Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Kaina
Prekės tipas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 1 - 48 iš 448
Rūšiuoti pagal:
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld For Her, 85 ml
21,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,99 €
28,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,89 €
0.085 LTR / 1 vnt.
339,88 € / 1 LTR
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld For Her, 85 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 85 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Telefono dėklas Karl Lagerfeld Karl & Choupette KLHCP13LGSAKCPK Gripstand Saffiano, juoda sp.
21,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,19 €
29,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,79 €
Turime sandėlyje
Telefono dėklas Karl Lagerfeld Karl & Choupette KLHCP13LGSAKCPK Gripstand Saffiano, juoda sp.
  • Dėklo tipas: Nugarėlė
  • Spalva: Juoda sp.
  • Medžiaga: Eko oda
  • Suderinami telefonų modeliai: Apple iPhone 13, Apple iPhone 13 Pro
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvepalai Karl Lagerfeld Ikonik Absolu, 100 ml
36,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 36,90 €
45,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,90 €
Turime sandėlyje
Kvepalai Karl Lagerfeld Ikonik Absolu, 100 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Kvepalai (PP)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Karl Lagerfeld Bois De Vétiver, 100 ml
25,58 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,59 €
29,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,99 €
Turime sandėlyje
Tualetinis vanduo Karl Lagerfeld Bois De Vétiver, 100 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld For Her, 45 ml
19,79 € / vnt.
0.045 LTR / 1 vnt.
439,78 € / 1 LTR
Turime sandėlyje
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld For Her, 45 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 45 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume, 100 ml
22,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,69 €
25,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,49 €
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume, 100 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Šipro
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Les Parfums Matieres Fleur De Pivoine, 100 ml
22,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,29 €
35,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,59 €
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Les Parfums Matieres Fleur De Pivoine, 100 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Karl Lagerfeld Classic Grey, 100 ml
18,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,19 €
23,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,59 €
Tualetinis vanduo Karl Lagerfeld Classic Grey, 100 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 100 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume, 60 ml
17,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,69 €
24,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,29 €
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume, 60 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 60 ml
  • Kvapų šeima: Šipro
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Karl Tokyo Shibuya, 60 ml
22,33 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,49 €
26,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,79 €
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Karl Tokyo Shibuya, 60 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 60 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Karl Rome Divino Amore, 100 ml
25,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,51 €
29,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,49 €
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Karl Rome Divino Amore, 100 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Karl Lagerfeld Karl Hamburg Alster, 60 ml
20,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,69 €
25,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,79 €
Tualetinis vanduo Karl Lagerfeld Karl Hamburg Alster, 60 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 60 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Karl Lagerfeld Karl New York Mercer Street, 60 ml
23,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,59 €
27,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,99 €
Tualetinis vanduo Karl Lagerfeld Karl New York Mercer Street, 60 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 60 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Telefono dėklas Karl Lagerfeld Liquid Silicone, rožinė sp., Apple
18,52 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,49 €
23,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,89 €
Telefono dėklas Karl Lagerfeld Liquid Silicone, rožinė sp., Apple
  • Dėklo tipas: Nugarėlė
  • Spalva: Rožinė sp.
  • Medžiaga: Silikonas
  • Suderinami telefonų modeliai: Apple iPhone 13 Pro
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vyriškas dezodorantas Karl Lagerfeld Classic, 75 ml
13,79 € / vnt.
Vyriškas dezodorantas Karl Lagerfeld Classic, 75 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Tūris: 75 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vyriškas dezodorantas Karl Lagerfeld, 150 ml
16,89 € / vnt.
Vyriškas dezodorantas Karl Lagerfeld, 150 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Fleur D'Iris, 100 ml
26,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,89 €
34,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 34,90 €
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Fleur D'Iris, 100 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Karl Lagerfeld Urban Blue, 100 ml
21,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,49 €
30,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,39 €
Tualetinis vanduo Karl Lagerfeld Urban Blue, 100 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Karl Lagerfeld Bois de Cypres, 50 ml
20,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,29 €
27,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,19 €
Tualetinis vanduo Karl Lagerfeld Bois de Cypres, 50 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Karl Lagerfeld Bois de Cypres, 100 ml
21,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,89 €
26,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,99 €
Tualetinis vanduo Karl Lagerfeld Bois de Cypres, 100 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Telefono dėklas Karl Lagerfeld IML Karls Head KLHMP15LHKHNOTK, skaidri sp., Apple
19,40 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,38 €
22,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,79 €
Telefono dėklas Karl Lagerfeld IML Karls Head KLHMP15LHKHNOTK, skaidri sp., Apple
  • Dėklo tipas: Nugarėlė
  • Spalva: Skaidri sp.
