Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Darbinė temperatūra, °C
Atsparus drėgmei
Atsparus pelėsiui
Pistoletinis
Skirta apdailos darbams
Atsparumas karščiui
Rodoma: 1 - 48 iš 1075
Rūšiuoti pagal:
Gruntas giluminis Briko, balta sp., 10 l
10,50 € / vnt.
10.0 l / 1 vnt.
1,05 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas giluminis Briko, balta sp., 10 l
  • Grunto tipas: Giluminis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Skystas hermetikas K2 Rubber, 0.4 ml
12,59 € / vnt.
Turime sandėlyje
TOP prekė
Skystas hermetikas K2 Rubber, 0.4 ml
  • Prekės tipas: Skystieji hermetikai
  • Tūris: 0.4 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko 1200 °C, 300 ml, juoda sp.
3,29 € / vnt.
0.3 l / 1 vnt.
10,97 € / 1 l
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko 1200 °C, 300 ml, juoda sp.
  • Tūris: 300 ml
  • Spalva: Juoda sp.
  • Darbinė temperatūra: 60 - 300 °C
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas giluminis Okko, balta sp., 5 l
3,99 € / vnt.
5.0 l / 1 vnt.
0,80 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas giluminis Okko, balta sp., 5 l
  • Grunto tipas: Giluminis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko, 300 ml, balta sp.
4,79 € / vnt.
4,79 € / 1 vnt.
Hermetikas Briko, 300 ml, balta sp.
  • Tūris: 300 ml
  • Spalva: Balta sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas medienos Pentacolor Villa Novus Primer, bespalvis, 3 l
40,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 40,50 €
48,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 48,90 €
3.0 l / 1 vnt.
16,30 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas medienos Pentacolor Villa Novus Primer, bespalvis, 3 l
  • Grunto tipas: Medienos
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko, 300 ml, skaidri sp.
5,59 € / vnt.
5,59 € / 1 vnt.
Hermetikas Briko, 300 ml, skaidri sp.
  • Tūris: 300 ml
  • Spalva: Skaidri sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas giluminis Okko, balta sp., 10 l
5,99 € / vnt.
10.0 l / 1 vnt.
0,60 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas giluminis Okko, balta sp., 10 l
  • Grunto tipas: Giluminis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas giluminis Briko, balta sp., 5 l
8,29 € / vnt.
5.0 l / 1 vnt.
1,66 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas giluminis Briko, balta sp., 5 l
  • Grunto tipas: Giluminis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Heat 300 °C, 300 ml, raudona sp.
6,79 € / vnt.
0.3 l / 1 vnt.
22,63 € / 1 l
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko Heat 300 °C, 300 ml, raudona sp.
  • Tūris: 300 ml
  • Spalva: Raudona sp.
  • Darbinė temperatūra: 60 - 300 °C
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Akrilinis hermetikas Briko Acry-Seal, 0.3 l, balta sp.
2,19 € / vnt.
2,19 € / 1 vnt.
Akrilinis hermetikas Briko Acry-Seal, 0.3 l, balta sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Akrilinis hermetikas Briko, 0.3 l, pilka sp.
2,19 € / vnt.
2,19 € / 1 vnt.
Akrilinis hermetikas Briko, 0.3 l, pilka sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas paprastasis statybinis Briko Contact Primer, rausva sp., 10 l
23,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,50 €
28,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,50 €
28,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gruntas paprastasis statybinis Briko Contact Primer, rausva sp., 10 l
  • Grunto tipas: Paprastasis statybinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Akrilinis glaistas įtrūkimams Briko, 0.3 l, balta sp.
4,29 € / vnt.
4,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Akrilinis glaistas įtrūkimams Briko, 0.3 l, balta sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Ne
  • Atsparus pelėsiui: Ne
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas giluminis Briko, balta sp., 1 l
3,29 € / vnt.
1.0 l / 1 vnt.
3,29 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas giluminis Briko, balta sp., 1 l
  • Grunto tipas: Giluminis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, balta sp.
5,19 € / vnt.
5,19 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, balta sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Ne
  • Atsparus pelėsiui: Ne
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Neutral Silicone, 300 ml, skaidri sp.
6,39 € / vnt.
6,39 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko Neutral Silicone, 300 ml, skaidri sp.
  • Tūris: 300 ml
  • Spalva: Skaidri sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai Technicqll, 24 ml
6,64 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 6,64 €
8,29 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 8,29 €
Turime sandėlyje
Klijai Technicqll, 24 ml
  • Prekės tipas: Klijai
  • Tūris: 24 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas giluminis Okko, balta sp., 1 l
2,19 € / vnt.
1.0 l / 1 vnt.
2,19 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas giluminis Okko, balta sp., 1 l
  • Grunto tipas: Giluminis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Roof & Facade, 0.29 l, ruda sp.
7,49 € / vnt.
7,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko Roof & Facade, 0.29 l, ruda sp.
  • Tūris: 0.29 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas giluminis Briko, balta sp., 1 l
1,29 € / vnt.
1.0 l / 1 vnt.
1,29 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas giluminis Briko, balta sp., 1 l
  • Grunto tipas: Giluminis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Roof And Facade, 0.29 l, pilka sp.
7,49 € / vnt.
7,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko Roof And Facade, 0.29 l, pilka sp.
  • Tūris: 0.29 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas Motip Premium
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,53 €
10,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,49 €
Turime sandėlyje
Gruntas Motip Premium
  • Prekės tipas: Gruntai
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas giluminis Ceresit CT17, gelsva sp., 10 l
15,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,19 €
15,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,99 €
15,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
TOP prekė
Gruntas giluminis Ceresit CT17, gelsva sp., 10 l
  • Grunto tipas: Giluminis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Neutral Silicone, 300 ml, balta sp.
