Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Suderinami gamintojai
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 49 - 96 iš 192
Rūšiuoti pagal:
Lakas, matinis Sadolin Celco, 2.5 l
24,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,99 €
29,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,90 €
29,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Lakas, matinis Sadolin Celco, 2.5 l
  • Tūris: 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Matinis
  • Skiediklis: Vanduo
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Sadolin Simply Refresh Simply Refresh, 0.5, Emaliniai
8,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,69 €
10,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,90 €
10,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai Sadolin Simply Refresh Simply Refresh, 0.5, Emaliniai
  • Kiekis pakuotėje, l: 0.5
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, langams/durims/baldams Sadolin Easycare Wood & Metal, matinis, 4.7 l, balta sp.
54,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 54,99 €
63,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 63,90 €
63,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, langams/durims/baldams Sadolin Easycare Wood & Metal, matinis, 4.7 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis aliejinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sienų dažai Sadolin Easycare Kitchen & Bathroom, balta sp., 7.5 l
88,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 88,99 €
103,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 103,00 €
103,00 € / 1 vnt.
Sienų dažai Sadolin Easycare Kitchen & Bathroom, balta sp., 7.5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, urban taupe sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, urban taupe sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Sadolin Ambiance Sky, balta sp., 2.5 l
18,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,99 €
22,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 22,90 €
2.5 l / 1 vnt.
9,16 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai Sadolin Ambiance Sky, balta sp., 2.5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Sadolin Ambiance Pearl, balta sp., 10 l
79,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 79,99 €
91,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 91,99 €
10.0 l / 1 vnt.
9,20 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai Sadolin Ambiance Pearl, balta sp., 10 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, pusiau matinis Sadolin Celco, 2.5 l
20,15 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,15 €
24,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,50 €
24,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Lakas, pusiau matinis Sadolin Celco, 2.5 l
  • Tūris: 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skiediklis: Vaitspiritas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, magnolia spring sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, magnolia spring sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Sadolin Bindo 2, balta sp., 4.5 l
20,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,99 €
25,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,50 €
25,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai Sadolin Bindo 2, balta sp., 4.5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Sadolin Ambiance Diamond, balta sp., 0.5 l
6,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,99 €
8,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,29 €
0.5 l / 1 vnt.
16,58 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai Sadolin Ambiance Diamond, balta sp., 0.5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Sadolin Epolan, balta sp., 0.93 l
10,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,49 €
12,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
0.93 l / 1 vnt.
13,87 € / 1 l
Turime sandėlyje
Grindų dažai Sadolin Epolan, balta sp., 0.93 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Be spalvos
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, simply bread sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, simply bread sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, porcelain mould sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, porcelain mould sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, cafe latte sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, cafe latte sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Sadolin Bindo 10, balta sp., 2.5 l
15,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,99 €
19,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,50 €
2.5 l / 1 vnt.
7,80 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai Sadolin Bindo 10, balta sp., 2.5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Sadolin Bindo 2, balta sp., 9 l
40,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 40,29 €
48,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 48,50 €
48,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai Sadolin Bindo 2, balta sp., 9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, wild dove sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, wild dove sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, vanilla cream sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, vanilla cream sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, bakery brown sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, bakery brown sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Sadolin Ambiance Royal, balta sp., 2.5 l
24,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 24,99 €
29,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 29,99 €
2.5 l / 1 vnt.
12,00 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažai Sadolin Ambiance Royal, balta sp., 2.5 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Visiškai matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai, grindims/laiptams Sadolin Simply Refresh, pusiau matinis, 2.5 l, balta sp.
41,35 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 41,35 €
49,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 49,90 €
49,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai, grindims/laiptams Sadolin Simply Refresh, pusiau matinis, 2.5 l, balta sp.
