Prisijunk prie SMART NET ir sutaupyk! Prisijunk

Benzininė technika

Filtravimas

Prekės pasiekiamumas
Specialūs pasiūlymai
Kaina
Rodoma: 30
Rūšiuoti pagal:
Benzininė vejapjovė Grunder S511VHY BS750EX, savaeigė, 50 cm
289,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 289,00 €
427,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 427,00 €
427,00 € / 1 vnt.
Benzininė vejapjovė Grunder S511VHY BS750EX, savaeigė, 50 cm
  • Variklio tipas: Benzininis keturtaktis
  • Variklio darbinis tūris: 161 cm³
  • Pjovimo aukščio reguliavimas: Centrinis
  • Žolės surinkimas: Taip
  • Kuro bako talpa: 0.75 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Benzininė vejapjovė Grunder S461VHYBS450E, savaeigė, 46 cm
199,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 199,00 €
416,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 416,00 €
416,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Benzininė vejapjovė Grunder S461VHYBS450E, savaeigė, 46 cm
  • Variklio tipas: Benzininis keturtaktis
  • Variklio darbinis tūris: 125 cm³
  • Pjovimo aukščio reguliavimas: Centrinis
  • Žolės surinkimas: Taip
  • Kuro bako talpa: 0.8 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Benzininė vejapjovė savaeigė Grunder S532VHY-GCV200H, 52 cm
500,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 500,00 €
563,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 563,00 €
563,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
SPECIAL 24
Smart 3 Leasing
Benzininė vejapjovė savaeigė Grunder S532VHY-GCV200H, 52 cm
  • Variklio tipas: Benzininis keturtaktis
  • Variklio darbinis tūris: 201 cm³
  • Pjovimo aukščio reguliavimas: Centrinis
  • Žolės surinkimas: Taip
  • Kuro bako talpa: 0.99 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Benzininė vejapjovė savaeigė Grunder S531VHY-BS750EX SV, 52 cm
399,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 349,00 €
449,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 449,00 €
449,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
SPECIAL 24
Smart 3 Leasing
Benzininė vejapjovė savaeigė Grunder S531VHY-BS750EX SV, 52 cm
  • Variklio tipas: Benzininis keturtaktis
  • Variklio darbinis tūris: 161 cm³
  • Pjovimo aukščio reguliavimas: Centrinis
  • Žolės surinkimas: Taip
  • Kuro bako talpa: 1 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Benzininis kultivatorius Grunder GR8007A-R, 4100 W
299,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 299,00 €
337,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 337,00 €
337,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Benzininis kultivatorius Grunder GR8007A-R, 4100 W
  • Svoris: 60 kg
  • Galia: 4100 W
  • Darbinis plotis: 850 mm
  • Darbinis gylis: 175 - 350 mm
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Benzininė vejapjovė Grunder M510I-1-BS450E, 50 cm
159,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 159,00 €
229,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 229,00 €
229,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Benzininė vejapjovė Grunder M510I-1-BS450E, 50 cm
  • Variklio tipas: Benzininis keturtaktis
  • Variklio darbinis tūris: 125 cm³
  • Pjovimo aukščio reguliavimas: Individualus
  • Žolės surinkimas: Ne
  • Kuro bako talpa: 1 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Benzininis grandininis pjūklas Grunder TT-CS5800, 2300 W, 45 cm
135,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 135,00 €
171,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 171,00 €
171,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Benzininis grandininis pjūklas Grunder TT-CS5800, 2300 W, 45 cm
  • Galia: 2300 W
  • Svoris: 6.7 kg
  • Pjovimo juostos ilgis: 45 cm
  • Variklio darbinis tūris: 54.5 cm³
  • Kuro bako talpa: 0.55 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Benzininė vejapjovė Grunder S511VHY-GCV170H, savaeigė, 50 cm
399,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 399,00 €
472,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 472,00 €
472,00 € / 1 vnt.
SPECIAL 24
Smart 3 Leasing
Benzininė vejapjovė Grunder S511VHY-GCV170H, savaeigė, 50 cm
  • Variklio tipas: Benzininis
  • Variklio darbinis tūris: 166 cm³
  • Pjovimo aukščio reguliavimas: Centrinis
  • Žolės surinkimas: Taip
  • Kuro bako talpa: 1 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Benzininė vejapjovė Grunder S531VHY BS750EX, savaeigė, 52.5 cm
379,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 299,00 €
427,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 427,00 €
427,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
SPECIAL 24
Smart 3 Leasing
Benzininė vejapjovė Grunder S531VHY BS750EX, savaeigė, 52.5 cm
  • Variklio tipas: Benzininis keturtaktis
  • Variklio darbinis tūris: 161 cm³
  • Pjovimo aukščio reguliavimas: Centrinis
  • Žolės surinkimas: Taip
  • Kuro bako talpa: 1 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Benzininė krūmapjovė Grunder TT-WBC520, 1350 W
162,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 162,00 €
187,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 187,00 €
187,00 € / 1 vnt.
Benzininė krūmapjovė Grunder TT-WBC520, 1350 W
  • Pjovimo būdas: Lynas
  • Rankenos tipas: U-tipo
  • Galia: 1350 W
  • Variklio darbinis tūris: 51.7 cm³
  • Kuro bako talpa: 0.9 l
Pristatymas negalimas
Atsiėmimas parduotuvėje
Benzininis lapų siurblys - pūstuvas Grunder, 750 W
130,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 130,00 €
156,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 156,00 €
156,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Benzininis lapų siurblys - pūstuvas Grunder, 750 W
  • Galia: 750 W
  • Svoris: 5.8 kg
  • Variklio darbinis tūris: 26 cm³
