Все категории
Товар недоступен
Товар недоступен

ПОДРОБНАЯ ИНФОРМАЦИЯ

ОБЩИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Производитель Lenovo
Серия Lenovo ThinkPad
Тип ноутбука (Назначение) Для бизнеса
Цвет корпуса Черный
Габариты

Plotis x aukštis x ilgis

323.5 x 217.1 x 15.95 мм
Вес (кг) 1.13
ЭКРАН
Размер экрана 14"
Тип экрана

Yra trys ekranų tipai – blizgus, matinis ir sensorinis.

Blizgiam (Glare) ekranui būdingas didesnis kontrastas bei spalvų ryškumas, lyginant jį su matiniu (AntiGlare) ekranu. Tokio tipo ekranai dažniausiai pasirenkami namams.

„AntiGlare“ arba matiniai ekranai paprastai naudojami verslui, nes yra tinkamiausi darbui su dokumentais bei apskaitos programomis. Tokio tipo ekranų privalumas – dalinė šviesos atspindžių (akinimo) prevencija.

Sensorinis ekranas (lietimui jautrus ekranas) reaguoja į prisilietimą. Sensoriniai ekranai naudojami telefonuose bei planšetiniuose kompiuteriuose. Tokių ekranų privalumas – paprastas naudojimo būdas, greitas duomenų įvedimas bei peržiūra ir patobulintos multimedijos galimybės.

Матовый (LED Anti-Glare)
Экран IPS Да
Максимальное разрешение

Maksimali skiriamoji geba - maksimali skiriamoji geba charakterizuoja spalvinių taškų (pikselių) skaičių kompiuterio ekrane. Kuo didesnė skiriamoji geba, tuo geresnis vaizdo ryškumas ir kokybė.

1920 x 1080
Тип операционной системы Windows 10
ОПЕРАЦИОННАЯ СИСТЕМА
Операционная система

Nurodoma, kokia legali operacinės sistemos versija teikiama su kompiuteriu. Operacinė sistema susideda iš specialių programų ir programų funkcijų, kurios užtikrina sklandžią kompiuterinės įrangos veiklą, o taip pat vartotojui leidžia visapusiškai naudotis programomis bei valdyti kompiuterio darbą.

Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
ПРОЦЕССОР
Серия процессора Intel Core i5
Поколения процессора Kaby Lake R (Intel)
Процессор

Procesorius - tai kompiuterinis mazgas, kuris programinės įrangos pagalba realizuoja matematinius ir loginius duomenų apdorojimus ir tam tikrais momentais paleidžia likusius kompiuterio komponentus. Vienas pagrindinių procesoriaus spartos parametrų yra jo veikimo dažnis, kuris yra nurodomas gigahercais (GHz). Kuo didesnis veikimo dažnis, tuo greičiau kompiuteris apdoroja duomenis.

Intel® Core™ i5-8350U Processor (6 МБ Cache, 1.7 ГГц)
Количество ядер процессора

Kuo daugiau procesorius turi branduolių, tuo jis yra galingesnis.

4
Кэш-память

Cache atmintis (Cache – saugojimo) – tai viena iš atminties rūšių, kurią naudoja kompiuterio procesorius, kad sutrumpėtų vidutinis prieigos laikas iki operatyviosios atminties ir būtų paspartintas kompiuterio darbas. Taip pat ji lemia didesnį pagrindinės plokštės ir kietojo disko darbo greitį. Kuo didesnė Cache atmintis tuo didesnė bendra kompiuterio galia.

6 МБ
Набор микросхем (chipset)

Lustų rinkinys tai mikroschemų grupė kompiuterio pagrindinėje plokštėje, kuri valdo duomenų srautą, užtikrindama kompiuterinės įrangos sąveiką ("suriša" procesorių su atmintimi, palaiko vieno ar kito tipo atminties valdymą, pajungia AGP magistralę, klaviatūrą, pelę, ir t.t.) bei sklandų darbą. Lustų rinkinys kontroliuoja ryšius tarp procesoriaus ir išorinės kompiuterinės įrangos, jis ypatingai svarbus užtikrinant efektyvų sistemos darbą.

Intel Express
ОПЕРАТИВНАЯ ПАМЯТЬ
Установленный объём оперативной памяти

Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims.

Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.

16 ГБ
Максимальный объём памяти

Maksimali operatyvioji atmintis - rodiklis nurodantis kiek maksimaliai GB operatyviosios atminties (RAM) galima įmontuoti į nešiojamą kompiuterį.

16 ГБ
Шина памяти

Atminties tipas (technologija) - informacijos apsikeitimas tarp mikroprocesoriaus ir operatyviosios atminties. Jis nurodo kokį atminties tipą palaiko pagrindinė kompiuterio plokštė.

DDR3 - 2133 МГц
Слоты памяти

Atminties lizdų (operatyviosios atminties lizdų) skaičius nurodo kiek operatyviosios atminties (RAM) modulių galima įdėti į pagrindinę kompiuterio plokštę. Priklausomai nuo pagrindinės plokštės tipo atminties lizdų gali būti nuo dviejų iki keturių (gali būti ir daugiau jeigu pagrindinė plokštė yra aukštesnės klasės).

Нет
ЖЕСТКИЙ ДИСК
Жесткий диск (HDD)

Kietasis diskas (sutrumpintai HD arba HDD - Hard Disk Drive) yra pagrindinė duomenų laikmena, kurioje yra įrašomos kompiuterinės programos bei duomenys Jūsų kompiuteryje. Kuo didesnė kietojo disko talpa, tuo daugiau informacijos ir duomenų jame gali būti išsaugoma.

Нет
HDD обороты

HDD apsukos yra kietojo disko greičio indikatorius. Dažniausiai HDD greičio diapazonas svyruoja nuo 5400 iki 7200 apsisukimų.

Nešiojami kompiuteriai su 7200 apsisukimų per minutę greičiu užtikrins sklandų operacinės sistemos darbą, spartesnį duomenų parsisiuntimą bei kopijavimą. Kuo didesnis kietojo disko apsisukimų per minutę skaičius, tuo didesnės energijos sąnaudos. Svarbu iš anksto įsitikinti ar kompiuterio akumuliatorius patenkins didesnius energijos poreikius.

Нет
Жесткий диск (SSD)

SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės).

SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams.

SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.

512 ГБ
ВИДЕОКАРТА
Тип видеокарты

Yra du vaizdo plokščių tipai.

Neintegruotose atskira atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms.

Integruotos vaizdo plokštės, kurios paprastai naudoja dalį nešiojamo kompiuterio operatyviosios atminties, tinka verslui bei mokslams.

Intel (интегрированная)
Видеокарта

Vaizdo plokštė (kitaip vadinama grafiniu adapteriu) - tai kompiuterio įrenginys, kuris skaitmeninį atmintyje saugomą vaizdą verčia signalu, kurį gali atvaizduoti kompiuterio monitorius/ekranas. Vaizdo plokštės savybes lemia jos procesoriaus ir atminties taktinis dažnis. Šios savybės priklauso nuo to, kokio modelio ir gamintojo vaizdo plokštė įmontuota į nešiojamąjį kompiuterį.

Intel® UHD Graphics 620
Память видео карты

Vaizdo plokštės atmintis nurodo ar vaizdo plokštė savo funkcijoms naudos dalį nešiojamojo kompiuterio operatyviosios atminties Dinaminė vaizdo plokštė (integruota vaizdo plokštė) ar vaizdo plokštė turi tam tikrą kiekį savo atminties GB (jei vaizdo plokštė neintegruota). Kuo didesnė atminties apimtis, tuo greitesnė duoto modelio vaizdo plokštė.

Dynamic
БЕСПРОВОДНЫЕ СОЕДИНЕНИЯ И ИНТЕРНЕТ
WiFi (беспроводной интернет)

WiFi (bevielis internetas) - įrenginys, skirtas be laidų pagalbos sujungti kompiuterį su tinklu.

Да (802.11 ac)
3G

Kompiuteris, kuris palaiko 3G interneto ryšį, leidžia naudotis internetu be interneto kabelio, jeigu Jūs esate užsisakę šią paslaugą iš savo mobiliojo ryšio operatoriaus. 3G mobiliojo interneto paslauga leidžia perduoti duomenis 7,2 Mbit/s. Šią paslaugą teikia visi Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriai, tereikia užsisakyti paslaugą.

