Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 145 - 192 iš 340
Rūšiuoti pagal:
Akumuliatorinis dažų purkštuvas Grunder 1020002, 1000 ml
29,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,99 €
35,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 35,99 €
35,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Akumuliatorinis dažų purkštuvas Grunder 1020002, 1000 ml
  • Dažų bakelio talpa: 1000 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Smūginis gręžtuvas Grunder LD223, 710 W
35,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 35,99 €
43,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,50 €
43,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Smūginis gręžtuvas Grunder LD223, 710 W
  • Galia: 710 W
  • Sūkių skaičius tuščia eiga: 0-2900
  • Smūginis režimas: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Akumuliatorinis oblius Grunder PL-L0118, 18 V
37,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 37,99 €
47,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 47,99 €
47,99 € / 1 vnt.
Akumuliatorinis oblius Grunder PL-L0118, 18 V
  • Sūkių skaičius tuščia eiga: 16000
  • Obliavimo gylis: 0.01 - 1.5 mm
  • Obliavimo plotis: 82 mm
  • Akumuliatorius komplektacijoje: Ne
  • Kroviklis komplekte: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Akumuliatorinis prožektorius Grunder CL-L0318
7,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,49 €
9,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,39 €
9,39 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Akumuliatorinis prožektorius Grunder CL-L0318
  • Akumuliatorius komplektacijoje: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Skersinio pjovimo staklės Grunder J1G-ZP39-255-3, 1800 W, 255 mm
169,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 169,00 €
195,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 195,00 €
195,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Skersinio pjovimo staklės Grunder J1G-ZP39-255-3, 1800 W, 255 mm
  • Galia: 1800 W
  • Maksimalus sūkių dažnis per minutę: 5000 rpm
  • Pjovimo gylis 45° kampu: 45 mm
  • Pjovimo gylis 90° kampu: 90 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Skersinio pjovimo staklės Grunder J1G-ZP12-K210A-4, 1500 W, 210 mm
119,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 119,00 €
149,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 149,00 €
149,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Skersinio pjovimo staklės Grunder J1G-ZP12-K210A-4, 1500 W, 210 mm
  • Galia: 1500 W
  • Maksimalus sūkių dažnis per minutę: 4800 rpm
  • Pjovimo gylis 45° kampu: 40 mm
  • Pjovimo gylis 90° kampu: 70 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dulkių siurblio filtras Grunder HEPA
7,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,49 €
9,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,39 €
9,39 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dulkių siurblio filtras Grunder HEPA
  • Suderinami siurblių modeliai: MWW707S-30L-1200WB
  • Vienetai pakuotėje: 1
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Įkroviklis Grunder EBC20
19,99 € / vnt.
19,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Įkroviklis Grunder EBC20
  • Žoliapjovės priedų tipas: Įkroviklis
  • Prekės ženklas: Grunder
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aukšto slėgio pistoletas Grunder AG1175
21,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,50 €
25,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,90 €
25,90 € / 1 vnt.
Aukšto slėgio pistoletas Grunder AG1175
  • Skirta prekės ženklui: Grunder
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Elektrinis trikampis šlifuoklis Grunder TS-003, 200 W
26,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,50 €
31,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,90 €
31,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Elektrinis trikampis šlifuoklis Grunder TS-003, 200 W
  • Galia: 200 W
  • Sūkių skaičius tuščia eiga: 12500
  • Reguliuojamas sukimosi greitis: Ne
  • Šlifavimo pado ilgis: 140 mm
  • Šlifavimo pado plotis: 140 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Rotacinis šepetys Grunder AG1175
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
13,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,99 €
13,99 € / 1 vnt.
Rotacinis šepetys Grunder AG1175
  • Skirta prekės ženklui: Grunder
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vejapjovių alyva Grunder, 4 l
21,99 € / vnt.
4.0 l / 1 vnt.
5,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Vejapjovių alyva Grunder, 4 l
  • Variklio tipas: Benzininis keturtaktis
  • Tepalo paskirtis: Žoliapjovių varikliams
  • Tūris: 4 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Žoliapjovių lynas Grunder, 150 m x 2 mm
18,50 € / vnt.
