„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

Kvepalai ir kosmetika

Šios savaitės pasiūlymai


KVEPALAI IR KOSMETIKA |1a.lt

Internetinė parduotuvė 1a.lt siūlo ne tik tradicinę buitinę techniką ir elektroniką - mūsų asortimente yra vyriška ir moteriška parfumerija, o taip pat veido ir kūno priežiūros kosmetika. 
• MOTERIŠKI KVEPALAI 
Šitame skyriuje yra pateikti šimtai moteriškų aromatų, kuriuos galima įsigyti įvairaus dydžio įpakavimuose. Moteriškų kvepalų skyriuje galima rasti aromatus įvairiam metų laikui - lengvi ir gaivūs pavasariui, vasariški kvapai prisotinti gamtos natomis, šilti ir aromatingi kvapai rudeniui ir žiemai. Čia pat galima išsirinkti ir originalius dovanų rinkinius - kvepalai ir dušo želė, kūno losjonai ir kvapius muilus.
Kvepalus galima parinkti priklausomai nuo atvejo ir tikslo. Vieni aromatai bus labiau tinkantys kasdieniniam naudojimui - kiti vakarėliams, sportui arba klasikinėms šventėms. 
• MOTERIŠKOS KŪNO PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS 
Kad oda būtų ne tik žavingai kvapni, bet ir sveika, rekomenduojama naudoti kosmetines odos priežiūros priemones. Ar Jūs žinote, kad naudodami įvairias odos priežiūros priemones, oda taps elastinga ir patempta, lengva matinė ir spindinti? Taip pat šiame skyriuje galima įsigyti dirbtinio odos įdegio kosmetinių priemonių . 
• VYRIŠKI KVEPALAI 
Jeigu Jūs norite išsirinkti vyriškus kvepalus - Jūs tai geriausiai galėsite padaryti filtro pagalba, kursi atrinks aromatus pagal kainą, talpą, skonį, panaudojimą, amžių ir aromatų grupę. Svarbu, kad taip pat yra nurodoma ir kvepalų koncentracija, kuri parodo jų stiprumą ir kaip ilgai išlieka aromatas. 
• VYRIŠKOS KŪNO PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS 
Vyrams, kaip ir moterims, kuriamos kosmetinės odos priemonės linijos - valymo, drėkinimo ir maitinimo priemonės. Rinkdamiesi ir naudodami Jūsų odos tipui tinkančias priemones, Jūsų oda taps švari, elastinga ir aromatinga. Taip pat šiame skyriuje galima įsigyti purškiamuosius, kreminius ar sausus dezodorantus. Kosmetinės kūno priežiūros vyrams skyriuje taip pat yra filtras, kurio pagalba galima išsirinkti prekes pagal prekinį ženklą, kainą ir amžiaus bruožus. 
Jeigu Jūs ieškote dovanos, apsvarstykite apie dovanų rinkinį, į kurį įeina ir dušo želė, ir losjonas po skutimosi, ir veidui tinkantis kremas. Specialiame skyriuje galima išsirinkti ir moteriškus dovanų rinkinius, į kuriuos įeina kvepalai, dušo želė, kremai ir kitokie kvapnieji produktai.
Paskubėkite susipažinti su kvepalų ir kūno priežiūros priemonių asortimentu interneto parduotuvėje 1a.lt - Padovanokite sau džiaugsmą ir energiją!