Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 1 - 48 iš 55
Rūšiuoti pagal:
Suvirinimo aparatas Deca MIGA 215, 2500 W
399,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 399,00 €
506,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 506,00 €
506,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Smart 3 Leasing
Suvirinimo aparatas Deca MIGA 215, 2500 W
  • Suvirinimo aparato tipas: Suvirinimo viela apsauginėse dujose (MIG/MAG)
  • Jungiama į tinklą: Į vienfazį
  • Galia: 2500 W
  • Suvirinimo srovė: 10 - 150 A
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Suvirintojo skydas Deca 010404, automatinis
52,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 52,90 €
60,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 60,90 €
60,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Suvirintojo skydas Deca 010404, automatinis
  • Skydo rūšis: Automatinis
  • Skydo filtro matmenys, mm: 93 x 43
  • Pradinis tamsumas DIN: 4
  • Tamsumo reguliavimo funkcija: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Suvirinimo aparatas Deca D-MIG 230 AC, 2300 W
199,00 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 199,00 €
247,00 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 247,00 €
1.0 komplektas / 1 pak.
247,00 € / 1 komplektas
Turime sandėlyje
Suvirinimo aparatas Deca D-MIG 230 AC, 2300 W
  • Suvirinimo aparato tipas: Suvirinimo viela apsauginėse dujose (MIG/MAG)
  • Jungiama į tinklą: Į vienfazį
  • Galia: 2300 W
  • Suvirinimo srovė: 90 - 130 A
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Viela Deca, 0.9 mm, 0.7
18,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,90 €
22,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,90 €
0.7 kg / 1 vnt.
32,71 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Viela Deca, 0.9 mm, 0.7
  • Suvirinimo vielos tipas: Savisaugė
  • Skersmuo: 0.9 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Viela Deca, 0.8 mm, 0.7 kg
25,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,90 €
31,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,50 €
0.7 kg / 1 vnt.
45,00 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Viela Deca, 0.8 mm, 0.7 kg
  • Suvirinimo vielos tipas: Nerūdijančiojo plieno
  • Skersmuo: 0.8 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Viela Deca, 0.8 mm, 0.7 kg
9,70 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,70 €
12,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
0.7 kg / 1 vnt.
17,86 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Viela Deca, 0.8 mm, 0.7 kg
  • Suvirinimo vielos tipas: Variuota
  • Skersmuo: 0.8 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Suvirintojo skydas Deca WM 24, automatinis
39,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 39,50 €
47,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 47,50 €
47,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Suvirintojo skydas Deca WM 24, automatinis
  • Skydo rūšis: Automatinis
  • Skydo filtro matmenys, mm: 90 x 35
  • Pradinis tamsumas DIN: 11
  • Tamsumo reguliavimo funkcija: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kištukai Deca 10385, 0.1 kg, 2 vnt.
7,47 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 7,47 €
8,70 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 8,70 €
1.0 komplektas / 1 pak.
8,70 € / 1 komplektas
Turime sandėlyje
Kištukai Deca 10385, 0.1 kg, 2 vnt.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Įžeminimo gnybtas Deca ART010311, 200 A
5,45 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,45 €
6,35 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,35 €
6,35 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Įžeminimo gnybtas Deca ART010311, 200 A
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Suvirintojo skydas Deca 010408, automatinis
62,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 62,99 €
72,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 72,90 €
72,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Suvirintojo skydas Deca 010408, automatinis
  • Skydo rūšis: Automatinis
  • Skydo filtro matmenys, mm: 93 x 43
  • Pradinis tamsumas DIN: 4
  • Tamsumo reguliavimo funkcija: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Suvirinimo antgalis Deca 10252, 2 vnt.
8,09 € / pak.
1.0 komplektas / 1 pak.
8,09 € / 1 komplektas
Turime sandėlyje
Suvirinimo antgalis Deca 10252, 2 vnt.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Jungimo antgalis Deca D0.8 M6 010254 3GB
4,39 € / pak.
1.0 komplektas / 1 pak.
4,39 € / 1 komplektas
Turime sandėlyje
Jungimo antgalis Deca D0.8 M6 010254 3GB
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Suvirintojo prijuostė Deca 60x90, 0.57 kg
22,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,99 €
31,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,90 €
31,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Suvirintojo prijuostė Deca 60x90, 0.57 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Suvirinimo aparatas Deca SIL 417, 4900 W
219,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 219,00 €
247,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 247,00 €
247,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Suvirinimo aparatas Deca SIL 417, 4900 W
  • Suvirinimo aparato tipas: Suvirinimo glaistytais elektrodais (MMA)
  • Jungiama į tinklą: Į vienfazį
  • Galia: 4900 W
  • Suvirinimo srovė: 10 - 170 A
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Suvirintojo skydas Deca 010414, automatinis
113,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 113,00 €
130,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 130,00 €
130,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Suvirintojo skydas Deca 010414, automatinis
  • Skydo rūšis: Automatinis
  • Skydo filtro matmenys, mm: 100 x 83
  • Pradinis tamsumas DIN: 4
  • Tamsumo reguliavimo funkcija: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Suvirintojo skydas Deca 010412, automatinis
93,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 93,90 €
108,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 108,00 €
108,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Suvirintojo skydas Deca 010412, automatinis
  • Skydo rūšis: Automatinis
  • Skydo filtro matmenys, mm: 100 x 60
  • Pradinis tamsumas DIN: 4
  • Tamsumo reguliavimo funkcija: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Viela Deca, 0.8 mm, 0.4 kg
14,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,90 €
17,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,90 €
1.0 ritė / 1 vnt.
17,90 € / 1 ritė
Turime sandėlyje
Viela Deca, 0.8 mm, 0.4 kg
  • Suvirinimo vielos tipas: Aliuminio
  • Skersmuo: 0.8 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Viela Deca, 0.9 mm, 2 kg
44,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,50 €
53,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 53,90 €
2.0 kg / 1 vnt.
26,95 € / 1 kg
Viela Deca, 0.9 mm, 2 kg
  • Suvirinimo vielos tipas: Savisaugė
  • Skersmuo: 0.9 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Suvirintojo pirštinės Deca Leather, 0.37 kg
15,99 € / vnt.
15,99 € / 1 vnt.
Suvirintojo pirštinės Deca Leather, 0.37 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Magnetinis laikiklis Deca 010346 MPH92 92MM
9,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,19 €
11,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,49 €
11,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Magnetinis laikiklis Deca 010346 MPH92 92MM
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Elektrodo laikiklis Deca, 200 A
10,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,09 €
11,76 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,76 €
11,76 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Elektrodo laikiklis Deca, 200 A
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Plaktukas Deca 010341 HAMMER, 200 g
9,00 € / vnt.
9,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Plaktukas Deca 010341 HAMMER, 200 g
  • Svoris: 200 g
  • Darbinės dalies medžiaga: Metalas
  • Koto medžiaga: Metalų lydinys , Plastikas
  • Ilgis: 320 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Jungimo antgalis Deca D1.0 M6 010255 3GB, 3 vnt.
4,29 € / pak.
1.0 komplektas / 1 pak.
4,29 € / 1 komplektas
Turime sandėlyje
Jungimo antgalis Deca D1.0 M6 010255 3GB, 3 vnt.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Laikiklis magnetinis Deca 010345, MPH62 58mm
5,76 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,76 €
6,71 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,71 €
6,71 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Laikiklis magnetinis Deca 010345, MPH62 58mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Elektrodas Deca, konstrukciniam plienui, 3.2 mm, 4.98