Да
4G поддержка

4G – tai naujos kartos bevielio plačiajuosčio ryšio technologija, aprūpinanti greitu ir stabiliu internetu kurio maksimalus greitis iki 150 Mbit/s.

Да
Bluetooth

Ši sąsaja leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip nešiojamieji ir asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, skaitmeniniai fotoaparatai, ausinės ir t.t. Šių įrenginių sujungimui per Bluetooth įrenginiai turi palaikyti Bluetooth technologiją.

Да (4.1)
NFC

NFC (anglų k. Near Field Communication) yra technologijų paketas, kuris užtikrina nedidelio nuotolio belaidį ryšį.

Pavyzdžiui, Jūs turėsite galimybę atlikti apmokėjimą už paslaugas, atspausdinti dokumentus, fotografijas ar perduoti duomenis tarp įrenginių (pavyzdžiui išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių) kurie taip pat palaiko NFC.

Нет
WiDi

WiDi (Intel® Wireless Display) technologijos dėka, aukštos kokybės Full HD vaizdą ir garsą į namų televizorių, kuris suderinamas su šia technologija, galėsite perduoti bevieliu būdu be kokybės praradimo.

Tai ypač patogus ir greitas būdas pademonstruoti nuotraukas, vaizdo įrašus, mėgstamą filmuką iš interneto ar tiesiog mėgautis filmų vakaru.

Be to, kol vaizdas yra transliuojamas į televizorių, Jūs galite tęsti kitą darbą su kompiuteriu.

Нет
ФИЗИЧЕСКИЕ СОЕДИНЕНИЯ
Порты USB

USB yra labiausiai paplitusi universalioji jungtis, leidžianti prijungti išorinius įrenginius prie kompiuterio. Nešiojamuosiuose kompiuteriuose paprastai yra bent dvi USB jungtys. Kuo daugiau yra USB jungčių, tuo daugiau išorinių įrenginių galima prijungti prie kompiuterio tuo pačiu metu.

USB 2.0 yra labiausiai paplitusi išorinė kompiuterio jungtis, išorinių įrenginių pajungimui. Dėka šio įrenginio prie kompiuterio galima pajungti pelę, klaviatūrą, web kamerą, spausdintuvą, USB atmintines, išorinius kietuosius diskus ir daug kitų įrenginių.

USB 3.0 naujausios kartos ir pati greičiausia USB jungtis, kurios dėka prie kompiuterio galima pajungti visus ankstesnės kartos USB 2.0 ir naujos kartos USB 3.0 įrenginius.

2 x USB 3.1
2 x USB Type-C
Вход HDMI

Tai skaitmeninė jungtis, kuri gali būti naudojama televizoriaus, projektoriaus arba kito įrenginio pajungimui prie nešiojamojo kompiuterio. Kitaip nei VGA jungtis, HDMI perduodą garsą ir vaizdą be iškraipymų ir didelės raiškos (HD, Full HD jei tai yra įmanoma).

Да
Внешние интерфейсы

Sujungimo elementai ir pagalbinės valdymo schemos naudojamos sujungti įrenginius.

Combo audio jack
ВСТРОЕННЫЕ ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ УСТРОЙСТВА
Дисковод

Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD.

Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.

Нет
Аудио

Garso plokštė tai garso sistema, kuri yra integruota į kompiuterį arba gali būti pajungiama. Aukštos kokybės garso sistema (HD) leidžia kompiuteriui veikti kaip imtuvui ir garso stiprintuvui.

Į kompiuterį integruoti garsiakalbiai suteikia galimybę mėgautis muzika, filmais ir žaidimais nesinaudojant ausinėmis.

Stereo garsiakalbiai suteiks erdvinį garsą ir realistišką garso kokybę, lyginant su mono garsiakalbiais.

Стерео динамики (High Quality)
Сетевая карта

Tinklo plokštė - komponentas, kuris skirtas pajungti kompiuterį prie tinklo (vietinis tinklas). Kadangi, populiariausia kompiuterinio tinklo paskirstymo forma yra Ethernet standartas, Ethernet tinklo plokštės labiausiai naudojamos.

Да (Gigabit Ethernet)
Встроенная вебкамера

Internetinė kamera perduodama vaizdus suteiks Jums galimybę bendrauti kompiuterine programa Skype, dalyvauti vaizdo konferencijose, bei kitas galimybes naudojantis internetu.