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Akrilinis
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, sidabrinė pilka sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, sidabrinė pilka sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, blueberry dream sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, blueberry dream sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, spacious grey sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, spacious grey sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, green tea sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, green tea sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, fresh linen sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, fresh linen sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Medienos beicas Sadolin Celco Wood Stain, skaidri sp., 2.5 l
16,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,95 €
20,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,50 €
2.5 l / 1 vnt.
8,20 € / 1 l
Turime sandėlyje
Medienos beicas Sadolin Celco Wood Stain, skaidri sp., 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Kiekis pakuotėje, l: 2.5
  • Spalva: Skaidri sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Sadolin Bindo 5, balta sp., 0.9 l
7,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,65 €
9,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,59 €
9,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai Sadolin Bindo 5, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, retro vibe sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, retro vibe sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, blizgus Sadolin Celco, 1 l
10,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,49 €
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
13,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Lakas, blizgus Sadolin Celco, 1 l
  • Tūris: 1 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skiediklis: Vaitspiritas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, pretty pastry sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, pretty pastry sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, indian spice sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, indian spice sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, camouflage green sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, camouflage green sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, authentic grey sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, authentic grey sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, soft pearl sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, soft pearl sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Emaliniai dažai, mediniams ir metaliniams paviršiams Sadolin Master Novus 15, pusiau matinis, 0.93 l, be spalvos
12,29 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,29 €
14,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,90 €
14,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Emaliniai dažai, mediniams ir metaliniams paviršiams Sadolin Master Novus 15, pusiau matinis, 0.93 l, be spalvos
  • Dažų tipas: Emaliniai
  • Emalio tipas: Alkidinis
  • Dažų spalva: Be spalvos
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, blizgus Sadolin Celco, 2.5 l
26,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,99 €
32,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 32,50 €
32,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Lakas, blizgus Sadolin Celco, 2.5 l
  • Tūris: 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Blizgus
  • Skiediklis: Vaitspiritas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažai Sadolin Bindo 20, balta sp., 0.9 l
11,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 9,69 €
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,50 €
14,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Dažai Sadolin Bindo 20, balta sp., 0.9 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Balta sp.
  • Blizgumas: Pusiau matinis
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Grindų dažai Sadolin, skaidri sp., 4.65 l
46,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 46,99 €
56,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 56,90 €
4.65 l / 1 vnt.
12,24 € / 1 l
Turime sandėlyje
Grindų dažai Sadolin, skaidri sp., 4.65 l
  • Dažų tipas: Vandens pagrindu
  • Dažų spalva: Be spalvos
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus ir lauko
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, cornflower field sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, cornflower field sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, humble blush sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, humble blush sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, medvilninė gėlė sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, medvilninė gėlė sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, sandy beach sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, sandy beach sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, morning snow sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, morning snow sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Dažų bazė Sadolin Easycare, emulsiniai, matinis, 9.3 l
74,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 74,99 €
86,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 86,90 €
9.3 l / 1 vnt.
9,34 € / 1 l
Turime sandėlyje
Dažų bazė Sadolin Easycare, emulsiniai, matinis, 9.3 l
  • Kiekis pakuotėje, l: 9.3
  • Blizgumas: Matinis
  • Skiediklis: Vanduo
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lakas, pusiau blizgus Sadolin Celco, 2.5 l
21,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 21,99 €
26,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 26,50 €
26,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Lakas, pusiau blizgus Sadolin Celco, 2.5 l
  • Tūris: 2.5 l
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Blizgumas: Pusiau blizgus
  • Skiediklis: Vaitspiritas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, rose wood sp., 0.03 l
1,88 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 1,88 €
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,49 € / 1 vnt.
Spalvos testeris Sadolin Ambiance Color Tester, rose wood sp., 0.03 l
  • Dažų tipas: Emulsiniai
  • Dažų spalva: Įvairių spalvų
  • Blizgumas: Nėra (neapdorotas paviršius)
  • Skirta apdailos darbams: Vidaus
  • Džiūvimo laikas (prieš perdažant): 1 - 2 h
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Rodoma: 49 - 96 iš 192