Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Rekomenduojamas srovės striprumas, A
Svoris, kg
Darbinė temperatūra, °C
Storis, cm
Skirta apdailos darbams
Galima šlifuoti po, h
Vienetai pakuotėje
Rodoma: 1 - 48 iš 2576
Rūšiuoti pagal:
OSB-3 plokštė Kronospan, 250 cm x 125 cm x 1 cm, ruda sp.
11,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,59 €
13,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,90 €
13,95 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
OSB-3 plokštė Kronospan, 250 cm x 125 cm x 1 cm, ruda sp.
  • Ilgis: 250 cm
  • Plotis: 125 cm
  • Storis: 1 cm
  • Paviršiaus padengimas: Nėra
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Betonas Briko, remontinis, 40 kg
3,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,89 €
5,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,29 €
5,29 € / 1 vnt.
Betonas Briko, remontinis, 40 kg
  • Mišinio tipas: Remontinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Betonavimo darbams
  • Prekės svoris su pakuote: 40 kg
  • Darbinė temperatūra: 5 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
OSB-3 plokštė Kronospan 3, 250 cm x 125 cm x 1.2 cm
13,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,99 €
16,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,90 €
16,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
OSB-3 plokštė Kronospan 3, 250 cm x 125 cm x 1.2 cm
  • Ilgis: 250 cm
  • Plotis: 125 cm
  • Storis: 1.2 cm
  • Paviršiaus padengimas: Nėra
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
OSB-3 plokštė su išdroža Kronospan, 250 cm x 62.5 cm x 2.2 cm
14,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,09 €
16,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,95 €
16,95 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
OSB-3 plokštė su išdroža Kronospan, 250 cm x 62.5 cm x 2.2 cm
  • Ilgis: 250 cm
  • Plotis: 62.5 cm
  • Storis: 2.2 cm
  • Paviršiaus padengimas: Nėra
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
OSB-3 plokštė Kronospan, 250 cm x 125 cm x 2.2 cm
25,75 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,75 €
30,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,90 €
30,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
OSB-3 plokštė Kronospan, 250 cm x 125 cm x 2.2 cm
  • Ilgis: 250 cm
  • Plotis: 125 cm
  • Storis: 2.2 cm
  • Paviršiaus padengimas: Nėra
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pilkas cementas Rocket M800, 42.5 R, 35 kg
7,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,59 €
9,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,49 €
9,49 € / 1 vnt.
Pilkas cementas Rocket M800, 42.5 R, 35 kg
  • Cemento rūšis: CEM II
  • Kiekis pakuotėje, kg: 35
  • Cemento stiprumo klasė: 42.5 R
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
OSB-3 plokštė su išdroža Kronospan, 250 cm x 62.5 cm x 1.2 cm
7,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,69 €
9,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,69 €
9,69 € / 1 vnt.
OSB-3 plokštė su išdroža Kronospan, 250 cm x 62.5 cm x 1.2 cm
  • Ilgis: 250 cm
  • Plotis: 62.5 cm
  • Storis: 1.2 cm
  • Paviršiaus padengimas: Nėra
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
OSB-3 plokštė su išdroža Kronospan TG4, 250 cm x 62.5 cm x 1.8 cm
11,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,39 €
13,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,90 €
13,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
OSB-3 plokštė su išdroža Kronospan TG4, 250 cm x 62.5 cm x 1.8 cm
  • Ilgis: 250 cm
  • Plotis: 62.5 cm
  • Storis: 1.8 cm
  • Paviršiaus padengimas: Nėra
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Betonas Briko SB, remontinis, 25 kg
2,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,79 €
3,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,69 €
3,69 € / 1 vnt.
Betonas Briko SB, remontinis, 25 kg
  • Mišinio tipas: Remontinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Betonavimo darbams
  • Prekės svoris su pakuote: 25 kg
  • Darbinė temperatūra: 2 - 30 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Suvirintojo skydas ESAB Savage A41, automatinis
123,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 123,00 €
142,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 142,00 €
142,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Suvirintojo skydas ESAB Savage A41, automatinis
  • Skydo rūšis: Automatinis
  • Skydo filtro matmenys, mm: 100 x 50
  • Pradinis tamsumas DIN: 4
  • Tamsumo reguliavimo funkcija: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Knauf Super Finish, paruoštas naudoti, balta sp., 28 kg
19,99 € / vnt.