6,39 € / vnt.
6,39 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko Neutral Silicone, 300 ml, balta sp.
  • Tūris: 300 ml
  • Spalva: Balta sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, juoda sp.
5,19 € / vnt.
5,19 € / 1 vnt.
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, juoda sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Ne
  • Atsparus pelėsiui: Ne
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Stop Fungi, 0.3 l, balta sp.
4,89 € / vnt.
4,89 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko Stop Fungi, 0.3 l, balta sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Priemonė nuo korozijos, nuo korozijos K2 Cynk, 0.4 l
10,49 € / vnt.
Turime sandėlyje
Priemonė nuo korozijos, nuo korozijos K2 Cynk, 0.4 l
  • Tūris: 0.4 l
  • Atsparumas temperatūrai: 20 - 50 °C
  • Visiškai išdžiūsta po: 1440 min
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas medienos Pentacolor Villa Novus Primer, bespalvis, 1 l
17,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,50 €
21,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,50 €
1.0 l / 1 vnt.
21,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas medienos Pentacolor Villa Novus Primer, bespalvis, 1 l
  • Grunto tipas: Medienos
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas paprastasis statybinis Briko Contact Primer, rausva sp., 1 l
2,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,69 €
3,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,39 €
1.0 kg / 1 vnt.
3,39 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Gruntas paprastasis statybinis Briko Contact Primer, rausva sp., 1 l
  • Grunto tipas: Paprastasis statybinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Stop Fungi, 0.3 l, skaidri sp.
5,99 € / vnt.
5,99 € / 1 vnt.
Hermetikas Briko Stop Fungi, 0.3 l, skaidri sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas sukibimo Ceresit CT 16, balta sp., 10 l
31,72 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,72 €
38,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,50 €
14.93 kg / 1 vnt.
2,58 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Gruntas sukibimo Ceresit CT 16, balta sp., 10 l
  • Grunto tipas: Sukibimo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, ruda sp.
5,19 € / vnt.
5,19 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, ruda sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Ne
  • Atsparus pelėsiui: Ne
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas paprastasis statybinis Briko Contact Primer, rausva sp., 5 l
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
16,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,50 €
16,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gruntas paprastasis statybinis Briko Contact Primer, rausva sp., 5 l
  • Grunto tipas: Paprastasis statybinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Glass House, 0.3 l, skaidri sp.
5,79 € / vnt.
5,79 € / 1 vnt.
Hermetikas Briko Glass House, 0.3 l, skaidri sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Roof & Facade, 0.29 l, skaidri sp.
5,19 € / vnt.
5,19 € / 1 vnt.
Hermetikas Briko Roof & Facade, 0.29 l, skaidri sp.
  • Tūris: 0.29 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas medienos Pentacolor Villa Novus Primer, bespalvis, 10 l
71,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 71,99 €
82,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 82,90 €
10.0 l / 1 vnt.
8,29 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas medienos Pentacolor Villa Novus Primer, bespalvis, 10 l
  • Grunto tipas: Medienos
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas paprastasis statybinis Briko Betonprime, rausva sp.
3,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,79 €
4,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,79 €
1.5 kg / 1 vnt.
3,19 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Gruntas paprastasis statybinis Briko Betonprime, rausva sp.
  • Grunto tipas: Paprastasis statybinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas paprastasis statybinis Briko Betonprime, rausva sp., 7 kg
17,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,90 €
21,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,50 €
7.0 kg / 1 vnt.
3,07 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Gruntas paprastasis statybinis Briko Betonprime, rausva sp., 7 kg
  • Grunto tipas: Paprastasis statybinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, skaidri sp.
5,19 € / vnt.
5,19 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, skaidri sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Ne
  • Atsparus pelėsiui: Ne
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas paprastasis statybinis Briko Betonprime, rausva sp., 4 l
9,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,49 €
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
4.0 kg / 1 vnt.
2,98 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Gruntas paprastasis statybinis Briko Betonprime, rausva sp., 4 l
  • Grunto tipas: Paprastasis statybinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Neutral LM, 0.3 l, pilka sp.
6,39 € / vnt.
6,39 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko Neutral LM, 0.3 l, pilka sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Penosil Roof&Facade Elastic, 0.29 l, juoda sp.
9,29 € / vnt.
9,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Penosil Roof&Facade Elastic, 0.29 l, juoda sp.
  • Tūris: 0.29 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Penosil HighTemp Sealant +1500°C, 280 ml, juoda sp.
4,09 € / vnt.
4,09 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Penosil HighTemp Sealant +1500°C, 280 ml, juoda sp.
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Juoda sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 40 °C
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas giluminis Knauf T-Grund, bespalvis, 10 l
28,90 € / vnt.
28,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gruntas giluminis Knauf T-Grund, bespalvis, 10 l
  • Grunto tipas: Giluminis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Elastingas hermetikas Penosil Roof & Facade, pilka sp.
9,29 € / vnt.
9,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Elastingas hermetikas Penosil Roof & Facade, pilka sp.
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas giluminis Ceresit CT17, gelsva sp., 5 l
13,90 € / vnt.
13,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gruntas giluminis Ceresit CT17, gelsva sp., 5 l
  • Grunto tipas: Giluminis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit Cs25 CS25/39, 280 ml, pergamon sp.
15,90 € / vnt.
15,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit Cs25 CS25/39, 280 ml, pergamon sp.
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Balta sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 3 ... 23
Rodoma: 1 - 48 iš 1075