Išparduota

Elektrodas Deca, konstrukciniam plienui, 3.2 mm, 4.98
  • Elektrodo tipas: Konstrukciniam plienui
  • Elektrodo glaistas: Nerūdijančiojo plieno
  • Ilgis: 350 mm
  • Rekomenduojamas srovės striprumas: 90 - 120 A
  • Suvirinimo srovės tipas: Kintanti
Suvirinimo aparatas Deca WEST 200 D, 8000 W

Išparduota

Suvirinimo aparatas Deca WEST 200 D, 8000 W
  • Suvirinimo aparato tipas: Suvirinimo glaistytais elektrodais (MMA), Suvirinimo volframo elektrodu inertinėse dujose (TIG)
  • Jungiama į tinklą: Į vienfazį
  • Galia: 8000 W
  • Suvirinimo srovė: 10 - 200 A
Akumuliatoriaus įkroviklis Deca SC 30/400, 12 - 24 V, 20 A

Išparduota

Akumuliatoriaus įkroviklis Deca SC 30/400, 12 - 24 V, 20 A
  • Skirta akumuliatoriams: AGM akumuliatoriai (Pb AGM), Geliniai akumuliatoriai (Pb gel), Tradiciniai švino akumuliatoriai su skystuoju elektrolitu (Pb Wet)
  • Įkrovos įtampa: 12 - 24 V
  • Galia: 700 - 7800 W
  • Įtampa: 12 - 24 V
Akumuliatoriaus įkroviklis Deca FL 1113D, 6 - 24 V, 1.5 A

Išparduota

Akumuliatoriaus įkroviklis Deca FL 1113D, 6 - 24 V, 1.5 A
  • Skirta akumuliatoriams: AGM akumuliatoriai (Pb AGM), Geliniai akumuliatoriai (Pb gel), Neaptarnaujami tradiciniai švino akumuliatoriai su skystuoju elektrolitu (Pb Wet MF), Start stop tipo akumuliatoriai, Tradiciniai švino akumuliatoriai su skystuoju elektrolitu (Pb Wet)
  • Įkrovos įtampa: 6 - 24 V
  • Galia: 260 W
  • Įtampa: 230 V
Elektrodas Deca, konstrukciniam plienui, 2.5 mm, 4.76

Išparduota

Elektrodas Deca, konstrukciniam plienui, 2.5 mm, 4.76
  • Elektrodo tipas: Konstrukciniam plienui
  • Elektrodo glaistas: Nerūdijančiojo plieno
  • Ilgis: 300 mm
  • Rekomenduojamas srovės striprumas: 60 - 90 A
  • Suvirinimo srovės tipas: Kintanti/nuolatinė
Suvirinimo aparatas Deca, 4000 W

Išparduota

Suvirinimo aparatas Deca, 4000 W
  • Suvirinimo aparato tipas: Suvirinimo glaistytais elektrodais (MMA)
  • Jungiama į tinklą: Į vienfazį
  • Galia: 4000 W
  • Suvirinimo srovė: 10 - 150 A
Suvirinimo aparatas Deca Globus 4,0, 5000 W

Išparduota

Suvirinimo aparatas Deca Globus 4,0, 5000 W
  • Suvirinimo aparato tipas: Suvirinimo glaistytais elektrodais (MMA)
  • Jungiama į tinklą: Į vienfazį
  • Galia: 5000 W
  • Suvirinimo srovė: 44 - 160 A
Suvirintojo skydas Deca 010377, automatinis

Išparduota

Suvirintojo skydas Deca 010377, automatinis
  • Skydo rūšis: Automatinis
  • Skydo filtro matmenys, mm: 100 x 60
  • Pradinis tamsumas DIN: 3
  • Tamsumo reguliavimo funkcija: Taip
Suvirintojo skydas Deca WM31, automatinis

Išparduota

Suvirintojo skydas Deca WM31, automatinis
  • Skydo rūšis: Automatinis
  • Skydo filtro matmenys, mm: 98 x 43
  • Pradinis tamsumas DIN: 9
  • Tamsumo reguliavimo funkcija: Taip
Suvirintojo skydas Deca WM23, automatinis

Išparduota

Suvirintojo skydas Deca WM23, automatinis
  • Skydo rūšis: Automatinis
  • Skydo filtro matmenys, mm: 90 x 35
  • Pradinis tamsumas DIN: 11
  • Tamsumo reguliavimo funkcija: Ne
Akumuliatoriaus įkroviklis Deca SM 1270 EVO, 12 V, 7 A

