Samsung Galaxy S5 apžvalga

Foto: Pexels.com

Galaxy S serija – aukščiausios klasės Samsung flagmanai. Šie telefonai visada gali pasigirti kažkuo, ko neturi niekas kitas – tai gali būti unikali, nauja funkcija arba dar niekur neregėtas procesorius, ekranas. Trumpai tariant, Samsung nustebins jus su lig kiekvienu nauju flagmano išleidimu.

Šįkart norime papasakoti jums apie Samsung Galaxy S5. Taip, tai tikrai nėra pats naujausias modelis, tačiau galia, baterija bei kamera šis telefonas aplenks daugelį naujausių modelių.

Samsung Galaxy S5 – vertas jūsų dėmesio

Tad kaip gi senesnis modelis gali būti geresnis už naujausius to paties gamintojo telefonus? Na, jeigu lyginsime, pavyzdžiui, Samsung Galaxy S5 su Galaxy S8 – pastarasis modelis čia laimės. Tačiau už kainą, kurią sumokėtumėte pirkdami, tarkime, Galaxy A5, galite įsigyti Galaxy S serijos telefoną, kuris yra netgi galingesnis už Galaxy A5 – tai yra Samsung Galaxy S5.

Peržvelgėme ką unikalaus šis modelis gali pasiūlyti:

* Procesorius – 4 branduolių Qualcomm Snapdragon 801 ir 2GB RAM atminties leidžia sklandžiai naudotis visomis programomis bei atlikti visus svarbiausius darbus net ir vienu metu.

Foto: Shutterstock.com

* Baterija – nors Samsung Galaxy S5 baterija nėra pati didžiausia (2800 mAh talpos), tačiau ji tikrai tarnauja daug geriau nei ankstesnieji Galaxy S serijos flagmanai. Viena labiausiai vertinamų funkcijų yra ypatingas energijos taupymo režimas (Ultra Power Saving mode). Jeigu jūs laukiate labai svarbaus skambučio arba žinote, kad jums būtinai reikės paskambinti, tačiau artimiausiu metu negalite pasikrauti telefono, ši funkcija išjungs viską, kas gali eikvoti brangią energiją. Jeigu jums liko apie 35% baterijos, tai su ypatingu energijos taupymo režimu telefonas galės budėti dar bent 12 valandų.
* Pulso dažnio jutiklis – itin retai telefonuose sutinkama funkcija. Pirma mintis gali kilti, kad tai yra visiškai nereikalinga ypatybė. Vis dėlto, šis jutiklis pulso dažnį nustato vos per kelias sekundes ir tai padaro be galo tiksliai – tobula pagalba daug judantiems bei besirūpinantiems savo sveikata.
* Nuostabi kamera – 16 megapikselių, ULTRA HD raiška įrašomi video įrašai, vaizdo stabilizavimo sistema bei fokusavimas akimirksniu. Rinkoje nėra daug telefonų, kurie galėtų varžytis su šiomis funkcijomis net ir šiandien. Turint omeny, kad Samsung Galaxy S5 kaina prilygsta vidutinės ar net žemesnės klasės telefonams – tai tikrai verčia susimąstyti.

Foto: 1a.lt

* IP67 – tai yra atsparumas dulkėms ir vandeniui. IP67 yra sertifikatas, kuris užtikrina, kad telefonas atitinka tarptautinius reikalavimus išbandant jo atsparumą vandeniui bei dulkėms.

Šie 5 punktai yra vienos greičiausiai pastebimų ir dėmesio vertų funkcijų. Telefonas džiugina standartiniu bei niekada nenuviliančiu dizainu bei puikia surinkimo kokybe – paėmus telefoną į ranką tikrai jaučiasi, kad laikote tvirtą ir „tikrą“ daiktą.

Samsung Galaxy S5 trūkumai

Kadangi modelis nėra pats naujausias, ne visos inovacijos jam buvo pritaikytos. Nors telefono kokybė pagirtina, pastebėjome porą niuansų, kurie retai sutinkami naujuose modeliuose:
* Plastikas – mes jau esame įpratę matyti ne tik flagmanus, tačiau ir vidurinės klasės telefonus su aliuminiais bei metaliniais korpusais. Deja, Samsung Galaxy S5 yra paskutinis telefonas šioje serijoje, kurio korpusas yra vis dar plastikinis. Tai gali būti vienas iš dalykų, dėl kurio Samsung Galaxy S5 kaina tokia patraukli.
* USB dangtelis – vieniems šis dalykas bus nė motais, o kitiems jis gali trukdyti. Kadangi telefonas yra atsparus vandeniui ir dulkėms, USB lizdas yra apsaugotas dangteliu. Šiais laikais telefoną krauti tenka dažnai, todėl teks priprasti prie USB dangtelio.

Foto: Pixabay.com

Tai ne tobulas išmanusis telefonas, tačiau neabejotinai vienas iš geriausių. Jeigu ieškote nebrangaus flagmano, kuris jus džiugintų galia, kokybe ir unikaliomis funkcijomis – esame garantuoti, kad Samsung Galaxy S5 kaina bei ypatybės tikrai pateisins visus jūsų lūkesčius.

14.02.2018
Autors: mobilukss

Pievienot komentāru