28.0 kg / 1 vnt.
0,71 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Knauf Super Finish, paruoštas naudoti, balta sp., 28 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Universalus
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 8 - 12 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Asfaltas, remontinis, juoda sp., 25 kg
7,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,59 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
12,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Asfaltas, remontinis, juoda sp., 25 kg
  • Mišinio tipas: Remontinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Kelio asfaltavimui
  • Prekės svoris su pakuote: 25 kg
  • Darbinė temperatūra: -20 - 40 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pilkas cementas Briko CEM II/B-M (P-LL), 42.5 N, 35 kg
6,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,79 €
8,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,49 €
8,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Pilkas cementas Briko CEM II/B-M (P-LL), 42.5 N, 35 kg
  • Cemento rūšis: CEM II/B
  • Kiekis pakuotėje, kg: 35
  • Cemento stiprumo klasė: 42.5 N
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Krovinio tvirtinimo diržas Autoserio, 100 kg, 5 m, 2 vnt.
6,79 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 6,79 €
8,39 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
1.0 komplektas / 1 pak.
8,39 € / 1 komplektas
Turime sandėlyje
Krovinio tvirtinimo diržas Autoserio, 100 kg, 5 m, 2 vnt.
  • Prekės tipas: Diržai
  • Diržo tipas: Medžiaginis
  • Ilgis: 5 m
  • Plotis: 25 mm
  • Trūkimo jėga : 100 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Putų pistoletas Briko, 39 cm
8,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,49 €
12,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,99 €
12,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Putų pistoletas Briko, 39 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko Structura, stambiagrūdis, balta sp., 15 kg
31,90 € / vnt.
15.0 kg / 1 vnt.
2,13 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko Structura, stambiagrūdis, balta sp., 15 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Stambiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 1 - 36 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Viela dengta PVC Garden Center, 2.1 mm/2.8 mm, 100 m
8,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
12,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,99 €
12,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Viela dengta PVC Garden Center, 2.1 mm/2.8 mm, 100 m
  • Vielos storis: 2.1 mm
  • Spalva: Žalia sp.
  • Padengimas: Cinkuota, PVC
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, pušies sp, 0.48 kg
5,39 € / vnt.
0.48 kg / 1 vnt.
11,23 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, paruoštas naudoti, pušies sp, 0.48 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Mediena
  • Spalva: Ruda sp.
  • Galima šlifuoti po: 1.5 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grandinė Haushalt, 10 mm, DIN 766
105,00 € / vnt.
10.0 m / 1 vnt.
10,50 € / 1 m
Turime sandėlyje
Grandinė Haushalt, 10 mm, DIN 766
  • Skersmuo: 10 mm
  • Padengimas: Cinkuota
  • Medžiaga: Plienas
  • Apdirbimas: Virinta
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pistoletas hermetikams Haushalt VG499, 37.5 cm
4,69 € / vnt.
4,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Pistoletas hermetikams Haushalt VG499, 37.5 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Putų pistoletas Briko, 39 cm
19,99 € / vnt.
19,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Putų pistoletas Briko, 39 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grandinė Haushalt, 6 mm, DIN 766
97,25 € / vnt.
25.0 m / 1 vnt.
3,89 € / 1 m
Turime sandėlyje
Grandinė Haushalt, 6 mm, DIN 766
  • Skersmuo: 6 mm
  • Padengimas: Cinkuota
  • Medžiaga: Plienas
  • Apdirbimas: Virinta
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Betonas Saint-Gobain Weber S 100, remontinis, pilka sp., 25 kg
3,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,49 €
4,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,39 €
25.0 kg / 1 vnt.
0,18 € / 1 kg
Betonas Saint-Gobain Weber S 100, remontinis, pilka sp., 25 kg
  • Mišinio tipas: Remontinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Betonavimo darbams
  • Prekės svoris su pakuote: 25 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +30 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Krovinio tvirtinimo diržas Autoserio, 5000 kg, 12 m
29,99 € / vnt.
29,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Krovinio tvirtinimo diržas Autoserio, 5000 kg, 12 m
  • Prekės tipas: Diržai
  • Diržo tipas: Su terkšle, Su įtempimo mechanizmu
  • Ilgis: 12 m
  • Plotis: 50 mm
  • Trūkimo jėga : 5000 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Betonas Briko, remontinis, 25.083 kg
2,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,99 €
3,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,79 €
3,79 € / 1 vnt.
