26,50
€
/ vnt.
5.0 kg / 1 vnt.
5,30 € / 1 kg
Turime sandėlyje
- Klijų tipas: Grindų dangos
- Klijų naudojimo sritys: Guma
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1.0 kg / 1 vnt.
6,59 € / 1 kg
- Klijų tipas: Kamštinės dangos
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
7,99
€
/ vnt.
1.0 kg / 1 vnt.
7,99 € / 1 kg
Turime sandėlyje
- Klijų tipas: Grindų dangos
- Klijų naudojimo sritys: Guma
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
93,90
€
/ vnt.
25.0 kg / 1 vnt.
3,76 € / 1 kg
Turime sandėlyje
- Klijų tipas: Grindų dangos
- Klijų naudojimo sritys: Guma
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
16,50
€
/ vnt.
3.0 kg / 1 vnt.
5,50 € / 1 kg
Turime sandėlyje
- Klijų tipas: Grindų dangos
- Klijų naudojimo sritys: Guma
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
3.0 kg / 1 vnt.
6,00 € / 1 kg
- Klijų tipas: Kamštinės dangos
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
5.0 kg / 1 vnt.
4,18 € / 1 kg
- Klijų tipas: Kamštinės dangos
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Išparduota
Klijai paruošti naudoti Teluria Flexbal light PP, 1 l, balta sp.- Klijų tipas: Paruošti naudoti
- Klijų naudojimo sritys: Polistirenas
Išparduota
Lakas, blizgus Teluria, 0.8 l- Tūris: 0.8 l
- Skirta apdailos darbams: Vidaus
- Blizgumas: Blizgus
- Skiediklis: Vanduo