Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Kaina
Prekės tipas
Atnaujintas
Atnaujintos prekės - tai prekės, kurios buvo grąžintos gamintojui po trumpalaikio naudojimo. Prekės patikrintos, atnaujintos ir joms suteikta gamintojo garantija. Prietaisas ir jo dalys bei funkcijos yra pilnai veikiantys. Retais atvejais galimos išorinės naudojimo žymės ar smulkūs įbrėžimai.
Operatyvioji atmintis (RAM)
Operatyvioji atmintis (RAM - Random Access Memory) yra laikina duomenų saugykla tiek programoms, tiek ir duomenims. Operatyviosios atminties dydis lemia kiek failų (nuotraukų, programų, tinklapių, video) tuo pačiu metu gali būti naudojama, kad kompiuteris dirbtų pakankamai greitai. Kuo daugiau operatyviosios atminties, tuo Jūsų kompiuteris dirbs greičiau.
SSD disko talpa
SSD (Solid State drive) naujos kartos diskas duomenų saugojimui, kuris pasižymi didesniu greičiu lyginant jį su HDD arba įprastais kietaisiais diskais. Šis diskas susideda iš mikroschemų, todėl žymiai pagreitėja duomenų skirtingose vietose pasiekiamumas (nėra duomenų skaitymo galvutės). SSD pranašesnis tuo, kad šis diskas beveik neįkaista ir dirba labai tyliai, taip pat yra atsparesnis sutrenkimams. SSD diskai ne tik naudoja mažiau elektros energijos, kas prailgina kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką, bet taipogi nežymiai sumažina bendrą kompiuterio svorį.
VR (Virtual reality) ready
Kompiuteris palaiko virtualios realybės funkciją. Norint pasinaudoti šia funkcija, reikia papildomo įrenginio, pvz.: „HTC Vive“, „Oculus Rift“ ir pan.
Jungtys
Optinis įrenginys
Optinis įrenginys arba optinis leistuvas leidžia klausyti kompaktinių diskų bei perkelti duomenis iš kompaktinio disko į nešiojamąjį kompiuterį. Įrašantis optinis įrenginys leidžia archyvuoti dokumentus bei prezentacijas, įrašinėti muziką ir video į kompaktinį diską arba DVD. Yra dviejų tipų optiniai įrenginiai: skaitantys ir įrašantys DVD / CD bei DVD / CD / Blu-Ray.
Medžiaga
Suderinami gamintojai
Vaizdo plokštės modelis
Yra išskiriami du vaizdo plokščių tipai. Neintegruotose atskira vaizdo plokštės atmintis ir jos labiau aktualios žaidimams bei grafinėms programoms. Integruotos vaizdo plokštės, paprastai naudoja dalį kompiuterio operatyviosios atminties (dinaminė atmintis).
Rodoma: 34
Rūšiuoti pagal:
Sandarinimo juosta sriegiams/cheminėms medžiagoms Unipak, 12 m x 12 mm
2,09 € / vnt.
2,09 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sandarinimo juosta sriegiams/cheminėms medžiagoms Unipak, 12 m x 12 mm
  • Juostos paskirtis: Cheminėms medžiagoms, Dujotiekiui, Sriegiams
  • Ilgis: 12 m
  • Plotis: 12 mm
  • Limpanti: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak
3,79 € / vnt.
3,79 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak
  • Prekės tipas: Sandarinamoji pasta
  • Paskirtis: Srieginėms jungtims sandarinti
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak
5,79 € / vnt.
5,79 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak
  • Prekės tipas: Sandarinamoji pasta
  • Paskirtis: Srieginėms jungtims sandarinti
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pakulos Unipak, 40 g
2,99 € / vnt.
2,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Pakulos Unipak, 40 g
  • Svoris: 40 g
  • Medžiaga: Linas
  • Atsparumas temperatūrai: -25 - +130 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinimo juosta vandentiekiui/sriegiams Unipak, 12 m x 12 mm
1,49 € / vnt.
Min. užsakomas kiekis – 1 vnt.
1,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sandarinimo juosta vandentiekiui/sriegiams Unipak, 12 m x 12 mm
  • Juostos paskirtis: Hidraulinei įrangai, Sriegiams, Vandentiekiui
  • Ilgis: 12 m
  • Plotis: 12 mm
  • Limpanti: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Linai kasetėje Unipak, 80 g
3,69 € / vnt.
