„Draugų ratas“
Prisijunkite prie „Draugų rato“ ir sutaupykite! Sužinoti daugiau

MAMOS NUDŽIUGINIMAS YRA SVARBIAUSIAS


Per Kalėdas, gimtadienius bei įvairias sukaktuves dažnai dovanojame atitinkamas dovanas. Ne paslaptis, kad dovanų išrinkimas draugams, antrajai pusei yra tikrai varginantis. Tačiau kai reikia dovaną išrinkti savo mylimiausiai ir vienintelei mamai – tai jau visai kita užduotis.

Tiek draugai, tiek antrosios pusės gali į jūsų gyvenimą ateiti ir išeiti, tačiau mama visada buvo ir bus vienintelė – tai niekada nepasikeis. Todėl būtų galima drąsiai teigti, kad dovanos mamai yra pačios svarbiausios.

Pagalvojus apie tai, iškart norisi mamai rasti pačią pačiausią dovaną, kurią ji atsimintų ir brangintų visą gyvenimą.

DOVANOS MAMAI, KURIAS BUS MALONU PRISIMINTI

Norint įteikti vertingą dovaną, reikėtų padovanoti tai, ką mama ilgai atsimintų arba kas jai primintų jus.

Dovanų kuponas
Padovanokite mamai dovanų kuponą. Tai turėtų būti kuponas, kurį ji panaudojus ilgai atsimins tai. Pavyzdžiui, tai gali būti koks nors dar nepatirtas nuotykis, kaip išskirtinė atsipalaidavimo programa arba masažas.

Jeigu jūsų mama mėgsta skaityti, dovanų kuponas gali būti skirtas knygynui. Negi nenorėtumėte, kad jūsų dovanos mamai būtų knygos, kurias ją gali išsirinkti pati?

Dovanų kuponai dažnai yra įvertinami kaip „pasirinkimas, kai nesugalvojama, ką dovanoti“. Tiesą sakant, daugelis labiau apsidžiaugtų gavę dovanų kuponą žinodami, kad jį išnaudos ten, kur nesiryžtų išnaudoti savo kasdien leidžiamų pinigų – malonumui.


Gera žinia, kad fotoaparatas tinka tiek jaunoms, tiek garbaus amžiaus mamoms. Fotoaparatus naudoti paprasta, o jie gali būti skirti ne tik įamžinant brangias gyvenimo akimirkas, bet ir pradedant naują, kūrybingą ir įdomų hobį. Tiesa, pirkdami tokią dovaną gerai pagalvokite, ar jūsų mamai tikrai patiks fotografuoti. Jeigu jai šiuolaikinės technologijos visiškai ne prie širdies, tada šio pasirinkimo reikėtų atsisakyti.

Jeigu bijote, kad už gerą fotoaparatą reikės pakloti bent tūkstantį eurų – jūs klystate. Yra daugybė gerokai pigesnių skaitmeninių ir veidrodinių fotoaparatų. Gerą skaitmeninį fotoaparatą galite įsigyti vos už 200 eurų. Veidrodiniui pakanka 300-400 eurų. Šie fotoaparatai puikiai tiks mėgėjiškoms fotografijoms.

Taigi, būtinai pasvarstykite apie tokį pasirinkimą – ilgalaikė, praktiška ir įsimintina dovana.


Ar kada pastebėjote mamos namuose sieną, kuri atrodo per daug tuščia, arba kampą, kuriame lygtais kažko trūksta?Jeigu jūs tai pastebėjote, mama juolab žino, kad kažko trūksta, tai kodėl nepadovanojus kažko, kuo ji galėtų tas vietas užpildyti ir grožėtis kasdien?

Tokiu atveju reikia šiek tiek pasistengti ir išrinkti tai, kas tiktų prie namų interjero ir mamos skonio. Kalbame apie dekoracijas, kaip sieninis laikrodis, vaza ar nuotraukų rėmelis, kuriame būtų įrėminta artimiausių šeimos narių nuotrauka.

Tokio tipo dovanos mamai visada turi savo vietą namuose ir yra pastebimos kiekvieną dieną.

Pakabukas

Kiekviena moteris turi teisę būti puošni ir jeigu jūsų mama neturi jokio pakabuko, kuris papuoštų jos kaklą, tai kodėl gi jai jo nepadovanojus?

Pakabukų galite rasti pačių įvairiausių, todėl turėsite pasitelkti savo vaizduotę išrenkant papuošalą, kuris patiks jūsų mamai.

Galite pabandyti priderinti pakabuko spalvas prie mamos mėgstamos rūbų spalvos arba dar geriau – išrinkti atidaromą pakabuką, kuriame būtų artimųjų nuotrauka. Paprasta ir nuoširdu.

Ar žinojote, kad dažniausiai muzika mums patinka todėl, kad ji sukelia gerus prisiminimus? Taip pat reaguojame į kvapus, o pripažinkite – kvepalų kvapą atsiminti tikrai nėra sunku.

Kalėdų ar gimtadienio proga mamai galite padovanoti kokybiškų kvepalų buteliuką, kuriais ji galėtų pasikvepinti svarbiomis progomis.

Kvepalų moterims nebus per daug. Greičiausiai jūsų mama jau turės vieną ar daugiau kvepalų rūšių, tačiau galite drąsiai padovanoti ir savo išrinktus kvepalus – ji su malonumu juos nešios unikaliomis progomis.


Gal ir ne tokios tradicinės, bet tikrai paminėjimo vertos dovanos mamai. Išmanieji telefonai šiais laikais gali leisti daryti kone viską, ko reikia kasdien – skambinti, rašyti, naršyti internete, naudotis navigacija bei begale kitų programų.

Tačiau prieš pirkdami tokią dovaną, įsitikinkite, ar mamai reikia išmaniojo telefono? Jeigu jau turi išmanųjį telefoną, kuris yra pasenęs, tada jūs leisite jai jį atsinaujinti. Tačiau jeigu ji turi įprastą, ne išmanų mobilųjį telefoną – galbūt jai priimtinesnis tokio tipo telefonas?

Vis dėlto, jeigu žinote, kad jūsų mamos išmaniosios technologijos negąsdina, tada pirmyn – išmanusis telefonas yra labai aktualios dovanos mamai!

„IR TAI JAU VISKAS?“

Kiekviena mama labai džiaugiasi, kad vaikai stengiasi dėl jos. Tačiau ne visada pastangos gali būti įrodytos pinigais.

Ar kada nors vaikystėje esate iš mokyklos mamai parnešę savo rankomis padarytą darbelį? Tai galėjo būti išsiuvinėta servetėlė, iš medienos išdrožta mentelė arba tiesiog jai nupieštas piešinys. Ar pamenate, kaip ji džiaugėsi?

Jūs pažįstate savo mamą geriau nei bet kas kitas ir puikiai žinote, ką ji vertina labiausiai. Tačiau galime lažintis, kad jūsų pastangomis padarytas darbas ją nudžiugins daug stipriau nei bet koks, net ir pats brangiausias pirkinys.

Jeigu užsiiminėjate fotografija, padarykite gražią šeimos nuotrauką ir įrėminę padovanokite jai. O galbūt esate stalius? Tada galite pagaminti bet ką iš medienos. Rankų darbo dovanos mamai primins dienas, kai jūs buvote dar vaikas ir dovanojote tai, ką padarėte savarankiškai.

Nepamirškite, mama yra pati svarbiausia, todėl jeigu dovanos mamai yra perkamos – ieškokite atsakingai, o jeigu darote – viską atlikite kruopščiai.

Šiltų ir jaukių švenčių!