Išparduota

Akumuliatoriaus įkroviklis Deca SM 1270 EVO, 12 V, 7 A
  • Skirta akumuliatoriams: AGM akumuliatoriai (Pb AGM), Geliniai akumuliatoriai (Pb gel), Ličio akumuliatoriai (LiFePO4), Neaptarnaujami tradiciniai švino akumuliatoriai su skystuoju elektrolitu (Pb Wet MF), Start stop tipo akumuliatoriai, Tradiciniai švino akumuliatoriai su skystuoju elektrolitu (Pb Wet)
  • Įkrovos įtampa: 12 V
  • Galia: 120 W
  • Įtampa: 230 V
Akumuliatoriaus įkroviklis Deca SM C70T 7A, 14.4 - 14.7 V, 4 A

Išparduota

Akumuliatoriaus įkroviklis Deca SM C70T 7A, 14.4 - 14.7 V, 4 A
  • Skirta akumuliatoriams: AGM akumuliatoriai (Pb AGM), Geliniai akumuliatoriai (Pb gel), Tradiciniai švino akumuliatoriai su skystuoju elektrolitu (Pb Wet)
  • Įkrovos įtampa: 14.4 - 14.7 V
  • Galia: 120 W
  • Įtampa: 12 V
Akumuliatoriaus įkroviklis Deca SM C36S 3.6A, 14.4 V, 2 A

Išparduota

Akumuliatoriaus įkroviklis Deca SM C36S 3.6A, 14.4 V, 2 A
  • Skirta akumuliatoriams: AGM akumuliatoriai (Pb AGM), Geliniai akumuliatoriai (Pb gel), Tradiciniai švino akumuliatoriai su skystuoju elektrolitu (Pb Wet)
  • Įkrovos įtampa: 14.4 V
  • Galia: 60 W
  • Įtampa: 12 V
Akumuliatoriaus įkroviklis Deca SM 1236, 12 V, 3 A

Išparduota

Akumuliatoriaus įkroviklis Deca SM 1236, 12 V, 3 A
  • Skirta akumuliatoriams: AGM akumuliatoriai (Pb AGM), Geliniai akumuliatoriai (Pb gel), Neaptarnaujami tradiciniai švino akumuliatoriai su skystuoju elektrolitu (Pb Wet MF), Start stop tipo akumuliatoriai, Tradiciniai švino akumuliatoriai su skystuoju elektrolitu (Pb Wet)
  • Įkrovos įtampa: 12 V
  • Galia: 60 W
  • Įtampa: 230 V
Akumuliatoriaus įkroviklis Deca CLASS 350E, 20 V, 20 A

Išparduota

Akumuliatoriaus įkroviklis Deca CLASS 350E, 20 V, 20 A
  • Skirta akumuliatoriams: AGM akumuliatoriai (Pb AGM), Neaptarnaujami tradiciniai švino akumuliatoriai su skystuoju elektrolitu (Pb Wet MF), Tradiciniai švino akumuliatoriai su skystuoju elektrolitu (Pb Wet)
  • Įkrovos įtampa: 20 V
  • Galia: 1100 - 5000 W
  • Įtampa: 230 V
Akumuliatoriaus įkroviklis Deca Class Booster 150A, 12 V, 12 A

Išparduota

Akumuliatoriaus įkroviklis Deca Class Booster 150A, 12 V, 12 A
  • Skirta akumuliatoriams: AGM akumuliatoriai (Pb AGM), Neaptarnaujami tradiciniai švino akumuliatoriai su skystuoju elektrolitu (Pb Wet MF), Tradiciniai švino akumuliatoriai su skystuoju elektrolitu (Pb Wet)
  • Įkrovos įtampa: 12 V
  • Galia: 1200 W
  • Įtampa: 230 V
Akumuliatoriaus įkroviklis Deca Class 16A, 12 - 24 V, 9 A

Išparduota

Akumuliatoriaus įkroviklis Deca Class 16A, 12 - 24 V, 9 A
  • Skirta akumuliatoriams: AGM akumuliatoriai (Pb AGM), Neaptarnaujami tradiciniai švino akumuliatoriai su skystuoju elektrolitu (Pb Wet MF)
  • Įkrovos įtampa: 12 - 24 V
  • Galia: 220 W
  • Įtampa: 230 V
Rodoma: 1 - 48 iš 55