Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Darbinė temperatūra, °C
Frakcija
Skirta apdailos darbams
Kiekis pakuotėje, l
Rodoma: 1 - 48 iš 1013
Rūšiuoti pagal:
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, šviesiai ruda sp., 2.7 l
27,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,50 €
30,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,90 €
2.7 l / 1 vnt.
11,44 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, šviesiai ruda sp., 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Remmers HK-Lasur 3in1, tikmedžio spl., 5 l
75,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 75,90 €
87,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 87,90 €
87,90 € / 1 vnt.
Medienos impregnantas Remmers HK-Lasur 3in1, tikmedžio spl., 5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 5
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, pilka sp., 5 l
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
5.0 l / 1 vnt.
2,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, pilka sp., 5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 5
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Antiseptikas Okko T, skaidri sp., 10 l
17,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,50 €
21,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,50 €
21,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Antiseptikas Okko T, skaidri sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, tamsiai ruda sp., 4.5 l
55,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 55,90 €
64,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 64,90 €
4.5 l / 1 vnt.
14,42 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, tamsiai ruda sp., 4.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 4.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, šviesiai ruda sp., 4.5 l
55,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 55,90 €
64,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 64,90 €
4.5 l / 1 vnt.
14,42 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, šviesiai ruda sp., 4.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 4.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, tamsiai ruda sp., 0.9 l
9,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,09 €
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
0.9 l / 1 vnt.
12,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, tamsiai ruda sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Antiseptikas Okko T, skaidri sp., 5 l
7,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,39 €
9,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,29 €
9,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Antiseptikas Okko T, skaidri sp., 5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 5
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Remmers HK-Lasur 3in1, tamsaus ąžuolo sp., 5 l
75,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 75,90 €
87,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 87,90 €
87,90 € / 1 vnt.
Medienos impregnantas Remmers HK-Lasur 3in1, tamsaus ąžuolo sp., 5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 5
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, raudonai ruda sp./tikmedžio spl., 1 l
4,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,59 €
5,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,79 €
1.0 l / 1 vnt.
5,79 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, raudonai ruda sp./tikmedžio spl., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, 2.7 l
27,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,95 €
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
2.7 l / 1 vnt.
12,56 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, riešuto sp., 5 l
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
5.0 l / 1 vnt.
2,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, riešuto sp., 5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, pilka sp., 2.7 l
21,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,50 €
31,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,90 €
2.7 l / 1 vnt.
11,81 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, pilka sp., 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, ąžuolo sp./sodri ąžuolo sp., 5 l
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
5.0 l / 1 vnt.
2,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, ąžuolo sp./sodri ąžuolo sp., 5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Antiseptikas Okko T, skaidri sp., 1 l
1,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,99 €
2,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,59 €
2,59 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Antiseptikas Okko T, skaidri sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, ruda sp., 0.9 l
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
13,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,90 €
0.9 l / 1 vnt.
15,44 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, ruda sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, šviesiai ruda sp., 0.9 l
9,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,09 €
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
0.9 l / 1 vnt.
12,78 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, šviesiai ruda sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Antiseptikas Okko T, ruda sp., 10 l
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
12,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
12,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Antiseptikas Okko T, ruda sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, juoda sp., 0.9 l
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,99 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
0.9 l / 1 vnt.
16,11 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, juoda sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pentacolor Woodlife, šviesiai ruda sp./oregon sp., 2.7 l
20,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,90 €
25,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,50 €
2.7 l / 1 vnt.
9,44 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pentacolor Woodlife, šviesiai ruda sp./oregon sp., 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, riešuto sp., 1 l
4,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,39 €
5,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,49 €
1.0 l / 1 vnt.
5,49 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, riešuto sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lazūra Pentacolor Ultra Lasur, raudonmedžio sp., 3 l
15,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,99 €
23,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,99 €
3.0 l / 1 vnt.
8,00 € / 1 l
Lazūra Pentacolor Ultra Lasur, raudonmedžio sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 3
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, oregonos pušies sp., 5 l
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
5.0 l / 1 vnt.
2,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, oregonos pušies sp., 5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 5
  • Spalva: Oranžinė sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, juoda sp., 1 l
4,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,59 €
5,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,79 €
1.0 l / 1 vnt.
5,79 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, juoda sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, tamsaus ąžuolo sp., 1 l
4,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,29 €
5,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,39 €
1.0 l / 1 vnt.
5,39 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, tamsaus ąžuolo sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, pilka sp., 1 l
4,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,59 €
5,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,79 €
1.0 l / 1 vnt.