18,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Žoliapjovių lynas Grunder, 150 m x 2 mm
  • Prekės ženklas: Grunder
  • Ilgis: 150 m
  • Storis: 2 mm
  • Lyno tipas: Apvalus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Akumuliatorinis klijų pistoletas Grunder 3020001, 11.2 mm, 18 V
12,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
15,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,50 €
15,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Akumuliatorinis klijų pistoletas Grunder 3020001, 11.2 mm, 18 V
  • Svoris: 0.4 kg
  • Klijų sunaudojimas: 15 g/min
  • Darbinė temperatūra: 170 °C
  • Šildymo laikas: 3 min
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vejapjovių alyva Grunder, 0.5 l
4,99 € / vnt.
0.5 l / 1 vnt.
9,98 € / 1 l
Turime sandėlyje
Vejapjovių alyva Grunder, 0.5 l
  • Variklio tipas: Benzininis dvitaktis
  • Tepalo paskirtis: Žoliapjovių varikliams
  • Tūris: 0.5 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dujinis šildytuvas Grunder REF 10, 10900 W
64,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 64,99 €
91,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 91,90 €
91,90 € / 1 vnt.
Dujinis šildytuvas Grunder REF 10, 10900 W
  • Šildytuvo tipas: Pastatomas
  • Galia: 10900 W
  • Kuro sąnaudos: 0.81 kg/h
  • Tinkamas kuras: Butanas, Propanas
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Elektrinė freza Grunder M1R-ZK11-8, 710 W
69,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 69,99 €
91,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 91,90 €
91,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Elektrinė freza Grunder M1R-ZK11-8, 710 W
  • Sūkių skaičius tuščia eiga: 11500-31000
  • Maksimalus frezavimo gylis: 60 mm
  • Frezavimo aukščio nustatymas: 0 - 60 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Elektrinis dažų purkštuvas Grunder JS-SN13B, 110 W, 800 ml
19,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,50 €
26,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,50 €
26,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
TOP prekė
Elektrinis dažų purkštuvas Grunder JS-SN13B, 110 W, 800 ml
  • Galia: 110 W
  • Dažų bakelio talpa: 800 ml
  • Purkštuvo antgalio skersmuo: 0.08 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grandinių tepimo alyva Grunder, 0.5 l
4,69 € / vnt.
0.5 l / 1 vnt.
9,38 € / 1 l
Turime sandėlyje
Grandinių tepimo alyva Grunder, 0.5 l
  • Variklio tipas: Benzininis
  • Tepalo paskirtis: Grandininiams pjūklams
  • Tūris: 0.5 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Žoliapjovių lynas Grunder, 15 m x 2 mm
1,29 € / vnt.
1,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Žoliapjovių lynas Grunder, 15 m x 2 mm
  • Prekės ženklas: Grunder
  • Ilgis: 15 m
  • Storis: 2 mm
  • Lyno tipas: Apvalus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Akumuliatorinis juostinis šlifuoklis Grunder BS-B0418
39,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 39,99 €
47,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 47,99 €
47,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Akumuliatorinis juostinis šlifuoklis Grunder BS-B0418
  • Šlifavimo juostos ilgis: 533 mm
  • Šlifavimo juostos plotis: 76 mm
  • Juostos judėjimo greitis, m/min: 200 - 300
  • Galima prijungti dulkių siurblį: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Akumuliatorinis gręžtuvas be akumuliatoriaus Grunder CD-B0A18, 18 V
27,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,95 €
41,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 41,99 €
41,99 € / 1 vnt.
Akumuliatorinis gręžtuvas be akumuliatoriaus Grunder CD-B0A18, 18 V
  • Maksimalus sukimo momentas, Nm: 50
  • Akumuliatorių skaičius komplekte: 0
  • Kroviklis komplekte: Ne
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Vejapjovės peilis Grunder SF8A107 43 cm, 43 cm
13,90 € / vnt.
13,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Vejapjovės peilis Grunder SF8A107 43 cm, 43 cm
  • Žoliapjovės priedų tipas: Vejapjovės peilis
  • Prekės ženklas: Grunder
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kuro maišymo bakelis Grunder
4,99 € / vnt.
