Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Suderinami gamintojai
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 46
Rūšiuoti pagal:
Universalusis glaistas Igis KR, purškimui / volavimui, balta sp., 28 kg
20,99 € / vnt.
20,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Universalusis glaistas Igis KR, purškimui / volavimui, balta sp., 28 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Purškimui / volavimui
  • Glaistomi paviršiai: Universalus
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalusis glaistas Igis KR, paruoštas naudoti, balta sp., 18 kg
13,90 € / vnt.
18.0 kg / 1 vnt.
0,77 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Universalusis glaistas Igis KR, paruoštas naudoti, balta sp., 18 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Universalus
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Igis KR, universalus, balta sp., 28 kg
16,99 € / vnt.
16,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistas Igis KR, universalus, balta sp., 28 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Universalus
  • Glaistomi paviršiai: Gipso kartono plokštės
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 12 - 24 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalusis glaistas Igis KR, paruoštas naudoti, balta sp., 28 l
20,50 € / vnt.
20,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Universalusis glaistas Igis KR, paruoštas naudoti, balta sp., 28 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalusis glaistas Igis KR, paruoštas naudoti, balta sp., 1.5 kg
3,59 € / vnt.
1.5 kg / 1 vnt.
2,39 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Universalusis glaistas Igis KR, paruoštas naudoti, balta sp., 1.5 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Universalus
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Igis Taktika LJ, siūlėms ir kampams, balta sp., 10 l
22,99 € / vnt.
22,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistas Igis Taktika LJ, siūlėms ir kampams, balta sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Siūlėms ir kampams
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Igis Mikrosfera, lengvasis smulkiagrūdis, balta sp., 10 l
13,90 € / vnt.
11.0 l / 1 vnt.
1,26 € / 1 l
Turime sandėlyje
Glaistas Igis Mikrosfera, lengvasis smulkiagrūdis, balta sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Lengvasis smulkiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Universalus
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalusis glaistas Igis KR, paruoštas naudoti, balta sp., 5 kg
7,19 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
1,44 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Universalusis glaistas Igis KR, paruoštas naudoti, balta sp., 5 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Universalus
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Igis MR, smulkiagrūdis, balta sp., 18 kg
13,90 € / vnt.
18.0 kg / 1 vnt.
0,77 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Igis MR, smulkiagrūdis, balta sp., 18 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Smulkiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Universalus
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas giluminis Igis AG, balta sp., 5 l
9,20 € / vnt.
9,20 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gruntas giluminis Igis AG, balta sp., 5 l
  • Grunto tipas: Giluminis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas giluminis Igis AG, balta sp., 10 l
11,99 € / vnt.
10.0 l / 1 vnt.
1,20 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas giluminis Igis AG, balta sp., 10 l
  • Grunto tipas: Giluminis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Igis Taktika LJ, siūlėms ir kampams, balta sp./geltona sp., 3 l
13,50 € / vnt.
13,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistas Igis Taktika LJ, siūlėms ir kampams, balta sp./geltona sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Siūlėms ir kampams
  • Glaistomi paviršiai: Universalus
  • Spalva: Balta sp., Geltona sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Igis Makrosfera, lengvasis stambiagrūdis, balta sp., 10 l
13,50 € / vnt.
11.0 l / 1 vnt.
1,23 € / 1 l
Turime sandėlyje
Glaistas Igis Makrosfera, lengvasis stambiagrūdis, balta sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Lengvasis stambiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Universalus
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Igis MR, smulkiagrūdis, balta sp., 5 l
6,99 € / vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
1,40 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Igis MR, smulkiagrūdis, balta sp., 5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Smulkiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Igis Mikrosfera, lengvasis smulkiagrūdis, balta sp., 1 l
3,39 € / vnt.
1.0 l / 1 vnt.
3,39 € / 1 l
Turime sandėlyje
Glaistas Igis Mikrosfera, lengvasis smulkiagrūdis, balta sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Lengvasis smulkiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Igis Taktika LS, paruoštas naudoti, balta sp., 10 l
16,50 € / vnt.
16,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistas Igis Taktika LS, paruoštas naudoti, balta sp., 10 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Gipso kartono plokštės
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Igis Mikrosfera, lengvasis smulkiagrūdis, balta sp., 3 l
6,59 € / vnt.
3.0 l / 1 vnt.
2,20 € / 1 l
Turime sandėlyje
Glaistas Igis Mikrosfera, lengvasis smulkiagrūdis, balta sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Lengvasis smulkiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gruntas giluminis Igis AG, balta sp., 1 l
3,59 € / vnt.
1.0 l / 1 vnt.
3,59 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gruntas giluminis Igis AG, balta sp., 1 l
  • Grunto tipas: Giluminis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Igis Taktika LJ, siūlėms ir kampams, balta sp./geltona sp., 1 l
5,59 € / vnt.
5,59 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistas Igis Taktika LJ, siūlėms ir kampams, balta sp./geltona sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Siūlėms ir kampams
  • Glaistomi paviršiai: Universalus
  • Spalva: Balta sp., Geltona sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Igis MR, smulkiagrūdis, balta sp., 1.5 l
3,59 € / vnt.
1.5 kg / 1 vnt.
2,39 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Glaistas Igis MR, smulkiagrūdis, balta sp., 1.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Smulkiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Igis Taktika G, universalus, pilka sp.
20,90 € / vnt.
10.0 l / 1 vnt.
2,09 € / 1 l
Turime sandėlyje
Glaistas Igis Taktika G, universalus, pilka sp.
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Universalus
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Pilka sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Igis Taktika LS, universalus, balta sp., 17 l
31,50 € / vnt.
31,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistas Igis Taktika LS, universalus, balta sp., 17 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Universalus
  • Glaistomi paviršiai: Gipso kartono plokštės
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Igis Mikrosfera S, purškimui / volavimui, balta sp., 17 l
27,90 € / vnt.
27,90 € / 1 vnt.
Glaistas Igis Mikrosfera S, purškimui / volavimui, balta sp., 17 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Purškimui / volavimui
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Igis, stambiagrūdis, balta sp., 15 l
22,99 € / vnt.
20.0 l / 1 vnt.
1,15 € / 1 l
Turime sandėlyje
Glaistas Igis, stambiagrūdis, balta sp., 15 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Stambiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Igis, smulkiagrūdis, balta sp., 15 l
22,99 € / vnt.
22,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Glaistas Igis, smulkiagrūdis, balta sp., 15 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Smulkiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Igis, smulkiagrūdis, balta sp., 15 l
22,99 € / vnt.
20.0 l / 1 vnt.
1,15 € / 1 l
Turime sandėlyje
Glaistas Igis, smulkiagrūdis, balta sp., 15 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Smulkiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas Igis Mikrosfera, lengvasis smulkiagrūdis, balta sp., 17 l

Išparduota

Glaistas Igis Mikrosfera, lengvasis smulkiagrūdis, balta sp., 17 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Lengvasis smulkiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Glaistas Igis, paruoštas naudoti, balta sp., 15 l

Išparduota

Glaistas Igis, paruoštas naudoti, balta sp., 15 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Gipso kartono plokštės
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Glaistas Igis Makrosfera, lengvasis stambiagrūdis, balta sp., 17 l

Išparduota

Glaistas Igis Makrosfera, lengvasis stambiagrūdis, balta sp., 17 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Lengvasis stambiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Glaistas Igis Mikrosfera S, purškimui / volavimui, balta sp., 17 l

Išparduota

Glaistas Igis Mikrosfera S, purškimui / volavimui, balta sp., 17 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Purškimui / volavimui
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Glaistas Igis T, siūlėms, įtrūkimams ir kampams, balta sp./pilka sp., 18 kg

Išparduota

Glaistas Igis T, siūlėms, įtrūkimams ir kampams, balta sp./pilka sp., 18 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Siūlėms, įtrūkimams ir kampams
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp., Pilka sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Glaistas Igis G, paruoštas naudoti, pilka sp., 3 l

Išparduota

Glaistas Igis G, paruoštas naudoti, pilka sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Pilka sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Glaistas Igis T, siūlėms, įtrūkimams ir kampams, balta sp./pilka sp., 1.5 l

Išparduota

Glaistas Igis T, siūlėms, įtrūkimams ir kampams, balta sp./pilka sp., 1.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Siūlėms, įtrūkimams ir kampams
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp., Pilka sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Glaistas Igis G-S, purškimui / volavimui, pilka sp., 15 l

Išparduota

Glaistas Igis G-S, purškimui / volavimui, pilka sp., 15 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Purškimui / volavimui
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Pilka sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Glaistas Igis T, siūlėms, įtrūkimams ir kampams, balta sp./pilka sp., 5 kg

Išparduota

Glaistas Igis T, siūlėms, įtrūkimams ir kampams, balta sp./pilka sp., 5 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Siūlėms, įtrūkimams ir kampams
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp., Pilka sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Glaistas Igis, paruoštas naudoti, balta sp.

Išparduota

Glaistas Igis, paruoštas naudoti, balta sp.
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Universalus
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 24 h
Glaistas Igis Makrosfera, lengvasis stambiagrūdis, balta sp., 3 l

Išparduota

Glaistas Igis Makrosfera, lengvasis stambiagrūdis, balta sp., 3 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Lengvasis stambiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Glaistas Igis Makrosfera, lengvasis stambiagrūdis, balta sp., 1 l

Išparduota

Glaistas Igis Makrosfera, lengvasis stambiagrūdis, balta sp., 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Lengvasis stambiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Glaistas Igis Taktika G, universalus, pilka sp.

Išparduota

Glaistas Igis Taktika G, universalus, pilka sp.
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Universalus
  • Glaistomi paviršiai: Universalus
  • Spalva: Pilka sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Glaistas Igis MR, smulkiagrūdis, balta sp., 28 l

Išparduota

Glaistas Igis MR, smulkiagrūdis, balta sp., 28 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Smulkiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Glaistas Igis, paruoštas naudoti, balta sp./pilka sp., 15 kg

Išparduota

Glaistas Igis, paruoštas naudoti, balta sp./pilka sp., 15 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp., Pilka sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Glaistas Igis, paruoštas naudoti, balta sp./pilka sp., 8 kg

Išparduota

Glaistas Igis, paruoštas naudoti, balta sp./pilka sp., 8 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Balta sp., Pilka sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Glaistas Igis DL, stambiagrūdis, balta sp., 18 kg

Išparduota

Glaistas Igis DL, stambiagrūdis, balta sp., 18 kg
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Stambiagrūdis
  • Glaistomi paviršiai: Universalus
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Glaistas Igis, paruoštas naudoti, balta sp., 25 l

Išparduota

Glaistas Igis, paruoštas naudoti, balta sp., 25 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Paruoštas naudoti
  • Glaistomi paviršiai: Universalus
  • Spalva: Balta sp.
  • Galima šlifuoti po: 2 - 4 h
Glaistas Igis Taktika G, universalus, pilka sp., 15 l

Išparduota

Glaistas Igis Taktika G, universalus, pilka sp., 15 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Universalus
  • Glaistomi paviršiai: Universalus
  • Spalva: Pilka sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h
Glaistas Igis G-S, purškimui / volavimui, pilka sp., 17 l

Išparduota

Glaistas Igis G-S, purškimui / volavimui, pilka sp., 17 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Glaisto tipas: Purškimui / volavimui
  • Glaistomi paviršiai: Tinkas, betonas
  • Spalva: Pilka sp.
  • Galima šlifuoti po: 3 - 4 h