Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 44
Rūšiuoti pagal:
Epoksidinis gruntas Inter-Troton, 1 l
18,50 € / vnt.
18,50 € / 1 vnt.
Epoksidinis gruntas Inter-Troton, 1 l
  • Prekės tipas: Gruntai
  • Tūris: 1000 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Automobiliniai bamperių dažai Inter-Troton, 400 ml
11,90 € / vnt.
11,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Automobiliniai bamperių dažai Inter-Troton, 400 ml
  • Spalva: Juoda sp.
  • Blizgumas: Matinis
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Priemonė nuo korozijos, pašalinti rūdis Inter-Troton, 0.4 l
20,50 € / vnt.
20,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Priemonė nuo korozijos, pašalinti rūdis Inter-Troton, 0.4 l
  • Tūris: 0.4 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Stiklo audinys Inter-Troton, 150 ml
4,29 € / vnt.
4,29 € / 1 vnt.
Stiklo audinys Inter-Troton, 150 ml
  • Prekės tipas: Stiklo audiniai
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalus, skaidrus lakas Inter-Troton, 400 ml
8,59 € / vnt.
8,59 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Universalus, skaidrus lakas Inter-Troton, 400 ml
  • Blizgumas: Blizgus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalus Poliesterinis glaistas Inter-Troton Soft, 400 ml
3,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,99 €
4,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,99 €
0.4 kg / 1 vnt.
12,48 € / 1 kg
Universalus Poliesterinis glaistas Inter-Troton Soft, 400 ml
  • Prekės tipas: Glaistas
  • Tūris: 400 ml
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų valiklis Inter-Troton, 0.5 l
6,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,99 €
8,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,99 €
0.4 l / 1 vnt.
22,48 € / 1 l
Dažų valiklis Inter-Troton, 0.5 l
  • Tūris: 0.5 l
  • Priemonė skirta: Dažams
  • Su purškikliu: Taip
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Poliuretaniniai stiklo klijai Inter-Troton, juodi, 310 ml
7,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,99 €
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
9,99 € / 1 vnt.
Poliuretaniniai stiklo klijai Inter-Troton, juodi, 310 ml
  • Prekės tipas: Klijai
  • Tūris: 310 ml
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Bituminė danga Inter-Troton Intergum, 1 kg
15,90 € / vnt.
15,90 € / 1 vnt.
Bituminė danga Inter-Troton Intergum, 1 kg
  • Tūris: 1 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Mikropluošto šluostė Inter-Troton Car, 40 cm x 40 cm
5,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
6,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,99 €
6,99 € / 1 vnt.
Mikropluošto šluostė Inter-Troton Car, 40 cm x 40 cm
  • Prekės tipas: Mikropluošto šluostės
  • Spalva: Geltona sp.
  • Ilgis: 40 cm
  • Plotis: 40 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Glaistas su stiklo audiniu Inter-Troton, 1.7 l
15,90 € / vnt.
1.7 kg / 1 vnt.
9,35 € / 1 kg
Glaistas su stiklo audiniu Inter-Troton, 1.7 l
  • Prekės tipas: Glaistas
  • Tūris: 1700 ml
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Mikropluošto šluostė Inter-Troton Microfibra, 40 cm x 40 cm
2,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,99 €
4,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,39 €
Min. užsakomas kiekis – 1 vnt.
4,39 € / 1 vnt.
Mikropluošto šluostė Inter-Troton Microfibra, 40 cm x 40 cm
  • Prekės tipas: Mikropluošto šluostės
  • Spalva: Pilka sp.
  • Ilgis: 40 cm
  • Plotis: 40 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Poliesterio glaisto kietiklis Inter-Troton, 50 ml
3,69 € / vnt.
0.05 kg / 1 vnt.
73,80 € / 1 kg
Poliesterio glaisto kietiklis Inter-Troton, 50 ml
  • Prekės tipas: Tvirtinimo derva
  • Tūris: 50 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Antikorozinė priemonė Inter-Troton ML, 400 ml
12,90 € / vnt.
12,90 € / 1 vnt.
Antikorozinė priemonė Inter-Troton ML, 400 ml
  • Tūris: 0.4 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Purškalas, apsaugoti dugną nuo korozijos Inter-Troton, 0.5 l
10,90 € / vnt.
10,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Purškalas, apsaugoti dugną nuo korozijos Inter-Troton, 0.5 l
  • Tūris: 0.5 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Automobilių gruntas Inter-Troton, su kietikliu, 800 ml
9,99 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 9,99 €
11,99 € / pak.
30 d. mažiausia kaina: 11,99 €
1.0 komplektas / 1 pak.
11,99 € / 1 komplektas
Automobilių gruntas Inter-Troton, su kietikliu, 800 ml
  • Prekės tipas: Gruntai
  • Tūris: 800 ml
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Stiklo audinys Inter-Troton, 300 ml
5,39 € / vnt.
5,39 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Stiklo audinys Inter-Troton, 300 ml
  • Prekės tipas: Stiklo audiniai
  • Tūris: 300 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Universalus, matinis lakas Inter-Troton, 400 ml
8,59 € / vnt.
8,59 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Universalus, matinis lakas Inter-Troton, 400 ml
  • Blizgumas: Matinis
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Apsauginė dugno danga Inter-Troton, 500 ml
10,90 € / vnt.
10,90 € / 1 vnt.
Apsauginė dugno danga Inter-Troton, 500 ml
  • Tūris: 0.5 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Automobilių gruntas Inter-Troton, pilkas, 400 ml
10,90 € / vnt.
10,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Automobilių gruntas Inter-Troton, pilkas, 400 ml
  • Prekės tipas: Gruntai
  • Tūris: 400 ml
  • Atsparumas temperatūrai: 15 - 25 °C
  • Visiškai išdžiūsta po: 20 - 30 min
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Automobilių poliravimo padas Inter-Troton
9,69 € / vnt.
9,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Automobilių poliravimo padas Inter-Troton
  • Priemonės tipas: Kempinė
  • Skirta naudoti: Kėbului
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Purškalas, apsaugoti dugną nuo korozijos Inter-Troton, 0.5 l
10,90 € / vnt.
10,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Purškalas, apsaugoti dugną nuo korozijos Inter-Troton, 0.5 l
  • Tūris: 0.5 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje