Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Suderinami gamintojai
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 10
Rūšiuoti pagal:
Nukalkinimo priemonė, kalkėms/kavos aparatams/skalbimo mašinoms HG, 0.5 l
12,81 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,81 €
19,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,69 €
Turime sandėlyje
Nukalkinimo priemonė, kalkėms/kavos aparatams/skalbimo mašinoms HG, 0.5 l
  • Tūris: 0.5 l
  • Priemonė skirta: Elektriniams virduliams, Kalkėms, Kavos aparatams, Skalbimo mašinoms
  • Su purškikliu: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Priemonė nuo pelėsių, pelėsiui ir grybeliui HG, 0.5 l
13,72 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,35 €
20,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,49 €
0.5 LTR / 1 vnt.
40,98 € / 1 LTR
Priemonė nuo pelėsių, pelėsiui ir grybeliui HG, 0.5 l
  • Tūris: 0.5 l
  • Priemonė skirta: Pelėsiui ir grybeliui
  • Su purškikliu: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Nukalkinimo priemonė, vandentiekiui HG, 0.5 l
12,34 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,99 €
18,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,39 €
0.5 LTR / 1 vnt.
36,78 € / 1 LTR
Nukalkinimo priemonė, vandentiekiui HG, 0.5 l
  • Tūris: 0.5 l
  • Priemonė skirta: Vandentiekiui
  • Su purškikliu: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Nukalkinimo priemonė, universalaus naudojimo/vandentiekiui HG Limescale Remover, 0.5 l
9,92 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,63 €
14,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,79 €
Nukalkinimo priemonė, universalaus naudojimo/vandentiekiui HG Limescale Remover, 0.5 l
  • Tūris: 0.5 l
  • Priemonė skirta: Universalaus naudojimo, Vandentiekiui
  • Su purškikliu: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Nukalkinimo priemonė kavos aparatams HG
7,97 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,72 €
12,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,19 €
0.5 LTR / 1 vnt.
24,38 € / 1 LTR
Nukalkinimo priemonė kavos aparatams HG
  • Prekės ženklas: HG
  • Talpa: 0.5 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Valymo priemonė HG Grill And Oven, 0.5 l
12,37 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,99 €
18,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,39 €
Valymo priemonė HG Grill And Oven, 0.5 l
  • Tūris: 0.5 l
  • Su purškikliu: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų valiklis, plytelėms HG
15,32 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,90 €
22,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,89 €
1.0 LTR / 1 vnt.
22,89 € / 1 LTR
Grindų valiklis, plytelėms HG
  • Priemonė skirta: Plytelėms
  • Su purškikliu: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Valymo priemonė, kalkėms HG, 0.5 l
10,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,62 €
16,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,39 €
0.5 LTR / 1 vnt.
32,78 € / 1 LTR
Valymo priemonė, kalkėms HG, 0.5 l
  • Tūris: 0.5 l
  • Priemonė skirta: Kalkėms
  • Su purškikliu: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje