Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Su manometru
Gesinamo gaisro klasė
Svoris, kg
Klijuojamas
Daviklių skaičius
Informavimas apie kliūtį
Įtampa, V
Ekrano tipas
Vilkties tipas
Maksimali apkrova, kg
Su kabliais
Atsparumas vandeniui
Atspindi šviesą
Su pašiltinimu
Rodoma: 1 - 48 iš 363
Rūšiuoti pagal:
Gesintuvas Reinold Max Reinold Max, miltelinis, 6 kg, A
36,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 36,99 €
44,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 44,50 €
44,50 € / 1 vnt.
Gesintuvas Reinold Max Reinold Max, miltelinis, 6 kg, A
  • Gesintuvo tipas: Miltelinis
  • Su manometru: Taip
  • Svoris: 6 kg
  • Gesinamo gaisro klasė: A, B, C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gesintuvas Ogniochron GP-2X, miltelinis, 2 kg, A
19,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 19,99 €
23,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,99 €
2.0 kg / 1 vnt.
12,00 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Gesintuvas Ogniochron GP-2X, miltelinis, 2 kg, A
  • Gesintuvo tipas: Miltelinis
  • Su manometru: Taip
  • Svoris: 2 kg
  • Gesinamo gaisro klasė: A, B, C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Įspėjamoji juosta Haushalt VG390, 3300 cm x 5 cm
7,19 € / vnt.
7,19 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Įspėjamoji juosta Haushalt VG390, 3300 cm x 5 cm
  • Medžiaga: Polivinilchloridas (PVC)
  • Ilgis: 3300 cm
  • Plotis: 5 cm
  • Klijuojamas: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Stulpas, 15 cm x 75 cm
26,50 € / vnt.
26,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Stulpas, 15 cm x 75 cm
  • Paskirtis: Įspėti vairuotojus
  • Medžiaga: Plastikas
  • Aukštis: 75 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gesintuvas Ogniochron, miltelinis, 1 kg, B
8,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,49 €
10,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 10,90 €
10,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gesintuvas Ogniochron, miltelinis, 1 kg, B
  • Gesintuvo tipas: Miltelinis
  • Su manometru: Ne
  • Svoris: 1 kg
  • Gesinamo gaisro klasė: B, C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Šviesą atspindinti liemenė Okko LB01, geltona sp., XL dydis
2,19 € / vnt.
2,19 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Šviesą atspindinti liemenė Okko LB01, geltona sp., XL dydis
  • Medžiaga: Poliesteris
  • Dydis: XL
  • Su šviesą atspindinčiomis detalėmis: Taip
  • Su pašiltinimu: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tempimo lynas Autoserio, 4 m
8,99 € / vnt.
8,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Tempimo lynas Autoserio, 4 m
  • Vilkties tipas: Lanksti
  • Ilgis: 4 m
  • Maksimali apkrova: 4000 kg
  • Su kabliais: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tempimo lynas Autoserio, 6 m
11,50 € / vnt.
11,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Tempimo lynas Autoserio, 6 m
  • Vilkties tipas: Lanksti
  • Ilgis: 6 m
  • Maksimali apkrova: 4000 kg
  • Su kabliais: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Šviesą atspindinti liemenė Okko LB01, geltona sp., M dydis
2,19 € / vnt.
2,19 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Šviesą atspindinti liemenė Okko LB01, geltona sp., M dydis
  • Medžiaga: Poliesteris
  • Dydis: M
  • Su šviesą atspindinčiomis detalėmis: Taip
  • Su pašiltinimu: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Įspėjamoji juosta Haushalt VG389, 3300 cm x 5 cm
7,19 € / vnt.
7,19 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Įspėjamoji juosta Haushalt VG389, 3300 cm x 5 cm
  • Medžiaga: Polivinilchloridas (PVC)
  • Ilgis: 3300 cm
  • Plotis: 5 cm
  • Klijuojamas: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klevo lapas Autoserio, 1.2 cm x 1.2 cm
3,29 € / vnt.
Min. užsakomas kiekis – 1 vnt.
3,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Klevo lapas Autoserio, 1.2 cm x 1.2 cm
  • Spalva: Balta sp., Žalia sp.
  • Ilgis: 1.2 cm
  • Plotis: 1.2 cm
  • Atspindi šviesą: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Tempimo lynas Autoserio, 6 m
11,49 € / vnt.
11,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Tempimo lynas Autoserio, 6 m
  • Vilkties tipas: Lanksti
  • Ilgis: 6 m
  • Maksimali apkrova: 4000 kg
  • Su kabliais: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Parkavimo sistema AMiO 01565, juoda sp.
23,02 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 23,02 €
28,59 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 28,59 €
Turime sandėlyje
Parkavimo sistema AMiO 01565, juoda sp.
  • Daviklių skaičius: 4
  • Kliūties aptikimo atstumas: 250 cm
  • Informavimas apie kliūtį: Garsu
  • Įtampa: 12 V
  • Montavimas: Galiniame automobilio buferyje
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Nedegus audeklas Reinold Max, 180 cm x 120 cm, raudona sp.
15,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,50 €
18,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 18,90 €
18,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Nedegus audeklas Reinold Max, 180 cm x 120 cm, raudona sp.
  • Ilgis: 180 cm
  • Plotis: 120 cm
  • Vienetai pakuotėje: 1
  • Spalva: Raudona sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gesintuvas Ogniochron, miltelinis, 6 kg, A
35,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 35,99 €
43,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 43,50 €
6.0 kg / 1 vnt.
7,25 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Gesintuvas Ogniochron, miltelinis, 6 kg, A
  • Gesintuvo tipas: Miltelinis
  • Su manometru: Taip
  • Svoris: 6 kg
  • Gesinamo gaisro klasė: A, B, C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gesintuvas Reinold Max, miltelinis, 2 kg, A
25,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 25,50 €
30,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 30,90 €
30,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gesintuvas Reinold Max, miltelinis, 2 kg, A
  • Gesintuvo tipas: Miltelinis
  • Su manometru: Taip
  • Svoris: 2 kg
  • Gesinamo gaisro klasė: A, B, C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Ribojimo juosta, 10000 cm x 10 cm
11,50 € / vnt.
1.0 rulonas / 1 vnt.
11,50 € / 1 rulonas
Turime sandėlyje
Ribojimo juosta, 10000 cm x 10 cm
  • Medžiaga: Polivinilchloridas (PVC)
  • Ilgis: 10000 cm
  • Plotis: 10 cm
  • Klijuojamas: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gesintuvas, vandens putų, 1 kg, A
12,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 12,90 €
15,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 15,50 €
1.0 kg / 1 vnt.
15,50 € / 1 kg
Turime sandėlyje
Gesintuvas, vandens putų, 1 kg, A
  • Gesintuvo tipas: Vandens putų
  • Su manometru: Ne
  • Svoris: 1 kg
  • Gesinamo gaisro klasė: A, B
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Nedegus audeklas Reinold Max, 100 cm x 120 cm, raudona sp.
13,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 11,00 €
16,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,50 €
16,50 € / 1 vnt.
Nedegus audeklas Reinold Max, 100 cm x 120 cm, raudona sp.
  • Ilgis: 100 cm
  • Plotis: 120 cm
  • Vienetai pakuotėje: 1
  • Spalva: Raudona sp.
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Magnetinis ženklas M letter, 12 cm x 14 cm
5,39 € / vnt.
5,39 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Magnetinis ženklas M letter, 12 cm x 14 cm
  • Spalva: Balta sp., Juoda sp., Raudona sp.
  • Ilgis: 14 cm
  • Plotis: 12 cm
  • Atspindi šviesą: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gesintuvas Reinold Max, miltelinis, 4 kg, A
31,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 31,99 €
38,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 38,50 €
38,50 € / 1 vnt.
Gesintuvas Reinold Max, miltelinis, 4 kg, A
  • Gesintuvo tipas: Miltelinis
  • Su manometru: Taip
  • Svoris: 4 kg
  • Gesinamo gaisro klasė: A, B, C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gesintuvas Ogniochron GP-1x, miltelinis, 1 kg, A
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
17,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,50 €
17,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gesintuvas Ogniochron GP-1x, miltelinis, 1 kg, A
  • Gesintuvo tipas: Miltelinis
  • Su manometru: Taip
  • Svoris: 1 kg
  • Gesinamo gaisro klasė: A, B, C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūgis, 40 cm x 50 cm
13,90 € / vnt.
13,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Kūgis, 40 cm x 50 cm
  • Paskirtis: Įspėti apie stovėjimo vietos ribą, Įspėti vairuotojus
  • Medžiaga: Plastikas
  • Aukštis: 50 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Ribojimo juosta, 50000 cm x 10 cm
29,90 € / vnt.
500.0 m / 1 vnt.
0,06 € / 1 m
Turime sandėlyje
Ribojimo juosta, 50000 cm x 10 cm
  • Medžiaga: Polivinilchloridas (PVC)
  • Ilgis: 50000 cm
  • Plotis: 10 cm
  • Klijuojamas: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gesintuvas Reinold Max, miltelinis, 1 kg, A
16,95 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 16,95 €
20,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 20,50 €
20,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gesintuvas Reinold Max, miltelinis, 1 kg, A
  • Gesintuvo tipas: Miltelinis
  • Su manometru: Taip
  • Svoris: 1 kg
  • Gesinamo gaisro klasė: A, B, C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Kūgis, 28 cm x 50 cm
13,90 € / vnt.
13,90 € / 1 vnt.
Kūgis, 28 cm x 50 cm
  • Paskirtis: Įspėti vairuotojus
  • Medžiaga: Plastikas
  • Aukštis: 50 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Avarinis ženklas pastatomas Bottari Warning Triangle, raudona sp., trikampis
2,36 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,36 €
3,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,49 €
3,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Avarinis ženklas pastatomas Bottari Warning Triangle, raudona sp., trikampis
  • Atšvaito tipas: Pastatomas
  • Spalva: Raudona sp.
  • Forma: Trikampis
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gesintuvas Reinold Max, vandens putų, 0.5 kg, A
6,99 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 6,99 €
8,79 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 8,79 €
0.5 l / 1 vnt.
17,58 € / 1 l
Turime sandėlyje
Gesintuvas Reinold Max, vandens putų, 0.5 kg, A
  • Gesintuvo tipas: Vandens putų
  • Su manometru: Ne
  • Svoris: 0.5 kg
  • Gesinamo gaisro klasė: A, B, F
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Gesintuvas, miltelinis, 1 kg, A
14,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 14,50 €
17,50 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 17,50 €
17,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Gesintuvas, miltelinis, 1 kg, A
  • Gesintuvo tipas: Miltelinis
  • Su manometru: Taip
  • Svoris: 1 kg
  • Gesinamo gaisro klasė: A, B, C
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Parkavimo sistema Hongqiao, 165 cm x 10 cm
39,99 € / vnt.
39,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Parkavimo sistema Hongqiao, 165 cm x 10 cm
  • Paskirtis: Įspėti apie stovėjimo vietos ribą
  • Medžiaga: Guma
  • Aukštis: 10 cm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Standžioji automobilio vilktis XH-T8020, 1,8 m
29,90 € / vnt.
29,90 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Standžioji automobilio vilktis XH-T8020, 1,8 m
  • Vilkties tipas: Standi
  • Ilgis: 1.8 m
  • Maksimali apkrova: 2000 kg
  • Su kabliais: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lipdukas stebi kamera 125x125mm
1,29 € / vnt.
1,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Lipdukas stebi kamera 125x125mm
  • Medžiaga: Plastikas, Popierius
  • Ilgis: 12.5 cm
  • Plotis: 12.5 cm
  • Klijuojamas: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Avarinis ženklas pastatomas, raudona sp., trikampis
8,99 € / vnt.
8,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Avarinis ženklas pastatomas, raudona sp., trikampis
  • Atšvaito tipas: Pastatomas
  • Spalva: Raudona sp.
  • Forma: Trikampis
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Avarinis ženklas pastatomas Alburnus, raudona sp., trikampis
3,80 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 3,80 €
7,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 7,49 €
7,49 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Avarinis ženklas pastatomas Alburnus, raudona sp., trikampis
  • Atšvaito tipas: Pastatomas
  • Spalva: Raudona sp.
  • Forma: Trikampis
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Automobilio lipdukas M, LIP002, 20 cm x 18.3 cm
2,09 € / vnt.
2,09 € / 1 vnt.
Automobilio lipdukas M, LIP002, 20 cm x 18.3 cm
  • Spalva: Balta sp.
  • Ilgis: 18.3 cm
  • Plotis: 20 cm
  • Atspindi šviesą: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Klevo lapas Bottari Magnetic, 10 cm x 10 cm
4,29 € / vnt.
Min. užsakomas kiekis – 1 vnt.
4,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Klevo lapas Bottari Magnetic, 10 cm x 10 cm
  • Spalva: Balta sp., Žalia sp.
  • Ilgis: 10 cm
  • Plotis: 10 cm
  • Atspindi šviesą: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Informacinis lipdukas gesintuvas 135x135mm
1,29 € / vnt.
1,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Informacinis lipdukas gesintuvas 135x135mm
  • Medžiaga: Plastikas, Popierius
  • Ilgis: 13.5 cm
  • Plotis: 13.5 cm
  • Klijuojamas: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Automobilio lipdukas, 2.8 cm x 27.8 cm, 2 vnt.
8,59 € / vnt.
8,59 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Automobilio lipdukas, 2.8 cm x 27.8 cm, 2 vnt.
  • Spalva: Juoda sp.
  • Ilgis: 27.8 cm
  • Plotis: 2.8 cm
  • Atspindi šviesą: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Automobilio lipdukas, 18.3 cm x 20 cm
3,29 € / vnt.
Min. užsakomas kiekis – 1 vnt.
3,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Automobilio lipdukas, 18.3 cm x 20 cm
  • Spalva: Balta sp., Juoda sp., Raudona sp.
  • Ilgis: 20 cm
  • Plotis: 18.3 cm
  • Atspindi šviesą: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Automobilinis atšvaitas klijuojamas Bottari, juoda sp., cilindro, 2 vnt.
2,49 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,29 €
2,69 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 2,69 €
2,69 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Automobilinis atšvaitas klijuojamas Bottari, juoda sp., cilindro, 2 vnt.
  • Atšvaito tipas: Klijuojamas
  • Spalva: Juoda sp.
  • Forma: Cilindro
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lipdukas privati valda 170x100mm
1,29 € / vnt.
1,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Lipdukas privati valda 170x100mm
  • Medžiaga: Plastikas, Popierius
  • Ilgis: 17 cm
  • Plotis: 10 cm
  • Klijuojamas: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lipdukas pirmoji pagalba 135x135mm
0,85 € / vnt.
0,85 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Lipdukas pirmoji pagalba 135x135mm
  • Medžiaga: Plastikas, Popierius
  • Ilgis: 13.5 cm
  • Plotis: 13.5 cm
  • Klijuojamas: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lipdukas praėjimo nėra 170x100mm
1,29 € / vnt.
1,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Lipdukas praėjimo nėra 170x100mm
  • Medžiaga: Plastikas, Popierius
  • Ilgis: 17 cm
  • Plotis: 10 cm
  • Klijuojamas: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lipdukas išėjimas exit 100x180mm
1,29 € / vnt.
1,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Lipdukas išėjimas exit 100x180mm
  • Medžiaga: Plastikas, Popierius
  • Ilgis: 10 cm
  • Plotis: 18 cm
  • Klijuojamas: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Šviesą atspindintis pakabukas pakabinamas, geltona sp., apskritimas
2,79 € / vnt.
2,79 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Šviesą atspindintis pakabukas pakabinamas, geltona sp., apskritimas
  • Atšvaito tipas: Pakabinamas
  • Spalva: Geltona sp.
  • Forma: Apskritimas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Įspėjamasis ženklas, 58 cm x 30 cm
26,50 € / vnt.
26,50 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Įspėjamasis ženklas, 58 cm x 30 cm
  • Medžiaga: Plastikas
  • Ilgis: 58 cm
  • Plotis: 30 cm
  • Klijuojamas: Ne
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Lipdukas wc moterims 70x120mm
1,29 € / vnt.
1,29 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Lipdukas wc moterims 70x120mm
  • Medžiaga: Plastikas, Popierius
  • Ilgis: 7 cm
  • Plotis: 12 cm
  • Klijuojamas: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Automobilinis atšvaitas prisukamas, raudona sp., trikampis
3,59 € / vnt.
3,59 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Automobilinis atšvaitas prisukamas, raudona sp., trikampis
  • Atšvaito tipas: Prisukamas
  • Spalva: Raudona sp.
  • Forma: Trikampis
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
1 3 ... 8
Rodoma: 1 - 48 iš 363