3,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Linai kasetėje Unipak, 80 g
  • Svoris: 80 g
  • Medžiaga: Linas
  • Atsparumas temperatūrai: -25 - +130 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Linų pakulos Unipak, 500 g
4,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,99 €
5,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 5,99 €
5,99 € / 1 vnt.
Linų pakulos Unipak, 500 g
  • Svoris: 500 g
  • Medžiaga: Linas
  • Atsparumas temperatūrai: -25 - +130 °C
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak, 0.05 kg
5,39 € / vnt.
5,39 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak, 0.05 kg
  • Prekės tipas: Sandarinamoji pasta
  • Paskirtis: Srieginėms jungtims sandarinti
  • Svoris: 0.05 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Linų pakulos Unipak, 100 g
1,99 € / vnt.
1,99 € / 1 vnt.
Linų pakulos Unipak, 100 g
  • Svoris: 100 g
  • Medžiaga: Linas
  • Atsparumas temperatūrai: -25 - +130 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinimo juosta vandentiekiui/sriegiams Unipak, 10 m x 19 mm
3,29 € / vnt.
3,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sandarinimo juosta vandentiekiui/sriegiams Unipak, 10 m x 19 mm
  • Juostos paskirtis: Hidraulinei įrangai, Sriegiams, Vandentiekiui
  • Ilgis: 10 m
  • Plotis: 19 mm
  • Limpanti: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak, 0.25 l
7,09 € / vnt.
7,09 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak, 0.25 l
  • Prekės tipas: Sandarinamoji pasta
  • Paskirtis: Srieginėms jungtims sandarinti
  • Svoris: 0.4 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak Multipak
8,19 € / vnt.
8,19 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak Multipak
  • Prekės tipas: Sandarinamoji pasta
  • Paskirtis: Srieginėms jungtims sandarinti
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak
4,09 € / vnt.
4,09 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak
  • Prekės tipas: Sandarinamoji pasta
  • Paskirtis: Srieginėms jungtims sandarinti
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Pakulos Unipak, 200 g
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,49 €
2,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,99 €
2,99 € / 1 vnt.
Pakulos Unipak, 200 g
  • Svoris: 200 g
  • Medžiaga: Linas
  • Atsparumas temperatūrai: -25 - +130 °C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak
6,29 € / vnt.
6,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak
  • Prekės tipas: Sandarinamoji pasta
  • Paskirtis: Srieginėms jungtims sandarinti
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinimo juosta vandentiekiui/sriegiams Unipak, 12 m x 12 mm
1,09 € / vnt.
1,09 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sandarinimo juosta vandentiekiui/sriegiams Unipak, 12 m x 12 mm
  • Juostos paskirtis: Hidraulinei įrangai, Sriegiams, Vandentiekiui
  • Ilgis: 12 m
  • Plotis: 12 mm
  • Limpanti: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak
2,18 € / vnt.
Min. užsakomas kiekis – 1 vnt.
2,18 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak
  • Prekės tipas: Sandarinamoji pasta
  • Paskirtis: Srieginėms jungtims sandarinti
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lydmetalis variniams vamzdžiams lituoti Unipak, 0.25 kg
21,90 € / vnt.
21,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Lydmetalis variniams vamzdžiams lituoti Unipak, 0.25 kg
  • Prekės tipas: Lydmetalis
  • Paskirtis: Variniams vamzdžiams lituoti
  • Svoris: 0.25 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Silikonas sandarinti Unipak 2050000, 0.4 l
8,59 € / vnt.
8,59 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Silikonas sandarinti Unipak 2050000, 0.4 l
  • Prekės tipas: Silikonas
  • Paskirtis: Sandarinti
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti/slydimo gerinimui Unipak, 0.05 l
3,39 € / vnt.
3,39 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti/slydimo gerinimui Unipak, 0.05 l
  • Prekės tipas: Sandarinamoji pasta
  • Paskirtis: Slydimo gerinimui, Srieginėms jungtims sandarinti
  • Svoris: 0.06 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Silikonas sandarinti Unipak, 0.300 kg
8,29 € / vnt.