  • Medžiaga: TPU
  • Suderinami telefonų modeliai: iPhone 15 Pro
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld For Him, 100 ml
22,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,49 €
28,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,69 €
0.1 LTR / 1 vnt.
286,90 € / 1 LTR
Tualetinis vanduo Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld For Him, 100 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Telefono dėklas Karl Lagerfeld KLHCP14LCTTRI, rožinė sp., Apple
18,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,49 €
25,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,99 €
Telefono dėklas Karl Lagerfeld KLHCP14LCTTRI, rožinė sp., Apple
  • Dėklo tipas: Nugarėlė
  • Spalva: Rožinė sp.
  • Medžiaga: TPU
  • Suderinami telefonų modeliai: Apple iPhone 14 Pro
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Nešiojamas įkroviklis (Power bank) Karl Lagerfeld Magsafe, 3000 mAh, juoda sp.
26,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,39 €
38,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,90 €
Nešiojamas įkroviklis (Power bank) Karl Lagerfeld Magsafe, 3000 mAh, juoda sp.
  • Svoris: 200 g
  • Jungtys: USB Type C
  • Akumuliatoriaus/baterijos talpa: 3000 mAh
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Karl Lagerfeld Bois d'Ambre, 50 ml
16,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,59 €
25,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,49 €
Tualetinis vanduo Karl Lagerfeld Bois d'Ambre, 50 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Rytietiški
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Fleur De Thé, 100 ml
26,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,39 €
29,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,99 €
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Fleur De Thé, 100 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 100 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Telefono dėklas Karl Lagerfeld Glitter Karl & Choupette for Apple iPhone 13 Pro Max, skaidri sp., Apple
15,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,29 €
30,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,39 €
Telefono dėklas Karl Lagerfeld Glitter Karl & Choupette for Apple iPhone 13 Pro Max, skaidri sp., Apple
  • Dėklo tipas: Nugarėlė
  • Spalva: Skaidri sp.
  • Medžiaga: TPU
  • Suderinami telefonų modeliai: Apple iPhone 13 Pro Max
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Krepšys per petį Karl Lagerfeld Choupette KLWBSAKHPCG, sidabro sp., 0.3 l
36,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 35,39 €
51,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 51,90 €
Krepšys per petį Karl Lagerfeld Choupette KLWBSAKHPCG, sidabro sp., 0.3 l
  • Spalva: Sidabro sp.
  • Svoris: 0.354 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Fleur Pivoine, 50 ml
19,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,69 €
25,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,79 €
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Fleur Pivoine, 50 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 50 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Klagfle, 100 ml
21,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,09 €
29,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,09 €
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Klagfle, 100 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Karl Rome Divino Amore, 60 ml
19,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,29 €
25,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,09 €
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Karl Rome Divino Amore, 60 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 60 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Telefono dėklas Karl Lagerfeld KLHCP14XCTTRI, skaidri sp./rožinė sp., Apple
22,12 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,59 €
27,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,69 €
Telefono dėklas Karl Lagerfeld KLHCP14XCTTRI, skaidri sp./rožinė sp., Apple
  • Dėklo tipas: Nugarėlė
  • Spalva: Rožinė sp., Skaidri sp.
  • Medžiaga: TPU
  • Suderinami telefonų modeliai: Apple iPhone 14 Pro Max
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Telefono dėklas Karl Lagerfeld KLHCP14XSLKHLP, rožinė sp., Apple
23,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,39 €
29,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,59 €
Telefono dėklas Karl Lagerfeld KLHCP14XSLKHLP, rožinė sp., Apple
  • Dėklo tipas: Nugarėlė
  • Spalva: Rožinė sp.
  • Medžiaga: TPU
  • Suderinami telefonų modeliai: Apple iPhone 14 Pro Max
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Ausinių dėklas Karl Lagerfeld KLA3UCHGD, aukso sp.
11,17 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,04 €
22,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,99 €
Ausinių dėklas Karl Lagerfeld KLA3UCHGD, aukso sp.
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Modelis: KLA3UCHGD
  • Spalva: Aukso sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Telefono dėklas Karl Lagerfeld For Samsung S20 Ultra, skaidri sp., Samsung
12,75 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,62 €
25,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,39 €
Telefono dėklas Karl Lagerfeld For Samsung S20 Ultra, skaidri sp., Samsung
  • Dėklo tipas: Nugarėlė
  • Spalva: Skaidri sp.