  • Kuro bako talpa: 0.45 l
  • Surinkimo krepšys: Taip
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Benzininė vejapjovė Grunder S461VHY-T6, savaeigė, 46 cm
349,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 349,00 €
393,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 393,00 €
393,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
SPECIAL 24
Smart 3 Leasing
Benzininė vejapjovė Grunder S461VHY-T6, savaeigė, 46 cm
  • Variklio tipas: Benzininis keturtaktis
  • Variklio darbinis tūris: 146 cm³
  • Pjovimo aukščio reguliavimas: Centrinis
  • Žolės surinkimas: Taip
  • Kuro bako talpa: 1 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Benzininė vejapjovė savaeigė Grunder S421V-BS300E, 42 cm
269,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 269,00 €
337,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 337,00 €
337,00 € / 1 vnt.
Benzininė vejapjovė savaeigė Grunder S421V-BS300E, 42 cm
  • Variklio tipas: Benzininis keturtaktis
  • Variklio darbinis tūris: 125 cm³
  • Pjovimo aukščio reguliavimas: Centrinis
  • Žolės surinkimas: Taip
  • Kuro bako talpa: 0.8 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Benzininė žoliapjovė Grunder TT-BC260, 750 W
99,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 99,90 €
115,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 115,00 €
115,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Benzininė žoliapjovė Grunder TT-BC260, 750 W
  • Pjovimo būdas: Lynas
  • Rankenos tipas: Kilpinė
  • Galia: 750 W
  • Variklio darbinis tūris: 25.4 cm³
  • Kuro bako talpa: 0.45 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Benzininė krūmapjovė Grunder TT-BC415, 1200 W
99,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 84,99 €
115,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 115,00 €
115,00 € / 1 vnt.
Benzininė krūmapjovė Grunder TT-BC415, 1200 W
  • Pjovimo būdas: Lynas, Peiliukai
  • Rankenos tipas: U-tipo
  • Galia: 1200 W
  • Variklio darbinis tūris: 42.7 cm³
  • Kuro bako talpa: 0.9 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Benzininė krūmapjovė Grunder XT-BC508-2, 1700 W
165,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 165,00 €
190,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 190,00 €
190,00 € / 1 vnt.
Benzininė krūmapjovė Grunder XT-BC508-2, 1700 W
  • Pjovimo būdas: Diskas, Lynas
  • Rankenos tipas: U-tipo
  • Galia: 1700 W
  • Variklio darbinis tūris: 50.8 cm³
  • Kuro bako talpa: 0.85 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Benzininis grandininis pjūklas Grunder TT-CS5500, 1800 W, 40 cm
148,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 89,99 €
171,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 113,00 €
171,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Benzininis grandininis pjūklas Grunder TT-CS5500, 1800 W, 40 cm
  • Galia: 1800 W
  • Svoris: 6.5 kg
  • Pjovimo juostos ilgis: 40 cm
  • Variklio darbinis tūris: 51.5 cm³
  • Kuro bako talpa: 0.55 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Benzininė krūmapjovė Grunder TT-BC520, 1350 W
135,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 135,00 €
156,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 156,00 €
156,00 € / 1 vnt.
Benzininė krūmapjovė Grunder TT-BC520, 1350 W
  • Pjovimo būdas: Lynas, Peiliukai
  • Rankenos tipas: U-tipo
  • Galia: 1350 W
  • Variklio darbinis tūris: 52 cm³
  • Kuro bako talpa: 0.9 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Benzininis grandininis pjūklas Grunder TT-CS2500, 750 W, 30 cm
99,90 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 99,90 €
115,00 € / vnt.
30 d. mažiausia kaina: 115,00 €
115,00 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Benzininis grandininis pjūklas Grunder TT-CS2500, 750 W, 30 cm
  • Galia: 750 W
  • Svoris: 3.5 kg
  • Pjovimo juostos ilgis: 30 cm
  • Variklio darbinis tūris: 26 cm³
  • Kuro bako talpa: 0.35 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vejapjovių alyva Grunder, 1 l
5,89 € / vnt.
1.0 l / 1 vnt.
5,89 € / 1 l
Turime sandėlyje
Vejapjovių alyva Grunder, 1 l
  • Variklio tipas: Benzininis keturtaktis
  • Tepalo paskirtis: Žoliapjovių varikliams
  • Tūris: 1 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vejapjovių alyva Grunder, 1 l
7,59 € / vnt.
1.0 l / 1 vnt.
7,59 € / 1 l
Turime sandėlyje
Vejapjovių alyva Grunder, 1 l
  • Variklio tipas: Benzininis dvitaktis
  • Tepalo paskirtis: Žoliapjovių varikliams
  • Tūris: 1 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vejapjovių alyva Grunder, 4 l
21,99 € / vnt.
4.0 l / 1 vnt.
5,50 € / 1 l
Turime sandėlyje
Vejapjovių alyva Grunder, 4 l
  • Variklio tipas: Benzininis keturtaktis
  • Tepalo paskirtis: Žoliapjovių varikliams
  • Tūris: 4 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vejapjovių alyva Grunder, 0.5 l
4,99 € / vnt.
0.5 l / 1 vnt.
9,98 € / 1 l
Turime sandėlyje
Vejapjovių alyva Grunder, 0.5 l
  • Variklio tipas: Benzininis dvitaktis
  • Tepalo paskirtis: Žoliapjovių varikliams
  • Tūris: 0.5 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vejapjovių alyva Grunder, 0.5 l
4,59 € / vnt.
0.5 l / 1 vnt.
9,18 € / 1 l
Turime sandėlyje
Vejapjovių alyva Grunder, 0.5 l
  • Variklio tipas: Benzininis keturtaktis
  • Tepalo paskirtis: Žoliapjovių varikliams
  • Tūris: 0.5 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Vejapjovių alyva Grunder, 0.1 l
2,99 € / vnt.
2,99 € / 1 vnt.
Turime sandėlyje
Vejapjovių alyva Grunder, 0.1 l
  • Variklio tipas: Benzininis dvitaktis
  • Tepalo paskirtis: Grandininiams pjūklams, Krūmapjovėms, Žoliapjovių varikliams
  • Alyvos klampumas: -
  • Tūris: 0.1 l
Pristatymas į namus
Atsiėmimas parduotuvėje
Benzininis grandininis pjūklas Grunder TT-CS4500, 1600 W, 40 cm

