„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Santechnika ir šildymas

Šios savaitės pasiūlymai


Santechnika – būtina kasdieninės buities dalis

Savo namuose visi naudojame įvairią santechnikos įrangą. Nuo paprastų vandens čiaupų iki įvairiausių šildymo katilų. Be šių įrenginių gyventi pilnavertišką gyvenimą būtų be galo sudėtinga. Taip pat galima paminėti, jog nieko nėra amžino, todėl, dažnai tenka remontuoti įvairią santechniką. Pavyzdžiui, namuose pradeda iš čiaupo lašėti vanduo, vonioje nebeatlaiko sandarumo priemonės, ko pasekoje, tenka viską iš naujo užsandarinti. 
Santechnikos skiltis nėra vien tik apie remontą ir trūkumų šalinimą. Taip pat yra įvairių prekių, kurios suteiks daugiau komforto Jūsų kasdienybėje. Pavyzdžiui: 
• Ventiliatoriai; 
• Rankšluosčių džiovintuvai; 
• Oro drėkintuvai; 
• Šildymo ventiliatoriai; 
• Vonios kambario kilimėliai; 
• Dantų šepetėlių laikikliai bei kitos panašios smulkmenos.
Šiuo metu, įvairių oro valytuvų, šildytuvų įrenginiai yra stipriai išpopuliarėję. Pavyzdžiui, šildymo ventiliatoriai yra labai pigus ir patogus būdas apšildyti nedidelę patalpą, todėl jie gali būti naudojami visur, kur tik yra elektros lizdas. Tokios prekės dažnai perkamos studentų ir įvairių žmonių, kurie visada dirba patalpoje.
Santechnika ir šildymas – labai plati sritis
Kalbant apie santechniką, tas žodis labiausiai asocijuojasi su vandens čiaupais, vonios įranga bei kanalizacijos sistemomis. Pagrinde, šią sritį ir aprėpia šie dalykai. Tačiau, šiuos dalykus visada tenka išskaidyti į dar smulkesnes sritis, kadangi vonios įranga nėra vien tik, pavyzdžiui, vonia. Tai yra ir čiaupai ir dušo kabinos, praustuvai, unitazai, veidrodžiai ir ventiliatoriai – viskas, kas yra vonioje. Santechnika yra ir visa tai, kas reikalinga pirčiai – krosnys, saunos, valdymo blokai ir panašiai.
Dar vienas itin svarbus dalykas visuose namuose – šildymas. Namuose visada turi būti tvarkinga ir funkcionuojanti šildymo sistema. Pats svarbiausias dalykas, šiuo atveju, yra geras ir tinkamas šildymo katilas. Galite pasirinkti tarp kieto kuro ir granulinių šildymo katilų. Reikia atsižvelgti ir į šildomo ploto dydį. Jeigu namas didelis, tokiu atveju, silpnas kuro katilas bus nepajėgus pakankamai ir greitai apšildyti Jūsų namų. Po šildymo katilų seka ir radiatoriai bei sandarumas. Į viską reikia atsižvelgti apgalvotai. Galų gale, visas reikiamas prekes rasite internetinėje parduotuvėje 1a.lt.