Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 49 - 96 iš 459
Rūšiuoti pagal:
Dovanų komplektas vyrams Carolina Herrera 212 Men NYC, 3 vnt.
98,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 98,90 €
120,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 120,90 €
Dovanų komplektas vyrams Carolina Herrera 212 Men NYC, 3 vnt.
  • Kvepalai skirti: Vyrams
  • Tūris: 210 ml
  • Rinkinyje: Balzamas po skutimosi, 100 ml, Tualetinis vanduo (EDT), 10 ml, Tualetinis vanduo (EDT), 100 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Plaukų purškiklis Carolina Herrera Good Girl, 30 ml
41,90 € / vnt.
Plaukų purškiklis Carolina Herrera Good Girl, 30 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Plaukų purškiklis
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvepalų rinkinys Carolina Herrera Good Girl Miniature 4-Piece Set, 4 vnt.
79,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 76,90 €
128,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 128,90 €
Kvepalų rinkinys Carolina Herrera Good Girl Miniature 4-Piece Set, 4 vnt.
  • Kvepalai skirti: Moterims
  • Tūris: 28 ml
  • Rinkinyje: Kvapusis vanduo (EDP), 7 ml x 4
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dovanų komplektas moterims Carolina Herrera Good Girl
128,90 € / vnt.
Dovanų komplektas moterims Carolina Herrera Good Girl
  • Kvepalai skirti: Moterims
  • Tūris: 190 ml
  • Rinkinyje: Kvapusis vanduo (EDP), 10 ml, Kvapusis vanduo (EDP), 80 ml, Kūno losjonas, 100 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vyriškas dezodorantas Carolina Herrera Bad Boy, 75 ml
30,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,99 €
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
Vyriškas dezodorantas Carolina Herrera Bad Boy, 75 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Tūris: 75 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvepalų papildymas Carolina Herrera Bad Boy, 200 ml
139,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 110,90 €
143,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 143,90 €
Kvepalų papildymas Carolina Herrera Bad Boy, 200 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 200 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dovanų komplektas moterims Carolina Herrera 212 VIP Rose, 3 vnt.
122,90 € / vnt.
Dovanų komplektas moterims Carolina Herrera 212 VIP Rose, 3 vnt.
  • Kvepalai skirti: Moterims
  • Tūris: 190 ml
  • Rinkinyje: Kvapusis vanduo (EDP), 10 ml, Kvapusis vanduo (EDP), 80 ml, Kūno losjonas, 100 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dovanų komplektas vyrams Carolina Herrera Bad Boy
102,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 102,90 €
126,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 126,90 €
Dovanų komplektas vyrams Carolina Herrera Bad Boy
  • Kvepalai skirti: Vyrams
  • Rinkinyje: Dušo želė, 100 ml, Tualetinis vanduo (EDT), 10 ml, Tualetinis vanduo (EDT), 100 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvepalų papildymas Carolina Herrera Bad Boy, 150 ml
112,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 112,90 €
139,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 139,90 €
Kvepalų papildymas Carolina Herrera Bad Boy, 150 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 150 ml
  • Kvapų šeima: Rytietiški
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Carolina Herrera Very Good Girl, 150 ml
164,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 158,90 €
201,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 201,90 €
Kvapusis vanduo Carolina Herrera Very Good Girl, 150 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 150 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Moteriškas dezodorantas Carolina Herrera 212 NYC, 150 ml
30,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,69 €
37,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,79 €
Moteriškas dezodorantas Carolina Herrera 212 NYC, 150 ml
  • Prekės tipas: Moteriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum, 150 ml
112,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 112,90 €
138,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 138,90 €
Kvapusis vanduo Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum, 150 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 150 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Carolina Herrera CH For Men, 50 ml
60,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 60,90 €
75,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 75,90 €
0.05 LTR / 1 vnt.
1 518,00 € / 1 LTR
Tualetinis vanduo Carolina Herrera CH For Men, 50 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Carolina Herrera For Women, 100 ml
69,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 61,90 €
85,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 81,90 €
Kvapusis vanduo Carolina Herrera For Women, 100 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Carolina Herrera CH For Men, 200 ml
116,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 108,90 €
139,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 139,90 €
0.2 LTR / 1 vnt.
699,50 € / 1 LTR
Tualetinis vanduo Carolina Herrera CH For Men, 200 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 200 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvepalų rinkinys Carolina Herrera Bad Boy, 3 vnt.