Išparduota

Benzininis grandininis pjūklas Grunder TT-CS4500, 1600 W, 40 cm
  • Galia: 1600 W
  • Svoris: 6.5 kg
  • Pjovimo juostos ilgis: 40 cm
  • Variklio darbinis tūris: 40 cm³
  • Kuro bako talpa: 0.55 l
Benzininis grandininis pjūklas Grunder TT-CS598, 2600 W, 50 cm

Išparduota

Benzininis grandininis pjūklas Grunder TT-CS598, 2600 W, 50 cm
  • Galia: 2600 W
  • Svoris: 8.5 kg
  • Pjovimo juostos ilgis: 50 cm
  • Variklio darbinis tūris: 59.8 cm³
  • Kuro bako talpa: 0.53 l
Benzininė krūmapjovė Grunder S22V-K, 4000 W

Išparduota

Benzininė krūmapjovė Grunder S22V-K, 4000 W
  • Pjovimo būdas: Lynas
  • Rankenos tipas: Papildoma rankena
  • Galia: 4000 W
  • Variklio darbinis tūris: 196 cm³
  • Kuro bako talpa: 1 l
Benzininė vejapjovė savaeigė Grunder S532VHY-K, 52 cm

Išparduota

Benzininė vejapjovė savaeigė Grunder S532VHY-K, 52 cm
  • Variklio tipas: Benzininis keturtaktis
  • Variklio darbinis tūris: 196 cm³
  • Pjovimo aukščio reguliavimas: Centrinis
  • Žolės surinkimas: Taip
  • Kuro bako talpa: 0.99 l