5,79 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, pilka sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pentacolor Woodlife, skaidri sp., 0.9 l
6,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,69 €
8,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
0.9 l / 1 vnt.
9,32 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pentacolor Woodlife, skaidri sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, ruda sp., 4.5 l
45,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,50 €
49,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,50 €
4.0 l / 1 vnt.
12,38 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, ruda sp., 4.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 4.5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, tamsaus ąžuolo sp., 5 l
10,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,99 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
5.0 l / 1 vnt.
2,70 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, tamsaus ąžuolo sp., 5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos aliejus Maku 652358, ruda sp./juoda sp., 0.1 l
7,29 € / vnt.
Turime sandėlyje
Medienos aliejus Maku 652358, ruda sp./juoda sp., 0.1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.1
  • Spalva: Juoda sp., Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, balta sp., 5 l
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
5.0 l / 1 vnt.
2,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, balta sp., 5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 5
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, tamsiai ruda sp., 2.7 l
27,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,50 €
30,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,90 €
2.7 l / 1 vnt.
11,44 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, tamsiai ruda sp., 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pentacolor Woodlife, šviesiai ruda sp./oregon sp., 0.9 l
6,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,69 €
8,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
0.9 l / 1 vnt.
9,32 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pentacolor Woodlife, šviesiai ruda sp./oregon sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Antiseptikas Okko T, žalia sp., 10 l
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
12,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
12,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Antiseptikas Okko T, žalia sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 10
  • Spalva: Žalia sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pentacolor Woodlife, skaidri sp., 2.7 l
20,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,90 €
25,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,50 €
2.7 l / 1 vnt.
9,44 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pentacolor Woodlife, skaidri sp., 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, gelsva sp./šviesus ąžuolas sp., 5 l
10,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,99 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,50 €
5.0 l / 1 vnt.
2,70 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, gelsva sp./šviesus ąžuolas sp., 5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 5
  • Spalva: Geltona sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tonuotas medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Tints 3040, baltas, 2,5 l
179,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 179,90 €
209,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 209,90 €
2.5 LTR / 1 vnt.
83,96 € / 1 LTR
Turime sandėlyje
Tonuotas medienos aliejus su kietaisiais vaškais OSMO Tints 3040, baltas, 2,5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Balta sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, skaidri sp., 4.5 l
46,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 46,90 €
49,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,50 €
4.0 l / 1 vnt.
12,38 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, skaidri sp., 4.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 4.5
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Antiseptikas Okko T, ruda sp., 1 l
2,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,19 €
2,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,79 €
2,79 € / 1 vnt.
Antiseptikas Okko T, ruda sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 1
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pentacolor Woodlife, gelsva sp./puriena sp., 0.9 l
4,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,99 €
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
0.9 l / 1 vnt.
11,10 € / 1 l
Medienos impregnantas Pentacolor Woodlife, gelsva sp./puriena sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Geltona sp.
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, ruda sp., 2.7 l
27,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,50 €
30,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,90 €
2.7 l / 1 vnt.
11,44 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, ruda sp., 2.7 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.7
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pentacolor Woodlife, raudonai ruda sp./šermukšnis sp., 0.9 l
6,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,69 €
8,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
0.9 l / 1 vnt.
9,32 € / 1 l
Medienos impregnantas Pentacolor Woodlife, raudonai ruda sp./šermukšnis sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, raudonai ruda sp./tikmedžio spl., 5 l
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
5.0 l / 1 vnt.
2,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, raudonai ruda sp./tikmedžio spl., 5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, raudonmedžio sp., 5 l
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
5.0 l / 1 vnt.
2,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, raudonmedžio sp., 5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 5
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, chaki sp., 5 l
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
5.0 l / 1 vnt.
2,90 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Okko Wood Shade, chaki sp., 5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 5
  • Spalva: Žalia sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, pilka sp., 4.5 l
46,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 42,50 €
56,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,50 €
4.0 l / 1 vnt.
14,23 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, pilka sp., 4.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 4.5
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, skaidri sp., 0.9 l
9,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,29 €
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
0.9 l / 1 vnt.
13,22 € / 1 l
Turime sandėlyje
Terasų aliejus Pentacolor Terrace Oil, skaidri sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Lauko
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos impregnantas Pentacolor Woodlife, palisandro sp., 0.9 l
6,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,69 €
8,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
0.9 l / 1 vnt.
9,32 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos impregnantas Pentacolor Woodlife, palisandro sp., 0.9 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.9
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 3 ... 22
Rodoma: 1 - 48 iš 1013