Yra trys internetinių kamerų tipai: standartinės, aukštos raiškos (HD) ir labai aukštos raiškos (Full HD).

Да (HD)
Встроенный микрофон

Gali būti naudojamas ryšiui Skype, Google Talk ir kitos programose.

Да
Встроен считыватель флеш карт

Atminties kortelių skaitytuvas - tai duomenų įvedimo įrenginys, kuris nuskaito duomenis iš atminties kortelių. Pavyzdžiui, Jūs galite išimti atminties kortelę iš fotoaparato ir įstatę ją į kortelių skaitytuvą peržiūrėti arba perkelti fotografijas į savo kompiuterį.

Да
КЛАВИАТУРА И КОРПУС
Раскладка клавиатуры ENG
Подсветка клавиатуры Да
Влагостойкая клавиатура Да
Материал корпуса Углеродное волокно
БАТАРЕЯ И БЕЗОПАСНОСТЬ
Батарея

Būna dviejų tipų baterijos arba akumuliatoriai: ličio-jonų (Li-ion), jas naudoja daugumoje nešiojamų kompiuterių ir ličio-polimero (Li-Poly).

Li-ion 3-Cell
Время работы батареи

Baterijos veikimo trukmė - tai apytikslis laikas, kuriuo Jūsų nešiojamas kompiuteris galės dirbti atjungtas nuo elektros energijos šaltinio su pilnai įkrauta baterija. Nešiojamieji kompiuteriai su ličio baterijomis paprastai garantuoja kompiuterio darbą nuo trijų iki penkių valandų. Tai priklauso nuo kompiuterio konfigūracijos ir to kaip naudosite kompiuterį.

До 15 часов
Безопасность Гнездо для защитного замка (замок приобретается отдельно)
dTPM 2.0
ДОПОЛНИТЕЛЬНО
Специальные отметки Технология RapidCharge (80% Всего за час)
Корпус с повышенной прочностью

Описание модели

Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6th GenУльтралегкий. Ультрамощный. Ультраудобный.
Ультралегкий ноутбук Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6th Gen) с великолепным современным дизайном — это изысканное сочетание элегантных линий, безупречной скорости отклика и легендарной надежности, что делает его чемпионом по производительности среди мобильных устройств. Модуль глобальной связи LTE-A, до 15 часов работы от аккумулятора и технология быстрой зарядки RapidCharge позволяют справиться с поставленными задачами, куда бы вы ни отправились по служебным делам. Что важно — устройство весит всего 1,1 кг.
Мечта системного администратора
Новая док-станция ThinkPad Pro Dock с механическим креплением и боковым портом USB-C подходит для различных устройств ThinkPad 2018 года, что делает ее привлекательным по цене решением. Упрощенное механическое крепление для ноутбука позволяет значительно сэкономить время тех сотрудников, которые часто отлучаются от рабочего стола в течение дня. В ноутбуке Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6th Gen) предусмотрена усиленная система безопасности: фронтальная веб-камера высокого разрешения и сканер отпечатков пальцев Match-on-Chip с поддержкой технологии защиты от спуфинга. Эта система гарантирует защиту данных компании и обеспечивает более надежный способ проверки подлинности при входе в систему. И наконец, в устройстве предусмотрена поддержка Microsoft AutoPilot (установочные образы бизнес-приложений). Что еще нужно системному администратору для счастья?

Максимальная производительность
Благодаря новому процессору Intel® QuadCore™ восьмого поколения производительность работы увеличивается на 35 % по сравнению с процессорами предыдущего поколения. Быстродействие памяти также повышено благодаря технологии LPDDDR3. Укомплектовав ноутбук Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6th Gen) модулем LTE-A (опционально), который позволяет подключать устройства к Интернету в любой точке мира, вы сможете эффективно работать везде, куда вы ни отправились по служебным делам. При наличии ИК-камеры активируется технология Glance, которая обеспечивает комплексное распознавание лица, радужной оболочки глаза и движения взгляда. В результате вы можете взаимодействовать с устройством более удобным и интуитивно понятным способом: курсор фокусируется автоматически, а окна можно перемещать простым движением глаз!

