Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Dydis
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 1 - 48 iš 95
Rūšiuoti pagal:
Vyriškas dezodorantas Rexona Men Cobalt Dry, 50 ml
3,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,89 €
4,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,09 €
Turime sandėlyje
Vyriškas dezodorantas Rexona Men Cobalt Dry, 50 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 50 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūno dezodorantas Rexona Bright Bouquet, 200 ml
3,89 € / vnt.
Turime sandėlyje
Kūno dezodorantas Rexona Bright Bouquet, 200 ml
  • Prekės tipas: Kūno dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 200 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vyriškas dezodorantas Rexona Men Invisible Black + White 48h, 50 ml
3,99 € / vnt.
0.04 LTR / 1 vnt.
99,75 € / 1 LTR
Turime sandėlyje
Vyriškas dezodorantas Rexona Men Invisible Black + White 48h, 50 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 50 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Moteriškas dezodorantas Rexona, 150 ml
3,99 € / vnt.
3,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Moteriškas dezodorantas Rexona, 150 ml
  • Prekės tipas: Moteriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Moteriškas dezodorantas Rexona, 150 ml
3,14 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,14 €
3,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,99 €
Gera kaina
Turime sandėlyje
Moteriškas dezodorantas Rexona, 150 ml
  • Prekės tipas: Moteriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Moteriškas dezodorantas Rexona Invisible Black & White, 150 ml
4,09 € / vnt.
0.15 LTR / 1 vnt.
27,27 € / 1 LTR
Moteriškas dezodorantas Rexona Invisible Black & White, 150 ml
  • Prekės tipas: Moteriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Moteriškas dezodorantas Rexona, 150 ml
3,68 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,78 €
3,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,99 €
Gera kaina
Turime sandėlyje
Moteriškas dezodorantas Rexona, 150 ml
  • Prekės tipas: Moteriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Moteriškas dezodorantas Rexona Aloe Vera 48h, 150 ml
5,29 € / vnt.
Moteriškas dezodorantas Rexona Aloe Vera 48h, 150 ml
  • Prekės tipas: Moteriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vyriškas dezodorantas Rexona Men Invisible Black + White 48h, 150 ml
3,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,99 €
4,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,09 €
0.15 LTR / 1 vnt.
27,27 € / 1 LTR
Vyriškas dezodorantas Rexona Men Invisible Black + White 48h, 150 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vyriškas dezodorantas Rexona Men Stay Fresh Marine, 150 ml
4,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,59 €
7,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,19 €
Vyriškas dezodorantas Rexona Men Stay Fresh Marine, 150 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vyriškas dezodorantas Rexona Men Extreme Dry, 150 ml
3,89 € / vnt.
Vyriškas dezodorantas Rexona Men Extreme Dry, 150 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vyriškas dezodorantas Rexona Men Cobalt, 150 ml
3,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,69 €
3,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,89 €
Vyriškas dezodorantas Rexona Men Cobalt, 150 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūno dezodorantas Rexona MotionSense Sexy Bouquet, 150 ml
4,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,99 €
7,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,69 €
Kūno dezodorantas Rexona MotionSense Sexy Bouquet, 150 ml
  • Prekės tipas: Kūno dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vyriškas dezodorantas Rexona Men Active Protection+ Fresh, 150 ml
3,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,59 €
4,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,59 €
Vyriškas dezodorantas Rexona Men Active Protection+ Fresh, 150 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vyriškas dezodorantas Rexona Invisible Fresh Power, 150 ml
3,89 € / vnt.
Vyriškas dezodorantas Rexona Invisible Fresh Power, 150 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vyriškas dezodorantas Rexona Quantum Dry, 150 ml
3,89 € / vnt.
Vyriškas dezodorantas Rexona Quantum Dry, 150 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūno dezodorantas Rexona MotionSense Stay Fresh, 150 ml
3,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,69 €
4,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,69 €
Kūno dezodorantas Rexona MotionSense Stay Fresh, 150 ml
  • Prekės tipas: Kūno dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Moteriškas dezodorantas Rexona MotionSense, 150 ml
3,89 € / vnt.
Moteriškas dezodorantas Rexona MotionSense, 150 ml
  • Prekės tipas: Moteriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vyriškas dezodorantas Rexona Ocean Rush, 150 ml
4,69 € / vnt.
Vyriškas dezodorantas Rexona Ocean Rush, 150 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vyriškas dezodorantas Rexona Motion Sense, 50 ml
5,29 € / vnt.
Vyriškas dezodorantas Rexona Motion Sense, 50 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 50 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vyriškas dezodorantas Rexona Invisible, 200 ml
3,59 € / vnt.
Vyriškas dezodorantas Rexona Invisible, 200 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 200 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūno dezodorantas Rexona Algodon, 200 ml
3,49 € / vnt.
Kūno dezodorantas Rexona Algodon, 200 ml
  • Prekės tipas: Kūno dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 200 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vyriškas dezodorantas Rexona Cobalt Men, 200 ml
3,29 € / vnt.
Vyriškas dezodorantas Rexona Cobalt Men, 200 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 200 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vyriškas dezodorantas Rexona Invisible Ice Fresh, 200 ml
3,19 € / vnt.
Vyriškas dezodorantas Rexona Invisible Ice Fresh, 200 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 200 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Moteriškas dezodorantas Rexona, 40 ml
5,29 € / vnt.
Moteriškas dezodorantas Rexona, 40 ml
  • Prekės tipas: Moteriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 40 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūno kremas vyrams Rexona Ocean Rush, 75 ml
4,69 € / vnt.
Kūno kremas vyrams Rexona Ocean Rush, 75 ml
  • Prekės tipas: Kūno kremai vyrams
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 75 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Moteriškas dezodorantas Rexona MotionSense Invisible Aqua, 40 ml
5,29 € / vnt.
Moteriškas dezodorantas Rexona MotionSense Invisible Aqua, 40 ml
  • Prekės tipas: Moteriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 40 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vyriškas dezodorantas Rexona Men Quantum Dry, 50 ml
5,29 € / vnt.
Vyriškas dezodorantas Rexona Men Quantum Dry, 50 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 50 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vyriškas dezodorantas Rexona Active Protection + Invisible, 50 ml
5,29 € / vnt.
Vyriškas dezodorantas Rexona Active Protection + Invisible, 50 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 50 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūno dezodorantas Rexona MotionSense Active Shield Fresh, 150 ml
7,39 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,39 €
8,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,19 €
8,19 € / 1 vnt.
Kūno dezodorantas Rexona MotionSense Active Shield Fresh, 150 ml
  • Prekės tipas: Kūno dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūno dezodorantas Rexona MotionSense Invisible Pure, 150 ml
6,09 € / vnt.
Kūno dezodorantas Rexona MotionSense Invisible Pure, 150 ml
  • Prekės tipas: Kūno dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vyriškas dezodorantas Rexona Men Active Protection+ Invisible, 150 ml
6,09 € / vnt.
6,09 € / 1 vnt.
Vyriškas dezodorantas Rexona Men Active Protection+ Invisible, 150 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 150 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vyriškas dezodorantas Rexona Cobalt Dry XL Antiperspirant Deo Spray, 200 ml
8,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,09 €
9,19 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,19 €
Vyriškas dezodorantas Rexona Cobalt Dry XL Antiperspirant Deo Spray, 200 ml
  • Prekės tipas: Vyriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 200 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Moteriškas dezodorantas Rexona MotionSense, 200 ml
8,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,09 €
9,09 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,09 €
Moteriškas dezodorantas Rexona MotionSense, 200 ml
  • Prekės tipas: Moteriški dezodorantai
  • Prekės ženklas: Rexona
  • Tūris: 200 ml
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Rodoma: 1 - 48 iš 95