Dovanos moterims – misija įmanoma

Foto: Shutterstock.com

Ar jau dovanos Kalėdoms paruoštos? Dovanos Kalėdoms turi būti supirktos kuo anksčiau, o jeigu jūs vis dar svarstote apie jų pirkimą – dabar tai pradėti dar nėra vėlu!

Tiesa, dovanos Kalėdoms ne visada yra randamos taip paprastai – raudonos Šventinės kojinės bei šalikas tikrai nėra pats geriausias pasirinkimas, ypač jeigu ieškote brangesnės dovanos.

Šiuolaikiniame pasaulyje vaizduotės pagalba dovanas rinkti yra daug lengviau, kadangi prekių įvairovė išties stulbina.

Taigi, einame prie reikalo. Šįkart norime padėti vyrams klausimu:

Kaip išrinkti tobulą dovaną žmonai ar draugei?

Užtikrintos dovanos moterims

Pripažinkite, savo moteriai ieškote tos tobulos dovanos ir nenorite padovanoti kažko „šiaip sau“, tiesa?
Atrinkome keletą produktų, kurie bus užtikrintos dovanos Kalėdoms, gimtadieniui, Valentino proga ir kitomis progomis. Taigi, pradėkime:

Moteriški kvepalai

Nuotrauka: 1a.lt

Netyčia gatvėje vyrai pamatę simpatišką moterį ir užuodę jos kvepalus, ją tikrai atsimins, kai tik kur nors vėl užuos tą patį kvapą. Tai parodo, kokią svarbią poziciją žmogaus kasdienybėje užima kvepalai ir patikėkite – moterys tai puikiai žino.

Dabar pats svarbiausias klausimas: kaip išrinkti moteriškus kvepalus?

Visų pirma, reikia atsiminti, kad jeigu kvapas patinka jums, tai nereiškia, kad jis patiks ir jūsų žmonai ar draugei. Pabandykite pasidomėti, sužinoti, kokius kvepalus ji mėgsta.

Sekantis dalykas yra jūsų biudžetas. Jeigu ruošiatės pirkti kvepalus ir juos pirksite mylimam žmogui – reikėtų pasistengti skirti kiek didesnį biudžeta. Kuo brangesni kvepalai – tuo aukštesnė jų kokybė.

Prastos kokybės kvepalai nėra ilgalaikiai – pigiausi kvepalai gali kvapo neišlaikyti net 3 valandų. Tuo tarpu brangūs kvepalai kvepės visą parą.

Jeigu nežinote, kaip atskirti kvepalų kokybę, pasidalinsime su jumis trumpu gidu apie kvepalų rūšis.

Eau de cologne – patys pigiausi kvepalai, kitaip vadinamas „Odekolonas“. Šios rūšies kvepalai laikosi apie 2 valandas, o kvapai dažnai yra aštrūs.

Eau de toilette – visiems žinomas kaip „tualetinis vanduo“. Ši rūšis yra viena iš pigiausių, bet ir populiariausių.
Tačiau kvepalai visvien nepasižymi žavinga kokybe – kvapas išsilaiko apie 4 valandas.

Eau de parfum – kiek brangesni kvepalai, žinomi kaip „kvapusis vanduo“. Jų sudėtyje yra gerokai didesnė aliejukų koncentracija, todėl kvepalai turi natūralesnį kvapą ir išsilaiko apie 6 valandas.

The perfume – pati brangiausia kvepalų rūšis. Išrinkę tokius kvepalus savo mylimajai tikrai neprašausite – aukščiausia kokybė ir natūraliausi kvapai, kurie gali išsilaikyti net apie parą.

Kosmetika

Nuotrauka: 1a.lt

Daugelis moterų naudoja kosmetiką ir joms tai gali būti puiki dovana. O jeigu tokią dovaną perka vyrai? Taip, tai gali būti problema. Gi ne kiekvienas vyras žino, kokią kosmetiką mėgsta jo žmona arba draugė. Ką daryti tokiu atveju?

Turbūt pats geriausias dovanos Kalėdoms ar kitai progai sprendimas vyrams – kosmetikos komplektai. Moterys vyrams nepasakoja kai reikia lūpdažių, balzamų ar akių pieštukų, todėl kosmetikos komplektas yra labai universali, bet naudinga išeitis.

Kosmetikos komplektų kainos gali svyruoti nuo vos 4-5 iki 30-40 eurų. Turint omeny, kad kai kurie lūpdažiai gali kainuoti apie 40 eurų, reikėtų rinktis kiek brangesnį kosmetikos komplektą, nes kainoje visada atsisipindi kokybė.

Plaukų priežiūros prekės

Ar žinote, kaip atrodo poros dušo kabina? – 10 skirtingų kūno ir plaukų priežiūros priemonių ir tik viena iš jų yra vyro.

Plaukų priežiūros priemonės galbūt nėra labai populiari dovana, kurią pirktų vyrai, bet tai vienas geriausių pasirinkimų, kai moteris dovaną gauna iš moters.

Tiek internetinėse, tiek įprastose parduotuvėse rasite gausybę šampūnų, kondicionierių, serumų bei kitų priežiūros prekių rūšių. Dar galima rasti ir plaukų priežiūros komplektus, kurie yra gaminami būtent dovanojimui – kuri moteris sau pirks gražiai supakuotą plaukų priežiūros komplektą?

Išmanioji įranga

Nuotrauka: Pixabay.com

Šiek tiek nukrypstant nuo grožio prekių – išmaniosios technologijos. Jas šiais laikais mėgsta visi, todėl jomis nudžiuginti lengva tiek jauną, tiek seną, tiek moterį, tiek vyrą.

Dabar išmanieji prietaisai jau yra užėmę labai didelę dalį įrangos. Kai „išmanioji banga“ dar tik pradėjo formuotis, pirmieji jos paliesti buvo mobilieji telefonai. Šiandien tai galima pastebėti visur – nuo rankinių laikrodžių iki televizorių.

Jeigu dovanos Kalėdoms skirtos moteriai, turbūt pats aktualiausias pasirinkimas būtų išmanusis telefonas – labai įvairi ir prieinama kaina, didelis pasirinkimas bei praktiškumas.

Vis dėlto, atsižvelgiant į poreikius, galima išsirinkti ir kitą prekę. Pavyzdžiui, sportuojančią moterį tikrai nudžiugintų išmanusis laikrodis.

Moteriški laikrodžiai

Nuotrauka: Pixabay.com

Na ir kaip gi nepaminėjus nuostabiųjų laikrodžių? Taip, mes ką tik kalbėjome apie išmaniuosius laikrodžius, tačiau dabar kalbame apie tikrus, laiko nepaliečiamus papuošalus.

Laikrodžių pasirinkimas visada buvo ir yra beprotiškai didelis. Viskas priklauso nuo jūsų biudžeto, todėl pirmiausia pasirinkite, kokią sumą galite išleisti laikrodžiui ir tik tada pradėkite paieškas.

Ne paslaptis, kad kainoje visada slypi ir kokybė. Taigi, nustatykite galimą biudžetą, išrinkite patį gražiausią laikrodį ir Kalėdų rytą labai maloniai nudžiuginsite savo mylimąją.

Dovana turi atspindėti santykius

Dovana turi atspindėti jūsų santykius su žmogumi – tai yra taisyklė, kurios reikėtų laikytis kiekvienam vyrui. Turbūt pastebėjote, kad visame straipsnyje apie moteris kalbama kaip apie žmonas, merginas ir drauges. Tačiau atsiminkite, kad nereikėtų persistengti.

Jeigu dovanos Kalėdoms ar gimtadieniui ieškote žmonai, tada kaina neturėtų būti pati svarbiausia, nes jums svarbiausia padaryti ją laiminga.

Kalbant apie kitokius santykius – jeigu dovaną perkate merginai, su kuria bendraujate dar tik kelias savaites, tada tikrai nevertėtų pirkti labai brangios dovanos Kalėdoms, gimtadieniui, Valentino dienai ar bet kokiai kitai progai. Draugė gali būti dar nepasiruošusi rimtiems santykiams, o jūs jai norom nenorom įbruksite mintį apie tai, jeigu padovanosite kažką labai brangaus.

Taigi, linkime jums sėkmės ir jaukių švenčių!

06.12.2017
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru