Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės ženklas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Koncentracija
Koncentracija nurodoma pagal kvapo stiprumą ir atsparumą. • EDT (Eau de Toilette) arba tualetinis vanduo gali būti tiek moterišku, tiek vyrišku aromatu, kuris pasižymi vidutiniu ir ilgiau išliekančiu aromatu. • EDP (Eau de Parfum) arba kvapusis vanduo yra moteriškas kvapas, kuris pasižymi labiau išreikštu ir ilgiau išliekančiu aromatu.
Rodoma: 1 - 48 iš 15847
Rūšiuoti pagal:
Kvapusis vanduo Calvin Klein Euphoria, 160 ml
59,92 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,90 €
63,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,90 €
Kvapusis vanduo Calvin Klein Euphoria, 160 ml
  • Prekės ženklas: Calvin Klein
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 160 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Yves Saint Laurent Black Opium Le Parfum, 50 ml
100,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 74,90 €
110,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 110,90 €
Kvapusis vanduo Yves Saint Laurent Black Opium Le Parfum, 50 ml
  • Prekės ženklas: Yves Saint Laurent
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Rytietiški
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Dolce & Gabbana L´Imperatrice, 100 ml
37,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,90 €
50,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,90 €
0.01 LTR / 1 vnt.
5 090,00 € / 1 LTR
Turime sandėlyje
Tualetinis vanduo Dolce & Gabbana L´Imperatrice, 100 ml
  • Prekės ženklas: Dolce & Gabbana
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Carolina Herrera Good Girl, 80 ml
100,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 86,10 €
121,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 117,90 €
0.08 LTR / 1 vnt.
1 523,75 € / 1 LTR
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Carolina Herrera Good Girl, 80 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 80 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvepalai Tiziana Terenzi Kirke, 100 ml
106,70 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 92,99 €
125,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 125,90 €
Turime sandėlyje
Kvepalai Tiziana Terenzi Kirke, 100 ml
  • Prekės ženklas: Tiziana Terenzi
  • Koncentracija: Kvepalai (PP)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Šipro
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Yves Saint Laurent Libre, 90 ml
111,20 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 91,90 €
146,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 146,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Yves Saint Laurent Libre, 90 ml
  • Prekės ženklas: Yves Saint Laurent
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 90 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Dolce & Gabbana Light Blue, 100 ml
72,90 € / vnt.
0.01 LTR / 1 vnt.
7 290,00 € / 1 LTR
Turime sandėlyje
Tualetinis vanduo Dolce & Gabbana Light Blue, 100 ml
  • Prekės ženklas: Dolce & Gabbana
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Trussardi Limitless Shopping via Della Spiga, 100 ml
87,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 82,20 €
107,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 107,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Trussardi Limitless Shopping via Della Spiga, 100 ml
  • Prekės ženklas: Trussardi
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Rytietiški
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Britney Spears Fantasy, 100 ml
20,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,59 €
27,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,79 €
0.01 LTR / 1 vnt.
2 729,00 € / 1 LTR
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Britney Spears Fantasy, 100 ml
  • Prekės ženklas: Britney Spears
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Gisada Ambassadora, 100 ml
89,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 76,12 €
101,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 101,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Gisada Ambassadora, 100 ml
  • Prekės ženklas: Gisada
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 100 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo La Rive Love Dance, 90 ml
8,89 € / vnt.
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo La Rive Love Dance, 90 ml
  • Prekės ženklas: La Rive
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 90 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Lacoste Pour Femme, 90 ml
48,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 37,90 €
54,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 54,00 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Lacoste Pour Femme, 90 ml
  • Prekės ženklas: Lacoste
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 90 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Carolina Herrera Good Girl, 150 ml
132,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 120,59 €
164,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 164,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Carolina Herrera Good Girl, 150 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 150 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Nina Ricci Premier Jour, 100 ml
50,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,90 €
61,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 58,90 €
0.1 LTR / 1 vnt.
619,00 € / 1 LTR
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Nina Ricci Premier Jour, 100 ml
  • Prekės ženklas: Nina Ricci
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Moschino I Love Love Cheap & Chic, 100 ml
46,90 € / vnt.
Turime sandėlyje
Tualetinis vanduo Moschino I Love Love Cheap & Chic, 100 ml
  • Prekės ženklas: Moschino
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Yves Saint Laurent Libre Berry Crush, 90 ml
137,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 137,90 €
169,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 169,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Yves Saint Laurent Libre Berry Crush, 90 ml
  • Prekės ženklas: Yves Saint Laurent
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 90 ml
  • Kvapų šeima: Vaisių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Dolce & Gabbana Light Blue, 50 ml
38,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,90 €
45,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 46,90 €
Turime sandėlyje
Tualetinis vanduo Dolce & Gabbana Light Blue, 50 ml
  • Prekės ženklas: Dolce & Gabbana
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvepalai Versace Bright Crystal, 90 ml
115,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 115,00 €
141,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 141,90 €
Turime sandėlyje
Kvepalai Versace Bright Crystal, 90 ml
  • Prekės ženklas: Versace
  • Koncentracija: Kvepalai (PP)
  • Tūris: 90 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvepalai Nasomatto Black Afgano, 30 ml
145,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 125,90 €
174,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 156,90 €
Turime sandėlyje
Kvepalai Nasomatto Black Afgano, 30 ml
  • Prekės ženklas: Nasomatto
  • Koncentracija: Kvepalai (PP)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Guerlain Shalimar L'Essence, 30 ml
56,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 54,90 €
69,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 69,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Guerlain Shalimar L'Essence, 30 ml
  • Prekės ženklas: Guerlain
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Yves Saint Laurent Black Opium Le Parfum, 90 ml
115,26 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 115,26 €
159,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 159,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Yves Saint Laurent Black Opium Le Parfum, 90 ml
  • Prekės ženklas: Yves Saint Laurent
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 90 ml
  • Kvapų šeima: Rytietiški
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Hugo Boss Femme, 50 ml
26,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,79 €
39,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 39,90 €
39,90 € / 1 vnt.
Gera kaina
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Hugo Boss Femme, 50 ml
  • Prekės ženklas: Hugo Boss
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense, 50 ml
38,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 36,99 €
50,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 48,90 €
0.02 LTR / 1 vnt.
2 545,00 € / 1 LTR
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense, 50 ml
  • Prekės ženklas: Dolce & Gabbana
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Chanel Chance, 60 ml
110,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 110,90 €
135,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 135,90 €
Turime sandėlyje
Tualetinis vanduo Chanel Chance, 60 ml
  • Prekės ženklas: Chanel
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 60 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Hugo Boss Femme, 75 ml
39,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,07 €
63,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,90 €
0.075 LTR / 1 vnt.
852,00 € / 1 LTR
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Hugo Boss Femme, 75 ml
  • Prekės ženklas: Hugo Boss
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 75 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Lattafa Amethyst Bade'e Al Oud, 100 ml
23,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,09 €
29,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,19 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Lattafa Amethyst Bade'e Al Oud, 100 ml
  • Prekės ženklas: Lattafa
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Gintaro
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Calvin Klein Euphoria, 50 ml
24,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,09 €
42,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 42,90 €
Gera kaina
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Calvin Klein Euphoria, 50 ml
  • Prekės ženklas: Calvin Klein
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Carolina Herrera Very Good Girl Glam, 50 ml
91,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 91,90 €
112,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 112,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Carolina Herrera Very Good Girl Glam, 50 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Rytietiški
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Moschino Toy 2 Yummy, 100 ml
90,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 67,90 €
111,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 111,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Moschino Toy 2 Yummy, 100 ml
  • Prekės ženklas: Moschino
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Citrusų
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Lancome La Vie Est Belle Vanille Nude, 50 ml
71,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 71,90 €
100,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 100,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Lancome La Vie Est Belle Vanille Nude, 50 ml
  • Prekės ženklas: Lancome
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Saldūs
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Lacoste Pour Femme, 50 ml
28,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,09 €
35,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 35,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Lacoste Pour Femme, 50 ml
  • Prekės ženklas: Lacoste
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Givenchy L'Interdit, 80 ml
77,83 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 77,83 €
106,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 106,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Givenchy L'Interdit, 80 ml
  • Prekės ženklas: Givenchy
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 80 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Gucci A Winter Melady, 150 ml
162,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 158,60 €
198,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 192,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Gucci A Winter Melady, 150 ml
  • Prekės ženklas: Gucci
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 150 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Giorgio Armani Power Of You, 30 ml
53,20 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 53,20 €
70,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 69,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Giorgio Armani Power Of You, 30 ml
  • Prekės ženklas: Giorgio Armani
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense, 100 ml
45,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,90 €
101,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 101,90 €
0.01 LTR / 1 vnt.
10 190,00 € / 1 LTR
Gera kaina
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense, 100 ml
  • Prekės ženklas: Dolce & Gabbana
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Givenchy L'Interdit Parfum, 80 ml
97,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 96,90 €
120,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 120,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Givenchy L'Interdit Parfum, 80 ml
  • Prekės ženklas: Givenchy
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 80 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Zadig & Voltaire This is Her!, 30 ml
38,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,99 €
44,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Zadig & Voltaire This is Her!, 30 ml
  • Prekės ženklas: Zadig & Voltaire
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Moschino Funny, 100 ml
27,15 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,99 €
28,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,09 €
0.1 LTR / 1 vnt.
280,90 € / 1 LTR
Turime sandėlyje
Tualetinis vanduo Moschino Funny, 100 ml
  • Prekės ženklas: Moschino
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Mercedes-Benz Woman In Red, 90 ml
43,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 39,90 €
56,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Mercedes-Benz Woman In Red, 90 ml
  • Prekės ženklas: Mercedes-Benz
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 90 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Lattafa Khamrah Qahwa, 100 ml
26,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,29 €
37,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 32,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Lattafa Khamrah Qahwa, 100 ml
  • Prekės ženklas: Lattafa
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 100 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Guerlain Mon Guerlain Intense, 100 ml
89,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 89,90 €
127,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 127,90 €
Gera kaina
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Guerlain Mon Guerlain Intense, 100 ml
  • Prekės ženklas: Guerlain
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Carolina Herrera Blush Good Girl, 30 ml
61,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 58,80 €
77,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 76,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Carolina Herrera Blush Good Girl, 30 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Šipro
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Jimmy Choo I Want Choo, 100 ml
65,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 58,90 €
80,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 80,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Jimmy Choo I Want Choo, 100 ml
  • Prekės ženklas: Jimmy Choo
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Paco Rabanne Pure XS For Her, 50 ml
35,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 35,90 €
43,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Paco Rabanne Pure XS For Her, 50 ml
  • Prekės ženklas: Paco Rabanne
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Valentino Green Stravaganza Donna Born In Roma, 30 ml
65,91 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 65,91 €
77,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 77,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Valentino Green Stravaganza Donna Born In Roma, 30 ml
  • Prekės ženklas: Valentino
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 30 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Dolce & Gabbana Light Blue, 50 ml
73,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 73,90 €
91,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 84,90 €
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Dolce & Gabbana Light Blue, 50 ml
  • Prekės ženklas: Dolce & Gabbana
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Paco Rabanne Olympea Blossom, 80 ml
37,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 37,90 €
75,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 75,90 €
Gera kaina
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Paco Rabanne Olympea Blossom, 80 ml
  • Prekės ženklas: Paco Rabanne
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 80 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Moschino I Love Love Cheap & Chic, 50 ml
19,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,49 €
29,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,95 €
Gera kaina
Turime sandėlyje
Tualetinis vanduo Moschino I Love Love Cheap & Chic, 50 ml
  • Prekės ženklas: Moschino
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 3 ... 331
Rodoma: 1 - 48 iš 15847

MOTERIŠKI KVEPALAI | 1a.lt

Originalūs kvepalai kiekvieno skoniui ir visoms progoms - būtinas priedas asmenybei, kuris pabrėš Jūsų individualybę ir leis būti dėmesio centre. Arba, priešingai, įsiskverbęs giliai į odą kvapas bus jaučiamas tik esant artimam prisilietimui. Aromatas padės Jums sukurti bet kokį įvaizdį ir tinkamą nuotaiką. Jums tereikia žvilgtelėti į Kvepalų skyrių parduotuvėje 1a.lt ir pasirinkti Jums patinkantį kvapą, o visa kita - mūsų rūpestis.
Internetinėje parduotuvėje 1a.lt Jus galite išsirinkti Jums patinkantį aromatą, tinkantį tik Jums - atitinkantį Jūsų asmenybę ir charakterį. Asortimente yra šimtai moteriškų kvepalų, įvairaus dydžio ir koncentracijos. Bet jei norite kažką nudžiuginti ir pamaloninti - kvepalus galite įsigyti ir kaip dovanų rinkinį su dušo žele, kūno losjonais ar su kitomis kūno priežiūros priemonėmis, kurios visada yra naudingos.
Tam kad surastumėte sau tinkamiausią aromatą, galite pasinaudoti filtru, kurį rasite dešinėje Kvepalų kategorijos pusėje. Filtre galite pasirinkti kvepalus atsižvelgdami į savo individualius poreikius - kainą, koncentraciją, tūrį, kvapą, poreikį, amžių ir skonių grupę. Viršutinėje filtro dalyje, po Kaina, yra išdėstyti prekės ženklai. Tai suteikia galimybę Jums pasirinkti kvepalus pagal Jūsų pamėgto gamintojo prekės ženklą. Po prekės ženklu yra nurodytas koncentracijos tipas, nurodantis kvepalų stiprumą, išsilaikymą ir turį.
• EDT (Eau de Toilette) arba tualetinis vanduo gali būti tiek moterišku, tiek vyrišku aromatu, kuris pasižymi vidutiniu ir ilgiau išliekančiu aromatu.
• EDP (Eau de Parfum) arba kvapusis vanduo yra moteriškas kvapas, kuris pasižymi labiau išreikštu ir ilgiau išliekančiu aromatu.
Filtro skiltyje Tipas Jūs galite pasirinkti kvepalus kurie atitiktų Jūsų skonį, dvasinę būseną ar laiką, pavyzdžiui: paskutinės naujienos, vakarinis arba dieninis aromatas, tinkantis vakarėliams arba pasimatymams, klasikinis arba labiau sportiškas. Jūs galite pasirinkti kvepalus pagal pobūdį ir individualų poreikį:
• 2014m. Naujiena
• Vasaros gaiva
• Viliojantys pažintims
• Lengvi biurui ir kasdieniniam naudojimui
• Neužmirštamiems vakarėliams
• Šventiniams vakarams
• Norintiems sušilti žiemą
• Gaiviam sportui
• Klasikinius
Jus galėsite pasinaudoti kvepalų filtrų nustatymais ir pagal amžiaus ir aromatų grupę, kurią rasite Filtro formos apačioje. Kvepalai padalinti į 7 kategorijas pagal pagrindinį aromatą. Jeigu Jūs labiau mėgstate tam tikrą aromatų grupę, pavyzdžiui, ambros aromatą, kuri priskiriama šiltai rytų grupei, tai su filtro pagalba Jūs galėsite sutaupyti laiko ir pagreitinti paiešką.
Jeigu Jūs ieškote dovanos, bet pasirinkimas toks didelis, kad sunku išsirinkti, interneto parduotuvės 1a.lt Filtro skiltyje įveskite informaciją apie dovanos gavėją. Pavyzdžiui galite išsirinkti kategoriją "Kvepalai mamai" ir nustatyti amžių vyresnė nei 25m. Jeigu Jūs norite įsigyti kasdieninį aromatą, pažymėkite tai filtre ir vuolia! Iš viso mūsų siūlomo kvepalų asortimento bus išrinkti kvepalai kurie geriausiai tiks Jūsų mamai. Tokiu principu kvepalus galima pasirinkti ne tik mamai ar tėčiui, bet taip pat išrinkti ir nupirkti dovaną seseriai, broliui, draugei, draugui arba mylimam žmogui. Taip pat nepamirškite pasirinkti kvepalų tipo ir amžiaus. Tai Jums padės išsirinkti kvepalus geriausiai atitinkančius dovanos gavėjo asmenybę.
Paskubėkite žvilgtelėti į kvepalų skiltį 1a.lt tinklapyje ir surasti aromatą, kuris papildys Jūsų gyvenimą naujomis ryškiomis spalvomis.