4,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Kuro maišymo bakelis Grunder
  • Žoliapjovės priedų tipas: Kuro maišymo bakelis
  • Prekės ženklas: Grunder
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dujinis šildytuvas Grunder REF 50A, 26kW - 50kW
125,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 125,00 €
144,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 144,00 €
144,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Naujiena
Dujinis šildytuvas Grunder REF 50A, 26kW - 50kW
  • Šildytuvo tipas: Pastatomas
  • Galia: 50000 W
  • Kuro sąnaudos: 4.05 kg/h
  • Tinkamas kuras: Butanas, Propanas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Žoliapjovių lynas Grunder ULTRA, 15 m x 1.6 mm
3,29 € / vnt.
3,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Žoliapjovių lynas Grunder ULTRA, 15 m x 1.6 mm
  • Prekės ženklas: Grunder
  • Ilgis: 15 m
  • Storis: 1.6 mm
  • Lyno tipas: Kvadratinis
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Variklio priežiūros rinkinys Grunder PTDH1
9,99 € / pak.
1.0 komplektas / 1 pak.
9,99 € / 1 komplektas
Turime sandėlyje
Variklio priežiūros rinkinys Grunder PTDH1
  • Žoliapjovės priedų tipas: Variklio priežiūros rinkinys
  • Prekės ženklas: Grunder
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Žoliapjovių lynas Grunder ULTRA, 15 m x 1.6 mm
2,99 € / vnt.
2,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Žoliapjovių lynas Grunder ULTRA, 15 m x 1.6 mm
  • Prekės ženklas: Grunder
  • Ilgis: 15 m
  • Storis: 1.6 mm
  • Lyno tipas: Žvaigždė
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grandininių pjūklų grandinė Grunder, 3/8"
12,90 € / vnt.
12,90 € / 1 vnt.
Grandininių pjūklų grandinė Grunder, 3/8"
  • Grandinės žingsnis: 3/8"
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Žoliapjovių lynas Grunder ULTRA, 15 m x 1.6 mm
3,89 € / vnt.
3,89 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Žoliapjovių lynas Grunder ULTRA, 15 m x 1.6 mm
  • Prekės ženklas: Grunder
  • Ilgis: 15 m
  • Storis: 1.6 mm
  • Lyno tipas: Elipsė
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Termoventiliatorius Grunder IFJ03-400E, 9 kW
79,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 79,99 €
118,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 118,00 €
118,00 € / 1 vnt.
Termoventiliatorius Grunder IFJ03-400E, 9 kW
  • Galia: 9 kW
  • Apšildomas plotas: 90 m²
  • Termostatas: Ne
  • Spalva: Juoda sp.
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Žoliapjovių lynas Grunder, 15 m x 1.6 mm
1,39 € / vnt.
1,39 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Žoliapjovių lynas Grunder, 15 m x 1.6 mm
  • Prekės ženklas: Grunder
  • Ilgis: 15 m
  • Storis: 1.6 mm
  • Lyno tipas: Apvalus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Elektrinis diskinis pjūklas Grunder Z1R-BR07-150A-1700, 1700 W, 150 mm
79,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 79,99 €
104,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 104,00 €
104,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Elektrinis diskinis pjūklas Grunder Z1R-BR07-150A-1700, 1700 W, 150 mm
  • Galia: 1700 W
  • Elektrinio variklio tipas: Su šepetėliais
  • Maksimalus pjovimo gylis: 40 mm
  • Sūkių skaičius tuščia eiga: 4000
  • Reguliuojamas sukimosi greitis: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Žoliapjovių lynas Grunder ULTRA, 15 m x 2 mm
3,79 € / vnt.
3,79 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Žoliapjovių lynas Grunder ULTRA, 15 m x 2 mm
  • Prekės ženklas: Grunder
  • Ilgis: 15 m
  • Storis: 2 mm
  • Lyno tipas: Kvadratinis
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Žoliapjovių lynas Grunder, 15 m x 2 mm
3,09 € / vnt.
3,09 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Žoliapjovių lynas Grunder, 15 m x 2 mm
  • Prekės ženklas: Grunder
  • Ilgis: 15 m
  • Storis: 2 mm
  • Lyno tipas: Kvadratinis
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Žoliapjovių lynas Grunder, 15 m x 1.6 mm
2,99 € / vnt.
