12,99 € / 1 vnt.
- Aukštis: 9 cm
- Spalva: Ruda sp.
- Žvakės tipas: Aromatinė
- Degimo laikas: 50 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
17,29
€
/ vnt.
- Talpa: 100 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
- Talpa: 100 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
11,69
€
/ vnt.
0.1 LTR / 1 vnt.
116,90 € / 1 LTR
Naujiena
- Talpa: 100 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
13,69 € / 1 vnt.
- Aukštis: 9 cm
- Spalva: Ruda sp.
- Žvakės tipas: Aromatinė
- Degimo laikas: 50 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
13,69 € / 1 vnt.
- Aukštis: 9 cm
- Spalva: Ruda sp.
- Žvakės tipas: Aromatinė
- Degimo laikas: 50 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
11,69
€
/ vnt.
0.1 LTR / 1 vnt.
116,90 € / 1 LTR
Naujiena
- Talpa: 100 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
11,69
€
/ vnt.
0.1 LTR / 1 vnt.
116,90 € / 1 LTR
Naujiena
- Talpa: 100 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
17,29
€
/ vnt.
- Talpa: 100 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
13,69
€
/ vnt.
13,69 € / 1 vnt.
- Aukštis: 9 cm
- Spalva: Ruda sp.
- Žvakės tipas: Aromatinė
- Degimo laikas: 50 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Išparduota
Žvakė, aromatinė Home Aroma Dia De Los Muertos Diamund Girl, 35 h, 150 g, Violetinė sp.- Aukštis: 10 cm
- Spalva: Violetinė sp.
- Žvakės tipas: Aromatinė
- Degimo laikas: 35 h
Išparduota
Žvakė, aromatinė Home Aroma Dia De Los Muertos Oud & Peper, 35 h, 150 g, Mėlyna sp.- Aukštis: 10 cm
- Spalva: Mėlyna sp.
- Žvakės tipas: Aromatinė
- Degimo laikas: 35 h
Išparduota
Žvakė, aromatinė Home Aroma Peony Blush, 35 h, 150 g, Balta sp.- Spalva: Balta sp.
- Žvakės tipas: Aromatinė
- Degimo laikas: 35 h