Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Kiekis pakuotėje, l
Skirta apdailos darbams
Visiškai išdžiūsta po, h
Rodoma: 1 - 48 iš 1730
Rūšiuoti pagal:
Sienų dažai Pentacolor Silver Shield, balta sp., 10 l
49,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,99 €
68,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 68,90 €
10.0 l / 1 vnt.
6,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Sienų dažai Pentacolor Silver Shield, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emulsiniai dažai Okko, balta sp., 10 l
14,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,90 €
17,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,90 €
17,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emulsiniai dažai Okko, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor Beton, pilka sp., 0.9 l
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
16,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,50 €
16,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor Beton, pilka sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 7 - 9 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai dažai Pentacolor Ultra 7, balta sp., 10 l
37,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 37,50 €
45,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,50 €
10.0 l / 1 vnt.
4,55 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai dažai Pentacolor Ultra 7, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Pentacolor Silver Shield, balta sp., 3 l
22,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,99 €
37,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 37,50 €
3.0 l / 1 vnt.
12,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Sienų dažai Pentacolor Silver Shield, balta sp., 3 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, antracito sp., 5 l
38,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,90 €
46,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 46,90 €
5.0 l / 1 vnt.
9,38 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, antracito sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Antracito sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, antracito sp., 10 l
55,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,99 €
64,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,90 €
10.0 l / 1 vnt.
6,49 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, antracito sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Antracito sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, geltona sp., 10 l
57,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,99 €
66,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,90 €
10.0 l / 1 vnt.
6,69 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, geltona sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Geltona sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, matinė juoda sp., 0.4 l
6,69 € / vnt.
6,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, matinė juoda sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Paprastieji
  • Dažų spalva: Matinė juoda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Visiškai išdžiūsta po: 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, antracito sp., 0.4 l
6,69 € / vnt.
6,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, antracito sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Paprastieji
  • Dažų spalva: Antracito sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Visiškai išdžiūsta po: 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Pentacolor PentaPro Ceiling 3, balta sp., 10 l
74,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 74,99 €
93,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 93,90 €
10.0 l / 1 vnt.
9,39 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai Pentacolor PentaPro Ceiling 3, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, tamsiai ruda sp.
8,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
0.7 kg / 1 vnt.
15,00 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, tamsiai ruda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, juoda sp.
8,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,59 €
12,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
0.7 kg / 1 vnt.
18,43 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, juoda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, blizgi juoda sp., 0.4 l
9,79 € / vnt.
9,79 € / 1 vnt.
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, blizgi juoda sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Paprastieji
  • Dažų spalva: Blizgi juoda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Visiškai išdžiūsta po: 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntiniai dažai Pentacolor Ultra Primer, balta sp., 10 l
49,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,79 €
59,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 54,99 €
10.0 l / 1 vnt.
6,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntiniai dažai Pentacolor Ultra Primer, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 12 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Radiatorių dažai, universalūs Pentacolor Radiator, balta sp., 1 l
10,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,69 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
1.0 l / 1 vnt.
13,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Radiatorių dažai, universalūs Pentacolor Radiator, balta sp., 1 l
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Visiškai išdžiūsta po: 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, vyšnios sp., 5 l
38,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,89 €
46,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 46,90 €
5.0 l / 1 vnt.
9,38 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, vyšnios sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Raudona sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai dažai Pentacolor Glamour, balta sp., 10 l
49,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,99 €
89,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 89,99 €
10.0 l / 1 vnt.
9,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai dažai Pentacolor Glamour, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, antracito sp., 3 l
23,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,50 €
28,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,50 €
3.0 l / 1 vnt.
9,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, antracito sp., 3 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Antracito sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Pentacolor PentaPro Facade, balta sp., 5 l
35,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 35,90 €
43,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,50 €
5.0 l / 1 vnt.
8,70 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai Pentacolor PentaPro Facade, balta sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Pentacolor Silver Shield, balta sp., 5 l
31,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,95 €
50,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 50,90 €
5.0 l / 1 vnt.
10,18 € / 1 l
Turime sandėlyje
Sienų dažai Pentacolor Silver Shield, balta sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 2.7 l, antracito sp.
33,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,79 €
40,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 40,90 €
40,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 2.7 l, antracito sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, ruda sp., 1 l
7,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,79 €
9,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,79 €
1.0 l / 1 vnt.
9,79 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, ruda sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 3 kg, juoda sp.
22,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,50 €
33,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,50 €
3.0 kg / 1 vnt.
11,17 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 3 kg, juoda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Ultra Facade, balta sp., 5 l
36,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 36,50 €
43,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,90 €
5.0 l / 1 vnt.
8,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Ultra Facade, balta sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, kaštono sp.
8,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
0.7 kg / 1 vnt.
15,00 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 0.7 kg, kaštono sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, ruda (ral 8017) sp., 0.4 l
7,69 € / vnt.
7,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, ruda (ral 8017) sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Paprastieji
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Visiškai išdžiūsta po: 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, antracito sp.
14,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,90 €
17,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,90 €
17,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, antracito sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, aukso sp., 0.4 l
7,39 € / vnt.
7,39 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Aerozoliniai dažai Pentacolor Universal, paprastieji, aukso sp., 0.4 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.4
  • Aerozolinių dažų tipas: Paprastieji
  • Dažų spalva: Aukso sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Visiškai išdžiūsta po: 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų bazė Pentacolor Ultra 7, emulsiniai, matinis, 5 l
28,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,09 €
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
5.0 l / 1 vnt.
6,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažų bazė Pentacolor Ultra 7, emulsiniai, matinis, 5 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 5
  • Blizgumas: Matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor, raudonai ruda sp., 2.7 l
30,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,39 €
36,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,50 €
2.7 l / 1 vnt.
13,67 € / 1 l
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor, raudonai ruda sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, šokolado sp., 10 l
55,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,99 €
64,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,90 €
10.0 l / 1 vnt.
6,49 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, šokolado sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, žalia sp., 10 l
58,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,99 €
98,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 98,99 €
10.0 l / 1 vnt.
9,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, žalia sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Žalia sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, ruda sp., 10 l
55,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,99 €
67,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 67,90 €
10.0 l / 1 vnt.
6,79 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, ruda sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, pilka sp., 10 l
58,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,99 €
68,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 68,90 €
10.0 l / 1 vnt.
6,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, pilka sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Anti Rust Hammered, blizgus, 2.5 l, sidabro sp.
38,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 36,50 €
46,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,90 €
2.5 l / 1 vnt.
18,60 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Anti Rust Hammered, blizgus, 2.5 l, sidabro sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Sidabro sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor, pilka sp., 2.7 l
29,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,39 €
35,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,50 €
2.7 l / 1 vnt.
13,30 € / 1 l
Grindų dažai Pentacolor Pentafloor, pilka sp., 2.7 l
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Ultra Facade, balta sp., 10 l
66,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,95 €
76,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 76,99 €
10.0 l / 1 vnt.
7,70 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Ultra Facade, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 3 kg, tamsiai ruda sp.
22,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,50 €
27,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,50 €
3.0 kg / 1 vnt.
9,17 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Aquamel, matinis, 3 kg, tamsiai ruda sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, ruda sp., 5 l
40,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,90 €
48,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 46,90 €
5.0 l / 1 vnt.
9,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, ruda sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Alkydamel, blizgus, 0.9 kg, balta sp.
5,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
10,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Naujiena
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor Alkydamel, blizgus, 0.9 kg, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emulsiniai dažai Okko, balta sp., 5 l
7,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,99 €
10,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,90 €
10,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emulsiniai dažai Okko, balta sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Cokoliniai dažai Pentacolor Sokkel, balta sp., 3 l
20,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,90 €
25,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,50 €
3.0 l / 1 vnt.
8,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Cokoliniai dažai Pentacolor Sokkel, balta sp., 3 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, šokolado sp.
17,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,90 €
21,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,50 €
0.9 l / 1 vnt.
23,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, metalo konkstrukcijoms, apsaugant nuo korozijos Pentacolor Anti Rust, pusiau blizgus, 0.9 l, šokolado sp.
  • Dažų tipas: Specialios paskirties dažai
  • Emalio tipas: Antikorozinis
  • Dažų spalva: Ruda sp.
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, balta sp., 5 l
29,15 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,15 €
34,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,99 €
5.0 l / 1 vnt.
7,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, balta sp., 5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dispersiniai faktūriniai dažai Pentacolor Decor, balta sp., 10 l
42,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 42,19 €
62,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 62,99 €
10.0 l / 1 vnt.
6,30 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dispersiniai faktūriniai dažai Pentacolor Decor, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, antracito sp., 1 l
7,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,79 €
9,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,79 €
1.0 l / 1 vnt.
9,79 € / 1 l
Turime sandėlyje
Fasado dažai Pentacolor Villa Novus, antracito sp., 1 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Antracito sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 5 - 6 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor PF-115, blizgus, 2.8 kg, tamsiai pilka sp.
16,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,99 €
20,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,50 €
20,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Naujiena
Emaliniai dažai, universalūs Pentacolor PF-115, blizgus, 2.8 kg, tamsiai pilka sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis
  • Dažų spalva: Pilka sp.
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 3 ... 37
Rodoma: 1 - 48 iš 1730