„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Sportas ir fitnesas

Šios savaitės pasiūlymai


Turizmas – vienas labiausiai plačiausiai paplitusių sektorių.

Nesunku pastebėti, jog šis sektorius tikrai negalėtų egzistuoti be daugelio įvairių prekių. O kokios turizmo prekės yra populiariausios? 
• Nors daugumai žmonių dviračiai yra tiesiog kasdienė susisiekimo priemonė, reikia pastebėti, jog ji drąsiai gali būti vadinama ir turizmo preke, juk dažnas turistas savo kelionių be šios transporto priemonės tiesiog neįsivaizduoja. Belieka tik konstatuoti, jog šiandien yra gaminami maždaug keliolikos skirtingų rūšių dviračiai, todėl, kiekvienas turistas, norėdamas, kad šios turizmo prekės geriausiai atitiktų savo paskirtį, turėtų atsižvelgti į kelionės tikslą. Pavyzdžiui, jei ruošiatės važiuoti į kalus, derėtų rinktis kalnų dviratį.
• Ne ką mažiau populiarios turizmo prekės yra ir riedučiai. Tiesa, pastarieji, kaip ir dviračiai, gali būti ir kuo puikiausia kasdienė susisiekimo priemonė, tačiau, ko gero, niekas negalės paneigti, kad turistinė išvyka, kurios metu bent šiek tiek laiko bus keliaujama riedučiais, bus gerokai smagesnė ir įsimintinesnė.
• Pats metas susipažinti ir dar su viena, ne ką mažiau populiaria turizmo prekių grupe. Tai – palapinės. Reikia pastebėti, jog turistinės kelionės, kuomet yra nakvojama ne prabangaus viešbučio kambaryje ar mažiau prašmatniuose svečių namuose, o tiesiog palapinėje, sudaro maždaug 15 – 20 procentų visų kelionių. Kaip matyti, tai yra iš tiesų nemažas skaičius, o kiekvienos tokio kelionės metu neapsieinama be pagrindinio atributo - palapinės.
• Ar išdrįstumėte į turistinę kelionę išsiruošti be laikrodžio? Vargu, atsirastų tokių drąsuolių, juk žinoti tikslų laiką kelionės metu yra netgi svarbiau nei turėti iš anksto paruoštą maršrutą. Būtent todėl nesunku suprasti, kodėl laikrodžiai turizmui taip pat yra populiari turizmo prekė. Tiesa, šie laikrodžiai nors ir nežymiai, tačiau skiriasi nuo įprastų, mums visiems gerai žinomų laikrodžių. Laikrodžiai, kurie yra skirti turizmui, turi daugiau privalumų, kurie puikiai tarnauja kelionės metu.
• Kaip matyti, populiariausios turizmo prekės yra šios: dviračiai, riedučiai, palapinės bei laikrodžiai turizmui. Na, o pabaigai belieka tik pastebėti, jog jei norite, kad bet kuri iš šių turizmo prekių puikiai tarnautų, verta rinktis aukštos kokybė prekę iš specializuotos turizmo produktų parduotuvės 1a.lt.