютеры HP на базе ОС Windows 10 Pro[1] объединяют в себе комплексные средства защиты от угроз, функции управления и высокую производительность.

Удобная система управления ИТ-инфраструктурой на основе облачных технологий
HP Touchpoint Manager с поддержкой непрерывного дистанционного управления[4] представляет собой единое облачное решение, объединяющее простые инструменты и службы для управления данными и безопасностью.

Все возможности для развлечений
Дополнительный привод SuperMulti DVD +/-RW[3] позволяет проигрывать DVD-диски и создавать резервные копии, необходимые для работы.

Избавьтесь от лишнего шума
ПО HP Noise Reduction избавит от окружающего шума, в том числе от звуков клавиатуры.

Великолепный звук и изображение
Оцените все преимущества виртуальных конференций[5]. Благодаря ПО DTS Studio Sound™ звук передается максимально реалистично, а низкие частоты звучат глубоко и чисто.

Четкость и яркость изображения
Чтобы добиться непревзойденного качества изображения, используйте дополнительную дискретную графическую карту AMD Radeon™[3], до 2 Гбайт памяти для обработки видео и дополнительный дисплей Full HD[3] ноутбуков HP 250.

Надежная защита важных данных
Встроенный модуль Trusted Platform Module (TPM)[6] обеспечивает создание аппаратных ключей шифрования для защиты информации, электронных писем и учетных данных.

Широкие возможности подключения
Оцените высокую скорость передачи данных благодаря комбинированному модулю с поддержкой Bluetooth® 4.2 для подключения к локальной сети Gigabit или беспроводной локальной сети 802.11ac[3],[7].

Дополнительные устройства хранения
Современные системы хранения обеспечивают максимальную производительность ноутбуков HP 250. В вашем распоряжении широкий выбор твердотельных накопителей3 или жестких дисков емкостью до 1 Тбайт[8].

1 Не все функции доступны во всех выпусках и версиях Windows. Для использования некоторых возможностей Windows требуется усовершенствованное и (или) дополнительное оборудование, драйверы, программное обеспечение или обновление BIOS. В ОС Windows 10 всегда включено автоматическое обновление. При обновлении может потребоваться оплата услуг интернет-провайдера и выполнение дополнительных требований. Дополнительные сведения см. по адресу https://windows.microsoft.com.
2 Технология Multi-Core разработана для повышения производительности определенных программных продуктов. Не все пользователи и программы могут воспользоваться преимуществами этой технологии. Производительность и тактовая частота зависят от используемых приложений, а также конфигурации оборудования и программного обеспечения. Нумерация продуктов Intel не является характеристикой уровня производительности.
3 Продается отдельно или в качестве дополнительной функции.
4 Для программы HP Touchpoint Manager требуется приобрести подписку. Это приложение поддерживается операционными системами Android™, iOS и Windows 7 (и более поздних версий) на ПК, ноутбуках, планшетах и смартфонах различных производителей. Доступно не во всех странах. Дополнительную информацию см. на веб-сайте www.hp.com/touchpoint.
5 Требуется подключение к сети Интернет.
6 Для TPM используется версия 2.0 микропрограммного обеспечения и версия v1.2 аппаратного обеспечения, что является подгруппой спецификаций TPM 2.0 версии v0.89, реализуемой технологией Intel Platform Trust (PTT).
7 Требуется точка доступа к беспроводной сети и Интернету. Наличие точек беспроводного доступа в общественных местах ограниченно. Характеристики модуля беспроводной локальной сети 802.11ac являются проектными и могут не совпадать с окончательными. Это может повлиять на возможность подключения ноутбука по глобальной сети к другим устройствам стандарта 802.11ac.
8 В отношении жестких дисков 1 Гбайт считается равным 1 миллиарду байт. 1 Тбайт считается равным 1 триллиону байт. Фактическая форматированная емкость меньше заявленной. До 30 Гбайт пространства на системном диске резервируется для ПО восстановления системы (Windows).
W4M65EA#ABB 3.8 8
Задать вопрос

captcha
Bверх