2,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Žoliapjovių lynas Grunder, 15 m x 1.6 mm
  • Prekės ženklas: Grunder
  • Ilgis: 15 m
  • Storis: 1.6 mm
  • Lyno tipas: Kvadratinis
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Žoliapjovės priedas Grunder, 10 cm
4,29 € / vnt.
4,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Žoliapjovės priedas Grunder, 10 cm
  • Žoliapjovės priedų tipas: Peilio laikiklis
  • Prekės ženklas: Grunder
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Aukšto slėgio plovyklos filtras Grunder
2,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,67 €
3,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,49 €
3,49 € / 1 vnt.
Aukšto slėgio plovyklos filtras Grunder
  • Skirta prekės ženklui: Grunder
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pjūklų juosta Grunder CS2500
11,90 € / vnt.
11,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Pjūklų juosta Grunder CS2500
  • Prekės ženklas: Grunder
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Akumuliatorinis gręžtuvas su akumuliatoriumi Grunder CD-B0718, 18 V, 4 Ah
69,99 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 69,99 €
91,99 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 91,99 €
1.0 komplektas / 1 pak.
91,99 € / 1 komplektas
Turime sandėlyje
Akumuliatorinis gręžtuvas su akumuliatoriumi Grunder CD-B0718, 18 V, 4 Ah
  • Maksimalus sukimo momentas, Nm: 85
  • Akumuliatorių skaičius komplekte: 1
  • Kroviklis komplekte: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vibracinis šlifuoklis Grunder OS-006, 240 W
24,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,99 €
29,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,99 €
29,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Vibracinis šlifuoklis Grunder OS-006, 240 W
  • Galia: 240 W
  • Šlifavimo pado ilgis: 182 mm
  • Šlifavimo pado plotis: 90 mm
  • Šlifavimo amplitudė: 1.8 mm
  • Reguliuojamas sukimosi greitis: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Žoliapjovių lynas Grunder ULTRA, 15 m x 2.4 mm
4,09 € / vnt.
4,09 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Žoliapjovių lynas Grunder ULTRA, 15 m x 2.4 mm
  • Prekės ženklas: Grunder
  • Ilgis: 15 m
  • Storis: 2.4 mm
  • Lyno tipas: Žvaigždė
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Žoliapjovių lynas Grunder, 15 m x 2.4 mm
3,79 € / vnt.
3,79 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Žoliapjovių lynas Grunder, 15 m x 2.4 mm
  • Prekės ženklas: Grunder
  • Ilgis: 15 m
  • Storis: 2.4 mm
  • Lyno tipas: Kvadratinis
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Įtampos indikatorius Grunder T02A
11,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,90 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
14,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Naujiena
Įtampos indikatorius Grunder T02A
  • Kintamoji srovė: 0 A
  • Nuolatinė įtampa: 0 V
  • Kintamoji įtampa: 12 - 1000 V
  • Naudojamos baterijos: AAA
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vejapjovių alyva Grunder, 0.5 l
4,59 € / vnt.
0.5 l / 1 vnt.
9,18 € / 1 l
Turime sandėlyje
Vejapjovių alyva Grunder, 0.5 l
  • Variklio tipas: Benzininis keturtaktis
  • Tepalo paskirtis: Žoliapjovių varikliams
  • Tūris: 0.5 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Nivelyras Grunder MTM320B, 110 - 180 °
69,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 69,99 €
80,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 80,90 €
80,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Nivelyras Grunder MTM320B, 110 - 180 °
  • Darbinis laukas: 45 m
  • Pulsacinis spindulys: Taip
  • Matavimo padėtys: Horizontali, Vertikali
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Putų antgalis Grunder AG1175
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
13,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,99 €
13,99 € / 1 vnt.
Putų antgalis Grunder AG1175
  • Skirta prekės ženklui: Grunder
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Multimetras Grunder T19D
27,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,90 €
33,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,50 €
33,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Naujiena
Multimetras Grunder T19D
  • Kintamoji srovė: 0.06 - 10 A
  • Nuolatinė srovė: 0.06 - 10 A
  • Nuolatinė įtampa: 0.6 - 600 V
  • Kintamoji įtampa: 0.6 - 600 V
  • Naudojamos baterijos: AAA
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 ... 2 4 6 ... 8
Rodoma: 145 - 192 iš 340