Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Darbinė temperatūra, °C
Atsparus drėgmei
Atsparus pelėsiui
Pistoletinis
Atsparumas karščiui
Rodoma: 1 - 48 iš 279
Rūšiuoti pagal:
Skystas hermetikas K2 Rubber, 0.4 ml
12,59 € / vnt.
Turime sandėlyje
TOP prekė
Skystas hermetikas K2 Rubber, 0.4 ml
  • Prekės tipas: Skystieji hermetikai
  • Tūris: 0.4 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko 1200 °C, 300 ml, juoda sp.
3,99 € / vnt.
0.3 l / 1 vnt.
13,30 € / 1 l
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko 1200 °C, 300 ml, juoda sp.
  • Tūris: 300 ml
  • Spalva: Juoda sp.
  • Darbinė temperatūra: 60 - 300 °C
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko, 300 ml, balta sp.
5,89 € / vnt.
5,89 € / 1 vnt.
Hermetikas Briko, 300 ml, balta sp.
  • Tūris: 300 ml
  • Spalva: Balta sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Akrilinis hermetikas Briko Acry-Seal, 0.3 l, balta sp.
2,19 € / vnt.
2,19 € / 1 vnt.
Akrilinis hermetikas Briko Acry-Seal, 0.3 l, balta sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko, 300 ml, skaidri sp.
6,79 € / vnt.
6,79 € / 1 vnt.
Hermetikas Briko, 300 ml, skaidri sp.
  • Tūris: 300 ml
  • Spalva: Skaidri sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Heat 300 °C, 300 ml, raudona sp.
6,79 € / vnt.
0.3 l / 1 vnt.
22,63 € / 1 l
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko Heat 300 °C, 300 ml, raudona sp.
  • Tūris: 300 ml
  • Spalva: Raudona sp.
  • Darbinė temperatūra: 60 - 300 °C
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Akrilinis glaistas įtrūkimams Briko, 0.3 l, balta sp.
4,29 € / vnt.
4,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Akrilinis glaistas įtrūkimams Briko, 0.3 l, balta sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Ne
  • Atsparus pelėsiui: Ne
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, balta sp.
5,19 € / vnt.
5,19 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, balta sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Ne
  • Atsparus pelėsiui: Ne
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai Technicqll, 24 ml
6,64 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 6,64 €
8,79 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 8,29 €
Turime sandėlyje
Klijai Technicqll, 24 ml
  • Prekės tipas: Klijai
  • Tūris: 24 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Akrilinis hermetikas Briko, 0.3 l, pilka sp.
2,19 € / vnt.
2,19 € / 1 vnt.
Akrilinis hermetikas Briko, 0.3 l, pilka sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Neutral Silicone, 300 ml, skaidri sp.
7,69 € / vnt.
7,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko Neutral Silicone, 300 ml, skaidri sp.
  • Tūris: 300 ml
  • Spalva: Skaidri sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Roof & Facade, 0.29 l, ruda sp.
5,19 € / vnt.
5,19 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko Roof & Facade, 0.29 l, ruda sp.
  • Tūris: 0.29 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Neutral Silicone, 300 ml, balta sp.
7,69 € / vnt.
7,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko Neutral Silicone, 300 ml, balta sp.
  • Tūris: 300 ml
  • Spalva: Balta sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 25 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Glass House, 0.3 l, skaidri sp.
7,19 € / vnt.
7,19 € / 1 vnt.
Hermetikas Briko Glass House, 0.3 l, skaidri sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Stop Fungi, 0.3 l, balta sp.
4,89 € / vnt.
4,89 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko Stop Fungi, 0.3 l, balta sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, juoda sp.
5,19 € / vnt.
5,19 € / 1 vnt.
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, juoda sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Ne
  • Atsparus pelėsiui: Ne
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Roof And Facade, 0.29 l, pilka sp.
5,19 € / vnt.
5,19 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko Roof And Facade, 0.29 l, pilka sp.
  • Tūris: 0.29 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Penosil Roof&Facade Elastic, 0.29 l, juoda sp.
9,29 € / vnt.
9,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Penosil Roof&Facade Elastic, 0.29 l, juoda sp.
  • Tūris: 0.29 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Stop Fungi, 0.3 l, skaidri sp.
5,99 € / vnt.
5,99 € / 1 vnt.
Hermetikas Briko Stop Fungi, 0.3 l, skaidri sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, ruda sp.
5,19 € / vnt.
5,19 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, ruda sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Ne
  • Atsparus pelėsiui: Ne
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, skaidri sp.
5,19 € / vnt.
5,19 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Universalus hermetikas Briko, 0.3 l, skaidri sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Ne
  • Atsparus pelėsiui: Ne
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Briko Neutral LM, 0.3 l, pilka sp.
7,69 € / vnt.
7,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Briko Neutral LM, 0.3 l, pilka sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Penosil HighTemp Sealant +1500°C, 280 ml, juoda sp.
4,09 € / vnt.
4,09 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Penosil HighTemp Sealant +1500°C, 280 ml, juoda sp.
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Juoda sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 40 °C
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Penosil PU-Sealant HM 868, 600 ml, pilka sp.
6,39 € / vnt.
6,39 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Penosil PU-Sealant HM 868, 600 ml, pilka sp.
  • Tūris: 600 ml
  • Spalva: Pilka sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 35 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Elastingas hermetikas Penosil Roof & Facade, pilka sp.
9,29 € / vnt.
9,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Elastingas hermetikas Penosil Roof & Facade, pilka sp.
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit CS25 CS25/12, 280 ml, pilka sp., Cementgrey (12)
12,99 € / vnt.
12,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit CS25 CS25/12, 280 ml, pilka sp., Cementgrey (12)
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Pilka sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit Cs25/10, 280 ml, pilka sp., Manhattan (10)
9,49 € / vnt.
0.28 l / 1 vnt.
33,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit Cs25/10, 280 ml, pilka sp., Manhattan (10)
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Pilka sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Elastingas hermetikas Penosil Roof & Facade, 0.29 l, ruda sp.
9,29 € / vnt.
9,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Elastingas hermetikas Penosil Roof & Facade, 0.29 l, ruda sp.
  • Tūris: 0.29 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Ne
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit Cs25/01, 280 ml, balta sp.
8,99 € / vnt.
0.28 l / 1 vnt.
32,11 € / 1 l
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit Cs25/01, 280 ml, balta sp.
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Balta sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Penosil All Weather Sealant 919, 0.3 l, skaidri sp.
5,79 € / vnt.
5,79 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Penosil All Weather Sealant 919, 0.3 l, skaidri sp.
  • Tūris: 0.3 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Akrilinis hermetikas Penosil Gaps&Cracks, 310 l, balta sp.
2,69 € / vnt.
2,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Akrilinis hermetikas Penosil Gaps&Cracks, 310 l, balta sp.
  • Tūris: 310 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit Cs25 CS25/39, 280 ml, pergamon sp.
15,90 € / vnt.
15,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit Cs25 CS25/39, 280 ml, pergamon sp.
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Balta sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Elastingas hermetikas Penosil Roof & Facade, 0.29 l, skaidri sp.
6,69 € / vnt.
6,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Elastingas hermetikas Penosil Roof & Facade, 0.29 l, skaidri sp.
  • Tūris: 0.29 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Ne
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit CS25 45 FRAPPE 32141010, 280 ml, ruda sp., Coal (18)
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,50 €
20,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,99 €
20,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit CS25 45 FRAPPE 32141010, 280 ml, ruda sp., Coal (18)
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Ruda sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klijai Penosil MS TURBO, 0.29 l, balta sp.
12,90 € / vnt.
12,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Klijai Penosil MS TURBO, 0.29 l, balta sp.
  • Tūris: 0.29 l
  • Svoris: 290 g
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Silikonas Makroflex SX 101 Sanitary Silicone, 300 ml, balta sp.
5,29 € / vnt.
0.28 l / 1 vnt.
18,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Silikonas Makroflex SX 101 Sanitary Silicone, 300 ml, balta sp.
  • Tūris: 300 ml
  • Spalva: Balta sp.
  • Darbinė temperatūra: -40 - 120 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Penosil Stop Fungi, 0.310 l, balta sp.
6,07 € / vnt.
6,07 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Penosil Stop Fungi, 0.310 l, balta sp.
  • Tūris: 0.310 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Silikonas Makroflex SX 101 Sanitary Silicone, 280 ml, skaidri sp.
6,19 € / vnt.
6,19 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Silikonas Makroflex SX 101 Sanitary Silicone, 280 ml, skaidri sp.
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Skaidri sp.
  • Darbinė temperatūra: -40 - 120 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit CS25 CS25/04, 280 ml, sidabro sp., Silver (04)
9,49 € / vnt.
0.28 l / 1 vnt.
33,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit CS25 CS25/04, 280 ml, sidabro sp., Silver (04)
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Sidabro sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Silikonas Makroflex SA 102 Sanitary Silicone Premium, 300 ml, skaidri sp.
9,19 € / vnt.
0.28 l / 1 vnt.
32,82 € / 1 l
Turime sandėlyje
Silikonas Makroflex SA 102 Sanitary Silicone Premium, 300 ml, skaidri sp.
  • Tūris: 300 ml
  • Spalva: Skaidri sp.
  • Darbinė temperatūra: -40 - 120 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Penosil EasyPRO All Purpose, 0.31 l, pilka sp.
9,59 € / vnt.
9,59 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Penosil EasyPRO All Purpose, 0.31 l, pilka sp.
  • Tūris: 0.31 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit Cs25/58, 280 ml, ruda sp., Chocolate (58)
12,99 € / vnt.
0.28 l / 1 vnt.
46,39 € / 1 l
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit Cs25/58, 280 ml, ruda sp., Chocolate (58)
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Ruda sp.
  • Darbinė temperatūra: +5 - +40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalus hermetikas Bostik Perfect Seal Multi, 0.29 l, balta sp.
5,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,69 €
8,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,99 €
8,99 € / 1 vnt.
Universalus hermetikas Bostik Perfect Seal Multi, 0.29 l, balta sp.
  • Tūris: 0.29 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Penosil PU LM 825 (RAL7016), 0.6 l, antracito sp.
7,49 € / vnt.
7,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Penosil PU LM 825 (RAL7016), 0.6 l, antracito sp.
  • Tūris: 0.6 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Ne
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Silikonas Knauf, 300 ml, juoda sp.
9,49 € / vnt.
9,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Silikonas Knauf, 300 ml, juoda sp.
  • Tūris: 300 ml
  • Spalva: Juoda sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 40 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas-klijai Ceresit FT101, 280 ml, balta sp.
11,90 € / vnt.
11,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas-klijai Ceresit FT101, 280 ml, balta sp.
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Balta sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Hermetikas Ceresit CS25 Express, 280 ml, balta sp.
12,99 € / vnt.
12,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Hermetikas Ceresit CS25 Express, 280 ml, balta sp.
  • Tūris: 280 ml
  • Spalva: Balta sp.
  • Darbinė temperatūra: 5 - 40 °C
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparumas karščiui: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Priešpelėsinis silikonas Penosil Stop Fungi, 0.1 l, balta sp.
5,99 € / vnt.
5,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Priešpelėsinis silikonas Penosil Stop Fungi, 0.1 l, balta sp.
  • Tūris: 0.1 l
  • Atsparus drėgmei: Taip
  • Atsparus pelėsiui: Taip
  • Pistoletinis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 3 ... 6
Rodoma: 1 - 48 iš 279