Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 1 - 48 iš 160
Rūšiuoti pagal:
Kvepalai Mexx Ice Touch Women, 250 ml
7,89 € / vnt.
Turime sandėlyje
Kvepalai Mexx Ice Touch Women, 250 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Kūno purškiklis
  • Tūris: 250 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvepalai Mexx Woman Women, 250 ml
7,89 € / vnt.
Kvepalai Mexx Woman Women, 250 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Kūno purškiklis
  • Tūris: 250 ml
  • Kvapų šeima: Citrusų
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Black & Gold Limited Edition, 30 ml
15,79 € / vnt.
Tualetinis vanduo Mexx Black & Gold Limited Edition, 30 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 30 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Woman, 20 ml
11,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,71 €
13,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,79 €
0.02 LTR / 1 vnt.
689,50 € / 1 LTR
Tualetinis vanduo Mexx Woman, 20 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 20 ml
  • Kvapų šeima: Citrusų
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Summer Bliss for Him, 30 ml
15,69 € / vnt.
Tualetinis vanduo Mexx Summer Bliss for Him, 30 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Man, 50 ml
15,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,99 €
21,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,29 €
Tualetinis vanduo Mexx Man, 50 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Ice Touch, 40.0 ml
16,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,49 €
20,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,39 €
Tualetinis vanduo Mexx Ice Touch, 40.0 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 40.0 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Limited Edition For Her Black & Gold, 30 ml
17,09 € / vnt.
Tualetinis vanduo Mexx Limited Edition For Her Black & Gold, 30 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Summer Bliss for Her, 20 ml
14,39 € / vnt.
Tualetinis vanduo Mexx Summer Bliss for Her, 20 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 20 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Ice Touch Man, 30 ml
14,39 € / vnt.
Tualetinis vanduo Mexx Ice Touch Man, 30 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Forever Classic For Him, 30 ml
14,39 € / vnt.
Tualetinis vanduo Mexx Forever Classic For Him, 30 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Fresh Splash, 30 ml
16,99 € / vnt.
Tualetinis vanduo Mexx Fresh Splash, 30 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Whenever Wherever For Him, 30 ml
14,39 € / vnt.
Tualetinis vanduo Mexx Whenever Wherever For Him, 30 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Citrusų
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Whenever Wherever For Her, 30 ml
16,99 € / vnt.
Tualetinis vanduo Mexx Whenever Wherever For Her, 30 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Black, 30 ml
11,69 € / vnt.
Tualetinis vanduo Mexx Black, 30 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Fresh, 30 ml
14,39 € / vnt.
Tualetinis vanduo Mexx Fresh, 30 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Vaisių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Black Man, 50 ml
15,54 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,54 €
16,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,59 €
0.05 LTR / 1 vnt.
331,80 € / 1 LTR
Tualetinis vanduo Mexx Black Man, 50 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Mexx Inspired Glow, 30 ml
8,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,49 €
14,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,59 €
Naujiena
Kvapusis vanduo Mexx Inspired Glow, 30 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Saldūs
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Summer Daydream, 40 ml
21,59 € / vnt.
Tualetinis vanduo Mexx Summer Daydream, 40 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 40 ml
  • Kvapų šeima: Vaisių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Summer Daydream, 20 ml
13,09 € / vnt.
Tualetinis vanduo Mexx Summer Daydream, 20 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 20 ml
  • Kvapų šeima: Vaisių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Whenever Wherever For Him, 50 ml
16,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,06 €
17,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,39 €
Tualetinis vanduo Mexx Whenever Wherever For Him, 50 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Citrusų
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Mexx Inspired Glow, 50 ml
17,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,79 €
19,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,39 €
Kvapusis vanduo Mexx Inspired Glow, 50 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Simply For Him, 30 ml
6,89 € / vnt.
Tualetinis vanduo Mexx Simply For Him, 30 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūno dulksna Mexx For Her Limited Edition, 250 ml
14,59 € / vnt.
Kūno dulksna Mexx For Her Limited Edition, 250 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Kūno purškiklis
  • Tūris: 250 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Summer Daydream, 30 ml
11,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,89 €
15,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,39 €
Tualetinis vanduo Mexx Summer Daydream, 30 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Mexx Inspired Warmth, 30 ml
11,39 € / vnt.