101,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 90,90 €
111,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 111,90 €
Kvepalų rinkinys Carolina Herrera Bad Boy, 3 vnt.
  • Kvepalai skirti: Vyrams
  • Tūris: 210 ml
  • Rinkinyje: Dušo želė, 100 ml, Tualetinis vanduo (EDT), 10 ml, Tualetinis vanduo (EDT), 100 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dovanų komplektas vyrams Carolina Herrera Bad Boy
101,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 101,90 €
124,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 124,90 €
Dovanų komplektas vyrams Carolina Herrera Bad Boy
  • Kvepalai skirti: Vyrams
  • Rinkinyje: Dezodorantas, 100 ml, Tualetinis vanduo (EDT), 10 ml, Tualetinis vanduo (EDT), 100 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Carolina Herrera Bad Boy, 100 ml
89,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 86,90 €
105,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 105,90 €
Kvapusis vanduo Carolina Herrera Bad Boy, 100 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dovanų komplektas vyrams Carolina Herrera Bad Boy
96,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 96,90 €
118,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 118,90 €
Dovanų komplektas vyrams Carolina Herrera Bad Boy
  • Kvepalai skirti: Vyrams
  • Tūris: 210 ml
  • Rinkinyje: Dušo želė, 100 ml, Tualetinis vanduo (EDT), 10 ml, Tualetinis vanduo (EDT), 100 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Carolina Herrera 212 Men NYC, 200 ml
94,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 62,90 €
113,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 113,90 €
Tualetinis vanduo Carolina Herrera 212 Men NYC, 200 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 200 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Carolina Herrera CH For Men, 100 ml
73,25 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 67,90 €
83,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 83,90 €
Tualetinis vanduo Carolina Herrera CH For Men, 100 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Carolina Herrera Chic For Men, 60 ml
32,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,89 €
39,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 39,90 €
0.06 LTR / 1 vnt.
665,00 € / 1 LTR
Tualetinis vanduo Carolina Herrera Chic For Men, 60 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 60 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vyriškas dezodorantas Carolina Herrera 212 NYC Men, 150 ml
23,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,39 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,89 €
Vyriškas dezodorantas Carolina Herrera 212 NYC Men, 150 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Carolina Herrera 212 VIP Men, 100 ml
66,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 48,90 €
87,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 87,90 €
0.1 LTR / 1 vnt.
879,00 € / 1 LTR
Tualetinis vanduo Carolina Herrera 212 VIP Men, 100 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Carolina Herrera 212 VIP, 80 ml
72,67 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 68,90 €
107,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 84,90 €
0.08 LTR / 1 vnt.
1 348,75 € / 1 LTR
Kvapusis vanduo Carolina Herrera 212 VIP, 80 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 80 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dovanų komplektas vyrams Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Electrique, 2 vnt.
93,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 92,90 €
115,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 110,90 €
Dovanų komplektas vyrams Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Electrique, 2 vnt.