Betonas Briko, remontinis, 25.083 kg
  • Mišinio tipas: Remontinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Betonavimo darbams
  • Prekės svoris su pakuote: 25.083 kg
  • Darbinė temperatūra: 5 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Mišinys Ceresit, sandarinamasis, 25 kg
20,94 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,94 €
25,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,50 €
25.0 kg / 1 vnt.
1,02 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Mišinys Ceresit, sandarinamasis, 25 kg
  • Mišinio tipas: Sandarinamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Hidroizoliacijai
  • Prekės svoris su pakuote: 25 kg
  • Darbinė temperatūra: +5 - +25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų išlyginimo mišinys Briko GIM-SA 2/20, 25 kg
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,50 €
12,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
12,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Grindų išlyginimo mišinys Briko GIM-SA 2/20, 25 kg
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Grindų pagrindams lyginti
  • Prekės svoris su pakuote: 25 kg
  • Darbinė temperatūra: 5 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pilkas cementas Briko CEM II/B-M (P-LL), 42.5 N, 25 kg
4,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,99 €
6,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,29 €
6,29 € / 1 vnt.
Pilkas cementas Briko CEM II/B-M (P-LL), 42.5 N, 25 kg
  • Cemento rūšis: CEM II/B-M
  • Kiekis pakuotėje, kg: 25
  • Cemento stiprumo klasė: 42.5 N
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Milteliai krosnims ir židiniams mūryti, 25 kg
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
13,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,90 €
13,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Milteliai krosnims ir židiniams mūryti, 25 kg
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Krosnims ir židiniams mūryti
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Krovinio tvirtinimo diržas Autoserio, 3000 kg, 6 m
7,79 € / vnt.
7,79 € / 1 vnt.
Krovinio tvirtinimo diržas Autoserio, 3000 kg, 6 m
  • Prekės tipas: Diržai
  • Diržo tipas: Medžiaginis, Su įtempimo mechanizmu
  • Ilgis: 6 m
  • Plotis: 38 mm
  • Trūkimo jėga : 3000 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Troso tempiklis Haushalt 2DD, 1480/M12
7,99 € / pak.
1.0 komplektas / 1 pak.
7,99 € / 1 komplektas
Turime sandėlyje
Troso tempiklis Haushalt 2DD, 1480/M12
  • Medžiaga: Metalas
  • Padengimas: Cinkuota
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Cementinis - kalkinis tinko mišinys Briko, remontinis, 25 kg
4,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,19 €
5,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,99 €
25.0 kg / 1 vnt.
0,21 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Cementinis - kalkinis tinko mišinys Briko, remontinis, 25 kg
  • Mišinio tipas: Remontinis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Apdailos darbams, Sienoms ir luboms tinkuoti, Vidaus tinkavimo darbams
  • Prekės svoris su pakuote: 25 kg
  • Darbinė temperatūra: 5 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grandinė Haushalt, 3 mm, DIN 763
59,50 € / vnt.
50.0 m / 1 vnt.
1,19 € / 1 m
Turime sandėlyje
Grandinė Haushalt, 3 mm, DIN 763
  • Skersmuo: 3 mm
  • Padengimas: Cinkuota
  • Medžiaga: Plienas
  • Apdirbimas: Virinta
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinimo pistoletas Grunder BR3002, 18 V, 30-480 mm/min., 300 ml.
39,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 39,99 €
59,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 59,90 €
59,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sandarinimo pistoletas Grunder BR3002, 18 V, 30-480 mm/min., 300 ml.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Krovinio tvirtinimo diržas Autoserio, 450 kg, 4.5 m, 4 vnt.
26,50 € / pak.
1.0 komplektas / 1 pak.
26,50 € / 1 komplektas
Turime sandėlyje
Krovinio tvirtinimo diržas Autoserio, 450 kg, 4.5 m, 4 vnt.