8,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Silikonas sandarinti Unipak, 0.300 kg
  • Prekės tipas: Silikonas
  • Paskirtis: Sandarinti
  • Svoris: 0.300 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Litavimo pasta srieginėms jungtims sandarinti/variniams vamzdžiams lituoti Unipak
11,90 € / vnt.
11,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Litavimo pasta srieginėms jungtims sandarinti/variniams vamzdžiams lituoti Unipak
  • Prekės tipas: Litavimo pasta
  • Paskirtis: Srieginėms jungtims sandarinti, Variniams vamzdžiams lituoti
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinamoji pasta slydimo gerinimui/nuo užšalimo Unipak, 0.25 kg
5,79 € / vnt.
5,79 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sandarinamoji pasta slydimo gerinimui/nuo užšalimo Unipak, 0.25 kg
  • Prekės tipas: Sandarinamoji pasta
  • Paskirtis: Nuo užšalimo, Slydimo gerinimui
  • Svoris: 0.25 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak Unigum, 0.5 kg
7,39 € / vnt.
0.5 kg / 1 vnt.
14,78 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak Unigum, 0.5 kg
  • Prekės tipas: Sandarinamoji pasta
  • Paskirtis: Srieginėms jungtims sandarinti
  • Svoris: 0.5 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak, 0.4 l
7,49 € / vnt.
0.4 kg / 1 vnt.
18,73 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak, 0.4 l
  • Prekės tipas: Sandarinamoji pasta
  • Paskirtis: Srieginėms jungtims sandarinti
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Silikonas sandarinti Unipak, 0.300 kg
8,29 € / vnt.
8,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Silikonas sandarinti Unipak, 0.300 kg
  • Prekės tipas: Silikonas
  • Paskirtis: Sandarinti
  • Svoris: 0.300 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak, 0.250 kg
5,09 € / vnt.
0.25 l / 1 vnt.
20,36 € / 1 l
Turime sandėlyje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak, 0.250 kg
  • Prekės tipas: Sandarinamoji pasta
  • Paskirtis: Srieginėms jungtims sandarinti
  • Svoris: 0.250 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak
7,49 € / vnt.
7,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sandarinamoji pasta srieginėms jungtims sandarinti Unipak
  • Prekės tipas: Sandarinamoji pasta
  • Paskirtis: Srieginėms jungtims sandarinti
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinamasis siūlas sandarinti Unipak UNIFLON, -200 °C
19,50 € / vnt.
19,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Sandarinamasis siūlas sandarinti Unipak UNIFLON, -200 °C
  • Prekės tipas: Sandarinamasis siūlas
  • Paskirtis: Sandarinti
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Šepetys Unipak 4312018, 1.8 cm, metalas
3,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,99 €
4,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,99 €
4,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Šepetys Unipak 4312018, 1.8 cm, metalas
  • Darbinės dalies plotis: 1.8 cm
  • Darbinės dalies medžiaga: Metalas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Šepetys Unipak 4312015, 1.5 cm, metalas
3,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,79 €
4,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,79 €
4,79 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Šepetys Unipak 4312015, 1.5 cm, metalas
  • Darbinės dalies plotis: 1.5 cm
  • Darbinės dalies medžiaga: Metalas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Šepetys Unipak 4312022, 2.2 cm, metalas
3,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,89 €
4,89 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 4,89 €
4,89 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Šepetys Unipak 4312022, 2.2 cm, metalas
  • Darbinės dalies plotis: 2.2 cm
  • Darbinės dalies medžiaga: Metalas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Sandarinimo juosta vandentiekiui/sriegiams Unipak Jumbotape, 11 m x 19 mm
10,89 € / vnt.
Sandarinimo juosta vandentiekiui/sriegiams Unipak Jumbotape, 11 m x 19 mm
  • Juostos paskirtis: Hidraulinei įrangai, Sriegiams, Vandentiekiui
  • Ilgis: 11 m
  • Plotis: 19 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas
Lydmetalis variniams vamzdžiams lituoti Unipak, 0.25 kg, 110 °C
41,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 41,90 €
48,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 48,90 €
48,90 € / 1 vnt.
Lydmetalis variniams vamzdžiams lituoti Unipak, 0.25 kg, 110 °C
  • Prekės tipas: Lydmetalis
  • Paskirtis: Variniams vamzdžiams lituoti
  • Svoris: 0.25 kg
Pristatymas į namus
Atsiėmimas negalimas