Восхищайте себя и других
На выбор доступна модель с экраном стандарта FHD или вариант с WQHD-дисплеем Dolby Vision™ с расширенным динамическим диапазоном (High Dynamic Range — HDR), яркостью 500 нит и идеальной цветопередачей. Новые ноутбуки X1 — первые ПК с поддержкой технологии Dolby Vision — обеспечивают повышенную яркость, расширенный контраст, удивительно точную цветопередачу и максимальную детализацию. Каков бы ни был Ваш выбор, Вы получите яркий и качественный дисплей в корпусе с узкими рамками. Одно из главных преимуществ этих моделей — максимальное время автономной работы!От 0 до 80 % за 60 минут
Аккумулятор ноутбука Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6th Gen) обеспечивает работу в автономном режиме до 15,5 часа. Функция быстрой зарядки позволяет зарядить разряженный аккумулятор на 80 % всего за час. Таким образом, всего за час обеденного перерыва или ожидания в аэропорту можно с легкостью зарядить аккумулятор, чтобы получить еще 12 часов бесперебойной работы. Что еще требуется любителю путешествий? Когда вы работаете за столом, ваше устройство надежно и уверенно занимает свое место на новой док-станции благодаря боковому механическому креплению. Удобные направляющие обеспечивают идеальную стабильность при установке любого устройства ThinkPad на док-станцию.

Мудрец говорит, только когда ему есть что сказать
Голосовой помощник Cortana Premium позволяет отдавать команды ноутбуку Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6th Gen) с расстояния 4 метра. Встроенные всенаправленные микрофоны дальнего радиуса действия обеспечивают максимально эффективное голосовое управление. Чтобы вывести устройство из спящего режима, достаточно короткой фразы. Быстрый и удобный поиск файлов и событий календаря. Можно перевести устройство в режим ожидания Modern Standby, чтобы увеличить время работы аккумулятора. Говорите — и одновременно с этим повышайте производительность.

Будьте готовы к настоящему шоку
Ноутбук Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6th Gen) оснащен разъемом Intel Thunderbolt™ 3, который поддерживает высокоскоростные технологии Thunderbolt для портов USB-C (до 40 Гбит/с). Соедините кабелем порт USB-C и устройство с поддержкой технологии Thunderbolt 3, чтобы повысить пропускную способность порта любого другого типа (для портов передачи данных она повышается в четыре раза, для видеоразъемов — вдвое) и обеспечить подачу питания. Таким образом, вам будут доступны технологии Thunderbolt, USB-C и DisplayPort — и все на одном устройстве.
Создан, чтобы работать долго. Очень долго.
Мы протестировали ноутбук Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6th Gen), как и все устройства ThinkPad, на соответствие требованиям двенадцати военных стандартов, а также выполнили более 200 проверок качества его функционирования в экстремальных условиях. Это устройство не подведет ни при каких обстоятельствах. Оно будет надежно работать среди арктических снегов и пыльных бурь, в невесомости и под проливным дождем. Кроме того, усиленный корпус из четырехслойного углеродного волокна с каркасом из магниевого сплава отличается непревзойденной прочностью и долговечностью.

Защита конфиденциальности в одно касание
ThinkShutter — крышка-слайдер — позволяет больше не беспокоиться о том, что за вами кто-то может наблюдать, или о том, что вы случайно включите веб-камеру. Она гарантирует конфиденциальность и безопасность пользователя в то время, когда фронтальная камера не используется. Эта удобная в эксплуатации крышка обеспечивает надежную защиту.

