Internetinė parduotuvė

Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt!

• 100 % duomenų saugumas apsiperkant - internetinė parduotuvė 1a.lt naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugant duomenis nuo perėmimo ar sukčiavimo.

• Sparčiai auganti Baltijos šalių elektroninės komercijos bendrovė bei svarbi stambių gamintojų partnerė - 1A yra viena didžiausių Baltijos šalių interneto parduotuvių, turinti daugiau nei 16 metų patirtį. Aukštų rezultatų dėka parduotuvės pasiekimus įvertino žinomiausi pasaulio gamintojai: Intel, Asus, Microsoft, MSI ir DELL. 1A yra oficialus Apple partneris ir L’oreal Paris, Maybelline bei Max Factor atstovas Baltijos šalyse, internete.

Mes džiaugiamės ir didžiuojamės teigiamais atsiliepimais apie mūsų aptarnavimą: dėl laiku gauto kokybiško pirkinio, dėl greito pristatymo ar pinigų grąžinimo ir t.t. Mūsų veiklos pagrindinis principas – patenkintas klientas, nes tik patenkintas klientas norės vėl apsipirkti internetinėje parduotuvėje 1a.lt. Mūsų tikslas – geras aptarnavimas ir gausus prekių pasirinkimas tik geromis kainomis!

Internetinėje parduotuvėje 1a.lt prieinamos skirtingos prekės: Kompiuterinė technika, Kompiuterių komponentai, Biuro technika, Mobilieji telefonai ir jų priedai, Apple produktai, Foto, video bei optinė technika. Per pastarąjį dešimtmetį mes pardavėme prekių tūkstančiams klientų, todėl puikiai suprantame, ką renkasi mūsų nuolatiniai pirkėjai, kokios prekės yra populiarios!

Kitas internetinės parduotuvės 1a.lt blokas, tai Televizoriai, Audio ir Video technika namams, namų kinui, vaizdo įrašymui.

Internetinėje parduotuvėje 1a.lt siūlome peržiūrėti ir išsirinkti vieną iš populiarių prekių grupių – Smulkios buitinės ir Stambios buitinės, taip pat Įmontuojamos butinės technikos. Mūsų klientai žino, kad internetinėje parduotuvėje 1a.lt techniką įsigyti galima palankiomis sąlygomis, todėl siūlome kiekvienam peržiūrėti mūsų pasiūlymus!

Internetinėje parduotuvėje 1a.lt yra daug tokių prekių, kurių nerasite niekur kitur. Peržiūrėkite ir išsirinkite dovanas, kurias galima rasti skiltyje Kvepalai ir kosmetika, Grožis ir sveikata, Žaidimų zona, Prekės vaikams ar Prekės sportui! Skiltyje Namams, sodui ir remontui rasite prekes patogesniam gyvenimui, o skiltyje Auto-moto prekės galbūt rasite kažką savo automobiliui ar motociklui.

Skiltyje Turizmo prekės išsirinkite viską, kas būtina iškyloms, stovyklavimui, poilsiui ir kitoms pramogoms. Gyvenimas yra gražus, mėgaukimės juo, nudžiuginkime save!

Informacija apie internetinę parduotuvę 1a.lt

Internetinė parduotuvė 1a.lt pagal apyvartą yra viena didžiausių internetinių parduotuvių Lietuvoje, kuri dirba nuo 2008 m, aprūpindama savo pirkėjus puikiais pasiūlymais bei aukščiausios kokybės klientų aptarnavimu.

1A 2002 metais pradėjo veiklą Latvijoje – 1a.lv, nuo 2010 metų – Estijoje – 1a.ee. Dirbame visose Baltijos šalyse!