Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 1 - 48 iš 152
Rūšiuoti pagal:
Šampūnas Neutrogena T/Gel, 2 vnt., 500 ml
12,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,49 €
15,60 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,60 €
Turime sandėlyje
Šampūnas Neutrogena T/Gel, 2 vnt., 500 ml
  • Prekės tipas: Šampūnai
  • Tūris: 500 ml
  • Plaukų tipas: Riebiems plaukams
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūno losjonas Neutrogena Intense Repair, 2 vnt.
17,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,59 €
24,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,79 €
Gera kaina
Turime sandėlyje
Kūno losjonas Neutrogena Intense Repair, 2 vnt.
  • Prekės tipas: Kūno losjonai
  • Prekės ženklas: Neutrogena
  • Priemonė skirta: Kūno odos priežiūrai
  • Tūris: 1500 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Veido šveitiklis Neutrogena Clear & Radiant Glow Boosting, 150 ml
8,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,19 €
10,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,29 €
Veido šveitiklis Neutrogena Clear & Radiant Glow Boosting, 150 ml
  • Prekės tipas: Veido šveitikliai
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Naktinis veido kremas Neutrogena Retinol Boost, 50 ml
16,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,49 €
22,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,39 €
Naktinis veido kremas Neutrogena Retinol Boost, 50 ml
  • Prekės tipas: Naktiniai veido kremai
  • Tūris: 50 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Veido prausimosi gelis Neutrogena Hydro Boost Water, 200 ml
6,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,39 €
7,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,79 €
Veido prausimosi gelis Neutrogena Hydro Boost Water, 200 ml
  • Prekės tipas: Veido prausimosi geliai
  • Tūris: 200 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūno kremas Neutrogena Hydro Boost, 400 ml
7,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,99 €
9,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,59 €
Kūno kremas Neutrogena Hydro Boost, 400 ml
  • Prekės tipas: Kūno kremai
  • Prekės ženklas: Neutrogena
  • Priemonė skirta: Kūno odos priežiūrai
  • Tūris: 400 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lūpų balzamas Neutrogena Lip Care, 4.8 g, -
4,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,19 €
4,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,49 €
Lūpų balzamas Neutrogena Lip Care, 4.8 g, -
  • Prekės tipas: Lūpų balzamai
  • Spalvos kodas: -
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūno losjonas Neutrogena Deep Moisture, 400 ml
8,30 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,62 €
9,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,69 €
Kūno losjonas Neutrogena Deep Moisture, 400 ml
  • Prekės tipas: Kūno losjonai
  • Prekės ženklas: Neutrogena
  • Priemonė skirta: Kūno odos priežiūrai
  • Tūris: 400 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Naktinis veido kremas Neutrogena Hydro Boost, 50 ml
12,63 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,61 €
16,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,29 €
Naktinis veido kremas Neutrogena Hydro Boost, 50 ml
  • Prekės tipas: Naktiniai veido kremai
  • Tūris: 50 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lūpų balzamas Neutrogena Intense Intense Repair, 15 ml, -
4,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,69 €
5,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,19 €
0.015 LTR / 1 vnt.
352,67 € / 1 LTR
Lūpų balzamas Neutrogena Intense Intense Repair, 15 ml, -
  • Prekės tipas: Lūpų balzamai
  • Spalvos kodas: -
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūno losjonas Neutrogena CICA, 400 ml
7,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,69 €
9,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,89 €
Kūno losjonas Neutrogena CICA, 400 ml
  • Prekės tipas: Kūno losjonai
  • Prekės ženklas: Neutrogena
  • Priemonė skirta: Kūno odos priežiūrai
  • Tūris: 400 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūno losjonas Neutrogena Norwegian Formula Deep Moisture, 400 ml
8,40 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,79 €
9,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,39 €
Kūno losjonas Neutrogena Norwegian Formula Deep Moisture, 400 ml
  • Prekės tipas: Kūno losjonai
  • Prekės ženklas: Neutrogena
  • Priemonė skirta: Kūno odos priežiūrai
  • Tūris: 400 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Veido šveitiklis Neutrogena Hydro Boost, 150 ml
6,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,39 €
7,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,79 €
Veido šveitiklis Neutrogena Hydro Boost, 150 ml
  • Prekės tipas: Veido šveitikliai
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Veido prausiklis, putos Neutrogena Curcuma Clear Soothing, 150 ml
8,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,19 €
10,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,29 €
Veido prausiklis, putos Neutrogena Curcuma Clear Soothing, 150 ml
  • Prekės tipas: Veido prausikliai
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūno kremas-gelis Neutrogena Hydro Boost, 400 ml
11,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,10 €
12,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,29 €
Kūno kremas-gelis Neutrogena Hydro Boost, 400 ml
  • Prekės tipas: Kūno kremai-geliai
  • Prekės ženklas: Neutrogena
  • Priemonė skirta: Kūno odos priežiūrai
  • Tūris: 400 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Veido fluidas Neutrogena Hydro Boost, 50 ml, SPF 50
13,75 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,70 €
17,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,69 €
Veido fluidas Neutrogena Hydro Boost, 50 ml, SPF 50
  • Prekės tipas: Veido fluidai
  • Tūris: 50 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Makiažo valiklis Neutrogena Hydro Boost Hydrating Gel Cleanser Fragrance-Free, 200 ml
7,40 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,09 €
8,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,49 €
Makiažo valiklis Neutrogena Hydro Boost Hydrating Gel Cleanser Fragrance-Free, 200 ml
  • Prekės tipas: Veido prausimosi geliai
  • Tūris: 200 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Veido serumas Neutrogena Clear & Defend, 30 ml
11,19 € / vnt.
Veido serumas Neutrogena Clear & Defend, 30 ml
  • Prekės tipas: Veido serumai
  • Tūris: 30 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Rankų kremas Neutrogena Fast Absorbing, 0.075 l
4,69 € / vnt.
0.075 LTR / 1 vnt.
62,53 € / 1 LTR
Rankų kremas Neutrogena Fast Absorbing, 0.075 l
  • Prekės tipas: Rankų kremai
  • Prekės ženklas: Neutrogena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lūpų balzamas Neutrogena Norwegian Formula Lipcare, 4.8 g, -
4,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,29 €
4,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,69 €
Lūpų balzamas Neutrogena Norwegian Formula Lipcare, 4.8 g, -
  • Prekės tipas: Lūpų balzamai
  • Spalvos kodas: -
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūno losjonas Neutrogena Deep Moisture With Oil, 400 ml
9,89 € / vnt.
Kūno losjonas Neutrogena Deep Moisture With Oil, 400 ml
  • Prekės tipas: Kūno losjonai
  • Prekės ženklas: Neutrogena
  • Priemonė skirta: Kūno odos priežiūrai
  • Tūris: 400 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Rankų kremas Neutrogena Hydro Boost, 0.075 l
4,69 € / vnt.
Rankų kremas Neutrogena Hydro Boost, 0.075 l
  • Prekės tipas: Rankų kremai
  • Prekės ženklas: Neutrogena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Rankų kremas Neutrogena Norwegian Formula Unscented, 0.075 l
4,69 € / vnt.
0.075 LTR / 1 vnt.
62,53 € / 1 LTR
Rankų kremas Neutrogena Norwegian Formula Unscented, 0.075 l
  • Prekės tipas: Rankų kremai
  • Prekės ženklas: Neutrogena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūno losjonas Neutrogena Visibly Renew, 400 ml
9,89 € / vnt.
Kūno losjonas Neutrogena Visibly Renew, 400 ml
  • Prekės tipas: Kūno losjonai
  • Prekės ženklas: Neutrogena
  • Priemonė skirta: Kūno odos priežiūrai
  • Tūris: 400 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Rankų kremas Neutrogena Norwegian Formula Hand Cream, 0.075 l
4,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,29 €
4,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,69 €
Rankų kremas Neutrogena Norwegian Formula Hand Cream, 0.075 l
  • Prekės tipas: Rankų kremai
  • Prekės ženklas: Neutrogena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūno kremas Neutrogena Comfort Balm, 300 ml
7,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,09 €
8,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,89 €
Kūno kremas Neutrogena Comfort Balm, 300 ml
  • Prekės tipas: Kūno kremai
  • Prekės ženklas: Neutrogena
  • Priemonė skirta: Kūno odos priežiūrai
  • Tūris: 300 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pagrindas lūpoms Neutrogena, bespalvis, 0
4,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,39 €
4,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,69 €
0.005 KGM / 1 vnt.
938,00 € / 1 KGM
Pagrindas lūpoms Neutrogena, bespalvis, 0
  • Prekės tipas: Lūpų balzamai
  • Spalvos kodas: 0
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kojų kremas Neutrogena Cracked Heel Intense Repair, 50 ml
5,89 € / vnt.
Kojų kremas Neutrogena Cracked Heel Intense Repair, 50 ml
  • Prekės tipas: Kremai kojoms
  • Prekės ženklas: Neutrogena
  • Tūris: 50 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Veido prausiklis Neutrogena Clear & Radiant, 200 ml
9,59 € / vnt.
Veido prausiklis Neutrogena Clear & Radiant, 200 ml
  • Prekės tipas: Veido prausikliai
  • Tūris: 200 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūno kremas, veidui ir kūnui Neutrogena Intense Repair Cica, 400 ml
11,39 € / vnt.
Kūno kremas, veidui ir kūnui Neutrogena Intense Repair Cica, 400 ml
  • Prekės tipas: Kūno kremai
  • Prekės ženklas: Neutrogena
  • Priemonė skirta: Kūno odos priežiūrai, Veido odos priežiūrai
  • Tūris: 400 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Veido serumas Neutrogena Hydro Boost Niacinamide, 30 ml
13,72 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 13,66 €
17,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,89 €
Veido serumas Neutrogena Hydro Boost Niacinamide, 30 ml
  • Prekės tipas: Veido serumai
  • Tūris: 30 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Veido kremas Neutrogena Curcuma Clear Soothing, 75 ml
8,49 € / vnt.
Veido kremas Neutrogena Curcuma Clear Soothing, 75 ml
  • Prekės tipas: Veido kremai
  • Tūris: 75 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūno kremas Neutrogena Multi-Repair, 50 ml
11,59 € / vnt.
Kūno kremas Neutrogena Multi-Repair, 50 ml
  • Prekės tipas: Kūno kremai
  • Prekės ženklas: Neutrogena
  • Priemonė skirta: Kūno odos priežiūrai
  • Tūris: 50 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Veido serumas Neutrogena Hydro Boost Ultra-Hydrating, 30.0 ml
16,39 € / vnt.
Veido serumas Neutrogena Hydro Boost Ultra-Hydrating, 30.0 ml
  • Prekės tipas: Veido serumai
  • Tūris: 30.0 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūno losjonas Neutrogena Deep Moisture, 400 ml
13,69 € / vnt.
Kūno losjonas Neutrogena Deep Moisture, 400 ml
  • Prekės tipas: Kūno losjonai
  • Prekės ženklas: Neutrogena
  • Priemonė skirta: Kūno odos priežiūrai
  • Tūris: 400 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Rankų kremas Neutrogena, 0.05 l
7,69 € / vnt.
Rankų kremas Neutrogena, 0.05 l
  • Prekės tipas: Rankų kremai
  • Prekės ženklas: Neutrogena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Veido kremas Neutrogena Hydro Boost Water Gel, 50 ml
10,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,96 €
11,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,29 €
Veido kremas Neutrogena Hydro Boost Water Gel, 50 ml
  • Prekės tipas: Veido kremai
  • Tūris: 50 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Veido kremas Neutrogena Hydro Boost, 50 ml
12,40 € / vnt.
Veido kremas Neutrogena Hydro Boost, 50 ml
  • Prekės tipas: Veido kremai
  • Tūris: 50 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kojų kremas Neutrogena Immediately Absorbed, 100 ml, 2 vnt.
11,29 € / vnt.
Kojų kremas Neutrogena Immediately Absorbed, 100 ml, 2 vnt.
  • Prekės tipas: Kremai kojoms
  • Prekės ženklas: Neutrogena
  • Tūris: 100 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Veido serumas Neutrogena Retinol Boost, 30 ml
25,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,59 €
27,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 27,09 €
Veido serumas Neutrogena Retinol Boost, 30 ml
  • Prekės tipas: Veido serumai
  • Tūris: 30 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Naktinis veido kremas Neutrogena Bright Boost, 50 ml
16,89 € / vnt.
Naktinis veido kremas Neutrogena Bright Boost, 50 ml
  • Prekės tipas: Naktiniai veido kremai
  • Tūris: 50 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Veido fluidas Neutrogena Bright Boost, 50 ml
16,99 € / vnt.
Veido fluidas Neutrogena Bright Boost, 50 ml
  • Prekės tipas: Veido fluidai
  • Tūris: 50 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Veido kremas Neutrogena Fast Absorption, 150 ml
9,39 € / vnt.
Veido kremas Neutrogena Fast Absorption, 150 ml
  • Prekės tipas: Veido kremai
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Rankų kremas Neutrogena Hydration and Hygiene, 0.05 l
3,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,69 €
3,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,99 €
Rankų kremas Neutrogena Hydration and Hygiene, 0.05 l
  • Prekės tipas: Rankų kremai
  • Prekės ženklas: Neutrogena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Micelinis vanduo Neutrogena Hydro Boost, 400 ml
10,89 € / vnt.
Micelinis vanduo Neutrogena Hydro Boost, 400 ml
  • Prekės tipas: Micelinis vanduo
  • Tūris: 400 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Rankų kremas Neutrogena Norwegian Formula, 0.05 l
3,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,59 €
3,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,79 €
Rankų kremas Neutrogena Norwegian Formula, 0.05 l
  • Prekės tipas: Rankų kremai
  • Prekės ženklas: Neutrogena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Rankų kremas Neutrogena Norwegian Formula, 0.05 l
3,39 € / vnt.
Rankų kremas Neutrogena Norwegian Formula, 0.05 l
  • Prekės tipas: Rankų kremai
  • Prekės ženklas: Neutrogena
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 3 ... 4
Rodoma: 1 - 48 iš 152