„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Įmontuojama buitinė technika

Šios savaitės pasiūlymai

Įmontuojama technika

Jei Jūs ieškote įmontuojamos buitinės technikos, žiūrėkite 1a.lt pasiūlymus. 1a.lt internetinėje parduotuvėje galite rasti kokybiškų prekių ženklų, tokių kaip Electrolux, AEG, Bosch ir kitų gamintojų įvairių rūšių įmontuojamos virtuvinės buitinės technikos ir skalbimo mašinų bei kitų prietaisų. Iš siūlomo prekių asortimento tikrai išsirinksite tinkamiausią.
• Paviršiai
Jei Jums reikalingas virtuvinis paviršius, ieškokite tarp 1a.lt pasiūlymų. Čia kiekvienas pirkėjas gali rasti savo namų virtuvei tinkantį paviršių pagal dydį, rūšį ir funkcijas bei pritaikyti jį prie bendro virtuvės interjero. Yra tokių rūšių paviršiai: 
• elektriniai paviršiai; 
• dujiniai paviršiai; 
• indukciniai paviršiai; 
• kombinuoti paviršiai. 
Priklausomai nuo pageidaujamų paviršiaus funkcijų ir jo dydžio, pasirinkite sau tinkamą: elektriniai paviršiai su mechaniniu arba jutikliniu valdymu, dujiniai paviršiai, pagaminti iš nerūdijančio plieno, grūdinto stiklo, stiklo keramikos ir kitų medžiagų. Indukcinius paviršius galite pasirinkti pagal gamintoją: Electrolux, AEG, Whirlpool ir kitų gamintojų paviršiai. Kombinuoti paviršiai yra tokių tipų: elektrinis/indukcinis, dujinis/elektrinis, dujinis/indukcinis.
• Įmontuojama virtuvės technika
Jei darote remontą virtuvėje ar planuojate pakeisti turimus prietaisus į įmontuojamą techniką, visą Jums būtiną techniką rasite internetinėje parduotuvėje 1a.lt. Pažiūrėkite daugiau nei 200 pasiūlymų ir suraskite tinkamiausią savo virtuvei pagal dydį ir dizainą.
• AEG, Zanussi, Bosch ir kitų markių orkaitės su elektroniniu, jutikliniu ir kitu valdymu.
• Mikrobangų krosnelės
Įvairaus galingumo ir tūrio, tinka ir mažai, ir didelei virtuvei. Atsižvelgdami į tai, kam naudosite mikrobangų krosnelę, pasirinkite tokią, kurį atliks šias funkcijas.
• Šaldytuvai su šaldymo kameromis apačioje ir viršuje.
Šaldytuvai nuo mažiausio 81,5 cm dydžio iki didelių matmenų šaldytuvų (177 cm ...). 
• Platus indaplovių asortimentas 
Mažos indaplovės ir didelės talpos indaplovės didelei šeimai. Naudodami indaplovę sutaupote pinigus už komunalines paslaugas. Ji yra ergonominė, be to, parduotuvėje siūlomos tik aukštos energijos sąnaudų klasės indaplovės. 
• Gartraukiai.  
Siūlomi keturių rūšių gartraukiai – teleskopiniai, pakabinami, įmontuojami, ištraukiami. Priklausomai nuo montavimo būdo pasirinkite labiausiai Jums tinkantį variantą.
1a.lt siūlo tik aukštos energijos sąnaudų klasės (А, А +, А + +, A + + +) indaploves, šaldytuvus, skalbimo mašinas ir orkaites.
• Įmontuojamos skalbimo mašinos
Čia Jūs rasite daugiafunkces skalbimo mašinas, turinčias net 20 skalbimo režimų, su Aqua Control, Sensor Logic vandens kontrolės funkcijomis, skalbimo sistema Eco Valve ir kitomis specialiomis funkcijomis, kurios aprašytos kiekvienos prekės techninėje specifikacijoje. Pasauliniai prekės ženklai - Electrolux Whirlpool, Zanussi ir kt. – pristato įmontuojamas skalbimo mašinas konkurencingomis kainomis internetinėje parduotuvėje 1a.lt. 
Geriausi pirkiniai su 1a.lt!