  • Kvepalai skirti: Vyrams
  • Tūris: 110 ml
  • Rinkinyje: Edp 100 ml, Edp 10 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Carolina Herrera CH Swing, 100 ml
116,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 110,90 €
144,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 144,90 €
Kvapusis vanduo Carolina Herrera CH Swing, 100 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Rytietiški
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Carolina Herrera CH Men Swing, 100 ml
101,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 96,90 €
126,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 126,90 €
Kvapusis vanduo Carolina Herrera CH Men Swing, 100 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Carolina Herrera Bad Boy, 100 ml
78,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 69,99 €
92,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 92,90 €
Tualetinis vanduo Carolina Herrera Bad Boy, 100 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Rytietiški
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Carolina Herrera Bad Boy, 150 ml
97,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 92,06 €
120,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 120,90 €
Tualetinis vanduo Carolina Herrera Bad Boy, 150 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 150 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Carolina Herrera 212 NYC, 30 ml
36,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 35,90 €
52,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,90 €
Tualetinis vanduo Carolina Herrera 212 NYC, 30 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Carolina Herrera Bad Boy, 50 ml
56,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 56,90 €
69,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 69,90 €
Tualetinis vanduo Carolina Herrera Bad Boy, 50 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Carolina Herrera Chic, 80 ml
49,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 47,90 €
58,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 58,90 €
Kvapusis vanduo Carolina Herrera Chic, 80 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 80 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Carolina Herrera 212 Heroes Forever Young, 30 ml
48,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 45,83 €
59,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 59,90 €
Kvapusis vanduo Carolina Herrera 212 Heroes Forever Young, 30 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Carolina Herrera For Men, 100 ml
53,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 53,90 €
73,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 72,90 €
Tualetinis vanduo Carolina Herrera For Men, 100 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Carolina Herrera Chic Men, 100 ml
52,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 48,90 €
68,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 59,90 €
0.1 LTR / 1 vnt.
689,00 € / 1 LTR
Tualetinis vanduo Carolina Herrera Chic Men, 100 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Carolina Herrera 212 NYC For Her, 100 ml
75,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 67,90 €
98,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 96,90 €
Tualetinis vanduo Carolina Herrera 212 NYC For Her, 100 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Carolina Herrera For Men, 200 ml
81,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 81,90 €
100,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 100,90 €
Tualetinis vanduo Carolina Herrera For Men, 200 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 200 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vyriškas dezodorantas Carolina Herrera 212 Men, 75 ml
20,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,69 €
23,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,09 €
Vyriškas dezodorantas Carolina Herrera 212 Men, 75 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Tūris: 75 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Moteriškas dezodorantas Carolina Herrera, 150 ml
24,24 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,09 €
34,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,90 €
Moteriškas dezodorantas Carolina Herrera, 150 ml
  • Prekės tipas: Moteriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūno aliejus Carolina Herrera Good Girl Legs Elixir, 150 ml
46,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 40,90 €
56,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 54,90 €
Kūno aliejus Carolina Herrera Good Girl Legs Elixir, 150 ml
  • Prekės tipas: Kūno aliejai
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Priemonė skirta: Kūno odos priežiūrai
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Carolina Herrera 212 VIP Men, 200 ml
96,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 95,90 €
117,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 112,90 €
0.2 LTR / 1 vnt.
589,50 € / 1 LTR
Tualetinis vanduo Carolina Herrera 212 VIP Men, 200 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 200 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Carolina Herrera Good Girl Blush Bowtastic, 80 ml
132,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 125,90 €
154,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 154,90 €
Kvapusis vanduo Carolina Herrera Good Girl Blush Bowtastic, 80 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 80 ml
  • Kvapų šeima: Gintaro
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Carolina Herrera Bad Boy Dazzling Garden, 100 ml
117,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 113,90 €
139,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 138,90 €
Tualetinis vanduo Carolina Herrera Bad Boy Dazzling Garden, 100 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Carolina Herrera Bad Boy Gold Fantasy, 100 ml
94,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 93,90 €
116,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 112,90 €
Tualetinis vanduo Carolina Herrera Bad Boy Gold Fantasy, 100 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Carolina Herrera 212 VIP, 80 ml
75,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,90 €
90,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 90,90 €
Kvapusis vanduo Carolina Herrera 212 VIP, 80 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 80 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum, 100 ml
111,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 93,28 €
121,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 120,90 €
121,90 € / 1 vnt.
Kvapusis vanduo Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum, 100 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Carolina Herrera Sport, 100 ml
39,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 39,90 €
49,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 48,90 €
0.1 LTR / 1 vnt.
499,00 € / 1 LTR
Tualetinis vanduo Carolina Herrera Sport, 100 ml
  • Prekės ženklas: Carolina Herrera
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
2 4 ... 10
Rodoma: 49 - 96 iš 459