  • Medžiaga: TPU
  • Suderinami telefonų modeliai: Samsung Galaxy S20 Ultra
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Telefono dėklas Karl Lagerfeld Karl`s Head for iPhone 13 mini, šviesiai rožinė sp., Apple
20,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,79 €
22,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,99 €
Telefono dėklas Karl Lagerfeld Karl`s Head for iPhone 13 mini, šviesiai rožinė sp., Apple
  • Dėklo tipas: Nugarėlė
  • Spalva: Rožinė sp.
  • Medžiaga: Silikonas
  • Suderinami telefonų modeliai: Apple iPhone 13 mini
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Telefono dėklas Karl Lagerfeld Karl`s Head Metal for iPhone 13 Pro Max, mėlyna sp., Apple
24,05 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,74 €
30,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,39 €
Telefono dėklas Karl Lagerfeld Karl`s Head Metal for iPhone 13 Pro Max, mėlyna sp., Apple
  • Dėklo tipas: Nugarėlė
  • Spalva: Mėlyna sp.
  • Medžiaga: Dirbtinė oda, Metalas, TPU
  • Suderinami telefonų modeliai: Apple iPhone 13 Pro Max
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Telefono dėklas Karl Lagerfeld Leather Karl Head Metal Logo iPhone 13 Mini, žydra sp., Apple
16,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,09 €
22,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,19 €
Telefono dėklas Karl Lagerfeld Leather Karl Head Metal Logo iPhone 13 Mini, žydra sp., Apple
  • Dėklo tipas: Nugarėlė
  • Spalva: Žydra sp.
  • Medžiaga: Natūrali oda
  • Suderinami telefonų modeliai: Apple iPhone 13 mini
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Telefono dėklas Karl Lagerfeld Glitter Floating Charms iPhone 12 mini, rožinė sp., Apple
14,52 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,39 €
18,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,19 €
Telefono dėklas Karl Lagerfeld Glitter Floating Charms iPhone 12 mini, rožinė sp., Apple
  • Dėklo tipas: Nugarėlė
  • Spalva: Rožinė sp.
  • Medžiaga: TPU
  • Suderinami telefonų modeliai: Apple iPhone 12 mini
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Telefono dėklas Karl Lagerfeld Choupette Fun Galaxy A31, skaidri sp., Samsung
8,30 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,95 €
11,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,79 €
Telefono dėklas Karl Lagerfeld Choupette Fun Galaxy A31, skaidri sp., Samsung
  • Dėklo tipas: Nugarėlė
  • Spalva: Skaidri sp.
  • Medžiaga: TPU
  • Suderinami telefonų modeliai: Samsung Galaxy A31
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Krepšys per petį Karl Lagerfeld Choupette KLWBSAKHPCK, juoda sp., 0.3 l
27,27 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,13 €
37,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 37,90 €
Krepšys per petį Karl Lagerfeld Choupette KLWBSAKHPCK, juoda sp., 0.3 l
  • Spalva: Juoda sp.
  • Svoris: 0.354 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Telefono dėklas Karl Lagerfeld Karl & Choupette KLHMP15LHGKCNOT, skaidri sp., Apple
19,23 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,23 €
26,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,19 €
Telefono dėklas Karl Lagerfeld Karl & Choupette KLHMP15LHGKCNOT, skaidri sp., Apple
  • Dėklo tipas: Nugarėlė
  • Spalva: Skaidri sp.
  • Medžiaga: Polikarbonatas, TPU
  • Suderinami telefonų modeliai: Apple iPhone 15 Pro
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvepalai Karl Lagerfeld Ikonik Absolu, 100 ml
36,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 36,90 €
45,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,90 €
Kvepalai Karl Lagerfeld Ikonik Absolu, 100 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Kvepalai (PP)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Karl Lagerfeld Bois d'Ambre, 100 ml
26,26 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,89 €
27,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,19 €
Tualetinis vanduo Karl Lagerfeld Bois d'Ambre, 100 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Rytietiški
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Ikonik Men, 100 ml
40,90 € / vnt.
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Ikonik Men, 100 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 100 ml
  • Kvapų šeima: Gaivūs
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Karl Lagerfeld Bois De Vétiver, 50 ml
17,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,19 €
21,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,69 €
Tualetinis vanduo Karl Lagerfeld Bois De Vétiver, 50 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld For Her, 25 ml
13,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,99 €
16,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,09 €
0.025 LTR / 1 vnt.
647,60 € / 1 LTR
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld For Her, 25 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 25 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Klagfle, 50 ml
16,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,69 €
20,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,89 €
0.05 LTR / 1 vnt.
417,80 € / 1 LTR
Kvapusis vanduo Karl Lagerfeld Klagfle, 50 ml
  • Prekės ženklas: Karl Lagerfeld
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 3 ... 10
Rodoma: 1 - 48 iš 448