Kvapusis vanduo Mexx Inspired Warmth, 30 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Simply For Him, 50 ml
14,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,09 €
33,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 33,90 €
Tualetinis vanduo Mexx Simply For Him, 50 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx For Him, 30.0 ml
10,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,80 €
11,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,79 €
Tualetinis vanduo Mexx For Him, 30.0 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 30.0 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Forever Classic For Her, 30 ml
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,92 €
16,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,99 €
Tualetinis vanduo Mexx Forever Classic For Her, 30 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Whenever Wherever For Her, 15 ml
4,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,69 €
5,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,69 €
Tualetinis vanduo Mexx Whenever Wherever For Her, 15 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 15 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvepalų pieštukas Mexx Black Woman, 3 ml
5,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,89 €
6,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,89 €
Kvepalų pieštukas Mexx Black Woman, 3 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Kvepalų pieštukas
  • Tūris: 3 ml
  • Kvapų šeima: Rytietiški
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Simply Fresh, 50 ml
8,98 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,89 €
9,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,89 €
Tualetinis vanduo Mexx Simply Fresh, 50 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Citrusų
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Mexx Inspired Warmth, 50 ml
14,99 € / vnt.
Kvapusis vanduo Mexx Inspired Warmth, 50 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 50 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Woman, 40 ml
13,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,54 €
15,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,89 €
0.04 LTR / 1 vnt.
397,25 € / 1 LTR
Tualetinis vanduo Mexx Woman, 40 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 40 ml
  • Kvapų šeima: Citrusų
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Woman, 60 ml
17,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,99 €
21,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,49 €
0.06 LTR / 1 vnt.
358,17 € / 1 LTR
Tualetinis vanduo Mexx Woman, 60 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 60 ml
  • Kvapų šeima: Citrusų
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Mexx Woman, 40 ml
16,09 € / vnt.
Kvapusis vanduo Mexx Woman, 40 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 40 ml
  • Kvapų šeima: Citrusų
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx City Breeze, 30 ml
11,58 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,49 €
12,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,39 €
Tualetinis vanduo Mexx City Breeze, 30 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Life Is Now, 30 ml
9,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,49 €
10,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,49 €
0.03 LTR / 1 vnt.
349,67 € / 1 LTR
Tualetinis vanduo Mexx Life Is Now, 30 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Look Up Now, 30 ml
10,09 € / vnt.
Tualetinis vanduo Mexx Look Up Now, 30 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Black Woman, 30 ml
14,89 € / vnt.
0.03 LTR / 1 vnt.
496,33 € / 1 LTR
Tualetinis vanduo Mexx Black Woman, 30 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Kita
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Mexx Black, 30 ml
16,59 € / vnt.
Kvapusis vanduo Mexx Black, 30 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dovanų komplektas moterims Mexx Woman
17,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,89 €
21,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,99 €
Dovanų komplektas moterims Mexx Woman
  • Kvepalai skirti: Moterims
  • Tūris: 70 ml
  • Rinkinyje: Dušo želė, 50 ml, Tualetinis vanduo (EDT), 20 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Mexx Inspired Nature, 30 ml
16,89 € / vnt.
Kvapusis vanduo Mexx Inspired Nature, 30 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kvapusis vanduo Mexx Inspired Nature, 30 ml
9,99 € / vnt.
Kvapusis vanduo Mexx Inspired Nature, 30 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Kvapusis vanduo (EDP)
  • Tūris: 30 ml
  • Kvapų šeima: Medienos
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Moteriškas dezodorantas Mexx, 75 ml
7,33 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,79 €
7,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,79 €
Moteriškas dezodorantas Mexx, 75 ml
  • Prekės tipas: Moteriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Tūris: 75 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Black Woman, 15 ml
17,09 € / vnt.
Tualetinis vanduo Mexx Black Woman, 15 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 15 ml
  • Kvapų šeima: Rytietiški
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Simply For Her, 20 ml
11,79 € / vnt.
Tualetinis vanduo Mexx Simply For Her, 20 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 20 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tualetinis vanduo Mexx Summer Vibes, 20 ml
13,09 € / vnt.
Tualetinis vanduo Mexx Summer Vibes, 20 ml
  • Prekės ženklas: Mexx
  • Koncentracija: Tualetinis vanduo (EDT)
  • Tūris: 20 ml
  • Kvapų šeima: Gėlių
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 3 ... 4
Rodoma: 1 - 48 iš 160