Щелк!
Новый ноутбук Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6th Gen) идеально подходит для установки на ThinkPad Pro Dock — инновационную док-станцию, которая подходит для любых моделей ThinkPad линейки 2018 года. Новая док-станция USB-C с механическим креплением оснащена двумя штекерами Type-C, которые идеально выравнивают установленное устройство автоматически. Установленное на док-станцию устройство ThinkPad можно слегка наклонять для удобства, и оно останется надежно закрепленным на своем месте.Самое главное — никаких протечек чернил!
Вы сможете быстро и удобно входить в систему с помощью функции распознавания отпечатка пальца или лица, если на устройстве установлена ИК-камера и Windows Hello. Кроме того, сканер отпечатков пальцев предотвращает хищение биометрических данных благодаря технологии защиты от спуфинга. Изображение отпечатка пальца сохраняется на микросхеме, поэтому для проверки подлинности при входе в систему не требуется отправка такого изображения. Данные надежно защищены благодаря дискретному доверенному платформенному модулю (dTPM), который обеспечивает шифрование информации. И если даже этого недостаточно, чтобы заставить системных администраторов влюбиться в новый ноутбук автоматически, то функции проверки подлинности FIDO точно приведут их в полный восторг.
Она обеспечивает усиленную аутентификацию и гарантирует безопасность доступа на трех уровнях. FIDO использует онлайновые учетные данные при проверке подлинности во время входа на такие веб-сайты, как Facebook или Google, или совершения платежей через PayPal, Visa и т. д. Это глобальное решение повышает безопасность веб-служб, помогает сократить затраты компаний, упрощает работу пользователей и защищает их от опасностей сети.

Отзывы

0.0 из 5 звездочек (Всего 0 оценок)

5★
4★
3★
2★
1★
Lenovo Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6th Gen Black 20KG004JMH Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6th GenУльтралегкий. Ультрамощный. Ультраудобный.
Ультралегкий ноутбук Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6th Gen) с великолепным современным дизайном — это изысканное сочетание элегантных линий, безупречной скорости отклика и легендарной надежности, что делает его чемпионом по производительности среди мобильных устройств. Модуль глобальной связи LTE-A, до 15 часов работы от аккумулятора и технология быстрой зарядки RapidCharge позволяют справиться с поставленными задачами, куда бы вы ни отправились по служебным делам. Что важно — устройство весит всего 1,1 кг.
Мечта системного администратора
Новая док-станция ThinkPad Pro Dock с механическим креплением и боковым портом USB-C подходит для различных устройств ThinkPad 2018 года, что делает ее привлекательным по цене решением. Упрощенное механическое крепление для ноутбука позволяет значительно сэкономить время тех сотрудников, которые часто отлучаются от рабочего стола в течение дня. В ноутбуке Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6th Gen) предусмотрена усиленная система безопасности: фронтальная веб-камера высокого разрешения и сканер отпечатков пальцев Match-on-Chip с поддержкой технологии защиты от спуфинга. Эта система гарантирует защиту данных компании и обеспечивает более надежный способ проверки подлинности при входе в систему. И наконец, в устройстве предусмотрена поддержка Microsoft AutoPilot (установочные образы бизнес-приложений). Что еще нужно системному администратору для счастья?

Максимальная производительность
Благодаря новому процессору Intel® QuadCore™ восьмого поколения производительность работы увеличивается на 35 % по сравнению с процессорами предыдущего поколения. Быстродействие памяти также повышено благодаря технологии LPDDDR3. Укомплектовав ноутбук Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6th Gen) модулем LTE-A (опционально), который позволяет подключать устройства к Интернету в любой точке мира, вы сможете эффективно работать везде, куда вы ни отправились по служебным делам. При наличии ИК-камеры активируется технология Glance, которая обеспечивает комплексное распознавание лица, радужной оболочки глаза и движения взгляда. В результате вы можете взаимодействовать с устройством более удобным и интуитивно понятным способом: курсор фокусируется автоматически, а окна можно перемещать простым движением глаз!

Восхищайте себя и других
На выбор доступна модель с экраном стандарта FHD или вариант с WQHD-дисплеем Dolby Vision™ с расширенным динамическим диапазоном (High Dynamic Range — HDR), яркостью 500 нит и идеальной цветопередачей. Новые ноутбуки X1 — первые ПК с поддержкой технологии Dolby Vision — обеспечивают повышенную яркость, расширенный контраст, удивительно точную цветопередачу и максимальную детализацию. Каков бы ни был Ваш выбор, Вы получите яркий и качественный дисплей в корпусе с узкими рамками. Одно из главных преимуществ этих моделей — максимальное время автономной работы!От 0 до 80 % за 60 минут
Аккумулятор ноутбука Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6th Gen) обеспечивает работу в автономном режиме до 15,5 часа. Функция быстрой зарядки позволяет зарядить разряженный аккумулятор на 80 % всего за час. Таким образом, всего за час обеденного перерыва или ожидания в аэропорту можно с легкостью зарядить аккумулятор, чтобы получить еще 12 часов бесперебойной работы. Что еще требуется любителю путешествий? Когда вы работаете за столом, ваше устройство надежно и уверенно занимает свое место на новой док-станции благодаря боковому механическому креплению. Удобные направляющие обеспечивают идеальную стабильность при установке любого устройства ThinkPad на док-станцию.

Мудрец говорит, только когда ему есть что сказать
Голосовой помощник Cortana Premium позволяет отдавать команды ноутбуку Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6th Gen) с расстояния 4 метра. Встроенные всенаправленные микрофоны дальнего радиуса действия обеспечивают максимально эффективное голосовое управление. Чтобы вывести устройство из спящего режима, достаточно короткой фразы. Быстрый и удобный поиск файлов и событий календаря. Можно перевести устройство в режим ожидания Modern Standby, чтобы увеличить время работы аккумулятора. Говорите — и одновременно с этим повышайте производительность.

Будьте готовы к настоящему шоку
Ноутбук Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6th Gen) оснащен разъемом Intel Thunderbolt™ 3, который поддерживает высокоскоростные технологии Thunderbolt для портов USB-C (до 40 Гбит/с). Соедините кабелем порт USB-C и устройство с поддержкой технологии Thunderbolt 3, чтобы повысить пропускную способность порта любого другого типа (для портов передачи данных она повышается в четыре раза, для видеоразъемов — вдвое) и обеспечить подачу питания. Таким образом, вам будут доступны технологии Thunderbolt, USB-C и DisplayPort — и все на одном устройстве.
Создан, чтобы работать долго. Очень долго.
Мы протестировали ноутбук Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6th Gen), как и все устройства ThinkPad, на соответствие требованиям двенадцати военных стандартов, а также выполнили более 200 проверок качества его функционирования в экстремальных условиях. Это устройство не подведет ни при каких обстоятельствах. Оно будет надежно работать среди арктических снегов и пыльных бурь, в невесомости и под проливным дождем. Кроме того, усиленный корпус из четырехслойного углеродного волокна с каркасом из магниевого сплава отличается непревзойденной прочностью и долговечностью.

Защита конфиденциальности в одно касание
ThinkShutter — крышка-слайдер — позволяет больше не беспокоиться о том, что за вами кто-то может наблюдать, или о том, что вы случайно включите веб-камеру. Она гарантирует конфиденциальность и безопасность пользователя в то время, когда фронтальная камера не используется. Эта удобная в эксплуатации крышка обеспечивает надежную защиту.

Щелк!
Новый ноутбук Lenovo ThinkPad X1 Carbon (6th Gen) идеально подходит для установки на ThinkPad Pro Dock — инновационную док-станцию, которая подходит для любых моделей ThinkPad линейки 2018 года. Новая док-станция USB-C с механическим креплением оснащена двумя штекерами Type-C, которые идеально выравнивают установленное устройство автоматически. Установленное на док-станцию устройство ThinkPad можно слегка наклонять для удобства, и оно останется надежно закрепленным на своем месте.Самое главное — никаких протечек чернил!
Вы сможете быстро и удобно входить в систему с помощью функции распознавания отпечатка пальца или лица, если на устройстве установлена ИК-камера и Windows Hello. Кроме того, сканер отпечатков пальцев предотвращает хищение биометрических данных благодаря технологии защиты от спуфинга. Изображение отпечатка пальца сохраняется на микросхеме, поэтому для проверки подлинности при входе в систему не требуется отправка такого изображения. Данные надежно защищены благодаря дискретному доверенному платформенному модулю (dTPM), который обеспечивает шифрование информации. И если даже этого недостаточно, чтобы заставить системных администраторов влюбиться в новый ноутбук автоматически, то функции проверки подлинности FIDO точно приведут их в полный восторг.
Она обеспечивает усиленную аутентификацию и гарантирует безопасность доступа на трех уровнях. FIDO использует онлайновые учетные данные при проверке подлинности во время входа на такие веб-сайты, как Facebook или Google, или совершения платежей через PayPal, Visa и т. д. Это глобальное решение повышает безопасность веб-служб, помогает сократить затраты компаний, упрощает работу пользователей и защищает их от опасностей сети.
20KG004JMH 5 0
Задать вопрос

captcha
Bверх