IPHONE 8 FUNKCIJOS – KAS NAUJO?


Apple iPhone 8 – naujiena, kurios laukė didžiulė dalis technologijų entuziastų.

Apple produktai visada buvo pažengę keliais žingsniais toliau nei kitos pasaulinio lygio kompanijos. Vienas naujausių Apple produktų – 2017 metų pabaigoje išleisti iPhone 8 bei iPhone 8 Plus.


Kiekvienas Apple produktas yra išleidžiamas su niekur neregėtomis, naujomis funkcijomis, kurios dažnai tikrai nustebina. Tiesa, tam įtaką padaro ir produkto pristatymas. Pavyzdžiui, ar pamenate kaip Steve Jobs 2007 metais pristatė pirmąjį iPhone modelį? – tai buvo išskirtinis pristatymas, kurio niekas nesugebėjo aplenkti.

Taigi, kokias inovacijas siūlo naujasis iPhone, kokia yra iPhone 8 kaina ir ar verta jį rinktis?

NAUJAS, ITIN GALINGAS PROCESORIUS IR GPU

Apple gaminiai pasižymi išskirtine galia bei puikia optimizacija.

2016 metais, Apple iPhone 7 buvo pristatytas su galingu bei taupiu Apple A10 Fusion procesoriumi.

Tačiau tai jau praeitis. O naujausias, Apple iPhone 8 modelis turi A11 Bionic – net iki 70% greitesnį procesorių bei iki 30% našesnę GPU (vaizdo plokštę)!

TELEFONO PAVIRŠIUS – STIKLINIS

Nebijokite, Apple nepakartojo 2010 metų klaidos kai išleido naują iPhone versiją su lengvai dūžtančiu stikliniu paviršiumi. Naujojo iPhone 8 priekinė ir galinė dalis yra dengta pačiu tvirčiausiu stiklu, kuris kada nors buvo naudojamas išmaniuosiuose telefonuose.


Galutinis rezultatas – telefonas yra šiek tiek sunkesnis, bet rankoje guli labai patogiai ir jaučiasi, kad tai yra aukščiausios klasės produktas.

PUIKI KAMERA DABAR DAR PUIKESNĖ

Nors galinė kamera yra vos 12 megapikselių, tai tikrai nesuprastina kokybės.

iPhone 8 modelyje yra naudojama kone ta pati nuostabi kamera, kurią matėme ir iPhone 7 modelyje – tik su keletu patobulinimų. Keletas iš jų yra:

* Greitesnis fokusavimas
* Greitesnis reagavimas į judesį (tikrai jaučiasi filmuojant)
* Galimybė filmuoti sulėtintai net 240 kadrų per sekundę

BELAIDIS ĮKROVIMAS

Belaidis įkrovimas yra viena iš priežasčių, kodėl iPhone 8 yra pagamintas su stikline nugarėle, kadangi metalas visiškai blokuoja belaidį krovimą.

Tai tikrai nėra naujiena, nes belaidis įkrovimas matytas ir kituose telefonuose. Tačiau pastebėjome, kad iPhone 8 į belaidį krovimą reaguoja labai greitai ir, negana to, telefoną galima krauti net ir su silikoniniu dėklu.

MAŽIAUSIA TALPA NĖRA JAU TOKIA MAŽA!

iPhone 6 mažiausia galima talpa buvo 16gb, 7 modelyje – net 32gb.

Apple nusprendė, kad kartelę reikia kelti ir vėl, todėl iPhone 8 pigiausias modelis turi net 64gb atminties – daugiau nei gana.

Kaip ir pirmtake, iPhone 8 didžiausia talpa yra 256gb.

TRUE TONE – PIRMĄ KARTĄ TELEFONE

True tone funkcija jau buvo naudojama Appie iPad produktuose, tačiau tai yra naujiena telefone.

True tone prisitaiko prie aplinkos apšvietimo ir sukalibruoja ekrano spalvas taip, kad jos atrodytų kuo natūraliau ir kuo mažiau vargintų jūsų akis.


Didžiulio skirtumo nepastebėsite, tačiau būtent tokia ir yra True tone paskirtis – numalšinti stresą jūsų akims jums to nepastebint.

GALUTINIS NUOSPRENDIS

Apple iPhone yra aukščiausios klasės produktas išmaniųjų telefonų rinkoje. Žinoma, tai parodo ir iPhone 8 kaina – pigiausias modelis kainuoja 819 eurų, o brangiausias – 1099 eurų. Tiesa, brangiausias modelis yra iPhone 8 Plus – dar didesnis nei įprastas iPhone 8.

Jeigu vis dar naudojate iPhone 7 ar net iPhone 6 ir iPhone 8 kaina jums yra svarbi – pirkti šį išmanųjį telefoną nėra būtina. Dizaino skirtumai yra minimalūs, o funkcijos – visos panašios, tik daugiau ar mažiau patobulintos.

Kitu atveju, jeigu Apple produktą perkate pirmą kartą ir iPhone 8 kaina jums nesikandžioja – tada rinkitės tik šį modelį. Tikrai neliksite nusivylę nei viena šio telefono funkcija!