  • Prekės tipas: Diržai
  • Diržo tipas: Medžiaginis, Su įtempimo mechanizmu
  • Ilgis: 4.5 m
  • Plotis: 25 mm
  • Trūkimo jėga : 450 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
OSB-3 plokštė Kronospan, 250 cm x 125 cm x 1.5 cm
17,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,49 €
20,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,99 €
20,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
OSB-3 plokštė Kronospan, 250 cm x 125 cm x 1.5 cm
  • Ilgis: 250 cm
  • Plotis: 125 cm
  • Storis: 1.5 cm
  • Paviršiaus padengimas: Nėra
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Viela dengta PVC Garden Center, 1.6 mm/2.3 mm, 100 m
8,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,99 €
14,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,95 €
14,95 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Viela dengta PVC Garden Center, 1.6 mm/2.3 mm, 100 m
  • Ilgis: 100 m
  • Vielos storis: 1.6 mm
  • Spalva: Ruda sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Mišinys Briko Mixture GIM SA 5/35, išlyginamasis, 25 kg
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
15,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,50 €
15,50 € / 1 vnt.
Mišinys Briko Mixture GIM SA 5/35, išlyginamasis, 25 kg
  • Mišinio tipas: Išlyginamasis
  • Medžiagos/mišinio paskirtis: Betonavimo darbams
  • Prekės svoris su pakuote: 25 kg
  • Darbinė temperatūra: 5 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Segtukas Okko 4772013271727, 30 vnt.
6,89 € / pak.
1.0 pakuotė / 1 pak.
6,89 € / 1 pakuotė
Turime sandėlyje
Segtukas Okko 4772013271727, 30 vnt.
  • Medžiaga: Plastikas
  • Vienetai pakuotėje: 30
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vielos rišimo įrankis Okko 106001, 38 cm
5,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,59 €
6,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,99 €
6,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Vielos rišimo įrankis Okko 106001, 38 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Cinkuotoji viela Garden Center, 0.5 mm, 50 m
2,19 € / vnt.
2,19 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Cinkuotoji viela Garden Center, 0.5 mm, 50 m
  • Vielos storis: 0.5 mm
  • Spalva: Pilka sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Krovinio tvirtinimo diržas Autoserio, 900 kg, 4.5 m
12,99 € / vnt.
12,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Krovinio tvirtinimo diržas Autoserio, 900 kg, 4.5 m
  • Prekės tipas: Diržai
  • Diržo tipas: Medžiaginis, Su terkšle
  • Ilgis: 4.5 m
  • Plotis: 34 mm
  • Trūkimo jėga : 900 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, stambiagrūdis, balta sp., 1.6 l
4,79 € / vnt.
1.6 kg / 1 vnt.
2,99 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, stambiagrūdis, balta sp., 1.6 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Glaisto tipas: Stambiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 1.5 - 20 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Briko, stambiagrūdis, balta sp./pilka sp., 16 kg
25,90 € / vnt.
16.0 kg / 1 vnt.
1,62 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Briko, stambiagrūdis, balta sp./pilka sp., 16 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Glaisto tipas: Stambiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp., Pilka sp.
  • Galima šlifuoti po: 1.5 - 20 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Putų pistoletas Briko, 21 cm
24,50 € / vnt.
24,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Putų pistoletas Briko, 21 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Krovinio tvirtinimo diržas Autoserio XH-R2508, 700 kg, 4.5 m
8,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,99 €
9,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,69 €
9,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Krovinio tvirtinimo diržas Autoserio XH-R2508, 700 kg, 4.5 m
  • Prekės tipas: Diržai
  • Diržo tipas: Medžiaginis, Su terkšle, Su įtempimo mechanizmu
  • Ilgis: 4.5 m
  • Plotis: 25 mm
  • Trūkimo jėga : 700 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Krovinio tvirtinimo diržas Autoserio, 100 kg, 3 m, 2 vnt.
5,49 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 5,49 €
6,89 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 6,89 €
1.0 komplektas / 1 pak.
6,89 € / 1 komplektas
Krovinio tvirtinimo diržas Autoserio, 100 kg, 3 m, 2 vnt.
  • Prekės tipas: Diržai
  • Diržo tipas: Medžiaginis
  • Ilgis: 3 m
  • Plotis: 25 mm
  • Trūkimo jėga : 100 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Putų pistoletas Okko, 40 cm
4,49 € / vnt.
4,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Putų pistoletas Okko, 40 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 3 ... 54
Rodoma: 1 - 48 iš 2576